Také lídr béčka hrál nerozhodně. Nevšová doma proti Návojné zachránila remízu krátce před koncem, a ze svého disciplinárního trestu jí tak zbývá umazat jediný bod.

ZLÍN III. TŘÍDA

POHOŘELICE – LUKOV B 4:1 (2:0)

Domácí mužstvo nastupovalo k utkání s odhodláním poprvé bodovat. Podle toho také vypadal úvod. Pohořeličtí vstřelili už v osmé minutě úvodní branku. Poté hosty přikovali k pokutovému území a z tlaku se také zrodila jejich druhá trefa, kterou dal z penalty Ruzselák. V 35. minutě si sice domácí situaci zkomplikovali vyloučením Pavla Trčky, ale i v deseti hráčích kontrolovali hru a svůj náskok navýšili ve druhé půlce na 3:0. Krátce před konečným hvizdem Lukov korigoval, následně mu byl ale vyloučen brankář Kolář a první podzimní vítězství Pohořelic pečetil z přímého kopu P. Horsák.

Branky: 28. z pen. a 75 Ruzselák, 8. Trčka, 90. Horsák – 87. Velikovský. Rozhodčí: Mikulík. ČK: 35. Trčka. – 89. Kolář. Pohořelice: Bartůnek – Vendolský (46. Smělík), Horsák, Bína, Vrzala, M. Trčka, Máca, P. Trčka, Pelánek, Ruzselák, Umísa (83. Gajdošík). Lukov B: Kolář – Staroba, Švehlík, Koglér, Zahradnický, Silný, Matulík, Kluďák, Velikovský, Konečný, Vyoral.

TEČOVICE B – FRYŠTÁK B 5:3 (2:2)

Pohybliví a dobře kombinující hosté tahali od začátku za delší konec provazu a zaslouženě otevřeli skóre M. Doležalem. Pak sice rezerva Tečovic srovnala, ale pouze za pomoci soupeře, který si vstřelil vlastní gól. Fryšták hrál dál svou hru a odměnou mu byl gól Sušily. Ještě do poločasu ale stačil vyrovnat Obdržálek. Po přestávce domácí zatlačili, ale zapomněli na zadní vrátka, a tak znovu zpytovali svědomí, když se Fryšták ujal v 55. minutě už potřetí vedení po úspěšném zakončení T. Chudého. Tečovičtí však nepolevili, vytvořili si tlak a s ním přišly i střelecké příležitosti. Po hodině hry vyrovnával Bártek a po něm Obdržálek vstřelil branku, kterou však rozhodčí neuznal. Pak měli domácí dokonce výhodu pokutového kopu, který však Kadlec neproměnil. Aktivní Obdržálek se ale přece jen prosadil a po jeho dvou brankách Tečovice skóre otočily.

Branky: Obdržálek 3, Bártek, vlastní – M. Doležal, Sušila, T. Chudý. Rozhodčí: Jungwirt – Bártek, Doležal, 120 diváků. Tečovice B: Mahdal – Polomík, A. Řiháček, (80. Kaňa), J. Středulínský, Družbík – Ševčík, Hynčica, Kadlec, Paštěka (45. J. Řiháček) – Obdržálek, K. Bártek ml. Trenér: Vopatřil. Fryšták B: M. Mikel – Vařák – Adamík, Gajdůšek, D. Mikulík, D. Chudý, Noha, M. Doležal, T. Chudý, Tallarini, Sušila. Střídali: Mucha, Slaměna.

ZÁDVEŘICE – VESELÁ A 1:1 (1:0)

První poločas mnoho fotbalové krásy nenabídl, protože se oba celky uchýlily k nakopávání míčů. Domácí sice zahodili penaltu, kterou rozhodčí Divácký odpískal za nastřelenou ruku, do kabin šli přesto s vedením. Po chybě hostující obrany se prosadil M. Šimurda. Po obrátce začala Veselá kombinovat a zaslouženě vyrovnala. O branku se postaral hrající trenér Veselé Gajdošík, který byl na trávníku pouze tři minuty. V té době už Zádveřice hrály o desíti bez vyloučeného hráče. Hosté si v přesilovce vytvořili tři další dobré šance, ani jednu ale neproměnili. V závěru se dožadovala také Veselá penalty, píšťalka Diváckého ale tentokrát mlčela, a tak se body dělily.

Branky: Šimurda, M. – Gajdošík. Rozhodčí: Divácký. Veselá: P. Červenka – Macík, L. Červenka, Machalíček, Železník – Bednařík, Odstrčilík (Gajdošík), Čoček, Jurásek – Dočkal, Krajíček (Bodlák).

PASEKY – LÍPA 2:3 (1:0)

Po úvodním náporu domácích, který vyústil v branku Josefíka, se hra vyrovnala, a do šaten odcházela mužstva za vedení Pasek. Na začátku druhé půlky však po hrubé chybě domácí obrany Lípa po rohu srovnala. Domácí se ale nevzdali a šli opět do vedení po nenápadné akci v rohu hřiště, kterou opět zakončoval Josefík. Hostům se však opět po hrubé chybě defenzivy Pasek podařilo vyrovnat. Branka Lípu nabudila a začala přehrávat soupeře ve středu hřiště. Výsledkem byla trefa Špendlíka, která hostům přinesla tři body.

Branky: 15. a 60. Josefík, – 55. V. Křižka, 61. P. Křižka, 80. Špendlík. Rozhodčí: Pavelka, 50 diváků. Paseky: Řehoř – Mužikovský, Tuna, Krčmář, Pagáč, Machala, Burdi, Stodůlka, Zámorský, Mňačko, Josefík. Střídali: Palík, Doboš. Lípa: Červenka – Ušela, Hlavinka, Skula, Dobízl, V. Křižka, Šuba, Špendlík, P. Křižka, Spáčil, Hamšík. Střídali: Pavliš, Machovský.

BŘEZŮVKY – PŘÍLUKY B 4:3 (3:1)

Už v páté minutě našel domácí brankář dlouhým výkopem Kamenčáka, který zužitkoval své letité zkušenosti a přesnou střelou k levé tyči otevřel skóre. Březůvkám se hra dařila a s fotbalovou lehkostí zvýšily svůj náskok až na rozdíl tří branek. Hosté korigovali těsně před přestávkou po nedorozumění v rozehrávce domácích. V úvodu druhé půle zkompletoval hattrick Kamenčák. Březůvky poté polevily a naopak béčko Příluk i přes nepříznivý stav nesložilo zbraně a v posledních minutách vstřelilo dvě branky. Na vyrovnání už ale hosté neměli dost času.

Branky: Kamenčák 3, Vach – Mezírka 2. Rozhodčí: Dvořák. Březůvky: R. Mikel – Slovák, J. Krajča, Macalík, Lakomý, Vyoral, Mikel, Kamenčák, Horňáček, O. Krajča, Vach. Střídali: Pleca, Kmošek.

BŘEZOVÁ – KOMÁROV 0:2 (0:1)

Utkání začalo lépe pro domácí fotbalisty. Vytvořili si několik brankových příležitostí, ovšem ani tu nejvyloženější nedokázali proměnit. Proto se opět potvrdilo známé pravidlo „Nedáš, dostaneš“. Tři minuty před pauzou se hosté ojedinělou, ale vydařenou střelou Mikela po zemi ujali vedení. Po změně stran se Komárov značně zlepšil a po hodině hry zvýšili Rosíkem. Poté se hra vyrovnala a Březová hrající bez důrazu a fotbalové myšlenky nedokázala vstřelit před svými diváky ani čestný úspěch.

Branky: 42. Mikel, 60. Rosík. Rozhodčí: Matucha. Březová: Vajík – Bednařík, Zvonek, Nášel, Kališ, D. Večeřa, P. Starý, Macík, Langer, Pagáč, Stuchlík. Střídal Zedníček. Komárov: T. Rosík – Hrabec, P. Kašťovský, L. Kašťovský, Hubáček, Skácel, Mikel, L. Rosík, Beran, Srna, Blahoš. Střídali: Hirk, Velísek, Klofáč.

MYSLOČOVICE – MLADCOVÁ B 2:1 (0:0)

Herně i na šance vyrovnaná první půle branky nepřinesla. Hrstka nejvěrnějších fanoušků Mysločovic se dočkala až v 70. minutě, kdy po faulu v šestnáctce sudí Mitáček odpískal pokutový kop, který proměnil Lahola. Nabuzené Mysločovice podruhé udeřily o deset minut později, kdy se po samostatném úniku prosadil Bittner. Snaživý soupeř dokázal už pouze korigovat, minutu před koncem se po standardní situaci prosadil hlavou Zbořil.

Branky: 70. z pen. Lahola, 80. Bittner – 89. Zbořil. Rozhodčí: Mitáček, 70 diváků. Mysločovice: Pištěk – Večeřa, J. Dovrtěl, Peterka, Pálka – Hořčica, Bittner, Lahola, Dřímal – Klabačka, Vichr. Střídali: D. Dovrtěl, Vrabček. Mladcová B: Kučera – Pantlík, Vyvlečka (71. Šimr), Matula, Kovařík – Š. Chludil, J. Černý, Koiš, Kattauer (76. J. Novák) – Zbořil, M. Novák.

Dohrávka 3. kola:

Příluky B – Lípa 2:1 Blažek, Mezírka – Hamšík.

NEVŠOVÁ – NÁVOJNÁ 1:1 (0:1)

Po celý první poločas měla Návojná hru ve své režii a jen díky neschopnosti hostujících hráčů vstřelit gól a výborně chytajícímu Podušelovi udrželi domácí 40 minut čisté konto. Až těsně před přestávkou byl Podušel bezmocný proti střele O. Hořáka. Domácí poprvé zahrozili až v 55. minutě, kdy se dostal míč po dobře zahraném trestném kopu k Šomanovi, jenže jeho ránu brankář hostí reflexivně vyrazil. Když v 80. minutě utkání musel opustit hřiště po druhé žluté kartě nevšovský obránce Vašička, zdálo se, že je o zápase rozhodnuto. Nevšová poté vsadila na ofenzivu a nakonec se jí podařilo po tvrdé střele Balodyho v 83. minutě vyrovnat. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou a obě mužstva se snažila strhnout vítězství na svou stranu. Blíže k němu měla Nevšová, ale míč po hlavičce Lišky jen těsně minul svatyni hostujícího mužstva. Domácí tým tak i v šestém zápase podzimu neprohrál.

Branky: Balody – O. Hořák. Rozhodčí: J. Ruman ml., 90 diváků ČK: Vašička. Nevšová: Podušel – Boráň, Šindler, Vašička, Marcaník, Liška, Nevrlka, Chmela, Juriga, Šoman, Balody. Návojná: R. Řehák – V. Holba, V. Ptáček, O. Hořák, Petr Řehák, Pavel Hořák, M. Machač, T. Ptáček, R. Hořák, R. Řehák, M. Řehák. Střídal: Šánek.

LUHAČOVICE B – ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ 1:1 (0:1)

Ze začátku utkání se hrál rychlý pohledný fotbal z obou stran. O něco aktivněji si sice počínali hráči ze Štítné, ale do zakončení se nedostávali, jelikož naráželi na dobře zformovanou obranu domácích. Ve 23. minutě se po rohu Luhačovic odrazil míč k Netíkovi, který z malého vápna přestřelil bránu hostů. Od této situace převzali domácí iniciativu, tlačili se do útoku, jenže zakončení jim dělalo značné problémy. A tak znenadání udeřilo na druhé straně. Po faulu Pláška zahrávala Štítná přímý kop a nádhernou střelou od břevna otevřel skóre Zvoníček. Do druhé půle nastoupili lépe domácí a tlačili se za vyrovnáním, kterého se dočkali v 63. minutě. Po pěkné akci ve středu pole se dostal k míči Plášek, nacentroval do pokutového území a po sklepnutí Slezáka se střelou z voleje do šibenice trefil Ševčík. Štítná se za polovinu domácích dostávala velice sporadicky, a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy rezerva Luhačovic přidá druhou branku. V 75. minutě spálil největší šanci zápasu R. Hubáček, který po nádherné kolmici Červenky postupoval sám na bránu, ale vyběhnuvšího gólmana přeloboval i s bránou. V 85. minutě se odražený balon dostal opět k Hubáčkovi, kterého vychytal skvěle brankář hostů.

Branky: Ševčík – Zvoníček. Rozhodčí: J. Ruman ml., 80 diváků. Luhačovice B: Kollarčík- M. Plášek, Rejda, Lad. Pařízek, Z. Červenka, Konečný, M. Hubáček, Ševčík (80. Pařízek Luk.), Netík (55. P. Plášek), Pecháček (65. R. Hubáček), Slezák.

DRNOVICE – BISKUPICE 1:3 (0:2)

Zápas dvou klubů s přízviskem Družstevník vyhrály zaslouženě Biskupice. Po úvodní oťukávané otevřel skóre hostující Tomáš Gajdůšek, který dostal ideální přihrávku za obranu. Ještě do půlky přidal pojistku jeho bratranec Jan Gajdůšek, jenž využil srážky tří protihráčů a pohodlně zasunul do prázdné. Po pauze se na trávníku přiostřilo a sudí rozdal tři červené karty vesměs za ostré fauly. Dvě viděli domácí, jednu Biskupice. Jejich vedení zvýraznil z přímého kopu Skovajsa, Drnovice v závěru už jenom korigovaly.

Branky: S. Machů – J. Gajdůšek, T. Gajdůšek, Skovajsa. Rozhodčí: Zbranek. Biskupice: Tomala – Vaškůj, Skovajsa, Michálek, Chaloupka – Maršovský, Vaculík, T. Gajdůšek, Jančář – Talaš, J. Gajdůšek. Střídali: Krajča, Vojáček, Pančocha.

POZLOVICE – VYSOKÉ POLE 3:2 (1:0)

Souboj týmů z čela tabulky přinesl spoustu emocí, zvraty ve skóre a nakonec vítězství domácích. Pozlovice vstoupily do souboje s druhým celkem tabulky velmi bojovně a vypracovaly si spoustu šancí. Ujala se však pouze jediná, kdy akci na jeden dotek završil krásným lobem přes brankáře Hamouz. Obrana Pozlovic pracovala spolehlivě a nepouštěla hosty vůbec k zakončení. Do druhého poločasu vstoupili domácí promarněním další obrovské příležitosti a fotbalisté Vysokého Pole ihned z protiútoku trestali – 1:1. Hosté ožili, začali být mnohem nebezpečnější, domácí ustoupili od své důrazné hry a v 63. minutě prohrávali po zakončení Žáka do prázdné branky. Soupeř v té době diktoval tempo hry a domácí posadila zpět na koně až 70. minuta. Bartončík vyslal krásný centr, se kterým si už kanonýr Bernátek věděl rady. V 78. minutě se pak domácí rychlým přenesením hry dostali před šestnáctku hostů, vyšachovali hostující obranu a Kubáčkovi stačilo z 20 metrů zamířit do prázdné sítě, a tím strhnout vítězství na stranu Pozlovic. Závěr již přinesl pouze další spálenou šanci domácího Hamouze, Vysoké Pole se již přes pozlovskou obranu k ohrožení branky nedostalo. Velké emoce hráčů z obou mužstev zvládl a dobré utkání odpískal sudí Kolář.

Branky: Hamouz, Bernátek, Kubáček – J. Doruška, Žák. Rozhodčí: Kolář, 200 diváků. Pozlovice: Vaškůj – Voráček, Martinec, Vrátník, Semela – Plášek, P. Coufalík, Kubáček, Bartončík – Hamouz, Bernátek. Střídali: Kolář, Jurák, Hart. Vysoké Pole: L. Doruška – Mozgva, Stružka, Ruman, V. Machů – P. Doruška, Janoš, Zicha – Berki, J. Doruška, Žák. Střídali: Zámečník, P. Machů, Adámek.

ŠANOV – SMOLINA 2:0 (1:0)

V první půlce mělo více ze hry domácí mužstvo. Pěknou střelu předvedl Chlebana, ale jeho pokus skončil pouze na břevně. Ke střele se také odhodlal Macík, jenže jeho pokus pro změnu orazítkoval tyč hostujícího brankáře. Stejný hráč pak neproměnil penaltu. Šanovu se ale v závěru prvního poločasu přece jen podařilo vsítit branku, když z přímého kopu obstřelil zeď Novák. Ve druhém poločase přidal pojistku Ščuglík povedenou střelou ze šestnáctky. Smolina se snažila zkorigovat nepříznivý stav, jenže přáno jí tentokrát nebylo.

Branky: Novák, Ščuglík. Rozhodčí: Ptáček. Šanov: Šimčík – Peléšek, Miroslav Macík, B. Kročil, Novák, Studeník, Stejskal, Milan Macík, Tureček, Ščuglík, Chlebana. Střídali: Urbánek. Smolina: Šenkeřík – Ročák, J. Sucháček, Sába, Jan Barcůch, Jakub Barcůch, Petrůj, Bošák, P. Sucháček, Pechanec, Vaculín. Střídali: Vlček, Bosák.

ROKYTNICE – MIROŠOV 2:2 (2:2)

Utkání začalo ve vysokém tempu a již v páté minutě se hosté ujali vedení. Z následné akce však domácí odpověděli a v 16. minutě už Rokytnice vedla. Těsně před poločasem však Mirošov vyrovnal. V druhém poločase domácí neproměnili řadu šancí, a tak nakonec utkání skončilo remízou. Rokytnice proto dál čeká na první podzimní výhru.

Branky: Saloky, Pešek- Němeček, Beňo. Rozhodčí: Ruman. Rokytnice: Baklík – Pešek, Daniel, Šuráň, Řihák, Saloky, Slámečka, Hamalčík P., Neuman, Goňa T., Goňa A. Střídali: Plášek, Eliáš. Mirošov: Raiznauer – Zvonek, Matějíček, Beňo, Matyščák, Obadal, Svoboda, Borák, Frys, Němeček, Pecl. Střídal: Fojtů.

HŘIVÍNŮV ÚJEZD – VLACHOVICE B 1:2 (1:2)

Hřivínův Újezd nastoupil ve značně kombinované sestavě, a proto mu nevyšel vstup do zápasu. Vlachovičtí po čtvrthodině hry otevřeli skóre Drabíkem. Dvě minuty poté zaskočil domácí druhou brankou Milch. Přestože domácí mužstvo ve 30. minutě snížilo Minaříkem, do konce utkání se již výsledek nezměnil.

Branky: 30. Minařík M. – 13. Drábík, 15. Milch. Rozhodčí: Belka. Hřivínův Újezd: Moudřík – L. Štěpánik, Výmola, D. Štěpánik., Polášek – Fišer, T. Minařík, Záhora, M. Minařík – Římovský, M. Jurák. Trenér: Bartek.

14. Smolina 6 0 1 5 4:14 1

Týmu Nevšové bude po skončení soutěže odečteno 15 bodů.

KROMĚŘÍŽ III. TŘÍDA

LOUKOV – MYSLOČOVICE B 4:0 (1:0)

Domácí fotbalisté z Loukova si smlsli na mysločovické rezervě. V prvním poločase se dostali do jednobrankového vedení a po změně stran svůj náskok navyšovali. Hosté tak zůstali s jediným bodem poslední.

Branky: Šenovský 2, Bělík, Fuksa. Rozhodčí: Z. Novák. Diváci: 50. Mysločovice B: L. Valčík – Frantík, P. Hrubý, Zábojník, J. Hubík, Mlýnek, Menšík, Mezírka, V. Valčík, Vald, Kučera. Střídali: Velísek, P. Brázdil, J. Brázdil.

DALŠÍ VÝSLEDKY:

Míškovice B – Martinice B 2:2 (0:2), Gazdoš 2 – Petráš, Šumšál, Hlinsko p. H. – Rajnochovice 0:1 (0:1), Ides, Komárno – Zahnašovice 2:0 (1:0), Doležal, L. Orava, Ludslavice – Rusava B 5:1 (3:1), Rafaja 2, Vlček 2, K. Lahola – Mikšík.

1. Rajnochovice 6 6 0 0 34:5 18
2. Loukov 6 6 0 0 26:2 18
3. Míškovice B 6 3 1 2 12:16 10
4. Komárno 6 3 0 3 21:8 9
5. Ludslavice 6 3 0 3 14:14 9
6. Hlinsko p. H. 6 3 0 3 11:12 9
7. Rusava B 6 2 0 4 12:33 6
8. Zahnašovice 6 1 1 4 10:17 4