Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Los podzimní části OFS Uherské Hradiště

Region - Los podzimní části mužských soutěží OFS Uh. Hradiště.

7.8.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

OKRESNÍ PŘEBOR

1. kolo (9. 8., 16.30): Boršice u Blatnice - Tupesy, Břestek - Traplice, Drslavice - Bánov, Nivnice - Nedakonice, Nezdenice - Kostelany (9. 8. 16.30 Kostelany - obrácené pořadí), Ostrožská Lhota - Havřice, Jarošov - Polešovice.
2. kolo (16. 8., 16.30): Tupesy - Polešovice, Havřice - Jarošov, Kostelany - Ostrožská Lhota, Nedakonice - Nezdenice, Bánov - Nivnice, Traplice - Drslavice, Boršice u Blatnice - Břestek.
3. kolo (23. 8., 16.30): Břestek - Tupesy, Drslavice - Boršice u Blatnice, Nivnice - Traplice, Nezdenice - Bánov, Ostrožská Lhota - Nedakonice, Jarošov - Kostelany, Polešovice - Havřice.
4. kolo (30. 8., 16.30): Tupesy - Havřice (28. 10. 16.30), Kostelany - Polešovice, Nedakonice - Jarošov, Bánov - Ostrožská Lhota, Traplice - Nezdenice, Boršice u Blatnice - Nivnice, Břestek - Drslavice.
5. kolo (6. 9., 16.30): Drslavice - Tupesy, Nivnice - Břestek, Nezdenice - Boršice u Blatnice, Ostrožská Lhota - Traplice, Jarošov - Bánov, Polešovice - Nedakonice, Havřice - Kostelany.
6. kolo (13. 9., 16.00): Tupesy - Kostelany, Nedakonice - Havřice, Bánov - Polešovice, Traplice - Jarošov, Boršice u Blatnice - Ostrožská Lhota, Břestek - Nezdenice, Drslavice - Nivnice.
7. kolo (20. 9., 16.00): Nivnice - Tupesy, Nezdenice - Drslavice, Ostrožská Lhota - Břestek, Jarošov - Boršice u Blatnice, Polešovice - Traplice, Havřice - Bánov, Kostelany - Nedakonice.
8. kolo (27. 9., 15.30): Tupesy - Nedakonice, Bánov - Kostelany, Traplice - Havřice, Boršice u Blatnice - Polešovice, Břestek - Jarošov, Drslavice - Ostrožská Lhota, Nivnice - Nezdenice.
9. kolo (4. 10., 15.30): Nezdenice - Tupesy, Ostrožská Lhota - Nivnice, Jarošov - Drslavice, Polešovice - Břestek, Havřice - Boršice u Blatnice, Kostelany - Traplice, Nedakonice - Bánov.
10. kolo (11. 10., 15.00): Tupesy - Bánov, Traplice - Nedakonice, Boršice u Blatnice - Kostelany, Břestek - Havřice, Drslavice - Polešovice, Nivnice - Jarošov, Nezdenice - Ostrožská Lhota.
11. kolo (18. 10., 14.30): Ostrožská Lhota - Tupesy, Jarošov - Nezdenice, Polešovice - Nivnice, Havřice - Drslavice, Kostelany - Břestek, Nedakonice - Boršice u Blatnice, Bánov - Traplice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Tupesy - Traplice, Boršice u Blatnice - Bánov, Břestek - Nedakonice, Drslavice - Kostelany, Nivnice - Havřice, Nezdenice - Polešovice, Ostrožská Lhota - Jarošov.
13. kolo (1. 11., 13.30): Jarošov - Tupesy, Polešovice - Ostrožská Lhota, Havřice - Nezdenice, Kostelany - Nivnice, Nedakonice - Drslavice, Bánov - Břestek, Traplice - Boršice u Blatnice

Výjimky: Nezdenice a Drslavice (SO, ÚZM).
OKRESNÍ SOUTĚŽ

1. kolo (9. 8., 16.30): Hradčovice - Pitín, Staré Město - Babice, Bílovice - Buchlovice, Huštěnovice - Popovice, Březová - Vlčnov, Korytná - Mařatice, Košíky - Horní Němčí.
2. kolo (16. 8., 16.30): Pitín - Horní Němčí, Mařatice - Košíky, Vlčnov - Korytná, Popovice - Březová, Buchlovice - Huštěnovice, Babice - Bílovice, Hradčovice - Staré Město.
3. kolo (23. 8., 16.30): Staré Město - Pitín, Bílovice - Hradčovice, Huštěnovice - Babice, Březová - Buchlovice, Korytná - Popovice, Košíky - Vlčnov, Horní Němčí - Mařatice.
4. kolo (30. 8., 16.30): Pitín - Mařatice, Vlčnov - Horní Němčí, Popovice - Košíky, Buchlovice - Korytná, Babice - Březová, Hradčovice - Huštěnovice, Staré Město - Bílovice.
5. kolo (6. 9., 16.30): Bílovice - Pitín, Huštěnovice - Staré Město, Březová - Hradčovice, Korytná - Babice, Košíky - Buchlovice, Horní Němčí - Popovice, Mařatice - Vlčnov.
6. kolo (13. 9., 16.00): Pitín - Vlčnov, Popovice - Mařatice, Buchlovice - Horní Němčí, Babice - Košíky, Hradčovice - Korytná, Staré Město - Březová, Bílovice - Huštěnovice.
7. kolo (20. 9., 16.00): Huštěnovice - Pitín, Březová - Bílovice, Korytná - Staré Město, Košíky - Hradčovice, Horní Němčí - Babice, Mařatice - Buchlovice, Vlčnov - Popovice.
8. kolo (27. 9., 15.30): Pitín - Popovice, Buchlovice - Vlčnov, Babice - Mařatice, Hradčovice - Horní Němčí, Staré Město - Košíky, Bílovice - Korytná, Huštěnovice - Březová.
9. kolo (4. 10., 15.30): Březová - Pitín, Korytná - Huštěnovice, Košíky - Bílovice, Horní Němčí - Staré Město, Mařatice - Hradčovice, Vlčnov - Babice, Popovice - Buchlovice.
10. kolo (11. 10., 15.00): Pitín - Buchlovice, Babice - Popovice, Hradčovice - Vlčnov, Staré Město - Mařatice, Bílovice - Horní Němčí, Huštěnovice - Košíky, Březová - Korytná.
11. kolo (18. 10., 14.30): Korytná - Pitín, Košíky - Březová, Horní Němčí - Huštěnovice, Mařatice - Bílovice, Vlčnov - Staré Město, Popovice - Hradčovice, Buchlovice - Babice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Pitín - Babice, Hradčovice - Buchlovice, Staré Město - Popovice, Bílovice - Vlčnov, Huštěnovice - Mařatice, Březová - Horní Němčí, Korytná - Košíky.
13. kolo (1. 11., 13.30): Košíky - Pitín, Horní Němčí - Korytná, Mařatice - Březová, Vlčnov - Huštěnovice, Popovice - Bílovice, Buchlovice - Staré Město, Babice - Hradčovice.

ZÁKLADNÍ TŘÍDA SKUPINA A

1. kolo (9. 8., 16.30): Kněžpole B - Neobsazeno, Topolná - Tupesy B, Medlovice - Traplice B, Mistřice - Slovácko-Vážany, Tučapy - Podolí, Jarošov B - Jankovice, Jalubí B - Částkov, Kunovice - Stříbrnice.
2. kolo (16. 8., 16.30): neobsazeno - Stříbrnice, Částkov - Kunovice, Jankovice - Jalubí B, Podolí - Jarošov B, Slovácko-Vážany - Tučapy, Traplice B - Mistřice, Tupesy B - Medlovice, Kněžpole B - Topolná.
3. kolo (23. 8., 16.30): Topolná - Neobsazeno, Medlovice - Kněžpole B, Mistřice - Tupesy B, Tučapy - Traplice B, Jarošov B - Slovácko-Vážany, Jalubí B - Podolí, Kunovice - Jankovice, Stříbrnice - Částkov.
4. kolo (30. 8., 16.30): neobsazeno - Částkov, Jankovice - Stříbrnice, Podolí - Kunovice, Slovácko-Vážany - Jalubí B, Traplice B - Jarošov B, Tupesy B - Tučapy, Kněžpole B - Mistřice, Topolná - Medlovice.
5. kolo (6. 9., 16.30): Medlovice - neobsazeno, Mistřice - Topolná, Tučapy - Kněžpole B, Jarošov B - Tupesy B, Jalubí B - Traplice B, Kunovice - Slovácko-Vážany, Stříbrnice - Podolí, Částkov - Jankovice.
6. kolo (13. 9., 16.00): neobsazeno - Jankovice, Podolí - Částkov, Slovácko-Vážany - Stříbrnice, Traplice B - Kunovice, Tupesy B - Jalubí B, Kněžpole B - Jarošov B, Topolná - Tučapy, Medlovice - Mistřice.
7. kolo (20. 9., 16.00): Mistřice - neobsazeno, Tučapy - Medlovice, Jarošov B - Topolná, Jalubí B - Kněžpole B, Kunovice - Tupesy B, Stříbrnice - Traplice B, Částkov - Slovácko-Vážany, Jankovice - Podolí.
8. kolo (27. 9., 15.30): neobsazeno - Podolí, Slovácko-Vážany - Jankovice, Traplice B - Částkov, Tupesy B - Stříbrnice, Kněžpole B - Kunovice, Topolná - Jalubí B, Medlovice - Jarošov B, Mistřice - Tučapy.
15. kolo (28. 9., 15.30): Kunovice - neobsazeno, Stříbrnice - Jalubí B, Částkov - Jarošov B, Jankovice - Tučapy, Podolí - Mistřice, Slovácko-Vážany - Medlovice, Traplice B - Topolná, Tupesy B - Kněžpole B.
9. kolo (4. 10., 15.30): Tučapy - Neobsazeno, Jarošov B - Mistřice, Jalubí B - Medlovice, Kunovice - Topolná, Stříbrnice - Kněžpole B, Částkov - Tupesy B, Jankovice - Traplice B, Podolí - Slovácko-Vážany.
10. kolo (11. 10., 15.00): neobsazeno - Slovácko-Vážany, Traplice B - Podolí, Tupesy B - Jankovice, Kněžpole B - Částkov, Topolná - Stříbrnice, Medlovice - Kunovice, Mistřice - Jalubí B, Tučapy - Jarošov B.
11. kolo (18. 10., 14.30): Jarošov B - Neobsazeno, Jalubí B - Tučapy, Kunovice - Mistřice, Stříbrnice - Medlovice, Částkov - Topolná, Jankovice - Kněžpole B, Podolí - Tupesy B, Slovácko-Vážany - Traplice B.
12. kolo (25. 10., 14.00): neobsazeno - Traplice B, Tupesy B - Slovácko-Vážany, Kněžpole B - Podolí, Topolná - Jankovice, Medlovice - Částkov, Mistřice - Stříbrnice, Tučapy - Kunovice, Jarošov B - Jalubí B.
14. kolo (28. 10., 14.00): neobsazeno - Tupesy B, Kněžpole B - Traplice B, Topolná - Slovácko-Vážany, Medlovice - Podolí, Mistřice - Jankovice, Tučapy - Částkov, Jarošov B - Stříbrnice, Jalubí B - Kunovice.
13. kolo (1. 11., 13.30): Jalubí B - Neobsazeno, Kunovice - Jarošov B, Stříbrnice - Tučapy, Částkov - Mistřice, Jankovice - Medlovice, Podolí - Topolná, Slovácko-Vážany - Kněžpole B, Traplice B - Tupesy B.

Výjimky: Kněžpole B, Jarošov B, Traplice B a Tupesy B (všichni SO, ÚZM), Jalubí B (NE, 10.00), Kunovice a Částkov (oba, NE 10.15).
SKUPINA B

1. kolo (9. 8., 16.30): Boršice u Blatnice B - Ostrožská Nová Ves B, Suchá Loz - Záhorovice, Rudice - Krhov, Starý Hrozenkov - Podolí B, Komňa - Bystřice p. L., Žitková - Uherský Ostroh B, Přečkovice - Strání B.
2. kolo (16. 8., 16.30): Ostrožská Nová Ves B - Strání B, Uherský Ostroh B - Přečkovice, Bystřice p. L. - Žitková, Podolí B - Komňa, Krhov - Starý Hrozenkov, Záhorovice - Rudice, Boršice u Blatnice B - Suchá Loz.
3. kolo (23. 8., 16.30): Suchá Loz - Ostrožská Nová Ves B, Rudice - Boršice u Blatnice B, Starý Hrozenkov - Záhorovice, Komňa - Krhov, Žitková - Podolí B, Přečkovice - Bystřice p. L., Strání B - Uherský Ostroh B.
4. kolo (30. 8., 16.30): Ostrožská Nová Ves B - Uherský Ostroh B, Bystřice p. L. - Strání B, Podolí B - Přečkovice, Krhov - Žitková, Záhorovice - Komňa, Boršice u Blatnice B - Starý Hrozenkov. Suchá Loz - Rudice
5. kolo (6. 9., 16.30): Rudice - Ostrožská Nová Ves B, Starý Hrozenkov - Suchá Loz, Komňa - Boršice u Blatnice B, Žitková - Záhorovice, Přečkovice - Krhov, Strání B - Podolí B, Uherský Ostroh B - Bystřice p. L..
6. kolo (13. 9., 16.00): Ostrožská Nová Ves B - Bystřice p. L., Podolí B - Uherský Ostroh B, Krhov - Strání B, Záhorovice - Přečkovice, Boršice u Blatnice B - Žitková, Suchá Loz - Komňa, Rudice - Starý Hrozenkov.
7. kolo (20. 9., 16.00): Starý Hrozenkov - Ostrožská Nová Ves B, Komňa - Rudice, Žitková - Suchá Loz, Přečkovice - Boršice u Blatnice B, Strání B - Záhorovice, Uherský Ostroh B - Krhov, Bystřice p. L. - Podolí B.
8. kolo (27. 9., 15.30): Ostrožská Nová Ves B - Podolí B, Krhov - Bystřice p. L., Záhorovice - Uherský Ostroh B, Boršice u Blatnice B - Strání B, Suchá Loz - Přečkovice, Rudice - Žitková, Starý Hrozenkov - Komňa.
9. kolo (4. 10., 15.30): Komňa - Ostrožská Nová Ves B, Žitková - Starý Hrozenkov, Přečkovice - Rudice, Strání B - Suchá Loz, Uherský Ostroh B - Boršice u Blatnice B, Bystřice p. L. - Záhorovice, Podolí B - Krhov.
10. kolo (11. 10., 15.00): Ostrožská Nová Ves B - Krhov, Záhorovice - Podolí B, Boršice u Blatnice B - Bystřice p. L., Suchá Loz - Uherský Ostroh B, Rudice - Strání B, Starý Hrozenkov - Přečkovice, Komňa - Žitková.
11. kolo (18. 10., 14.30): Žitková - Ostrožská Nová Ves B, Přečkovice - Komňa, Strání B - Starý Hrozenkov, Uherský Ostroh B - Rudice, Bystřice p. L. - Suchá Loz, Podolí B - Boršice u Blatnice B, Krhov - Záhorovice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Ostrožská Nová Ves B - Záhorovice, Boršice u Blatnice B - Krhov, Suchá Loz - Podolí B, Rudice - Bystřice p. L., Starý Hrozenkov - Uherský Ostroh B, Komňa - Strání B, Žitková - Přečkovice.
13. kolo (1. 11., 13.30): Přečkovice - Ostrožská Nová Ves B, Strání B - Žitková, Uherský Ostroh B - Komňa, Bystřice p. L. - Starý Hrozenkov, Podolí B - Rudice, Krhov - Suchá Loz, Záhorovice - Boršice u Blatnice B.

Výjimky: Stání B, Uherský Ostroh B (oba SO, ÚZM), Boršice u Blatnice B, Podolí B (oba NE, 10.00), Ostrožská Nová Ves B (NE, 10.15), Rudice, Přečkovice (oba NE 14.00), Suchá Loz, Starý Hrozenkov, Záhorovice (všichni, NE 15.00).
7.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Výstava Svět kostiček v muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně.
19

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

Slovenský reprezentant Ján Greguš v minulosti působil v Baníku Ostrava nebo Jablonci, odkud zamířil právě do Kodaně.
5

Spoluhráči z Kodaně po losu nevěděli, kde Zlín leží, tvrdí Greguš

Stavbě přehrady předchází výkup pozemků. Cena až 6 tisíc za metr čtvereční

O tom, že se bude ve Vlachovicích budovat přehrada, věděli už naši praprarodiče. Dočká se jí v dospělosti generace našich dětí. „Klidně s tímto projektem zestárneme. Dílo takového rozsahu a výjimečné důležitosti za to stojí,“ říká starosta Vysokého Pole Josef Zicha.

Nabourala se třemi promile a ujela

Jednapadesátiletá řidička nabourala na Jižních Svazích ve Zlíně do jiného auta a ujela. V krvi měla skoro tři promile. Vozidla si všiml svědek, který zavolal na tísňovou linku policie.

Na svou matku šel nožem

Ve vazbě skončil 49letý muž ze Zlína, který měl vydírat svou 70letou matku, s níž žije ve společné domácnosti. Hrozí mu až osm let vězení.

Konečně opraveno. Po dvaceti letech

Rozsáhlou rekonstrukcí prošlo valašskokloboucké gymnázium. „Bylo nezbytné gymnázium opravit,“ řekl při slavnostním otevření gymnázia hejtman Jiří Čunek. „Velmi si vážíme toho, že zřizovatel Zlínský kraj projekt podpořil. Jedná se o první velkou rekonstrukci budovy po dvaceti letech,“ uvedla ředitelka školy Eva Cepková.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení