MSFL

1. kolo (9. 8., 16.30): Slavičín - Mutěnice, HFK Olomouc - Fulnek, Kroměříž - FC Brno B, Sigma Olomouc B - Zábřeh, Znojmo - Líšeň, Bystrc - Frýdek-Místek, Baník U21 Ostrava - Břeclav, Uničov - Jihlava B.
2. kolo (16. 8., 16.30): Mutěnice - Jihlava B, Břeclav - Uničov, Frýdek-Místek - Baník U21 Ostrava, Líšeň - Bystrc, Zábřeh - Znojmo, FC Brno B - Sigma Olomouc B, Fulnek - Kroměříž, Slavičín - HFK Olomouc.
3. kolo (23. 8., 16.30): HFK Olomouc - Mutěnice, Kroměříž - Slavičín, Sigma Olomouc B - Fulnek, Znojmo - FC Brno B, Bystrc - Zábřeh, Baník U21 Ostrava - Líšeň, Uničov - Frýdek-Místek, Jihlava B - Břeclav.
4. kolo (30. 8.7,. 16.30): Mutěnice - Břeclav, Frýdek-Místek - Jihlava B, Líšeň - Uničov, Zábřeh - Baník U21 Ostrava, FC Brno B - Bystrc, Fulnek - Znojmo, Slavičín - Sigma Olomouc B, HFK Olomouc - Kroměříž.
5. kolo (6. 9., 16.30): Kroměříž - Mutěnice, Sigma Olomouc B - HFK Olomouc, Znojmo - Slavičín, Bystrc - Fulnek, Baník U21 Ostrava - FC Brno B, Uničov - Zábřeh, Jihlava B - Líšeň, Břeclav - Frýdek-Místek.
6. kolo (13. 9., 16.00): Mutěnice - Frýdek-Místek, Líšeň - Břeclav, Zábřeh - Jihlava B, FC Brno B - Uničov, Fulnek - Baník U21 Ostrava, Slavičín - Bystrc, HFK Olomouc - Znojmo, Kroměříž - Sigma Olomouc B.
15. kolo (16. 9., 16.30): Uničov - Mutěnice, Jihlava B - Baník U21 Ostrava, Břeclav - Bystrc, Frýdek-Místek - Znojmo, Líšeň - Sigma Olomouc B, Zábřeh - Kroměříž, FC Brno B - HFK Olomouc, Fulnek - Slavičín.
7. kolo (20. 9., 16.00): Sigma Olomouc B - Mutěnice, Znojmo - Kroměříž, Bystrc HFK Olomouc, Baník U21 Ostrava - Slavičín, Uničov Fulnek, Jihlava B - FC Brno B, Břeclav Zábřeh, Frýdek-Místek - Líšeň.
8. kolo (27. 9., 16.00): Mutěnice - Líšeň, Zábřeh - Frýdek-Místek, FC Brno B - Břeclav, Fulnek - Jihlava B, Slavičín - Uničov, HFK Olomouc - Baník U21 Ostrava, Kroměříž - Bystrc, Sigma Olomouc B - Znojmo.
9. kolo (4. 10., 15.30): Znojmo - Mutěnice, Bystrc - Sigma Olomouc B, Baník U21 Ostrava - Kroměříž, Uničov - HFK Olomouc, Jihlava B - Slavičín, Břeclav - Fulnek, Frýdek-Místek - FC Brno B, Líšeň - Zábřeh.
10. kolo (11. 10., 15.00): Mutěnice - Zábřeh, FC Brno B - Líšeň, Fulnek - Frýdek-Místek, Slavičín - Břeclav, HFK Olomouc - Jihlava B, Kroměříž - Uničov, Sigma Olomouc B - Baník U21 Ostrava, Znojmo - Bystrc.
11. kolo (18. 10., 15.00): Bystrc - Mutěnice, Baník U21 Ostrava - Znojmo, Uničov - Sigma Olomouc B, Jihlava B - Kroměříž, Břeclav - HFK Olomouc, Frýdek-Místek - Slavičín, Líšeň - Fulnek, Zábřeh - FC Brno B.
12. kolo (25. 10., 14.30): Mutěnice - FC Brno B, Fulnek - Zábřeh, Slavičín - Líšeň, HFK Olomouc - Frýdek-Místek, Kroměříž - Břeclav, Sigma Olomouc B - Jihlava B, Znojmo - Uničov, Bystrc - Baník U21 Ostrava.
13. kolo (1. 11., 14.00): Baník U21 Ostrava - Mutěnice, Uničov - Bystrc, Jihlava B - Znojmo, Břeclav - Sigma Olomouc B, Frýdek-Místek - Kroměříž, Líšeň - HFK Olomouc, Zábřeh - Slavičín, FC Brno B - Fulnek.
14. kolo (8. 11., 14.00): Mutěnice - Fulnek, Slavičín - FC Brno B, HFK Olomouc - Zábřeh, Kroměříž - Líšeň, Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek, Znojmo - Břeclav, Bystrc - Jihlava B, Baník U21 Ostrava - Uničov.
16. kolo (15. 11., 13.30): Mutěnice - Slavičín, Fulnek - HFK Olomouc, FC Brno B - Kroměříž, Zábřeh - Sigma Olomouc B, Líšeň - Znojmo, Frýdek-Místek - Bystrc, Břeclav - Baník U21 Ostrava, Jihlava B - Uničov.

DIVIZE D

1. kolo (9. 8., 16.30): Slovácko B - Otrokovice, Rosice - Žďár n. Sáz., Napajedla - Vyškov, Rousínov - Třebíč, Konice - Boskovice, Pelhřimov - Uherský Brod, Velké Meziříčí - Protivanov, Šardice - Blansko.
2. kolo (16. 8., 16.30): Otrokovice - Blansko, Protivanov - Šardice, Uherský Brod - Velké Meziříčí, Boskovice - Pelhřimov, Třebíč - Konice, Vyškov - Rousínov, Žďár n. Sáz. - Napajedla, Slovácko B - Rosice.
3. kolo (23. 8., 16.30): Rosice - Otrokovice, Napajedla - Slovácko B, Rousínov - Žďár n. Sáz., Konice - Vyškov, Pelhřimov - Třebíč, Velké Meziříčí - Boskovice, Šardice - Uherský Brod, Blansko - Protivanov.
4. kolo (30. 8., 16.30): Otrokovice - Protivanov, Uherský Brod - Blansko, Boskovice - Šardice, Třebíč - Velké Meziříčí, Vyškov - Pelhřimov, Žďár n. Sáz. - Konice, Slovácko B - Rousínov, Rosice - Napajedla.
15. kolo (2. 9., 17.00): Šardice - Vikt. Otrokovice, Blansko - Velké Meziříčí, Protivanov - Pelhřimov, Uherský Brod - Konice, Boskovice - Rousínov, Třebíč - Napajedla, Vyškov - Rosice, Žďár n Sáz. - Slovácko B.
5. kolo (6. 9., 16.30): Šardice - Otrokovice, Blansko - Velké Meziříčí, Protivanov - Pelhřimov, Uherský Brod - Konice, Boskovice - Rousínov, Třebíč - Napajedla, Vyškov - Rosice, Žďár n. Sáz. - Slovácko B.
6. kolo (13. 9., 16.00): Otrokovice - Uherský Brod, Boskovice - Protivanov, Třebíč - Blansko, Vyškov - Šardice, Žďár n. Sáz. - Velké Meziříčí, Slovácko B - Pelhřimov, Rosice - Konice, Napajedla - Rousínov.
7. kolo (20. 9., 16.00): Rousínov - Otrokovice, Konice - Napajedla, Pelhřimov - Rosice, Velké Meziříčí - Slovácko B, Šardice - Žďár n. Sáz., Blansko - Vyškov, Protivanov - Třebíč, Uherský Brod - Boskovice.
8. kolo (27. 9., 16.00): Otrokovice - Boskovice, Třebíč - Uherský Brod, Vyškov - Protivanov, Žďár n. Sáz. - Blansko, Slovácko B - Šardice, Rosice - Velké Meziříčí, Napajedla - Pelhřimov, Rousínov - Konice.
9. kolo (4. 10., 15.30): Konice - Otrokovice, Pelhřimov - Rousínov, Velké Meziříčí - Napajedla, Šardice - Rosice, Blansko - Slovácko B, Protivanov - Žďár n. Sáz., Uherský Brod - Vyškov, Boskovice - Třebíč.
10. kolo (11. 10., 15.00): Otrokovice - Třebíč, Vyškov - Boskovice, Žďár n. Sáz. - Uherský Brod, Slovácko B - Protivanov, Rosice - Blansko, Napajedla - Šardice, Rousínov - Velké Meziříčí, Konice - Pelhřimov.
11. kolo (18. 10., 15.00): Pelhřimov - Otrokovice, Velké Meziříčí - Konice, Šardice - Rousínov, Blansko - Napajedla, Protivanov - Rosice, Uherský Brod - Slovácko B, Boskovice - Žďár n. Sáz., Třebíč - Vyškov.
12. kolo (25. 10., 14.30): Otrokovice - Vyškov, Žďár n. Sáz. - Třebíč, Slovácko B - Boskovice, Rosice - Uherský Brod, Napajeda - Protivanov, Rousínov - Blansko, Konice - Šardice, Pelhřimov - Velké Meziříčí.
13. kolo (1. 11., 14.00): Velké Meziříčí - Otrokovice, Šardice - Pelhřimov, Blansko - Konice, Protivanov - Rousínov, Uherský Brod - Napajedla, Boskovice - Rosice, Třebíč - Slovácko B, Vyškov - Žďár n. Sáz.
14. kolo (8. 11., 14.00): Otrokovice - Žďár n. Sáz., Slovácko B - Vyškov, Rosice - Třebíč, Napajedla - Boskovice, Rousínov - Uherský Brod, Konice - Protivanov, Pelhřimov - Blansko, Velké Meziříčí - Šardice.
16. kolo (15. 11., 13.30): Otrokovice - Slovácko B, Žďár n. Sáz. - Rosice, Vyškov - Napajedla, Třebíč - Rousínov, Boskovice - Konice, Uherský Brod - Pelhřimov, Protivanov - Velké Meziříčí, Blansko - Šardice.

DIVIZE E

1. kolo (9. 8., 16.30): Zlín B - Orlová, Rýmařov - Jakubčovice, Velké Losiny - Poruba, Hranice - Šumperk, Havířov - Opava B, Kravaře - Hulín, Dolní Benešov - Val. Meziříčí.
2. kolo (16. 8., 16.30): Orlová - Val. Meziříčí, Hulín - Dolní Benešov, Opava B - Kravaře, Šumperk - Havířov, Poruba - Hranice, Jakubčovice - Velké Losiny, Mikulovice - Rýmařov, Zlín B - Brumov.
3. kolo (23. 8., 16.30): Brumov - Orlová, Rýmařov - Zlín B, Velké Losiny - Mikulovice, Hranice - Jakubčovice, Havířov - Poruba, Kravaře - Šumperk, Dolní Benešov - Opava B, Val. Meziříčí - Hulín.
4. kolo (30. 8., 16.30): Orlová - Hulín, Opava B - Val. Meziříčí, Šumperk - Dolní Benešov, Poruba - Kravaře, Jakubčovice - Havířov, Mikulovice - Hranice, Zlín B - Velké Losiny, Brumov - Rýmařov.
15. kolo (2. 9., 17.00): Dolní Benešov - Orlová, Val. Meziříčí - Kravaře, Hulín - Havířov, Opava B - Hranice, Šumperk - Velké Losiny, Poruba - Rýmařov, Jakubčovice - Brumov, Mikulovice - Zlín B.
5. kolo (6. 9., 16.30): Rýmařov - Orlová, Velké Losiny - Brumov, Hranice - Zlín B, Havířov - Mikulovice, Kravaře - Jakubčovice, Dolní Benešov - Poruba, Val. Meziříčí - Šumperk, Hulín - Opava B.
6. kolo (13. 9., 16.00): Orlová - Opava B, Šumperk - Hulín, Poruba - Val. Meziříčí, Jakubčovice - Dolní Benešov, Mikulovice - Kravaře, Zlín B - Havířov, Brumov - Hranice, Rýmařov - Velké Losiny.
7. kolo (20. 9., 16.00): Velké Losiny - Orlová, Hranice - Rýmařov, Havířov - Brumov, Kravaře - Zlín B, Dolní Benešov - Mikulovice, Val. Meziříčí - Jakubčovice, Hulín - Poruba, Opava B - Šumperk.
8. kolo (27. 9., 16.00): Orlová - Šumperk, Poruba - Opava B, Jakubčovice - Hulín, Mikulovice - Val. Meziříčí, Zlín B - Dolní Benešov, Brumov - Kravaře, Rýmařov - Havířov, Velké Losiny - Hranice.
9. kolo (4. 10., 15.30): Hranice - Orlová, Havířov - Velké Losiny, Kravaře - Rýmařov, Dolní Benešov - Brumov, Val. Meziříčí - Zlín B, Hulín - Mikulovice, Opava B - Jakubčovice, Šumperk - Poruba.
10. kolo (11. 10., 15.00): Orlová - Poruba, Jakubčovice - Šumperk, Mikulovice - Opava B, Zlín B - Hulín, Brumov - Val. Meziříčí, Rýmařov - Dolní Benešov, Velké Losiny - Kravaře, Hranice - Havířov.
11. kolo (18. 10., 15.00): Havířov - Orlová, Kravaře - Hranice, Dolní Benešov - Velké Losiny, Val. Meziříčí - Rýmařov, Hulín - Brumov, Opava B - Zlín B, Šumperk - Mikulovice, Poruba - Jakubčovice.
12. kolo (25. 10., 14.30): Orlová - Jakubčovice, Mikulovice - Poruba, Zlín B - Šumperk, Brumov - Opava B, Rýmařov - Hulín, Velké Losiny - Val. Meziříčí, Hranice - Dolní Benešov, Havířov - Kravaře.
13. kolo (1. 11., 14.00): Kravaře - Orlová, Dolní Benešov - Havířov, Val. Meziříčí - Hranice, Hulín - Velké Losiny, Opava B - Rýmařov, Šumperk - Brumov, Poruba - Zlín Bm, Jakubčovice - Mikulovice.
14. kolo (8. 11., 14.00): Orlová - Mikulovice, Zlín B - Jakubčovice, Brumov - Poruba, Rýmařov - Šumperk, Velké Losiny - Opava B, Hranice - Hulín, Havířov - Val. Meziříčí, Kravaře - Dolní Benešov.
16. kolo (15. 11., 13.30): Orlová - Zlín B, Mikulovice - Brumov, Jakubčovice - Rýmařov, Poruba - Velké Losiny, Šumperk - Hranice, Opava B - Havířov, Hulín - Kravaře, Val. Meziříčí - Dolní Benešov.