„Jsou to zápasy, kdy se sejdou bývalí hráči, ale i soupeři. Zavzpomínáme tak alespoň na chvíle, kdy jsme aktivně hrávali. Celkově je fajn, že v rámci oslavy na nás přijde tolik lidí,“ pochvaloval si Zúbek.

Během sobotního dne v Kašavě nastoupil také dvacetinásobný český reprezentant a mistr ligy s Bohemians Praha Jiří Ondra, bývalý účastník evropských pohárů Tomáš Kuchař. Nakonec nedorazil člen klubu ligových kanonýrů se 105 brankami Tibor Mičinec. Ten závěr kariéry spojil se Zlínem.

V Baťově městě nastupoval také Marek Zúbek, který v klubu působil v letech 2006 až 2008. V průběhu tří sezon zde do kolonky startů nasbíral 58 ligových startů. Vstřelil v nich tři branky a připsal si dvě asistence. „Zlín sleduji dodnes,“ nezapomíná na druhé nejdelší angažmá bohaté kariéry.

„Prošel si nějakou etapou, měl výborné roky, zahrál si v evropských pohárech. Mužstvo se od mého působení posunulo o hodně dále. I když poslední ročník se extra nepovedl, tak v současnosti je členem stabilního pelotonu ligy. Má to, aby se pokusil o pohárové umístění,“ věří Fastavu někdejší český reprezentant.

Fotbalisty Zlína momentálně trénuje o šest let mladší Jiří Jelínek, se kterým se Marek Zúbek v tehdejší Tescomě potkal v sezoně 2006/2007. „Co mám zprávy, tak trenérské věci ho vždy bavily, je svědomitý. Doufám, že se mu bude dařit, v klubu setrvá dlouho a bude u toho, kdy Zlín třeba udělá nějaký úspěch,“ přeje si bývalý hráč Brna nebo belgického KFC Lommel SK.