Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jak si vedli mladí fotbalisté z regionu? Podívejte se

Zlínský kraj - Výsledky a tabulky fotbalové mládeže.

9.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: František Géla

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Nedašov 5:2 Podlas 4, Pastorek – Holba, Machač, Kunovice – Rožnov p/R. 1:0 Rozhon, Nivnice – Hluk 4:2 Májek 3, Trtek M. – Kuřina, Nguntual Tum Thang, Hulín – Slušovice 0:1 Krajča, Baťov 1930 – Uh. Brod 3:2 Trvaj, Novák, Bršlica – Pochylý, Michalec, Luhačovice – Holešov 4:1 Smejkal, Daňo, Kraus, Červenka – Doležel, Malenovice – Brumov 0:4 Sedlařík, Kovář, Líňa, Masař.

1. Luhačovice 5 4 1 0 0 16:5 14
2. SK Baťov 5 4 0 0 1 18:7 12
3. Rožnov p. R. 5 3 1 0 1 13:3 11
4. Kunovice 5 3 1 0 1 13:10 11
5. Slušovice 5 3 0 1 1 10:6 10
6. Nivnice 5 2 1 0 2 13:9 8
7. Brumov 5 2 0 2 1 12:8 8
8. Uh. Brod 5 2 0 1 2 14:10 7
9. Dol. Němčí 4 2 0 0 2 11:9 6
10. Holešov 5 2 0 0 3 10:12 6
11. Hluk 4 1 0 0 3 9:13 3
12. Malenovice 5 1 0 0 4 5:23 3
13. Nedašov 5 1 0 0 4 5:23 3
14. Hulín 5 0 0 0 5 4:15 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Štítná n/Vl. – Vlachovice 3:0 Šimoník, Hrnčiřík V., Malaník, Lidečko – Val. Polanka 4:2 Liška, Juran, Gargula, Hruboň – Matyáš, Daněk, Hovězí – Provodov 5:2 Ondryáš 3, Fojtů M., Smolík – Vítek P., Brebis, Ratiboř – Poličná 2:10 Mikula 2 – Klvaňa 5, Drda J., Jež, Feix, Šedý, Drda D., Val. Klobouky – Slavičín 0:5 Bartoš 4, Havlín, Mladcová – Juřinka 0:4 Dobiáš 3, Kopřiva, Vel. Karlovice – Újezd 1:4 Šibal – Vaculín 3, Krmeš.

1. Poličná 5 5 0 0 0 36:5 15
2. Újezd 5 5 0 0 0 21:5 15
3. Slavičín 5 3 1 0 1 16:7 11
4. Štítná n. Vl. 5 3 0 1 1 23:7 10
5. Lidečko 5 3 0 1 1 21:13 10
6. Mladcová 5 3 0 0 2 10:12 9
7. Val. Polanka 5 2 1 0 2 16:11 8
8. Ratiboř 5 2 0 0 3 18:16 6
9. Hovězí 5 2 0 0 3 12:18 6
10. Vel. Karlovice 5 2 0 0 3 7:14 6
11. Juřinka 5 2 0 0 3 11:24 6
12. Vlachovice 5 0 1 0 4 3:17 2
13. Provodov 5 0 0 1 4 6:34 1
14. Val. Klobouky 5 0 0 0 5 4:21 0

SKUPINA B: Nedachlebice – Zdounky 1:9 Mrlík – Horák 3, Pospíšil 2, Kyrcz 2, Judas, Vaďura, Koryčany – Strání 2:1 Hanák, Gejdoš – Zlatý, Břest – Louky 0:2 Štípek, Pavelka, Boršice – Bojkovice 2:4 Dostál 2 – Slavíček D. 2, Lekeš M., Lebánek O., Kněžpole – Kvasice 0:4 Kašík, Pospíšil 2, Postava, St. Město – Napajedla 3:0 Stodůlka, Melichárek, Blaha J., Uh. Ostroh – Morkovice 2:4 Zich, Vyskočil – Hrnčíř, Ševčík, Hříbek 2. Dohrávky 1. kola: Nedachlebice – Kvasice 3:4 Nožička, Kutra, Mrlík – Pospíšil 2, Řiháček, Sládeček, Kněžpole – St. Město 1:6 Hančík D. – Kovács 2, Raštica 3, Pantlík.

1. St. Město 5 4 0 0 1 22:8 12
2. Koryčany 5 4 0 0 1 22:11 12
3. Louky 5 4 0 0 1 16:6 12
4. Bojkovice 5 3 1 0 1 22:15 11
5. Břest 5 3 0 1 1 17:6 10
6. Zdounky 5 3 0 0 2 25:11 9
7. Strání 5 3 0 0 2 15:12 9
8. Kvasice 5 3 0 0 2 15:17 9
9. Napajedla 5 2 0 0 3 12:13 6
10. Boršice 5 2 0 0 3 10:15 6
11. Kněžpole 5 2 0 0 3 8:14 6
12. Morkovice 5 1 0 0 4 8:22 3
13. Uh.Ostroh 5 0 0 0 5 4:22 0
14. Nedachlebice 5 0 0 0 5 6:30 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Brumov – V. Otrokovice 8:1 Zvoníček 3, Macháč 2, Kubiš, Šenkeřík, Chovančík – Mančík, Holešov – Rožnov p/R. 4:3 Mlčák 2, Blažek, Marušák – vlastní, Kolařík 2, Slavičín – Louky 3:1 Kulíšek, Huta, Švadleňák – Látal, Baťov 1930 – Uh. Brod 1:0 Staněk, Bojkovice – Kunovice 2:3 Stojka, Koželuha – Hubál 2, Reňák, Vsetín – Štítná n/Vl. nehl.

1. Brumov 3 3 0 0 0 19:2 9
2. Slavičín 3 3 0 0 0 7:2 9
3. Bojkovice 3 2 0 0 1 12:7 6
4. SK Baťov 2 2 0 0 0 3:1 6
5. V. Otrokovice 3 1 0 1 1 7:9 4
6. Kunovice 2 1 0 0 1 4:4 3
7. Holešov 3 1 0 0 2 6:7 3
8. Uh. Brod 3 1 0 0 2 1:3 3
9. Louky 3 1 0 0 2 5:8 3
10. Rožnov p. R. 3 0 1 0 2 4:13 2
11. Štítná n. Vl. 2 0 0 0 2 4:6 0
12. FK Vsetín 2 0 0 0 2 1:11 0

MLADŠÍ: Brumov – V. Otrokovice 11:3 Pešout L. 4, Fojtík Jindřich 2, Fojtík Jakub, Ščuglík, Gabřiš, Hořák, Fojtík M. – Machovský 2, Bronislov, Holešov – Rožnov p/R. 5:4 Kratochvíla 2, Dubický 2, Jura – Galus 3, Konečný, Slavičín – Louky 4:1 Svoboda, Tarabus, Častulík, Ščuglík – Zuzaník, Baťov 1930 – Uh. Brod 1:8 vlastní – Valenta 3, Kostiha 3, Karlík, Koželuha, Bojkovice – Kunovice 6:4 Andrlík 2, Bulejko, Kundrata 2, Machala – Švec, Daníček, Marovič, vlastní, Vsetín – Štítná n/Vl. nehl.

1. Holešov 3 3 0 0 0 23:7 9
2. Slavičín 3 3 0 0 0 13:5 9
3. Brumov 3 2 0 1 0 24:12 7
4. FK Vsetín 2 2 0 0 0 22:3 6
5. Štítná n. Vl. 2 2 0 0 0 5:1 6
6. Rožnov p. R. 3 1 1 0 1 22:12 5
7. Uh. Brod 3 1 0 0 2 12:13 3
8. Bojkovice 3 1 0 0 2 9:16 3
9. Kunovice 2 0 0 0 2 5:11 0
10. SK Baťov 2 0 0 0 2 2:11 0
11. Louky 3 0 0 0 3 5:20 0
12. V. Otrokovice 3 0 0 0 3 3:34 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Nedašov 3:0 Čihánek, Schincke, Kočica, Juřinka – Ratiboř 6:1 Pernický 4, Hruška, Němec – Fojtík, Kelč – Luhačovice 10:1 Žídek M. 5, Jiříček D. 3, Hradil A., David M. – Hoferek, Val. Klobouky – Hulín 8:0 Obadal 4, Naňák 3, Hejda, Vlachovice – Hor. Bečva nehl., Vel. Karlovice – Bystřice p/H. 0:15 Burda 5, Franěk 4, Semaník 2, Kocman, Červinka, Dubčák, vlastní.

1. Kelč 3 3 0 0 0 19:3 9
2. Bystřice p. H. 3 2 1 0 0 26:2 8
3. Val. Klobouky 3 2 0 1 0 14:2 7
4. Zlín B 2 2 0 0 0 12:0 6
5. Luhačovice 3 1 0 1 1 5:13 4
6. Ratiboř 2 1 0 0 1 15:7 3
7. Juřinka 2 1 0 0 1 8:4 3
8. Nedašov 3 0 1 0 2 2:18 2
9. Vel. Karlovice 3 0 1 0 2 2:26 2
10. Vlachovice 2 0 0 1 1 2:11 1
11. Hulín 2 0 0 0 2 2:11 0
12. Hor. Bečva 2 0 0 0 2 0:10 0

SKUPINA B: 1. FC Slovácko – Nedakonice 1:2 Illéšová – nehl., Koryčany – Zlechov 9:0 Kaňa 4, Bardon 2, Klem, Nezdařil, Novotný, Strání – St. Město 2:1 Žajgla, Zámečník – Zajíc, Boršice – Kvasice 0:7 Mastný 2, Slavík 2, Hora 2, Samohýl, Hluk – Napajedla 6:0 Martiš 2, Ševčík, Prudík, Frühauf Z., Nguntual Van David, Dol. Němčí – Morkovice 4:0 Šimčík 4. Dohrávka 3. kola: 1. FC Slovácko – St. Město 0:6 nehl.

1. Hluk 3 3 0 0 0 18:2 9
2. Koryčany 3 2 0 0 1 16:3 6
3. St. Město 3 2 0 0 1 10:2 6
4. Zlechov 3 2 0 0 1 4:10 6
5. Kvasice 3 1 1 0 1 8:8 5
6. Nedakonice 3 1 1 0 1 4:5 5
7. Strání 2 1 0 1 0 3:2 4
8. Dol. Němčí 3 1 0 1 1 7:9 4
9. Napajedla 2 1 0 0 1 4:6 3
10. Morkovice 3 1 0 0 2 3:10 3
11. 1. FC Slovácko 3 0 0 0 3 2:10 0
12. Boršice 3 0 0 0 3 1:13 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Nedašov 5:6 PK Hlavinka 3, Kolařík, Mihal – Kolínek M. 3, Novák P. 2, Juřinka – Ratiboř 6:2 Cacek 3, Šulák, Nevařil, Bílý – Míka, Škrabánek, Kelč – Luhačovice 5:2 Pajdla 2, Graja, Goláň, Pavlištík, Val. Klobouky – Hulín 8:2 Poliak M. 3, Opravil 3, Samiec, Ovesný – Zavadil, Vítoslavský, Vlachovice – Hor. Bečva nehl., Vel. Karlovice – Bystřice p/H. 4:10 Horáček 2, Planka, Štuler – Maťa 3, Hosák 2, Dubčák 2, Hradil 2, Hlava.

1. Val. Klobouky 3 3 0 0 0 25:3 9
2. Nedašov 3 2 1 0 0 14:9 8
3. Juřinka 2 2 0 0 0 9:2 6
4. Bystřice p. H. 3 2 0 0 1 18:13 6
5. Zlín B 2 1 0 1 0 13:9 4
6. Hulín 2 1 0 0 1 9:8 3
7. Vel. Karlovice 3 1 0 0 2 14:18 3
8. Hor. Bečva 2 1 0 0 1 5:9 3
9. Kelč 3 1 0 0 2 5:14 3
10. Ratiboř 2 0 0 0 2 5:11 0
11. Luhačovice 3 0 0 0 3 3:12 0
12. Vlachovice 2 0 0 0 2 1:13 0

SKUPINA B: 1.FC Slovácko – Nedakonice 6:1 Slováčková 2, Tomečková 2, Crhonková, Zálešáková – nehl., Koryčany – Zlechov 3:1 Novotný J., Michalík, Hajkr – Hubík, Strání – St. Město 5:1 Frühauf 3, Pavluš, Gabriš O. – Kowalík, Boršice – Kvasice 5:3 Polášek 2, Šůstek, Petřvalský 2 – Kochaníček, Samohýl, Hora, Hluk – Napajedla 6:0 Polách 2, Druckmüller 2, Frühauf M., Frühauf P., Dol. Němčí – Morkovice 0:1 Přikryl, Dohrávka 3. kola: 1.FCSlovácko – St. Město 2:3 (Škrabalová, Sklenářová – nehl.).

1. Hluk 3 3 0 0 0 14:2 9
2. Koryčany 3 2 0 1 0 10:7 7
3. Strání 2 2 0 0 0 12:3 6
4. Zlechov 3 2 0 0 1 12:7 6
5. Boršice 3 2 0 0 1 15:11 6
6. St. Město 3 1 1 0 1 6:9 5
7. 1. FC Slovácko 3 1 0 0 2 12:10 3
8. Dol. Němčí 3 1 0 0 2 8:8 3
9. Napajedla 2 1 0 0 1 5:8 3
10. Morkovice 3 1 0 0 2 4:11 3
11. Kvasice 3 0 0 0 3 9:17 0
12. Nedakonice 3 0 0 0 3 3:17 0

Autor: Redakce

9.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Dopravní nehoda auta pošťáků mezi Děčínem a Hřenskem.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Hokejisté Aukro Berani Zlín (v modrém) v nedělním 13. kole doma vyzvali plzeňské indiány.

V neděli na hokejové Berany v 15 hodin, pak na Fastav. A za polovinu!

Policejní odstřelovači v akci

Státní veterinární správa (SVS) s Ministerstvem zemědělství (MZe) dnes v Holešově proškolila na dvě desítky policejních odstřelovačů o problematice afrického moru prasat.

Kdo bude stotisícím divákem Městského divadla ve Zlíně?

Stotisícího diváka 72. sezony očekává v pátek Městské divadlo Zlín.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení