Val. Příkazy - Poličná 2:1 Číž V., Spáčil - Marek,

Hovězí - Podlesí 3:3 Kučera M., Filák, Juřica - Kozák, Blažek, Košut,

Prostř. Bečva - Val. Polanka 2:1 Ondryáš, Juroška - Filgas J.,

Kelč - Vel. Karlovice B 5:1 Škařupa 2, Mizera, Machač, Pastrnek - nehlášeno,

Val. Meziříčí B - Loučka 4:0 Soukup 2, Neuberger, Adámek,

Zašová - Hor. Lideč 0:2 Trochta, Trčka.

TĚŠNOVICE - MALENOVICE 4:0 (3:0)

Již ve druhé minutě pronikl do šestnáctky Bernatík, přihrál Bartůškovi a ten z voleje otevřel skóre utkání. Ve 13. minutě našel Židlík v šestnáctce Bernatíka, ten obešel obránce i brankáře a zvýšil na 2:0. Po půlhodině zvýšil z pokutového kopu Pochylý a bylo rozhodnuto. Druhý poločas domácí pod dojmem výrazného vedení značně polevili, přesto nepustili hostující hráče do vážnější šance. Tečku za jednoznačným průběhem utkání udělal Bernatík, který pět minut před koncem stanovil konečný výsledek na 4:0.

Branky: Bernatík 2, Bartůšek, M. Pochylý. Rozhodčí: Ponížil, 110 diváků. Těšnovice: Švec - Pluhař, Nehoda, Svačina, M. Pochylý, Bartůšek, Parobek, Suchánek, Židlík, Bernatík, Zezula. Střídali: Valášek, Veselý, Kunc. Malenovice: Juráň - Novák, Válek, Plachý, Zbranek, Dyšlevský, Piňos, Kostka, Vichorec, Valenta, Kolařík. Střídal: Putna.

FRYŠTÁK - HVOZDNÁ 3:0 (2:0)

Do místního derby vstoupili lépe domácí, kteří hosty od první minuty zatlačili na svoji polovinu. V 11. minutě poprvé rozvlnil síť Tomáš Křenek. O devět minut později rozjásal diváky znovu T. Křenek. Po návratu z kabin se zápas už jen dohrával. Hvozdná místy Fryšták zatlačila, ale bez gólového efektu. Konečnou podobu výsledku dal v závěru P. Křenek.

Branky: 11. a 20. T. Křenek, 88. P. Křenek. Rozhodčí: Poláček, 200 diváků. Fryšták: Sebera - Bednařík, Dvořák, Hubáček, Málek, Velikovský, Rudolf, T. Křenek, Matějíček, Adamík, Rozum. Střídali: Zelík, P. Křenek. Hvozdná: Elšík - Řihák, Vykopal, Sovadina, Pavel, Válek, Odstrčilík, Juřík, Hradil, Voráč, Gajdošík. Střídali: Langr, Juriga.

RUSAVA - MÍŠKOVICE 0:2 (0:1)

Rusava vstoupila do utkání aktivně. Michal Vaculík orazítkoval tyč a hlavičku Krajíčka zneškodnil gólman. Ale ve 20. minutě udělala domácí obrana chybu a po teči rusavského obránce se míč ocitl před volným hráčem hostí, a ten se nemýlil – 0:1. Po přestávce domácí inkasovali po – druhé a opět z rohového kopu. Ale tentokrát se do sítě trefil vlastní hráč. Míškovičtí sice dohrávali o deseti, ale Rusava se v přesilovce nezmohla vůbec na nic.

Branky: Zdenek Pospíšil, vlastní. Rozhodčí: Číž, 80 diváků. Rusava: Krajcar - Sklenařík, Krajíček, J. Pavelka, Románek, Zelený, Miroslav Vaculík, Kamil Vaculík, Štefek, Michal Vaculík, P. Pavelka. Střídali: Kocman, Sedlář, Jan Vaculík. Míškovice: Hložek - Z. Pospíšil, Prokop, Zapletalík, Mrázek, J. Pospíšil, Kubo, Matulík, Suchoň, Závrbský, Stoklasa. Střídali: Mikala, Vaculík, Plachý.

LUBNÁ – LOUKY 4:1 (2:0)

Lubná hosty z Louk vůbec nešetřila. Již v páté minutě se mezi střelce zapsal Bačinský. Za chvíli už to bylo 2:0, když do černého mířil Kadlčík. Po této brance domácí trochu polevili a pustili hosty do několika vyložených šancí, ze kterých Louky nastřelily dvakrát břevno. Po změně stran byli hosté bez nápadu. Lubná hrála v pohodě a půl hodiny před koncem zvýšil z penalty Ančinec. Ten samý hráč si postavil míč na bílý puntík znovu a opět se nemýlil. Těsně před koncem se Loukám podařilo alespoň snížit na 1:4 brankou Maloty.

Branky: Ančinec 2 z pen., Bačinský, Kadlčík - Malota. Rozhodčí: Měšťánek, 120 diváků. Lubná: Michalec - Běťák, Obdržálek, Valach, Kadlčík - Vysloužil, Haloda, M. Piškula ml., Jelínek - Ančinec, Bačinský. Střídali: Kovařík, Ševčík. Louky: Vaculík - Janků, Machala, Malota, Mrázek, Machů, Štěpán, Štěpánek, Mňačko, Laciga, Kadlec. Střídali: Landt, Ondroušek.

SLAVKOV POD HOSTÝNEM - BYLNICE 1:0 (1:0)

Duel týmů z chvostu tabulky začali lépe domácí. Ale ze dvou samostatných nájezdů se jim branku vstřelit nepodařilo. Slavkov se ale přece jen dočkal a v průběhu poločasu se prosadil Tureček, který dorazil dalekonosnou střelu Krajcara. Ve druhém dějství se obraz hry nezměnil a domácí měli i nadále převahu. V 92. minutě však dostala výhodu pokutového kopu Bylnice. Ale brankář Dalibor Valoušek se vyznamenal a zachránil Slavkovu důležité tři body.

Branka: Tureček. Rozhodčí: Bělunek, 180 diváků. Slavkov: Valoušek - Balvín, T. Josinek, Mikulčák, Benda, Tureček, Kostov (85. Kužel), Krajcar, Janečka, L. Josinek, Sadil. Trenér: Mikulčák. Bylnice: Krahula - Ptáček, Ronec, Sedláček, Slováček, Bartozel, Straka, Novák, Šenkeřík, Divoš.

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - SLAVIČÍN B 0:5 (0:3)

Béčko Slavičína přijelo do Valašských Klobouk i se čtyřmi hráči divizního áčka, což bylo znát. Jako první se prosadil kanonýr Pavel Kříž. Ve dvacáté minutě to bylo už 0:3 a o vítězi nebylo pochyb. Domácí hráli zakřiknutě. Hosté po přestávce přidali další dva góly a odvezli si vysoké vítězství.

Branky: Bartoš 2, Kříž, M. Švach, Kulíšek. Rozhodčí: Číž, 200 diváků. Val. Klobouky: Slovák - Nahodil, Kozubík, Pechal, Častulík, Ročák, Baláž, Zoubek, Nevrlka, Máček, Beňo. Střídali: Šuchma, Juřica, Valenčík. Slavičín B: Talčík - Švach, M. Švach, Bureš, Korvas, M. Ocelík, Fojtík, Bartoš, Ulman, Kulíšek, Kříž.

HOLEŠOV B - ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ 5:1 (2:1)

Štítná vstoupila do utkání skvěle a již ve třetí minutě se dostala do vedení. Zápas se hrál v rychlém tempu. Domácí vyrovnali ve 27. minutě. Těsně před poločasovým hvizdem otočilo béčko Holešova ze značky pokutového kopu na 2:1. Ve druhé části byly k vidění pěkné akce domácích, po kterých přidali ještě tři góly a zvítězili 5:1.

Branky: Bačík 2, Roubalík 2, Veselý - Polách. Rozhodčí: Chramcov, 200 diváků. Holešov B: Sedláček - Krajcar, Bačík, M. Přívara, Frýbort, Truhlář (Labancz), Roubalík, Veselý, Munster, Vl. Přívara (Křepelka), Slováček. Štítná nad Vláří: Marcaník - Sloboda, Skůček, Machuča, Lorenc, Zvoníček, Šuráň, Tkadlec, Polách, Vaculík, Holba.

KUDLOVICE - BOJKOVICE 3:1 (1:1)

Obě mužstva se v zápase prezentovala s velkým nasazením, hrál se rychlý fotbal, akce se střídaly na obou stranách. V prvním poločase byli hosté iniciativnější a po čtvrthodině hry se dostali do vedení, domácím ale pomohla rychlá vyrovnávací branka. Po změně stran domácí přidali, když střídající hráči vnesli do hry oživení. Výsledkem bylo první vítězství Kudlovic v tomto ročníku na domácí půdě.

Branky: 18. Baštinec, 71. Klajn, 87. Hložný - 16. Vysocký. Kudlovice: Tomaštík - Kraváček, Chmelař, Kegler, P. Bohun, Ježek (46. Klajn), Baštinec, Maňásek, Hruška (60. Vaculík), Hložný, Gabriel (67. T. Bohun). Bojkovice: Mendl - Michalec (22. Kovář), Krč, Liška, Pavlík, Valter, Vaníček, Vysocký (80. Mlček), Varga, Hanke, Strnad.

OSTROŽSKÁ LHOTA - BÁNOV 3:1 (1:0)

V důležitém zápase dvou mužstev ze spodní části tabulky se hrálo prakticky o šest bodů. Další zaváhání domácích by bylo přímo vražedné. Fotbalisté Lhoty ovšem opět po delší době potěšili své fanoušky a po bojovném výkonu Bánov zaslouženě porazili. Už v prvním poločase se trefil Hubík, další branku přidal Stanislav Zbořil a v době největšího tlaku Bánova výsledek pečetil z penalty kapitán Martin Zalubil.

Branky: 35. Hubík, 58. S. Zbořil, 85. z pen. M. Zalubil – 74. L. Mahdal. Rozhodčí: Dostálek. ŽK: Hanáček, Štergenich, Doležal – Zálešák. Diváci: 120. Ostr. Lhota: Šicha - Machala, S. Zbořil, Hanáček, Doležal - O. Zalubil, Kusák (67. Štergenich, 84. Žajdlík) Matuštík (87. Kuban), Hubík, O. Zalubil - M. Zalubil, F. Zbořil. Trenér: B. Zalubil. Bánov: R. Mahdal - Brnka, L. Mahdal, Mahdalíček (46. Balajka), L. Polanský (57. Velecký) - O. Polanský, Machalík, Pavlíček, Zálešák - Guryča, Hrnčíř. Trenér: L. Chovanec.

OSVĚTIMANY - ZLÁMANEC 2:1 (2:0

V Osvětimanech byl k vidění kvalitní fotbal s napětím až do konce. Do utkání lépe vstoupili hosté, přitlačili domácí, ale ze série rohových kopů nic nevytěžili. Postupně převzali taktovku domácí a ve 13. minutě dal vedoucí gól Zapletal. Druhý přidal těsně před odchodem do kabin Luboš Křemeček. Osvětimanští si v první půli vytvořili ještě několik slibných gólovek, jenže žádnou nevyužili, i když zvláště ta Sklenkova ve 28. minutě doslova volala po gólu. Ve druhé půli na to domácí málem doplatili. V 55. minutě se opřel do odraženého balonu Řezníček a nádhernou střelou snížil na 2:1. Od této chvíle začínali mít hosté mírnou převahu, kterou vystupňovali v poslední čtvrthodině utkání, ale regulérní gól již nedali a domácím se s trochou štěstí podařilo výsledek v hodovém utkání uhájit. Za zmínku stojí ještě líznuté břevno branky hostů v 84. minutě.

Branky: 13. Zapletal, 45. L. Křemeček - 55. Řezníček. Rozhodčí: Chramcov. ŽK: Trávníček, Machala, R. Křemeček - Štefka, Novák. Diváci: 100. Osvětimany: Brázdil - L. Křemeček, Udržal, Machala, Mrkůs (71. Blecha), Sklenka (93. Trefilík), Hála, Zapletal, Trávníček, R. Křemeček, Brhel (91. Korvas). Trenér: V. Filásek. Zlámanec: Hanák - Šuranský (65. Jančar), Mišurec (79. Abrhám), Martíšek, Jirsák, Damborský, Hubáček, Řezníček, Tyl (40. Šurmánek), Novák, Štefka. Trenér: C. Řezníček.

STRÁNÍ - HLUK B 1:0 (0:0)

Domácí si v první půli udržovali mírnou převahu, kterou po přestávce vystupňovali, ale útočníci nemohli najít recept na překonání pozorné obrany soupeře. Rozuzlení přinesla nakonec až třetí minuta nastaveného času, kdy centrovaný míč dostal do hlucké sítě Martin Stojaspal.

Branka: 90.+3 Stojaspal. Rozhodčí: Daněk. ČK: Šafařík (Hluk B). ŽK: M. Adámek, T. Adámek - Z. Horák, T. Horák. Strání: A. Popelka - Tóth, Bruštík, Straňák, Janík, S. Popelka, M. Adámek (55. Stojaspal), Vyzváry (36. Mimochodek, 82. Motola), Kolaja, Vintr, T. Adámek. Hluk B: Kovařík - Z. Horák, R. Chytil, Svadbík, M. Chytil, Žajdlík, T. Horák, Straka (60. Šafařík), Tinka, Ježek, Gál (67. Klabačka).

KNĚŽPOLE - ZLECHOV 3:0 (0:0)

Až do 70. minuty slavila úspěch důrazná defenziva hostí, která domácím nedovolila přetavit jejich převahu v gólový efekt. Hrdinou utkání se stal domácí Vávra, který dvěma brankami (třetí mu nebyla uznána pro ofsajd) položil základ vítězství vedoucího celku tabulky. Výsledek zpečetil v poslední minutě zápasu Blaha. O cenu fair-play si řekl domácí Miroslav Hlahůlek. Rozhodčí totiž za stavu 1:0 nařídil ve prospěch Kněžpole pokutový kop za hraní rukou, bývalý ligový hráč a v současnosti asistent trenéra 1. FC Slovácko se ale přiznal, že míč zasáhl rukou on a penalta se nekopala.

Branky: Vávra 2, Blaha. Kněžpole: O. Brázdil - Trebatický, Palčík, Cingel, Hruboš, Vanda, Hlahůlek, Řezník, Kučera, Blaha, Vávra. Střídali: Bednařík, Bilavčík, Sklenář. Zlechov: Vendel – Machala, Šebák, Kedra, Ondříšek – Slavík, Tománek, Zajíc, Bureš (70. Matějka) – Kotek (46. Ondrůšek), Kremr.

JALUBÍ - KORYČANY 1:0 (1:0)

Utkání začalo převahou domácích, kteří v prvním poločase diktovali tempo hry. Za svou snahu byli odměněni po půlhodině hry, kdy z pětadvaceti metrů zavěsil levačkou Ulman - 1:0. Stoprocentní šanci na zvýšení skóre měl ještě před přestávkou Jaromír Kříž, jenže ji neproměnil. Do druhé půle ale nastoupilo v domácích dresech ustrašené mužstvo, což byla voda na koryčanský mlýn. Hosté si vypracovali šance, ale ani ty nejvyloženější nedokázali proměnit, a darovali tak domácím tři body.

Branka: 33. Ulman. Jalubí: Kegler - Gajrorus, Dobiáš (89. Grebeníček), Jan Kříž, Jaromír Kříž, Zich, Bičánek, Najbrt (69. Hejda), Huťka, Vrábl, Ulman.

SLAVKOV - UH. OSTROH 4:1 (3:0)

Domácí byli ve všech směrech lepším mužstvem a od úvodních minut se tlačili před branku soupeře. O první dvě branky se zasloužil Bahulík, druhou dal z pokutového kopu, do přestávky ještě stačil upravit na 3:0 Zámečník. Po přestávce domácí kontrolovali vývoj zápasu a Mikulinec převahu korunoval čtvrtou brankou. Ostrožané se dostali ke slovu až v závěrečné minutě, kdy Kočiš kosmeticky upravil výsledek.

Branky: Bahulík 2, Zámečník, Mikulinec - Kočiš. Slavkov: Pochylý - Zámečník (46. Rožnovský), Zimčík, Karlík, Holderyk - Švardala, Zajíc, Mikulinec, Juřena - Bahulík (80. Fibichr), Šimek. Uh. Ostroh: Matuška - Kočiš, Straka, Kunovjánek, Jurásek, Kovařík, Durna, Lukáš, Bouřa, Zajíček, Čápek. Střídali: Mrkva, Zugar.