Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Los podzimní části soutěží OFS Zlín, I. část

Region - Los podzimní části mužských soutěží OFS Zlín - I. část.

7.8.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archiv

OFS ZLÍN OKRESNÍ PŘEBOR

1. kolo (9. 8., 16.30): Ludkovice - Dolní Lhota, Tečovice - Bylnice, Napajedla B - Štípa, Jaroslavice - Kostelec, Kašava - Újezd, Březnice - Hvozdná, Sehradice - Tlumačov.
2. kolo (16. 8., 16.30): Ludkovice - Tečovice, Hvozdná - Sehradice, Újezd - Březnice, Kostelec - Kašava, Štípa - Jaroslavice, Bylnice - Napajedla B, Dolní Lhota - Tlumačov.
3. kolo (23. 8., 16.30): Tečovice - Dolní Lhota, Napajedla B - Ludkovice, Jaroslavice - Bylnice, Kašava - Štípa, Březnice - Kostelec, Sehradice - Újezd, Tlumačov - Hvozdná.
4. kolo (30. 8., 16.30): Ludkovice - Jaroslavice, Tečovice - Napajedla B, Újezd - Tlumačov, Kostelec - Sehradice, Štípa - Březnice, Bylnice - Kašava, Dolní Lhota - Hvozdná.
5. kolo (6. 9., 16.30): Napajedla B - Dolní Lhota, Jaroslavice - Tečovice, Kašava - Ludkovice, Březnice - Bylnice, Sehradice - Štípa, Tlumačov - Kostelec, Hvozdná - Újezd.
6. kolo (13. 9., 16.00): Ludkovice - Březnice, Tečovice - Kašava, Napajedla B - Jaroslavice, Kostelec - Hvozdná, Štípa - Tlumačov, Bylnice - Sehradice, Dolní Lhota - Újezd.
7. kolo (20. 9., 16.00): Jaroslavice - Dolní Lhota, Kašava - Napajedla B, Březnice - Tečovice, Sehradice - Ludkovice, Tlumačov - Bylnice, Hvozdná - Štípa, Újezd - Kostelec.
8. kolo (27. 9., 15.30): Ludkovice - Tlumačov, Tečovice - Sehradice, Napajedla B - Březnice, Jaroslavice - Kašava, Štípa - Újezd, Bylnice - Hvozdná, Dolní Lhota - Kostelec.
9. kolo (4. 10., 15.30): Kašava - Dolní Lhota, Březnice - Jaroslavice, Sehradice - Napajedla B, Tlumačov - Tečovice, Hvozdná - Ludkovice, Újezd - Bylnice, Kostelec - Štípa.
10. kolo (11. 10., 15.00): Ludkovice - Újezd, Tečovice - Hvozdná, Napajedla B - Tlumačov, Jaroslavice - Sehradice, Kašava - Březnice, Bylnice - Kostelec, Dolní Lhota - Štípa.
11. kolo (18. 10., 14.30): Březnice - Dolní Lhota, Sehradice - Kašava, Tlumačov - Jaroslavice, Hvozdná - Napajedla B, Újezd - Tečovice, Kostelec - Ludkovice, Štípa - Bylnice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Ludkovice - Štípa, Tečovice - Kostelec, Napajedla B - Újezd, Jaroslavice - Hvozdná, Kašava - Tlumačov, Březnice - Sehradice, Dolní Lhota - Bylnice.
13. kolo (1. 11., 13.30): Sehradice - Dolní Lhota, Tlumačov - Březnice, Hvozdná - Kašava, Újezd - Jaroslavice, Kostelec - Napajedla B, Štípa - Tečovice, Bylnice - Ludkovice.
14. kolo (8. 11., 13.30): Tlumačov - Sehradice, Hvozdná - Březnice, Újezd - Kašava, Kostelec - Jaroslavice, Štípa - Napajedla B, Bylnice - Tečovice, Dolní Lhota - Ludkovice.

Výjimky: Tečovice, Jaroslavice, Sehradice, Tlumačov, Dolní Lhota (všichni SO, ÚZM).
III. TŘÍDA SKUPINA A

1. kolo (9. 8., 16.30): Mysločovice - Paseky, Tečovice B - Březůvky, Zádveřice - Pohořelice, Veselá - Březová, Fryšták B - Lípa, Mladcová B - Komárov, Příluky B - Lukov B.
2. kolo (16. 8., 16.30): Mysločovice - Tečovice B, Komárov - Příluky B, Lípa - Mladcová B, Březová - Fryšták B, Pohořelice - Veselá, Březůvky - Zádveřice, Paseky - Lukov B.
3. kolo (23. 8., 16.30): Tečovice B - Paseky, Zádveřice - Mysločovice, Veselá - Březůvky, Fryšták B - Pohořelice, Mladcová B - Březová, Příluky B - Lípa, Lukov B - Komárov.
4. kolo (30. 8., 16.30): Mysločovice - Veselá, Tečovice B - Zádveřice, Lípa - Lukov B, Březová - Příluky B, Pohořelice - Mladcová B, Březůvky - Fryšták B, Paseky - Komárov.
5. kolo (6. 9., 16.30): Zádveřice - Paseky, Veselá - Tečovice B, Fryšták B - Mysločovice, Mladcová B - Březůvky, Příluky B - Pohořelice, Lukov B - Březová, Komárov - Lípa.
6. kolo (13. 9., 16.00): Mysločovice - Mladcová B, Tečovice B - Fryšták B, Zádveřice - Veselá, Březová - Komárov, Pohořelice - Lukov B, Březůvky - Příluky B, Paseky - Lípa.
7. kolo (20. 9., 16.00): Veselá - Paseky, Fryšták B - Zádveřice, Mladcová B - Tečovice B, Příluky B - Mysločovice, Lukov B - Březůvky, Komárov - Pohořelice, Lípa - Březová.
8. kolo (27. 9., 15.30): Mysločovice - Lukov B, Tečovice B - Příluky B, Zádveřice - Mladcová B, Veselá - Fryšták B, Pohořelice - Lípa, Březůvky - Komárov, Paseky - Březová.
9. kolo (4. 10., 15.30): Fryšták B - Paseky, Mladcová B - Veselá, Příluky B - Zádveřice, Lukov B - Tečovice B, Komárov - Mysločovice, Lípa - Březůvky, Březová - Pohořelice.
10. kolo (11. 10., 15.00): Mysločovice - Lípa, Tečovice B - Komárov, Zádveřice - Lukov B, Veselá - Příluky B, Fryšták B - Mladcová B, Březůvky - Březová, Paseky - Pohořelice.
11. kolo (18. 10., 14.30): Mladcová B - Paseky, Příluky B - Fryšták B, Lukov B - Veselá, Komárov - Zádveřice, Lípa - Tečovice B, Březová - Mysločovice, Pohořelice - Březůvky.
12. kolo (25. 10., 14.00): Mysločovice - Pohořelice, Tečovice B - Březová, Zádveřice - Lípa, Veselá - Komárov, Fryšták B - Lukov B, Mladcová B - Příluky B, Paseky - Březůvky.
13. kolo (1. 11., 13.30): Příluky B - Paseky, Lukov B - Mladcová B, Komárov - Fryšták B, Lípa - Veselá, Březová - Zádveřice, Pohořelice - Tečovice B, Březůvky - Mysločovice.
14. kolo (8. 11., 13.30): Lukov B - Příluky B, Komárov - Mladcová B, Lípa - Fryšták B, Březová - Veselá, Pohořelice - Zádveřice, Březůvky - Tečovice B, Paseky - Mysločovice.

Výjimky: Veselá, Mladcová B, Příluky B, Lukov B (všichni SO, ÚZM), Fryšták B, Lípa (oba NE, 10), Březůvky (NE, 10.15), Paseky (NE, ÚZM, hřiště Březůvky).
SKUPINA B

1. kolo (9. 8., 16.30): Šanov - Rokytnice, Drnovice - Nevšová, Hřivínův Újezd - Luhačovice B, Vlachovice B - Pozlovice, Biskupice - Mirošov, Smolina - Vysoké Pole, Návojná - Štítná n. Vl. B.
2. kolo (16. 8., 16.30): Šanov - Drnovice, Vysoké Pole - Návojná, Mirošov - Smolina, Pozlovice - Biskupice, Luhačovice B - Vlachovice B, Nevšová - Hřivínův Újezd, Rokytnice - Štítná n. Vl. B.
3. kolo (23. 8., 16.30): Drnovice - Rokytnice, Hřivínův Újezd - Šanov, Vlachovice B - Nevšová, Biskupice - Luhačovice B, Smolina - Pozlovice, Návojná - Mirošov, Štítná n. Vl. B - Vysoké Pole.
4. kolo (30. 8., 16.30): Šanov - Vlachovice B, Drnovice - Hřivínův Újezd, Mirošov - Štítná n. Vl. B, Pozlovice - Návojná, Luhačovice B - Smolina, Nevšová - Biskupice, Rokytnice - Vysoké Pole.
5. kolo (6. 9., 16.30): Hřivínův Újezd - Rokytnice, Vlachovice B - Drnovice, Biskupice - Šanov, Smolina - Nevšová, Návojná - Luhačovice B, Štítná n. Vl. B - Pozlovice, Vysoké Pole - Mirošov.
6. kolo (13. 9., 16.00): Šanov - Smolina, Drnovice - Biskupice, Hřivínův Újezd - Vlachovice B, Pozlovice - Vysoké Pole, Luhačovice B - Štítná n. Vl. B, Nevšová - Návojná, Rokytnice - Mirošov.
7. kolo (20. 9., 16.00): Vlachovice B - Rokytnice, Biskupice - Hřivínův Újezd, Smolina - Drnovice, Návojná - Šanov, Štítná n. Vl. B - Nevšová, Vysoké Pole - Luhačovice B, Mirošov - Pozlovice.
8. kolo (27. 9., 15.30): Šanov - Štítná n. Vl. B, Drnovice - Návojná, Hřivínův Újezd - Smolina, Vlachovice B - Biskupice, Luhačovice B - Mirošov, Nevšová - Vysoké Pole, Rokytnice - Pozlovice.
9. kolo (4. 10., 15.30): Biskupice - Rokytnice, Smolina - Vlachovice B, Návojná - Hřivínův Újezd, Štítná n. Vl. B - Drnovice, Vysoké Pole - Šanov, Mirošov - Nevšová, Pozlovice - Luhačovice B.
10. kolo (11. 10., 15.00): Šanov - Mirošov, Drnovice - Vysoké Pole, Hřivínův Újezd - Štítná n. Vl. B, Vlachovice B - Návojná, Biskupice - Smolina, Nevšová - Pozlovice, Rokytnice - Luhačovice B.
11. kolo (18. 10., 14.30): Smolina - Rokytnice, Návojná - Biskupice, Štítná n. Vl. B - Vlachovice B, Vysoké Pole - Hřivínův Újezd, Mirošov - Drnovice, Pozlovice - Šanov, Luhačovice B - Nevšová.
12. kolo (25. 10., 14.00): Šanov - Luhačovice B, Drnovice - Pozlovice, Hřivínův Újezd - Mirošov, Vlachovice B - Vysoké Pole, Biskupice - Štítná n. Vl. B, Smolina - Návojná, Rokytnice - Nevšová.
13. kolo (1. 11., 13.30): Návojná - Rokytnice, Štítná n. Vl. B - Smolina, Vysoké Pole - Biskupice, Mirošov - Vlachovice B, Pozlovice - Hřivínův Újezd, Luhačovice B - Drnovice, Nevšová - Šanov.
14. kolo (8. 11., 13.30): Štítná n. Vl. B - Návojná, Vysoké Pole - Smolina, Mirošov - Biskupice, Pozlovice - Vlachovice B, Luhačovice B - Hřivínův Újezd, Nevšová - Drnovice, Rokytnice - Šanov.

Výjimky: Luhačovice B (SO, ÚZM), Drnovice, Smolina, Mirošov (všichni, NE, 14).
7.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podchod  na Náměstí práce ve Zlíně.
34

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Tři zápasy nepodmíněně. To je trest udělený disciplinární komisí pro kapitána hokejistů Aukro Berani Zlín Ondřeje Veselého za drsný zákrok kolenem na vítkovického útočníka Rostislava Deje z úterního utkání 14. kola extraligy. Slovenský forvard včera odpoledne podstoupil vyšetření, které však podle prvních zpráv z ostravského klubu bude vážnějšího a dlouhodobějšího charakteru.

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení