17. kolo

Frýdek-Místek – Hlučín (24. 3., 10.15)

Slovácko B – Zlín B (25. 3., 10.15)

Břeclav – Brno B (24. 3., 15.00)

Líšeň – HFK Olomouc (24. 3., 14.30)

Rosice – Baník Ostrava B (25. 3., 15.00)

Uničov – Olomouc B (25. 3., 10.15)

Kroměříž – Hulín (24. 3., 15.00)

Zábřeh – Jihlava B (25. 3., 15.00)

18. kolo

Hlučín – Zábřeh (1. 4., 10.15)

Jihlava B – Kroměříž (1. 4., 11.00)

Hulín – Uničov (31. 3., 15.30)

Olomouc B – Rosice (1. 4., 10.15)

Baník Ostrava B – Líšeň (1. 4., 10.15)

HFK Olomouc – Břeclav (31. 3., 15.30)

Brno B – Slovácko B (31. 3., 10.15)

Zlín B – Frýdek-Místek (1. 4., 10.30)

19. kolo

Zlín B – Hlučín (8. 4., 10.30)

Frýdek-Místek – Brno B (7. 4., 10.15)

Slovácko B – HFK Olomouc (8. 4., 10.15)

Břeclav – Baník Ostrava B (7. 4., 15.30)

Líšeň – Olomouc B (7. 4., 14.30)

Rosice – Hulín (8. 4., 15.30)

Uničov – Jihlava B – (8. 4., 10.15)

Kroměříž – Zábřeh (7. 4., 15.30)

20. kolo

Hlučín – Kroměříž (15. 4., 10.15)

Zábřeh – Uničov (15. 4., 16.00)

Jihlava B – Rosice (15. 4., 11.00)

Hulín – Líšeň (14. 4., 16.00)

Olomouc B – Břeclav (15. 4., 10.15)

Baník Ostrava B – Slovácko B (15. 4., 10.15)

HFK Olomouc – Frýdek-Místek (14. 4., 16.00)

Brno B – Zlín B (14. 4., 10.15)

21. kolo

FC Brno – Hlučín (21. 4., 10.15)

Zlín B – HFK Olomouc (22. 4., 10.30)

Frýdek-Místek – Baník Ostrava B (21. 4., 10.15)

Slovácko B – Olomouc B (22. 4., 10.15)

Břeclav – Hulín (21. 4., 16.00)

Líšeň – Jihlava B (21. 4., 15.00)

Rosice – Zábřeh (21. 4., 16.00)

Uničov – Kroměříž (22. 4., 10.15)

22. kolo

Hlučín – Uničov (29. 4., 10.15)

Kroměříž – Rosice (28. 4., 16.00)

Zábřeh – Líšeň (29. 4., 16.00)

Jihlava B – Břeclav (28. 4., 11.00)

Hulín – Slovácko B (28. 4., 16.00)

Olomouc B – Frýdek-Místek (29. 4., 10.15)

Baník Ostrava B – Zlín B (29. 4., 10.15)

HFK Olomouc – Brno B (28. 4., 16.00)

23. kolo

HFK Olomouc – Hlučín (5. 5.,, 16.30)

Brno B – Baník Ostrava B (5. 5.,, 10.15)

Zlín B – Olomouc B (6. 5., 10.30)

Frýdek-Místek – Hulín (5. 5., 10.15)

Slovácko B – Jihlava B (6. 5., 10.15)

Břeclav – Zábřeh (5. 5., 16.30)

Líšeň – Kroměříž (5. 5., 15.00)

Rosice – Uničov (6. 5., 16.30)

24. kolo

Hlučín – Rosice (13. 5., 10.15)

Uničov – Líšeň (13. 5., 10.15)

Kroměříž – Břeclav (12. 5., 16.30)

Zábřeh – Slovácko B (13. 5., 16.30)

Jihlava B – Frýdek-Místek (12. 5., 11.00)

Hulín – Zlín B (12. 5., 16.30)

Olomouc B – Brno B (13. 5., 10.15)

Baník Ostrava B – HFK Olomouc (13. 5., 10.15)

25. kolo

Baník Ostrava B – Hlučín (20. 5., 10.15)

HFK Olomouc – Olomouc B (19. 5., 16.30)

Brno B – Hulín (19. 5., 10.15)

Zlín B – Jihlava B (20. 5., 10.30)

Frýdek-Místek – Zábřeh (19. 5., 10.15)

Slovácko B – Kroměříž (20. 5., 10.15)

Břeclav – Uničov (19. 5., 16.30)

Líšeň – Rosice (19. 5., 15.00)

30. kolo

Hlučín – Slovácko B 23. 5., 17.00)

Břeclav – Frýdek-Místek (23. 5., 17.00)

Líšeň – Zlín B (23. 5., 17.00)

Rosice – Brno B (23. 5., 17.00)

Uničov – HFK Olomouc (23. 5., 17.00)

Kroměříž – Baník Ostrava B (23. 5., 17.00)

Zábřeh – Olomouc B (23. 5., 17.00)

Jihlava B – Hulín (23. 5., 17.00)

26. kolo

Hlučín – Líšeň (27. 5., 10.15)

Rosice – Břeclav (27. 5., 16.30)

Uničov – Slovácko B (27. 5., 10.15)

Kroměříž – Frýdek-Místek (26. 5., 16.30)

Zábřeh – Zlín B (27. 5., 16.30)

Jihlava B – Brno B (27. 5., 11.00)

Hulín – HFK Olomouc (26. 5., 16.30)

Olomouc B – Baník Ostrava B (27. 5., 10.15)

27. kolo

Olomouc B – Hlučín (3. 6., 10.15)

Baník Ostrava B – Hulín (3. 6., 10.15)

HFK Olomouc – Jihlava B (2. 6., 16.30)

Brno B – Zábřeh (2. 6., 10.15)

Zlín B – Kroměříž (3. 6., 10.30)

Frýdek-Místek – Uničov (2. 6., 10.15)

Slovácko B – Rosice (3. 6., 10.15)

Břeclav – Líšeň (2. 6., 16.30)

28. kolo

Hlučín – Břeclav (10. 6., 10.15)

Líšeň – Slovácko B (9. 6., 15.00)

Rosice – Frýdek-Místek (10. 6., 15.30)

Uničov – Zlín B (10. 6., 10.15)

Kroměříž – Brno B (9. 6., 15.30)

Zábřeh – HFK Olomouc (10. 6., 15.30)

Jihlava B – Baník Ostrava B (10. 6., 11.00)

Hulín – Olomouc B (9. 6., 15.30)

29. kolo

Hulín – Hlučín (16. 6., 15.30)

Olomouc B – Jihlava B (16. 6., 10.15)

Baník Ostrava B – Zábřeh (17. 6., 10.15)

HFK Olomouc – Kroměříž (16. 6., 15.30)

Brno B – Uničov (16. 6., 10.15)

Zlín B – Rosice (17. 6., 10.30)

Frýdek-Místek – Líšeň (16. 6., 10.15)

Slovácko B – Břeclav (17. 6., 10.15)