Jak hodnotíte vydřené vítězství?

Jsme moc rádi, že jsme tento zápas výsledkově zvládli, protože k nám přijel opravdu těžký a kvalitní soupeř, který měl přechodovou fázi, nám se to naštěstí podařilo jakž takž uhlídat . Na výhru jsme se dost nadřeli a hodně nám k ní pomohly standardní situace. Díky nim jsme se dostalo do vedení.

Pilovali jste před zápasem speciálně standardní situaci?

Během týdne jsme se jim věnovali normálně tak jako před každým zápasem. Samozřejmě jsem rád, že nám to dnes vyšlo

Co druhý poločas?

Ten už nebyl podle našich představ. Pardubice zahrály hodně dlouhých balonů, z čehož rezultovaly četné souboje a my jsme už, bohužel, nedokázali dát balon znovu na zem a rozehrát jej jako v první půli.

Nezamrazilo vás při tyčce soupeře v samotném závěru?

Bylo by to hodně nešťastné, kdybychom takovým způsobem ztratili dobře rozehraný zápas. Tentokrát ale stálo štěstí při nás.

Zůstali jste ve hře o třetí místo, znamená to něco?

Pro nás je důležité, že jsme dokázali zareagovat na porážku v předchozím kole a konečně jsme to doma zvládli za tři body. Samotná tabulka je pořád hodně vyrovnaná. Jednou prohrajete a spadnete o tři příčky, jednou vyhrajete a o tři příčky jdete zase nahoru. Tak to bude až do posledního kola.

V Sokolově si zahrajete s domácím Baníkem přímo o třetí místo, těšíte se?

Tak nějak jsme si celé jaro představovali, že by to mohlo i dopadnout. Celé jaro se to tak rýsovalo a jsme rádi, že to máme ve vlastních rukou.