LÍPA - POHOŘELICE 3:1 (2:1)
V úvodu se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Skóre otevřel hlavou domácí J. Šuba, po faulu na hranici velkého vápna však záhy srovnal z přímého kopu Máca. Do konce prvního poločasu zajistil vedení Lípě znovu J. Šuba, který střelou k tyči nedal brankáři hostí šanci. Po změně stran udržovala Lípa svého soupeře v dostatečné vzdálenosti od své branky a nepustila ho do vážnější akce. Na poslední čtvrthodinu nastoupil A. Šuba, který dostal přihrávku po ose Dobízl - J. Šuba, prošel přes tři hráče hostující obrany a chladnokrevně zakončil.
Branky: J. Šuba 2, A. Šuba - Maca. Rozhodčí: Střelec, 40 diváků. Lípa: Čechmánek - Ušela, Dobízl, Špendlík, J. Šuba, Skula, Hlavinka, Čižmár, Spáčil, Machovský, Křižka. Střídali: Horňák, Procházka, A. Šuba. Pohořelice: Holomek - Švejčara, Vrzala, Kašný, Trčka, Pelánek, Máca, Trčka, Ruszelák, Marholt, Umýsa. Střídali: Gajdošík, Kuchař, Vendolský.

KOMÁROV - BŘEZŮVKY 0:1 (0:1)
V Komárově se zrodilo překvapení. Domácí nevyužili zaváhání Březové, a promarnili tak možnost se bodově dotáhnout na druhé místo. Březůvkám přitom stačila jediná trefa Šišky, aby si odvezly vítězství a vrátily navíc soupeři podzimní prohru 0:2.
Branka: Šiška. Rozhodčí: Veselý. Březůvky: Ševeček - Lakomý, Krajča J., Kmošek, Slovák, Vyoral, Mikel, Latinák, Šiška, Krajča O., Pleca. Střídal: Mikel R.

LUKOV B - MYSLOČOVICE 3:2 (0:1)
Lukovské béčko nezačalo jarní část nijak dobře a s Mysločovicemi to jen potvrdilo. Přes vyrovnaný vývoj utkání dovolilo hostům jít do vedení po zbytečném zaváhání obrany. Následně se až do poločasu střídaly akce na obou stranách, ale skóre se neměnilo. Domácí provedli o poločase dvě změny a deset minut se hrálo výhradně na polovině hostů. Pak ale přišla další hrubka defenzivy a hosté vedli 2:0. Lukov ale ani za tohoto stavu nerezignoval a výsledek nakonec otočila na konečných 3:2. Béčku přinesly tři body potřebný klid do zbytku soutěže.
Branky: Macík 2, Brázda - Hořčica, Lahola. Rozhodčí: Mikeska, 100 diváků. Lukov B: Kolář - Sedláček (Šumšal), Vyoral (Brázda), Silný, Tlusták (Kluďák), Zahradnický, Kovář, Velikovský, V. Drábek, O. Macík. Vedoucí: Velikovský. Mysločovice: Valčík - Bittner, Pavlačík, Dřímal, Lahola, Hořčica, Večeřa, Dovrtěl, Vrabček, Vicher, Juráň (Kubačka). Vedoucí: Bittner.

MLADCOVÁ B - ZÁDVEŘICE 2:2 (1:0)
Z fotbalu na Mladcové tentokrát přítomné fanoušky musely bolet oči. Vyrovnaná hra byla plná nepřesností a chyb. Pro domácí bylo štěstím, že hostující Macek neproměnil po 20 minutách hry pokutový kop za faul Pantlíka. Po půlhodině předvedli mladcovští jednu z mála rychlých kombinačních akcí, kterou úspěšně zakončil Vals. Chvíli po přestávce nejprve nastřelili domácí hlavou břevno a vzápětí hosté během dvou minut otočili skóre. Prosadili se dvakrát po standardních situacích, když využili hrubých chyb v domácí obraně. Další příležitosti ale hosté neproměnili a domácí stejně jako v minulém domácím zápase zachraňovali na poslední chvíli alespoň bod.
Branky: 30. Vals, 87. Králík - 52. Světlík, 54. Dostálek. Rozhodčí: Belka. Mladcová B: Kučera - Pantlík, Kukla, Mar. Dlabač, Baďura - Luňák, Vals, Daněk, Králík - Koiš (84. Šimr), J. Chludil. Zádveřice: Štefanec - Goláň, M. Šimurda, Pšenčík, Macek (82. F. Michalík), Dostálek, J. Šimurda, Z. Michalík, Schovajsa (46. Víšek), Beněk, Světlík.

FRYŠTÁK B - VESELÁ 0:5 (0:4)
Hosté začali velmi aktivně a až na několik okamžiků diktovali tempo hry. Hned v 1. minutě skórovali, ovšem pro ofsajd nebyla branka uznána. Ve 2. a 6. minutě však bylo vše v pořádku a na ukazateli stavu svítilo 0:2. I nadále byli hosté aktivní a domácí jen pozorovali jejich krásné kombinační akce. Při odchodu do kabin byl Fryšták zralý na ručník, jelikož prohrával už 0:4. Po změně stran se hra vyrovnala a domácí dokonce nastřelili břevno. Poslední slovo měla ale znovu Veselá z pokutového kopu. Hattrickem se blýskl útočník Dočkal.
Branky: Dočkal 3, Bodlák, Odstrčilík. Fryšták B: Mikel - Vl. Málek, V. Doležel, Sušila, Velikovský (67. Švajda) - T. Chudý, Pančocha, Noha, D. Chudý - Ševčík, Tallarini (73. Uhřík). Veselá: P. Červenka - Šarman, Krajíček (76. T. Křížka), Machalíček, Vl. Červenka, Bodlák, Čoček, Bednařík (Jurásek), Macík, Dočkal, Odstrčilík (81. Vrla).
DALŠÍ VÝSLEDKY: Příluky B - Tečovice B 7:4 Bittner 3, Čecho, Bilíček, Zahradnický, Pavelka - Obdržálek 3, Horáček, Březová - Paseky 0:2 Mikulík, Langr.
Tabulka střelců po 17 odehraných kolech: 15 - Karel Bártek (Tečovice B), 12 - Adam Starý (Březová), 10 - Jiří Bittner (Mysločovice), 9 - Petr Macík (Březová), David Mezírka (Příluky B), Martin Odstrčilík (Veselá), 8 - Marek Čižmář (Lípa), Petr Dočkal (Veselá), Radim Kamenčák (Březůvky), Josef Spáčil (Lípa).

VYSOKÉ POLE - NEVŠOVÁ 5:0 (1:0)
I když měli domácí v tabulce vysoký náskok na druhé Luhačovice, chtěli doma vyhrát a navázat na šňůru neprohraných zápasů na své půdě. Do prvního poločasu nastoupili skvěle a už ve 2. minutě se po přebíhaném rohu prosadil Mozgva. Po úvodním gólu se však začalo hrát opatrněji a hosté párkrát zahrozili, jenže bez úspěchu. Do konce poločasu už se nikdo neprosadil, a do kabin se tedy šlo za stavu 1:0. Domácí se dobře připravili na druhou půlku a hned v úvodu se jim to vyplatilo. Po dalším rohu se dostal k míči Petr Janoš a nekompromisně zavěsil. Další branku zařídil Jan Doruška, který se prosadil poprvé v jarní části sezony. Ale nespokojil se s jedním gólem a pár minut po své první trefě přidal další, když se po pasu dostal do zakončení a křížnou střelou zvýšil už na 4:0. Pět minut před koncem pečetil vítězství Vysokého Pole Jan Žák, který po přihrávce Jana Dorušky dostal míč do sítě hostů popáté.
Branky: J. Doruška 2, Janoš, Mosgva, Žák. Rozhodčí: J. Ruman ml. Nevšová: Podušel - Trllo, Srcháček, Marcaník, Munster, Balody, Juriga, Boráň, Topič, Šoman, Tomšů. Střídali: Vacula, Červenka, Sudek.

NÁVOJNÁ - DRNOVICE 1:0 (1:0)
Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a hrálo se téměř bez šancí. Jako první se trefili ve 36. minutě domácí. Po centru Macháče se prosadil Jiří Řehák, který tak zároveň zaznamenal i vítěznou trefu. O pět minut později pálil pouze do tyče Pavel Řehák. Druhý poločas se hrál jen po šestnáctky, domácí neproměňovali své šance. Nejprve Macháč trefil pouze gólmana, poté se dvakrát neprosadil ani Janáč. Hosté zahrozili pouze jednou střelou z dálky a jednou šancí, kterou ale Roman Řehák v bráně kryl. Na konci zápasu ještě přestřelil hlavou domácí Janáč.
Branky: 36. J. Řehák. Rozhodčí: Ruman, 150 diváků. Návojná: Roman Řehák - Ptáček, O. Hořák, P. Hořák - Janáč, Šánek, Macháč, Pavel Řehák - Naňák, Jiří Řehák, Šenkeřík. Střídali: Bronislav Řehák, Tomáš Řehák. Drnovice: Psota - M. Vlaček, Šerý, J. Vlček, Pastorek - Junga, T. Vlček, Běloň, Lukáš - Soja, Kostka. Střídal: Struška.
DALŠÍ VÝSLEDKY: Štítná n. Vl. B - Šanov 2:2 Pinďák, Šenkeřík - Ščuglík, Kročil, Pozlovice - Rokytnice 1:1 Bernátek - Goňa, Mirošov - Luhačovice B 3:3 Obadal, Svoboda, Borák - Pařízek, Netík, Bauman, Smolina - Hř. Újezd 3:1 Sucháček P. 2, Ročák A.- Minarčík, Biskupice - Vlachovice B 1:2 Michálek - Milch, Kořének.
Tabulka střelců po 17 odehraných kolech: 17 - Jan Doruška (Vysoké Pole), 11 - Tomáš Gajdůšek (Biskupice), Lukáš Hamouz (Pozlovice), Petr Šoman (Nevšová), 10 - Jan Žák (Vysoké Pole), 9 - Petr Janoš (Vysoké Pole), Štěpán Ročák (Smolina), 8 - Václav Tomšů (Nevšová).