VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v ČR. Podívejte se

Zlínský kraj - Výsledkový servis z mládežnického fotbalu

19.4.2015
SDÍLEJ:

FOTBAL - ilustrační foto.Foto: DENÍK

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Nedašov – Dol. Němčí 3:0 Holba J. 2, Fojtík S., Rožnov p. R. – Kunovice 1:2 p. Seidl – Řihák, Hluk – Nivnice 6:3 Sagula 4, Gášek, Athang – Májek 2, Pražan, Slušovice – Hulín 4:0 Klečka, Bořuta, Krajča, Macík, Uh. Brod – Baťov 1930 6:0 Michalec 4, Jančář, Josefík, Holešov – Luhačovice 5:1 Čada, Kováč, Dlabaja, Horák 2 – Smékal, Brumov – Malenovice 4:0 Krahulec 2, Kovář, vlastní.

1. Uh. Brod 18 12 1 1 4 75:25 39
2. Kunovice 17 9 3 1 4 41:22 34
3. Nivnice 18 10 1 1 6 57:46 33
4. SK Baťov 18 10 1 0 7 52:24 32
5. Brumov 18 10 0 2 6 40:32 32
6. Slušovice 17 8 1 4 4 37:21 30
7. Holešov 17 8 3 0 6 40:37 30
8. Rožnov p. R. 17 8 2 1 6 44:26 29
9. Hluk 17 8 0 2 7 44:46 26
10. Luhačovice 17 7 2 0 8 38:47 25
11. Nedašov 17 4 3 2 8 23:52 20
12. Hulín 17 4 0 2 11 21:46 14
13. Malenovice 17 4 0 0 13 23:87 12
14. Dol. Němčí 17 2 0 1 14 21:45 7


KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A:

Vlachovice – Štítná n. Vl. 2:1 p. Tománek – Štěpančík, Val. Polanka – Lidečko 3:2 Baran 2, Žák – Juřička, Juran, Provodov – Hovězí 2:1 Brebis 2 – Vichtora, Poličná – Ratiboř 2:1 Drda, Květoň – Mikula, Slavičín – Val. Klobouky 3:0 Kalík, Hyžík, vlastní, Juřinka – Mladcová 5:0 Nejedlý 2, Fišer, Dobiáš, Plesník, Újezd – Vel. Karlovice 3:2 Vaculín 2, Fojtů D. – vlastní, Šipula.

1. Štítná n. Vl. 17 14 0 2 1 82:13 44
2. Poličná 16 13 0 0 3 78:18 39
3. Újezd 16 12 0 0 4 55:34 36
4. Slavičín 18 9 1 1 7 55:29 30
5. Val. Polanka 17 8 2 1 6 53:45 29
6. Mladcová 17 8 2 1 6 31:38 29
7. Lidečko 17 9 0 1 7 48:34 28
8. Ratiboř 17 8 0 0 9 49:49 24
9. Juřinka 17 7 1 1 8 30:55 24
10. Vel. Karlovice 16 5 0 2 9 21:42 17
11. Vlachovice 16 3 2 2 9 19:40 15
12. Provodov 17 3 2 1 11 24:64 14
13. Val. Klobouky 17 2 2 2 11 16:55 12
14. Hovězí 16 2 2 0 12 21:66 10


SKUPINA B:

Zdounky – Nedachlebice 4:1 Kyrcz, Červík, Ledina, Vaďura – Bajaja, Strání – Koryčany 3:2 Pavluš, Štajner 2 – Gejdoš 2, Louky – Břest 2:1 Welyt, Pavelka – Látal Jan, Bojkovice – Boršice 8:1 Gago 3, Kolínek M. 2, Varga, Gorčík, Slavíček – Konečný, Kvasice – Kněžpole 6:1 Zapletal 3, Pospíšil R., Pospíšil E., Kašík T. – Hančík, Napajedla – St. Město 4:0 Leitner 2, Kolář, Vodák, Morkovice – Uh. Ostroh 4:0 Pajgr 2, Doležel, Hrnčíř. Kontumované výsledky – 15.kolo: St. Město – Zdounky 3:0, Boršice – Morkovice 3:0, 16. kolo: Morkovice – Kněžpole 0:3. 17.kolo: Uh. Ostroh – Zdounky 3:0.

1. Bojkovice 18 11 5 0 2 89:32 43
2. St. Město 18 12 1 1 4 57:25 39
3. Louky 17 12 1 1 3 43:19 39
4. Koryčany 18 11 0 1 6 90:48 34
5. Břest 17 10 1 2 4 56:30 34
6. Kvasice 17 11 0 1 5 56:42 34
7. Strání 17 11 0 0 6 63:36 33
8. Zdounky 17 9 0 0 8 51:43 27
9. Napajedla 17 7 1 0 9 42:45 23
10. Boršice 17 5 0 1 11 30:49 16
11. Kněžpole 18 5 0 1 12 33:67 16
12. Nedachlebice 17 4 0 1 12 26:61 13
13. Morkovice 18 4 0 0 14 36:60 12
14. Uh. Ostroh 18 1 0 0 17 13:128 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ:

V. Otrokovice – Brumov 0:9 nehl., Rožnov p. R. – Holešov 1:0 Solanský, Louky – Slavičín 2:1 Teplý, Kolář – Vincour, Uh. Brod – Baťov 1930 3:4 Hulín, Kostiha, Moravanský – Rusek 2, Zapletal 2, Kunovice – Bojkovice 5:0 Hubál 2, Bouřa 2, Štěrba, Štítná n. Vl. – Vsetín 2:1 p. Malaník – Hurta.

1. Brumov 13 11 1 1 0 68:6 36
2. Kunovice 13 10 0 0 3 40:15 30
3. Slavičín 12 8 1 1 2 23:7 27
4. V. Otrokovice 14 6 2 1 5 28:28 23
5. Rožnov p. R. 14 6 1 1 6 30:27 21
6. SK Baťov 13 7 0 0 6 23:41 21
7. Holešov 14 5 2 0 7 28:20 19
8. Uh. Brod 13 5 0 2 6 23:21 17
9. FK Vsetín 14 5 0 2 7 20:46 17
10. Louky 13 3 0 0 10 14:27 9
11. Bojkovice 13 3 0 0 10 19:56 9
12. Štítná n. Vl. 12 1 2 1 8 12:34 8

MLADŠÍ:

V. Otrokovice – Brumov 3:4 nehl., Rožnov p. R. – Holešov 6:4 Konečný D. 3, Galus L. 2, Molitor I. – Kratochvíl 2, Linda, Trnka, Louky – Slavičín 2:6 Borovec 2 – Staněk 2, Číž 2, Kulíšek, Švach, Uh. Brod – Baťov 1930 4:3 p. Kostiha 2, Bartončík – Merta, Kříž, Chytil, Kunovice – Bojkovice 0:8 Andrlík 4, Kundrata 3, Michalčík, Štítná n. Vl. – Vsetín 1:3 Hnilo O. – Karlík, Fojtů, Chromčák.

1. FK Vsetín 14 11 1 0 2 74:27 35
2. Holešov 14 11 1 0 2 75:29 35
3. Štítná n. Vl. 12 8 1 2 1 42:18 28
4. Slavičín 12 8 0 2 2 48:17 26
5. Bojkovice 13 8 1 0 4 56:46 26
6. Rožnov p. R. 14 6 1 0 7 69:65 20
7. Brumov 13 4 2 3 4 57:49 19
8. Uh. Brod 13 3 2 1 7 41:60 14
9. Louky 13 4 1 0 8 41:68 14
10. SK Baťov 13 3 0 2 8 37:53 11
11. Kunovice 13 3 0 0 10 32:51 9
12. V. Otrokovice 14 0 0 0 14 18:107 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A:

Nedašov – Zlín B 1:8 Mikušková M. – Malota, Čala, Mňačko, Čihánek 2, Zehnal 2, Teichman, Ratiboř – Juřinka 3:4 p. Motyka 3 – nehl., Luhačovice – Kelč 2:3 p. Kudela, Hoferek – Jiřička, Mikulenka, Hulín – Val. Klobouky 3:2 Lukeš 3 – Ruman, Opravil, Hor. Bečva – Vlachovice 2:1 Fojtášek, Juřík – Kudela, Bystřice p. H. – Vel. Karlovice 18:0 Navrátil 8, Franěk 3, Maťa 2, Žiška 2, Kocman, Červinka, Semaník. Z minulého kola: Nedašov – Ratiboř 2:1 p.

1. Bystřice p. H. 13 12 1 0 0 107:11 38
2. Kelč 13 11 1 0 1 83:14 35
3. Val. Klobouky 13 9 1 1 2 57:20 30
4. Juřinka 13 7 1 1 4 56:35 24
5. Hulín 13 7 1 0 5 44:41 23
6. Luhačovice 14 7 0 2 5 35:41 23
7. Ratiboř 14 6 0 2 6 61:41 20
8. Zlín B 13 6 0 1 6 39:30 19
9. Hor. Bečva 13 4 0 0 9 19:47 12
10. Nedašov 14 2 2 0 10 15:71 10
11. Vel. Karlovice 12 0 1 0 11 7:97 2
12. Vlachovice 13 0 0 1 12 3:78 1

SKUPINA B:

Nedakonice – 1. FC Slovácko 2:1 Duda, Dvouletý – Šenkeříková, Zlechov – Koryčany 0:12 Nezdařil 3, Bardon 3, Barták 2, Kaňa 2, Klem, Hajkr, St. Město – Strání 0:1 Zámečník, Kvasice – Boršice 6:1 Machala, Slavík 3, Novotná, Skácel – Zimák, Napajedla – Hluk 0:6 Šefčík 4, Prudík, Nguntual, Morkovice – Dol. Němčí odl. Dohrávka 14. kola: Dol. Němčí – Hluk 1:2 p. Bobčík – Ševčík, St. Město – 1. FC Slovácko 3:0 Blaha, Jelínek, Sonntag.

1. Hluk 14 12 1 1 0 70:4 39
2. Strání 14 11 0 1 2 74:17 34
3. Koryčany 13 10 0 1 2 73:7 31
4. St. Město 14 9 2 0 3 62:11 31
5. Napajedla 14 7 1 1 5 35:24 24
6. Nedakonice 13 5 1 0 7 16:55 17
7. Dol. Němčí 13 4 0 4 5 49:34 16
8. Kvasice 13 4 1 0 8 28:52 14
9. Zlechov 13 4 1 0 8 15:59 14
10. 1. FC Slovácko 14 3 1 0 10 26:47 11
11. Morkovice 13 3 0 0 10 14:54 9
12. Boršice 14 1 0 0 13 9:107 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A:

Nedašov – Zlín B 3:4 p. Kolínek M. 2, Novák – Kolařík 2, Švach, Ratiboř – Juřinka 3:5 Mikula 2, Kořenek – nehl., Luhačovice – Kelč 2:1 Andrle, Majzlík – Popelka, Hulín – Val. Klobouky 0:10 Opravil 3, Poliak M. 2, Poliak D., Ovesný, Samiec, Grygor, Švach, Hor. Bečva – Vlachovice 11:3 Juráček 4, Křenek T. 2, Skalík, Cverna, Fiurášek, Kohout, Němec – Stružka 3, Bystřice p. H. – Vel. Karlovice 4:0 Dubčák 2, Maťa, Kouřil.

1. Val. Klobouky 13 13 0 0 0 94:13 39
2. Juřinka 13 11 0 0 2 79:21 33
3. Bystřice p. H. 13 11 0 0 2 84:30 33
4. Hulín 13 7 1 0 5 70:50 23
5. Zlín B 13 6 1 1 5 62:68 21
6. Nedašov 14 5 2 1 6 58:70 20
7. Ratiboř 14 6 0 1 7 49:59 19
8. Vel. Karlovice 12 6 0 0 6 44:53 18
9. Luhačovice 14 2 1 1 10 33:76 9
10. Hor. Bečva 13 2 1 0 10 42:73 8
11. Vlachovice 13 2 0 2 9 25:87 8
12. Kelč 13 1 0 0 12 14:60 3

SKUPINA B:

Nedakonice – 1. FC Slovácko 3:11 Horňák 2, Král – Škrabalová 5, Chromková, Sklenářová, Horáková, Hlaváčková, Geržová, Zlechov – Koryčany 3:4 Lapčík 2, Bartoň – Novotný J. 2, Hajkr, Michalík, St. Město – Strání 1:5 Kowalík – Gabriš 2, Pavluš, Frühauf, Grabiš, Kvasice – Boršice 2:10 Pecina, Hora-Zimák, Petřvaldský, Polišenský 2, Matejkovič L. 3, Matejkovič P. 3, Napajedla – Hluk 3:1 Winklér 3 – Druckmüller, Morkovice – Dol. Němčí odl. Dohrávka 14. kola: Dol. Němčí – Hluk 2:3 p. Bobčík 2 – Druckmüller., Penk, St. Město – 1. FC Slovácko 2:5 Obdržálek, Kowalík – nehl.

1. Strání 14 11 1 0 2 71:31 35
2. 1. FC Slovácko 14 11 0 0 3 89:40 33
3. Boršice 14 10 0 0 4 91:35 30
4. Koryčany 13 9 0 0 4 45:32 27
5. Napajedla 14 7 0 2 5 45:45 23
6. Dol. Němčí 13 7 0 1 5 48:40 22
7. Zlechov 13 7 0 0 6 70:41 21
8. Hluk 14 5 1 1 7 33:32 18
9. St. Město 14 4 1 0 9 40:44 14
10. Kvasice 13 4 0 0 9 53:63 12
11. Morkovice 13 2 1 0 10 20:95 8
12. Nedakonice 13 0 0 0 13 18:125 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A:

Tlumačov – Všemina 2:1 Šimoník, Mouka – Sedláček, Příluky – Spytihněv 1:2 Pajtáš – Flajzar, Starostka, Halenkovice – Mysločovice 3:4 p. Polášek 2, Vojtášek – Svačina, Hoferek, Vacek, Hvozdná – Kašava 4:0 Dostál 3, Kotek, Štípa – Fryšták 1:3 Okál – Hřebačka 2, Maček J.

1. Spytihněv 13 12 0 1 0 74:11 37
2. Příluky 13 9 1 1 3 41:26 29
3. Hvozdná 13 9 0 0 4 28:14 27
4. Všemina 14 8 0 0 6 38:19 24
5. Tlumačov 13 7 0 0 6 40:24 21
6. Fryšták 12 7 0 0 5 38:23 21
7. Kašava 13 6 0 0 7 31:36 18
8. Štípa 13 5 0 1 7 29:49 16
9. Halenkovice 14 3 1 2 9 30:44 12
10. Mysločovice 12 1 1 1 10 8:67 5
11. Žeranovice 12 1 0 0 11 8:52 3

SKUPINA B:

Nedašova Lhota – Dolní Lhota 0:6 Šenovský 6, SK Vizovice – Bylnice 0:5 Chudárek 2, Kolman 2, Sucháček.

1. Bylnice 10 7 1 1 2 39:24 23
2. Dolní Lhota 10 7 0 1 2 45:16 22
3. Nedašova Lhota 9 4 0 0 5 19:28 12
4. Jaroslavice 9 2 1 1 6 21:46 8
5. SK Vizovice 10 2 0 1 7 29:39 7

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Lužkovice 0:4 Novotný 2, Záhořák, Bohm, Malenovice – Újezd 6:0 Mikeštík, Macek, Svozil, Trčala, Borovec J., Škrabal, Sehradice – Mysločovice 2:1 p. Misař P. – Hubík D., Slušovice – Kašava 2:1 p. Peštuka – Kaška, Bratřejov – Fryšták 0:5 Pšeja 3, Macek, Srovnal, Tečovice – Bylnice 2:8 Šenkeřík, Kristek – Křápek 3, Martinka Dominik 2, Polách, Kolínek, Martinak Dalibor.

1. Lužkovice 13 11 0 2 0 48:9 35
2. Bylnice 13 10 1 1 2 53:9 32
3. Sehradice 13 10 1 1 2 55:19 32
4. Slušovice 13 8 3 3 2 46:18 30
5. Fryšták 13 8 0 1 4 55:22 25
6. Kašava 13 7 0 2 4 36:20 23
7. Malenovice 13 4 2 2 7 33:33 16
8. Mladcová 13 5 0 0 8 35:45 15
9. Tečovice 13 3 0 3 7 20:46 12
10. Mysločovice 13 1 1 2 10 16:50 6
11. Újezd 13 2 0 0 11 23:68 6
12. Bratřejov 13 0 1 1 12 8:89 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A:

Tlumačov – Březnice 6:2 Jeřábek 2, Hrtús, Dvořák, Ředina, Havelka – Štancl, Červený, Ludkovice – Spytihněv 18:0 Kadlčík 6, Zábojník 4, Mikulášek 2, Ševčík 2, Slováček, Jurák, Janeček, Kočík, Jaroslavice – Lhota 10:0 Řehák 3, Khalil 3, Janků 2, Kyncl 2.

1. Ludkovice 12 10 1 1 1 84:8 32
2. Tlumačov 12 9 1 1 2 42:13 29
3. Jaroslavice 12 8 0 2 2 69:15 26
4. Březnice 12 5 0 0 7 38:48 15
5. Lhota 12 2 0 0 10 25:74 6
6. Spytihněv 12 0 0 0 12 9:109 0

SKUPINA B:

Lukov – Lužkovice B 0:8 Hubáček 2, Záhořák, Žůrek, Peterka, Okál, Sekula, Václavek, Kostelec – Trnava 7:1 nehl.

1. Lužkovice B 9 6 2 2 1 43:10 22
2. Kostelec 10 6 0 1 3 51:19 19
3. Trnava 10 6 0 0 4 43:33 18
4. Lukov 10 4 0 1 5 17:45 13
5. Příluky 9 0 0 0 9 4:51 0

SKUPINA C:

Bohuslavice n. Vl. – Pozlovice 1:3 Bařinka J. – Švadleňák 3, Smolina – Nevšová 5:0 Hrubčík 2, Kostka, Fiala, Obadal.

1. Pozlovice 10 10 0 0 0 88:2 30
2. Nedašova Lhota 9 6 0 0 3 35:11 18
3. Bohuslavice 9 5 0 0 4 37:19 15
4. Nevšová 10 1 1 1 8 9:55 5
5. Smolina 10 1 0 1 8 9:91 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Chropyně 0:3, Podaný 2, Drexler, Rataje – Těšnovice 1:2 p., Soukup – Fišer, Majkrič, Rymice – Dřínov 3:2 p., J. Kaňa 2, Zajac – nehl., Mrlínek – Lutopecny 0:1, Liška.

1. Dřínov 13 9 1 2 1 37:12 31
2. Chropyně 13 8 1 2 2 49:20 28
3. Lutopecny 13 7 2 1 3 23:16 26
4. Rymice 12 4 3 0 5 32:24 18
5. Mrlínek 12 5 1 1 5 27:27 18
6. Zborovice 13 3 1 5 4 20:31 16
7. Rataje 13 1 2 2 8 21:40 9
8. Těšnovice 13 1 2 0 10 12:51 7

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Lutopecny – Chvalčov 1:4 (0:2), Kusala – Gabriel 2, Červinka, Dostalík, Zdounky – Mrlínek 4:1 (0:1), Chalupa 2, Mozga, Skipala – Baďuřík, Bezměrov – Rymice 2:0 (0:0), Daněk, Opluštil, Zlobice – Chropyně 1:4 (0:3), Vincenec – Fridrich 2, Vítek, Vysloužil.

1. Chvalčov 9 9 0 0 0 46:10 27
2. Chropyně 9 8 0 0 1 49:19 24
3. Rymice 9 6 0 0 3 32:17 18
4. Zdounky 9 5 0 0 4 29:31 15
5. Lutopecny 9 3 1 1 4 26:21 12
6. Mrlínek 9 2 1 0 6 14:30 8
7. Zlobice 9 2 0 1 6 18:47 7
8. Bezměrov 9 1 0 2 6 8:30 5
9. Martinice 8 0 2 0 6 15:32 4

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Dřínov – Těšnovice nehl., Lubná – Bezměrov 3:2 p. (1:1), Kroupa 2, Slépka – Kroupa 2, DFK Holešov – Elko Holešov B nehl., Lutopecny – Skaštice 0:2 (0:0), Dočkal, Zúvala, Prusinovice – Žeranovice 3:2, Měrka 2, Pumprla – Lukavský, Klimek.

1. Holešov B 9 8 0 1 0 53:10 25
2. Lutopecny 10 6 2 0 2 35:8 22
3. Prusinovice 10 7 0 1 2 41:23 22
4. Lubná 10 5 2 0 3 41:21 19
5. Žeranovice 10 5 0 1 4 44:22 16
6. Skaštice 10 5 0 1 4 42:23 16
7. Dřínov 9 2 1 0 6 12:41 8
8. Bezměrov 10 2 0 1 7 39:49 7
9. DFK Holešov 9 2 0 0 7 13:53 6
10.Těšnovice 9 1 0 0 8 27:97 3

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 9. TURNAJ:

Chvalčov – Loukov 9:1 (4:0), Charvát 3, Jakoubek 2, Zmeškal 2, Zmrzlík 2 – Václavík, Prusinovice – Hulín 5:4 (2:2), Měrka 4, Jurčík – Fijalík 2, Vykopal, Olle, Hulín – Loukov 5:2 (2:0), Olle 3, Fijalík, Polášek – Václavík, Kurfurst, Chvalčov – Prusinovice 3:10 (0:8), Zmeškal 2, Charvát – Měrka 4, M. Pumprla 3, Nášel, Jurčík, T. Pumprla.

1. Prusinovice 14 13 0 0 1 99:48 39
2. Žalkovice 14 12 0 0 2 108:50 36
3. Chvalčov 14 6 1 0 7 64:75 20
4. Loukov 16 2 0 1 13 41:98 7
5. Hulín 14 1 1 1 11 37:78 6

SKUPINA B – 9. TURNAJ:

Zdounky – Kvasice 5:2, D. Čečatka 3, Syručka 2 – Konečný, Smolinka, Rataje – Morkovice 1:12, Poltoranos – P. Žourek 5, D. Žourek 2, Pučan 2, Sedlařík, Raclavský, Valenčík, Morkovice – Kvasice 5:2, Žourek 2, Hamala 2, Soldán – Kahaja, Koníček, Zdounky – Rataje 9:6, Syručka 5, D. Čečatka 3, M. Novák – nehl.

1. Morkovice 14 13 0 0 1 138:30 39
2. Zdounky 14 8 0 0 6 59:74 24
3. Kvasice 16 6 0 1 9 50:70 19
4. Lutopecny 14 5 0 1 8 48:70 16
5. Rataje 14 2 2 0 10 53:104 10

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A:

Mistřice – Buchlovice 3:5 (1:4) Pat. Sklenář, Veselý, Švec – Raštica 2, Kunc 2, Ehrlich, Nedakonice – Jarošov 2:3 (1:1) M. Andrýsek, B. Krpal – Šipka, Stojaspal, Mikulec, O. Lhota – SK Zlechov 0:7 (0:6) Tesař 2, Rajsigl, Chromek, Velcr, Mikula, Šimíček, Bílovice – O. N. Ves 1:0 Hrňa.

1. Jarošov 14 12 2 0 122:24 38
2. Bílovice 14 9 1 4 33:17 28
3. Nedakonice 14 9 0 5 54:25 27
4. O. N. Ves 14 8 1 5 22:25 25
5. SK Zlechov 14 6 2 6 40:33 20
6. Buchlovice 13 4 0 9 18:52 12
7. Mistřice 14 2 1 11 16:90 7
8. O. Lhota 13 0 1 12 11:56 1

SKUPINA B:

Korytná – Šumice 0:13 (0:4) Ondrej 4, Kreisel 3, Hauerland 2, Pančocha 2, Mach, Struhelka, Hradčovice – Podolí 0:2 (0:0) Záchvěj, Hanáček, Bánov – ČSK Uh. Brod B 1:6 (1:0) Pelka – Jaroněk 3, F. Lekeš, J. Lekeš, Grac, Vlčnov – Prakšice 1:4 (0:1) Jurenčák – Hořínek 2, Slezák, Dedík.

1. ČSK Uh. Brod B 10 9 0 1 63:10 27
2. Šumice 10 9 0 1 59:8 27
3. Podolí 10 5 1 4 20:20 16
4. Hradčovice 11 4 2 5 24:30 14
5. Vlčnov 10 4 2 4 25:35 14
6. Bánov 10 3 2 5 28:32 11
7. Prakšice 9 3 1 5 27:31 10
8. Havřice 8 2 0 6 19:26 6
9. Korytná 10 1 0 9 12:85 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Šumice 2:1 (1:1) Lekeš, Pírek – Dvořák, Jarošov – O. N. Ves 0:4 (0:0) M. Ščuka, Zumr, Sedláček, L. Ščuka, Prakšice – Nivnice 3:1 (1:1) Liška 2, Šustek – Mahdal, Topolná – Újezdec 1:2 (0:1) Srnec – Vaškovič, Jančář, Bánov – Osvětimany 1:2 Barina – Čevelík , Vašek.

1. Újezdec 11 11 0 0 86:7 33
2. Nivnice 11 6 2 3 19:15 20
3. Osvětimany 11 5 4 2 31:17 19
4. Prakšice 11 4 4 3 29:28 16
5. Jarošov 11 4 4 3 21:26 16
6. Bánov 11 4 2 5 22:37 14
7. Šumice 11 2 4 5 18:37 10
8. O. N. Ves 11 3 0 8 17:34 9
9. Topolná 11 2 3 6 17:35 9
10. Uh. Ostroh 11 1 3 7 11:35 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

Buchlovice – Nedachlebice 0:5 (0:3) Hoferek 3, Kafka, Gajdošík, Traplice – Velehrad 1:0 (0:0) Janováč, Jalubí – Havřice 2:2 (1:0) V. Dobiáš, T. Kolář – M. Vítek, J. Švehlík.

1. Havřice 9 7 1 1 37:9 22
2. Sušice 8 7 0 1 47:4 21
3. Mařatice 7 6 0 1 17:7 18
4. Buchlovice 9 4 0 5 36:32 12
5. Jalubí 9 3 1 5 25:34 10
6. Nedachlebice 9 2 2 5 16:49 8
7. Traplice 8 2 1 5 14:22 7
8. Velehrad 9 0 1 8 13:48 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A:

Ořechov – Mistřice nehl., Babice – Bílovice 7:1 (2:0) S. Janeček 2, Ides, Maňásek, Krkoška, M. Janeček, Budil – Tomešek, Kněžpole – Tupesy nehl., O. Lhota – Březolupy 0:9 (0:5) Hromeček 3, Řezník 2, Kováč 2, P. Hubáček, R. Hubáček.

1. Březolupy 10 8 1 1 83:11 25
2. Mistřice 8 7 1 0 76:23 22
3. Ořechov 9 6 1 2 81:28 19
4. Babice 10 6 1 3 50:29 19
5. Tupesy 9 5 1 3 60:24 16
6. Bílovice 10 3 1 6 49:43 10
7. Kněžpole 9 2 0 7 23:59 6
8. O. Lhota 10 2 0 8 16:123 6
9. Podolí 9 0 0 9 4:102 0

SKUPINA B:

Vlčnov – Hradčovice 10:1 (9:1) Klabačka 6, Junaštík 3, Jurenčák – Zemánek, St. Hrozenkov – D. Němčí B 1:10 Ostravský – Horňák 3, Zámečník 3, Karlík 2, Bobčík, Zaduban, S. Loz – Březová 5:1 (3:1) M. Baný 2, M. Bobčík 2, Jankuj R. – Jak. Panák, ČSK Uh. Brod B – Orel Uh. Brod 10:1 Čubík 6, Mléčka 3, Ondrůšek – Jančář, Korytná – Bystřice p. L 23:1 (15:0) V. Klon 10, Čagánek 5, Š. Klon 3, Piška 2, Flasar, Lekeš, Suchý – Kuběna.

1. D. Němčí B 11 9 1 1 80:14 28
2. Vlčnov 11 9 0 2 53:19 27
3. Korytná 11 7 0 4 67:34 21
4. ČSK Uh. Brod B 11 7 0 4 62:42 21
5. Orel Uh. Brod 11 7 0 4 51:45 21
6. Hradčovice 11 6 1 4 37:29 19
7. S. Loz 11 3 1 7 19:45 10
8. Březová 11 3 0 8 27:44 9
9. St. Hrozenkov 11 1 1 9 33:74 4
10. Bystřice p. L. 11 1 0 10 15:98 3

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ:Boršice – O. N. Ves nehl., Strání – Spytihněv 7:2 (5:2) Zámečník 5, Eliáš, Popelka – Sedláček, Tabara, Polešovice – Nivnice nehl., Uh. Ostroh – Tupesy nehl., Buchlovice – D. Němčí 5:11 (2:4) Kořínek 3, Karásek, Machů – Huspenina 3, Hibler 2, Baron 2, Hrbáč 2, Tinka, Zámečník, FC Slovácko – Hluk 3:8 (3:3) C. a K. Škrabalova, Vlachynská – Zlínský 2, Matějka, Jozefák, Skorec, Polách, M. a P. Fruhauf, St. Město – Vlčnov nehl., FC Slovácko-Tupesy 13:1 (6:0) Polášková 3, Vlachynská 3, Zachová 3, Obadalová 2, Škrabalová K, Stašková – Tomeček.

1. O. N. Ves 13 12 0 1 177:55 36
2. D. Němčí 14 11 0 3 138:71 33
3. Hluk 14 10 0 4 177:85 30
4. Nivnice 14 10 0 4 191:80 30
5. Strání 15 8 1 6 146:65 25
6. FC Slovácko 15 8 0 7 130:103 24
7. Buchlovice 13 7 0 6 108:78 21
8. St. Město 14 7 0 7 120:117 21
9. Polešovice 12 6 0 6 66:112 18
10. Tupesy 15 6 0 9 72:132 18
11. Boršice 11 4 1 6 103:72 13
12. Spytihněv 14 3 0 11 59:138 9
13. Uh. Ostroh 13 2 0 11 40:172 6
14. Vlčnov 13 0 0 13 15:262 0

MLADŠÍ:

Boršice – O. N. Ves nehl., Strání – Spytihněv 9:8 (3:6) Benešík 5, Zimčík 3, Mikláš – Tabara 5, Bureš 2, Húsek, Polešovice – Nivnice nehl., Uh. Ostroh – Tupesy nehl., Buchlovice – D. Němčí 1:11 (0:3) Zámečník – Bobčík 3, Fibichr 3, Marčík 2, Kroča, Vlk, Holzer, FC Slovácko – Hluk 11:8 (4:4) Hanáčková 6, Chromečkova 3, A. Chodurova, Staškova – Kempný 3, Orelka 3, Hrazdil 2, St. Město – Vlčnov nehl., FC Slovácko-Tupesy 12:5 (5:2) Hanáčková 3, Jančářová 3, Chromečková 2, Zlínská 2, Chodurová A, Vinceová – Dostál 2, Janoušek 2, Sonntag.

1. D. Němčí 15 13 2 0 161:58 41
2. St. Město 14 11 1 2 98:52 34
3. FC Slovácko 15 11 1 3 182:66 34
4. Tupesy 15 9 1 5 130:80 28
5. Strání 15 8 1 6 130:104 25
6. Spytihněv 14 7 2 5 130:72 23
7. Hluk 14 7 1 6 136:102 22
8. Uh. Ostroh 13 7 0 6 113:63 21
9. Vlčnov 13 4 0 9 46:161 12
10. Buchlovice 13 3 1 9 52:129 10
11. Boršice 10 3 0 7 50:88 9
12. Nivnice 14 3 0 11 57:149 9
13. Polešovice 12 2 0 10 46:124 6
14. O. N. Ves 13 2 0 11 54:137 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:

FC Slovácko B – Mistřice nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Mařatice – Jarošov nehl., Babice – Huštěnovice 7:2 (3:1) Litoš 4, Svoboda, Polášková, Skřivánek – Vlachynská 2, Topolná – Nedakonice 5:4 (2:4) Pekař 3, Gajdošík, Mikoláš – Schwun , Chlachula, Kněžpole – Březolupy nehl.

1. FC Slovácko B 10 9 0 1 78:34 27
2. Kněžpole 9 6 2 1 79:34 20
3. Babice 11 5 3 3 49:47 18
4. Březolupy 10 5 0 5 74:63 15
5. Mařatice 10 3 4 3 50:47 13
6. Nedakonice 9 4 0 5 43:48 12
7. Topolná 10 3 1 6 36:53 10
8. Huštěnovice 11 2 3 6 37:53 9
9. Mistřice 9 3 0 6 27:46 9
10. Jarošov 9 2 1 6 35:83 7


SKUPINA B:

Orel Uh. Brod – Šumice 3:5 (2:3) Marino, Urbanec, Dubský – Zálešák 2, Jankůj 2, Koktavý, Újezdec – Rudice 12:1 nehl., Bánov – Hradčovice 2:4 (0:0) S. Buják 2 – Kříž 2, Maleňák, Pišoja, Březová – Prakšice 5:2 (3:2) J. Panák 2, Hanesovský 2, M. Křeháček – M. Helísek 2, St. Hrozenkov – Havřice 5:3 Masařík 2, Rapant 2, Běták – Sedláček, Vaculík, Kuřil.

1. Hradčovice 10 9 0 1 64:17 27
2. Újezdec 11 8 0 3 67:30 24
3. Březová 11 7 1 3 43:22 22
4. Šumice 11 6 1 4 43:31 19
5. Orel Uh. Brod 10 5 1 4 41:35 16
6. Bánov 11 5 0 6 57:32 15
7. Prakšice 10 4 1 5 45:26 13
8. St. Hrozenkov 10 4 0 6 44:52 12
9. Havřice 10 2 0 8 30:49 6
10. Rudice 10 0 0 10 4:144 0

Autor: Redakce

19.4.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Antonín Seďa

Po patnácti letech končí v Poslanecké sněmovně Antonín Seďa

AKTUALIZOVÁNO

V českých volbách prohrála celá země, zní ze zahraničí

České parlamentní volby zaznamenala mnohá světová média. Přinášíme vám výběr z jejich ohlasů.

AKTUALIZOVÁNO

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ANKETA / VIDEA / FOTOGALERIE/ PŘÍMÝ VSTUP DO VOLEBNÍCH VÝSLEDKŮ / Voliči našeho regionu si vybrali do čela hnutí ANO 2011, které získalo v kraji 28,76 % hlasů. Druhá skončila SPD Tomio Okamury (12,90 %), následovaná KDU-ČSL(11,41 %).

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků. 

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení