MISTROVSKÁ KOPANÁ 

Konečné tabulky

MSFL

1. Třinec 30 22 2 6 80:27 68
2. Frýdek-Místek 30 20 4 6 60:27 64
3. Prostějov 30 17 6 7 74:50 57
4. Olomouc B 30 13 7 10 53:34 46
5. Břeclav 30 12 7 11 49:42 43
6. Hlučín 30 11 9 10 42:35 42
7. Slovácko B 30 12 6 12 59:57 42
8. Uničov 30 13 3 14 53:57 42
9. Zábřeh 30 11 6 13 43:45 39
10. Ostrava B 30 11 6 13 41:48 39
11. Zlín B 30 10 8 12 38:50 38
12. Orlová 30 9 9 12 43:50 36
13. Kroměříž 30 9 5 16 39:66 32
14. Žďár n. S. 30 9 4 17 31:65 31
15. Hulín 30 7 7 16 36:56 28
16. Rosice 30 7 5 18 33:65 26
Do II. ligy postupuje vítězný Třinec a druhý Frýdek-Místek, který nahradí odstoupivší HFK Olomouc. Sestupují poslední Rosice. MSFL opouští také desátý Baník Ostrava B, který nereflektuje na další účast v soutěži.

DIVIZE D

1. Třebíč 28 17 7 4 46:19 58
2. Líšeň 28 16 8 4 56:30 56
3. Napajedla 28 12 7 9 51:38 43
4. Velké Meziříčí 28 12 4 12 43:43 40
5. V. Otrokovice 28 11 6 11 45:41 39
6. Pelhřimov 28 11 5 12 41:47 38
7. Hodonín 28 10 6 12 33:33 36
8. Vrchovina 28 8 12 8 34:36 36
9. Vyškov 28 7 13 8 31:27 34
10. Polná 28 8 9 11 38:47 33
11. Bystrc 28 9 6 13 37:56 33
12. Tasovice 28 9 6 13 38:48 33
13. Bystřice n. P. 28 8 9 11 47:56 33
14. Bohunice 28 8 8 12 49:48 32
15. Spytihněv 28 8 6 14 35:55 30
Pozn.: Vracov ze soutěže odstoupil a jeho výsledky byly anulovány.

DIVIZE E

1. Mikulovice 30 15 11 4 44:33 56
2. Přerov 30 13 8 9 52:41 47
3. Opava B 30 14 4 12 56:43 46
4. Hranice 30 12 10 8 44:43 46
5. Val. Meziříčí 30 13 6 11 54:53 45
6. Šumperk 30 12 7 11 51:41 43
7. Mohelnice 30 11 8 11 44:41 41
8. Slavičín 30 11 7 12 49:52 40
9. Petrovice 30 12 4 14 35:42 40
10. Brumov 30 11 7 12 41:40 40
11. Havířov 30 11 7 12 43:45 40
12. Nový Jičín 30 10 9 11 46:37 39
13. Lískovec 30 10 8 12 34:36 38
14. Karviná B 30 10 6 14 42:48 36
15. Kravaře 30 9 8 13 43:50 35
16. Morkovice 30 7 8 15 29:62 29

MISTROVSKÁ KOPANÁ

KRAJSKÝ PŘEBOR

ZLÍNSKÝ

1. Uh. Brod 26 18 1 7 58:29 55
2. Boršice 26 16 4 6 61:35 52
3. Bystřice p. H. 26 15 7 4 50:27 52
4. Provodov 26 13 6 7 66:47 45
5. Vigantice 26 12 8 6 52:41 44
6. 1. Valašský FC 26 12 1 13 46:47 37
7. Kateřinice 26 11 3 12 52:60 36
8. Luhačovice 26 11 3 12 58:50 36
9. Vel. Karlovice 26 10 3 13 40:43 33
10. Chropyně 26 10 2 14 39:56 32
11. Holešov 26 8 6 12 37:43 30
12. Vlachovice 26 6 5 15 41:61 23
13. FC Vsetín 26 7 2 17 26:52 23
14. Slušovice 26 7 1 18 27:62 22

MORAVSKOSLEZSKÝ

1. D. Benešov 30 21 4 5 78:44 67
2. Heřmanice 30 17 8 5 48:33 59
3. Hradec n. M. 30 14 11 5 50:26 53
4. Pustá Polom 30 15 6 9 55:34 51
5. Bohumín 30 14 5 11 47:44 47
6. Frýdlant n. O. 30 13 7 10 37:33 46
7. Český Těšín 30 13 5 12 48:39 44
8. Krnov 30 13 4 13 60:59 43
9. Polanka 30 12 7 11 52:53 43
10. Vítkovice 30 13 3 14 50:52 42
11. Frýdek-Místek B 30 11 7 12 43:32 40
12. Petřkovice 30 11 4 15 35:45 37
13. Dětmarovice 30 10 5 15 37:51 35
14. Háj ve Slezsku 30 7 7 16 45:53 28
15. Frenštát p. R. 30 7 4 19 27:68 25
16. Slavkov 30 2 7 21 26:72 13

I. A TŘÍDA

SKUPINA A

1. Brumov B 26 16 3 7 64:36 51
2. SK Vizovice 26 14 2 10 66:45 44
3. Dol. Bečva 26 13 2 11 58:51 41
4. Podkop. Lhota 26 12 5 9 42:38 41
5. Podlesí 26 13 2 11 63:47 41
6. Val. Meziříčí B 26 12 5 9 61:67 41
7. Vidče 26 10 6 10 38:44 36
8. Nedašov 26 11 3 12 51:52 36
9. Štítná n. Vl. 26 10 6 10 50:39 36
10. Juřinka 26 9 7 10 41:40 34
11. Val. Klobouky 26 8 7 11 44:57 31
12. Zubří 26 9 4 13 43:58 31
13. Hovězí 26 8 5 13 31:55 29
14. Hutisko 26 8 1 17 34:57 25

SKUPINA B

1. Újezdec 24 16 3 5 51:32 51
2. Nedachlebice 24 13 5 6 46:29 44
3. Dol. Němčí 24 13 5 6 57:36 44
4. Bojkovice 24 12 5 7 50:38 41
5. Mladcová 24 13 2 9 59:44 41
6. O. N. Ves 24 11 6 7 52:40 39
7. Fryšták 24 10 4 10 45:39 34
8. Hluk 24 11 1 12 51:55 34
9. Žalkovice 24 7 6 11 43:51 27
10. Březolupy 24 8 2 14 41:53 26
11. Kvasice 24 7 5 12 29:41 26
12. Ořechov 24 7 2 15 33:52 23
13. Příluky 24 3 4 17 31:78 13
Tým Kněžpole se před jarní části odhlásil ze soutěže a sestupuje.

I. B TŘÍDA

SKUPINA A

1. Kelč 26 20 3 3 84:24 63
2. Slavičín B 26 15 5 6 67:38 50
3. Lhota u Vs. 26 15 4 7 58:41 49
4. Val. Polanka 26 11 8 7 42:33 41
5. Hrachovec 26 10 7 9 56:50 37
6. Zašová 26 10 5 11 47:50 35
7. Choryně 26 11 2 13 57:68 35
8. Lidečko 26 8 10 8 46:43 34
9. Val. Příkazy 26 10 3 13 49:55 33
10. Jablůnka 26 10 1 15 44:59 31
11. Franc. Lhota 26 8 5 13 46:51 29
12. Janová 26 8 3 15 50:80 27
13. Hor. Lideč 26 7 6 13 44:62 27
14. Poličná 26 7 2 17 42:78 23

SKUPINA B

1. SK Baťov 26 17 3 6 65:29 54
2. Jaroslavice 26 13 7 6 46:25 46
3. Březnice 26 13 6 7 44:34 45
4. Malenovice 26 12 9 5 52:36 45
5. V. Otrokovice B 26 13 3 10 47:35 42
6. Ad. Hulín 26 11 8 7 37:32 41
7. Skaštice 26 10 6 10 49:46 36
8. Těšnovice 26 10 6 10 38:45 36
9. Lužkovice 26 9 7 10 48:39 34
10. Tečovice 26 8 9 9 38:45 33
11. Kostelec u Hol. 26 8 5 13 43:55 29
12. Lukov 26 5 10 11 27:43 25
13. Lubná 26 6 3 17 27:62 21
14. Louky 26 2 8 16 27:62 14

SKUPINA C

1. Nivnice 26 18 3 5 80:39 57
2. Osvětimany 26 16 5 5 79:27 53
3. Koryčany 26 14 3 9 72:38 45
4. Strání 26 13 5 8 51:40 44
5. Zlámanec 26 14 2 10 62:63 44
6. Jalubí 26 12 5 9 40:38 41
7. Zlechov 26 11 3 12 55:48 36
8. Nedakonice 26 10 4 12 51:51 34
9. Havřice 26 9 4 13 38:55 31
10. Ostr. Lhota 26 9 2 15 38:60 29
11. Prakšice 26 7 7 12 36:54 28
12. Sušice 26 7 5 14 29:82 26
13. Slavkov 26 7 4 15 43:52 25
14. Zdounky 26 5 6 15 28:61 21

OKRESNÍ PŘEBOR

ZLÍN

1. Sehradice 26 20 2 4 65:26 62
2. Veselá 26 16 7 3 53:23 55
3. Ludkovice 26 16 3 7 61:38 51
4. Tlumačov 26 13 4 9 49:35 43
5. Nevšová 26 11 9 6 68:42 42
6. Vysoké Pole 26 12 3 11 69:67 39
7. Dolní Lhota 26 11 4 11 65:54 37
8. Kašava 26 11 3 12 48:65 36
9. Lípa 26 10 4 12 49:60 34
10. Újezd 26 9 6 11 54:49 33
11. Bylnice 26 10 1 15 57:66 31
12. Bratřejov 26 8 5 13 40:57 29
13. Napajedla B 26 6 1 19 50:77 19
14. Kostelec 26 1 4 21 13:82 7

KROMĚŘÍŽ:

18. kolo: Mrlínek – Rusava 3:2 (1:1), Dostál, Vyoral, R. Horák – Mich. Vaculík 2, Prusinovice – Loukov 0:7 (0:2), Kocman 3, J. John 2, Kundera ml., Janek, Němčice – Záříčí 1:3 (1:1), Holý – Menšík, Pavela, Žáček, Střílky – Kyselovice 3:1 (0:0), Věžník, Hubr, Pav. Posolda – Krčma, Morkovice B – Žeranovice 6:1 (1:0), Přecechtílek 2, Skácel 2, Majda, M. Pajgr – K. Klimek, Lutopecny – Zborovice 1:3 (1:0), Jurásek – Martin Šprňa 2, Hlaváč, Slavkov p. H. – Roštění 4:5 (2:2), Symerský, Janečka, Suchánek, J. Krajcar – Přikryl 2, Zakopal, R. Zapletal, Škrabaňa.

1. Roštění 26 23 1 2 98:44 70
2. Mrlínek 26 18 4 4 59:36 58
3. Morkovice B 26 16 3 7 85:54 51
4. Střílky 26 12 5 9 62:56 41
5. Zborovice 26 10 8 8 54:51 38
6. Záříčí 26 10 7 9 53:46 37
7. Loukov 26 10 3 13 56:48 33
8. Němčice 26 9 6 11 48:55 33
9. Rusava 26 9 6 11 55:60 33
10. Kyselovice 26 9 5 12 61:54 32
11. Slavkov p. H. 26 8 6 12 46:58 30
12. Lutopecny 26 6 9 11 48:60 27
13. Žeranovice 26 6 2 18 46:74 20
14. Prusinovice 26 2 3 21 37:112 9

UHERSKÉ HRADIŠTĚ:

1. Kunovice 26 20 2 4 105:19 62
2. Vlčnov 26 17 3 6 70:36 54
3. Šumice 26 15 5 6 55:31 50
4. Drslavice 26 15 4 7 63:36 49
5. FC Slovácko 26 15 3 8 44:36 48
6. Hluk B 26 12 3 11 54:55 39
7. Bánov 26 10 3 13 55:58 33
8. Kudlovice 26 10 1 15 40:57 31
9. Břestek 26 9 3 14 46:69 30
10. Nezdenice 26 8 5 13 48:70 29
11. Košíky 26 8 3 15 46:64 27
12. Mařatice 26 7 4 15 35:63 25
13. Polešovice 26 7 2 17 43:76 23
14. Kostelany 26 6 5 15 46:80 23
Tým Břestku se sám rozhodl hrát nejnižší okresní soutěž.

VSETÍN

1. Ratiboř 26 18 3 5 82:48 57
2. VKK B 26 17 2 7 66:37 53
3. Halenkov 26 14 3 9 69:38 45
4. V. Bystřice 26 14 3 9 76:51 45
5. D. Bečva B 26 13 5 8 55:44 44
6. P. Bečva 26 12 5 9 80:73 41
7. Lhotka n. B 26 12 3 11 69:61 39
8. Střítež 26 9 9 8 67:76 36
9. Kelč B 26 10 2 14 59:60 32
10. Horní Bečva 26 10 2 14 51:60 31
11. FC Vsetín B 26 9 4 13 59:75 31
12. Nový Hrozenkov 26 8 6 12 34:53 30
13. Krhová 26 8 4 14 52:72 28
14. Valašská Senice 26 1 3 22 37:108 6

ZLÍN III. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Mladcová B 26 19 2 5 90:34 59
2. Hvozdná 26 17 3 6 91:46 54
3. Pohořelice 26 17 2 7 79:56 53
4. Fryšták B 26 15 4 7 72:48 49
5. Březová 26 14 4 8 63:47 46
6. Halenkovice 26 13 2 11 72:61 41
7. Všemina 26 11 4 11 63:56 37
8. Mysločovice 26 10 4 12 56:72 34
9. Komárov 26 10 3 13 48:68 33
10. Březůvky 26 9 4 13 48:60 31
11. Tečovice B 26 9 2 15 43:57 29
12. Štípa 26 8 2 16 55:78 26
13. Příluky B 26 7 2 17 44:91 23
14. Lhota u Mal. 26 3 2 21 37:87 11

SKUPINA B

1. Návojná 26 18 5 3 93:28 59
2. Slopné 26 16 5 5 97:52 53
3. Paseky 26 15 2 9 77:46 47
4. Rokytnice 26 14 5 7 60:36 47
5. Biskupice 26 13 5 8 64:45 44
6. Nedašova Lhota 26 13 3 10 74:49 42
7. Poteč 26 13 2 11 69:61 41
8. Luhačovice B 26 11 4 11 61:64 37
9. Vlachovice B 26 9 6 11 59:72 33
10. Štítná n. Vl. B 26 7 7 12 45:64 28
11. Šanov 26 7 4 15 41:82 25
12. Mirošov 26 7 1 18 38:98 22
13. Pozlovice 26 5 5 16 45:73 20
14. Drnovice 26 6 2 18 31:84 20

ZLÍN IV. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Žlutava 22 18 2 2 91:20 56
2. Velký Ořechov 22 18 1 3 72:34 55
3. Spytihněv B 22 17 1 4 74:32 52
4. Hř. Újezd 22 12 1 9 61:45 37
5. Provodov B 22 10 2 10 64:58 32
6. FC Vizovice 22 9 3 10 66:73 30
7. Paseky B 22 8 3 11 49:66 27
8. Racková 22 8 2 12 50:68 26
9. Doubravy 22 7 1 14 44:76 22
10. Jaroslavice B 22 6 1 15 60:81 19
11. Kudlov 22 5 1 16 38:76 16
12. Dobrkovice 22 4 2 16 42:82 14

SKUPINA B

1. Jasenná 20 17 3 0 74:13 54
2. Trnava 20 15 2 3 89:26 47
3. Veselá B 20 13 2 5 70:33 41
4. Lutonina 20 8 5 7 38:41 29
5. Lužkovice B 20 9 1 10 43:48 28
6. Neubuz 20 8 4 8 52:63 28
7. Hvozdná B 20 7 1 12 39:72 22
8. Zádveřice 20 6 1 13 32:61 19
9. SK Vizovice B 20 5 3 12 39:48 18
10. Bratřejov B 20 4 3 13 34:77 15
11. Kašava B 20 4 3 13 22:50 15

SKUPINA C

1. Sehradice B 22 18 2 2 75:25 56
2. Rudimov 22 18 1 3 105:32 55
3. Loučka 22 16 1 5 67:33 49
4. Horní Lhota 22 10 2 10 63:70 32
5. Jestřabí 22 8 4 10 40:45 28
6. Bohusl. n. Vl. 22 8 4 10 45:51 28
7. Smolina 22 7 4 11 55:68 25
8. Tichov 22 7 3 12 24:49 24
9. Petrůvka 22 6 5 11 37:43 23
10. Divnice 22 6 4 12 48:67 22
11. Lipová 22 5 5 12 40:69 20
12. Nevšová B 22 4 3 15 37:84 15

KROMĚŘÍŽ III. TŘÍDA

SKUPINA A

18. kolo: Tučapy – Chvalčov 2:1 (1:1), Helsner, Křepelka – Černý, Pravčice – Rajnochovice 0:5 (0:2), Hájek 2, Topič, Kubík, Hrachovec, Holešov B – Břest 3:1 (2:0), Servus, Vaculík, Kovář – Koudelníček, Hlinsko p. H. – Komárno 1:1 (1:0), T. Podola – Klas, Ludslavice – Rymice 4:1 (4:0), Kavan, Skotek, Vlček, Valčík – Hausknecht, Martinice – Mysločovice B 4:4 (1:1), Petráš 2, Fiala, Havelka – Lahola 2, Viktorín 2, Míškovice – Zahnašovice 2:2 (0:1), L. Mikala 2 – R. Nečekal, R. Janalík.

1. Ludslavice 30 22 5 3 112:43 71
2. Komárno – Osíčko 30 22 3 5 101:49 69
3. Rajnochovice 30 21 4 5 111:37 67
4. Chvalčov 30 20 5 5 108:40 65
5. Holešov B 30 19 5 6 75:36 62
6. Míškovice 30 15 4 11 62:48 49
7. Záhlinice 30 13 7 10 62:48 46
8. Břest 30 13 4 13 75:70 43
9. Rymice 30 11 4 15 46:63 37
10. Martinice 30 8 8 14 57:75 32
11. Tučapy 30 9 4 17 39:65 31
12. Kostelec u Hol. B 30 8 4 18 45:86 28
13. Zahnašovice 30 6 9 15 45:67 27
14. Pravčice 30 6 3 21 45:122 21
15. Mysločovice B 30 5 2 23 39:116 17
16. Hlinsko p. H. 30 4 5 21 46:103 17

SKUPINA B

18. kolo: Šelešovice – Rataje 3:0 (1:0), Vrbíček, Večerka, Kulcsar, Lubná B – Litenčice 0:3 (0:1), Novotný, Petroš, Horák, Zborovice B – Počenice 8:1 (3:1), O. Hlaváč 4, J. Šprňa, Martin Šprňa, M. Prachař, Janča – Bareš, Kvasice B – Bezměrov 9:1 (3:1), Hora 3, Ambruz 2, Hrabal 2, Jiří Večerka, Foltýn – Bleša, Kyselovice B – Zlobice 8:0 (3:0), Otáhal 3, Jančík 2, R. Vymětal 2, P. Úlehla, Dřínov – Záříčí B 4:3 (2:1), Hlaváč, Strašák, Babák, Barták – Novotný, Mrázek, Menšík.

1. Zborovice B 28 26 1 1 117:25 79
2. Kroměříž B 28 26 0 2 187:17 78
3. Bezměrov 28 18 1 9 91:60 55
4. Litenčice 28 17 3 8 90:45 54
5. Rataje 28 17 1 10 105:62 52
6. Šelešovice 28 16 4 8 77:60 52
7. Kvasice B 28 17 0 11 74:57 51
8. Lubná B 28 10 3 15 64:79 33
9. Kyselovice B 28 10 2 16 64:103 32
10. Počenice 28 7 6 15 69:107 27
11. Záříčí B 28 7 3 18 61:119 24
12. Bařice 28 7 2 19 49:100 23
13. Zlobice 28 6 3 19 43:86 21
14. Těšnovice B 28 4 5 19 44:110 17
15. Dřínov 28 4 2 22 35:140 14

OKRESNÍ SOUTĚŽ

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

1. Staré Město 26 21 4 1 98:22 67
2. Jarošov 26 15 2 9 65:43 47
3. Kněžpole B 26 13 4 9 62:46 43
4. Buchlovice 26 12 6 8 62:43 42
5. Horní Němčí 26 12 5 9 57:45 41
6. Dolní Němčí B 26 12 4 10 51:50 40
7. Traplice 26 12 0 14 34:59 36
8. Strání B 26 10 5 11 55:56 35
9. Boršice u Bl. 26 10 4 12 52:64 34
10. Pitín 26 8 5 13 37:51 29
11. Částkov 26 9 2 15 46:72 29
12. Huštěnovice 26 8 3 15 34:53 27
13. Uh. Ostroh 26 8 2 16 55:73 26
14. Tupesy 26 7 4 15 40:71 25

ZÁKLADNÍ TŘÍDA

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

SKUPINA A

1. Popovice 26 22 2 2 117:39 68
2. Bílovice 26 20 4 2 91:27 64
3. Jankovice 26 21 1 4 146:67 64
4. Slovácko-Vážany 26 19 1 6 83:53 58
5. Mistřice 26 15 2 9 78:48 47
6. Topolná 26 15 1 10 93:72 46
7. Nedakonice B 26 15 0 11 93:59 45
8. O. N. Ves B 26 11 2 13 81:78 35
9. Tučapy 26 7 2 17 53:90 23
10. Podolí 26 7 1 18 59:109 22
11. Medlovice 26 6 1 19 38:97 19
12. Uh. Ostroh B 26 4 5 17 35:85 17
13. Babice 26 5 1 20 55:89 16
14. Jalubí B 26 3 1 22 35:154 10

SKUPINA B

1. Březová 24 22 2 0 133:21 68
2. Záhorovice 24 17 4 3 87:34 55
3. Komňa 24 15 3 6 56:27 47
4. Bystřice p. L. 24 14 4 6 51:29 45
5. St. Hrozenkov 24 11 5 8 54:40 38
6. Suchá Loz 24 12 1 11 53:60 37
7. Hradčovice 24 12 0 12 65:64 36
8. Drslavice B 24 10 5 9 63:54 35
9. Orel Uh. Brod 24 8 3 13 43:82 27
10. Žitková 24 6 2 16 44:70 20
11. Přečkovice 24 6 2 16 42:89 20
12. Korytná 24 3 4 17 37:80 13
13. Rudice 24 2 1 21 21:99 7

VSETÍN III. TŘÍDA

1. Huslenky 26 18 2 6 64:38 56
2. Hutisko B 26 17 3 6 87:36 54
3. Podlesí B 26 14 2 10 79:58 44
4. Lužná 26 13 3 10 92:66 42
5. Juřinka B 26 13 3 10 68:53 42
6. Kateřinice B 26 11 6 9 48:49 39
7. Leskovec 26 11 3 13 55:56 36
8. Hošťálková 26 11 3 12 54:66 36
9. Lačnov 26 10 5 11 48:56 35
10. Ústí 26 11 1 14 46:61 34
11. Prlov 26 9 4 13 47:55 31
12. Liptál 26 10 1 15 55:81 31
13. Choryně B 26 8 5 13 50:73 29
14. Police 26 5 1 20 40:85 16

VSETÍN IV. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Růžďka 18 16 1 1 72:20 49
2. Střelná 18 12 2 4 56:25 38
3. Zděchov 18 10 2 6 65:44 32
4. Janová B 18 8 3 7 40:42 27
5. Vsetín C 18 7 2 9 41:48 23
6. Ratiboř B 18 7 2 9 35:52 23
7. Huslenky B 18 7 1 10 43:53 22
8. Študlov 18 7 0 11 38:57 21
9. Lhota u Vs. B 17 4 2 11 33:60 14
10. Jablůnka B 17 3 1 13 30:52 10

SKUPINA B

1. Bynina 18 15 1 2 62:24 46
2. Loučka 18 13 1 4 53:22 40
3. Vidče B 18 10 2 6 39:25 32
4. Branky 18 7 6 5 43:34 27
5. Jarcová 18 7 5 6 40:42 26
6. Kladeruby 18 7 3 8 35:38 24
7. Velká Lhota 18 5 3 10 31:43 18
8. Horní Bečva B 18 4 4 10 28:42 16
9.Mikulůvka 18 3 4 11 25:51 13
10. Krhová B 18 3 3 12 26:61 12

MEZIOKRESNÍ PŘEBOR ŽEN

1. Napajedla 16 13 0 3 46:19 39
2. Březůvky 16 11 1 4 43:18 34
3. Babice 16 7 1 8 34:52 22
4. Kroměříž 16 3 3 10 19:31 12
5. Žalkovice 16 3 1 12 29:51 10