VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

22.10.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Krajský přebor dorostu

Bojkovice - Luhačovice 6:3 (3:1), 13., 22. Andrlík, 45., 71. Kundrata, 75. Andrlík, 86. Kundrata - 38. Zábojník, 79. Mejzlík (pen.), 85. Zábojník, Louky - Brumov 1:3 (1:1), 21. Horák - 14. Polomík, 37. Holec, 90. Lukáč, Uh. Brod - Napajedla 9:1 (3:1), 17., 40. Josefík, 42. Bumbalík, 66., 69. Kročil, 75. Neděla, 81. Kročil, 83. Bumbalík, 88. Josefík - 19. Winkler, Štítná n. Vl. - V. Otrokovice 4:3 (1:1), 9. Spáčil (pen.), 73. Hrnčiřík, 78. Černý, 72. Zvoníček - 42., 52. Šustek, 75. Daniel, Kunovice - Hluk 2:0 (0:0), 67. Reňák, 73. Zámečník, Lužkovice - Baťov 2:1 p. (0:1), 82. Böhm - 41. Rusek, Slavičín - Hulín 3:0 (2:0), 23., 28. Švadleňák, 89. Šmotek.

1. Slavičín       11        10        0          1          35:13   30        1          1

2. Uh. Brod     11        10        0          1          62:11   29        1          0

3. Brumov       11        8          0          3          24:14   25        0          1

4. Hulín           12        8          0          4          54:35   24        0          0

5. Bojkovice    12        8          0          4          33:24   22        2          0

6. Louky         11        7          0          4          27:18   21        1          1

7. Štítná n. Vl. 11        6          0          5          35:28   19        0          1

8. V. Otrokovice         11        5          0          6          30:26   16        0          1

9. Kunovice    11        4          0          7          21:28   13        0          1

10. Lužkovice 11        4          0          7          27:36   12        1          1

11. Baťov        11        3          0          8          17:32   9          1          1

12. Napajedla  11        3          0          8          14:58   8          1          0

13. Hluk          11        1          0          10        13:43   4          0          1

14. Luhačovice           11        1          0          10        8:34     2          1          0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Kelč - Chropyně 5:4 p. (3:4), 33. Mikulenka, 42. Jiříček, 43. Mikulenka, 65. Jiříček - 2. Rozsypal, 23. Dostálík, 25. Kostura, 35. Dostálík, Mladcová - Bystřice p. H. 5:0 (2:0), 4. Višenka (pen.), 14. Macík, 48. Višenka, 63. Strnad, 84. Kočica, Vlachovice - Holešov 3:4 p. (2:1), 7. Kudela, 7., 66. Rak - 23., 48. Karol, 79. Paštěka, Rožnov p. R. - Val. Klobouky 7:2 (1:1), 2. Zetek, 53. Gomola, 56. Zetek, 58. Kolařík, 69. Maceček, 83. Hrůzek, 84. Janíček - 11. Obadal, 0. Šimonů, Lidečko - Dolní Lhota 1:3 (0:1), 64. Číž - 34. Majzlík, 55. Dorňák, 75. Kúdela, Fryšták - Kateřinice 0:5 (0:4), 3. Liďák, 32. Marek, 33. Valčík, 42., 69. Mrlina, Újezd - Vel. Karlovice 1:2 p. (0:1), 80. Majkrič - 33. Gajdoš.

1. Mladcová    11        11        0          0          44:9     32        1          0

2. Rožnov p. R.           11        10        0          1          59:14   30        0          0

3. Kelč 11        8          0          3          50:24   24        0          0

4. Holešov       11        8          0          3          25:11   23        3          2

5. Val. Klobouky        10        6          0          4          33:13   20        0          2

6. Kateřinice    10        6          0          4          31:25   18        0          0

7. Chropyně    10        5          0          5          22:20   16        0          1

8. Újezd          11        6          0          5          26:32   16        2          0

9. Bystřice p. H.          11        4          0          7          29:45   12        0          0

10. Vel. Karlovice       11        3          0          8          13:34   11        0          2

11. Fryšták      11        4          0          7          13:34   10        2          0

12. Lidečko     10        2          0          8          8:26     6          1          1

13. Dolní Lhota           11        1          0          10        18:55   5          0          2

14. Vlachovice            11        1          0          10        15:44   2          1          0

SKUPINA B: Újezdec - Kvasice 7:2 (1:1), 25. Koplík, 49., 61. Zajda, 62. Jančář, 69. Kundrata, 81. Zajda, 83. Lekeš - 14. Přikryl, 71. Slavík, Strání - Prakšice 3:2 (1:2), 4. Žajgla, 77. Ševčík, 85. Kolaja - 16. Kočica, 33. Slavíček, Staré Město - Dolní Němčí 1:2 (0:1), 64. Ošívka - 21. Ježek, 60. Vyoral, Nivnice - Tlumačov 2:3 (0:1), 56. Soukeník, 64. Vacula - 30. Holub, 47. Hladiš (vl.), 86. Jeřábek, Boršice - Koryčany 0:1 p., Kněžpole - Jarošov 2:1 (0:1), 76. Maršálek, 83. Horňák - 29. Hrabec, Morkovice - Šumice 5:4 (1:3), 44., 60. Štelc, 68. Zahradník, 71. Zahradník, 90. Štelc (pen.) - 10. Brostík, 31. Dvořák, 36. Hřib, 90. Brostík.

1. Strání           11        10        0          1          52:8     31        0          1

2. Staré Město 11        9          0          2          27:17   26        2          1

3. Koryčany    10        7          0          3          21:19   21        1          1

4. Kněžpole     11        7          0          4          26:23   20        1          0

5. Prakšice       11        6          0          5          29:15   18        0          0

6. Boršice        10        6          0          4          25:17   17        1          0

7. Nivnice       11        5          0          6          26:23   17        0          2

8. Morkovice   11        6          0          5          15:26   17        1          0

9. Tlumačov    11        5          0          6          19:21   14        1          0

10. Dolní Němčí         11        4          0          7          19:25   13        0          1

11. Újezdec     10        4          0          6          26:25   12        0          0

12. Šumice      11        3          0          8          19:36   10        0          1

13. Jarošov      11        2          0          9          10:40   5          1          0

14. Kvasice     10        1          0          9          9:28     4          0          1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Baťov - V. Otrokovice 2:1 (0:0), 70., 70. Guřan - 38. Kopecký (vl.), Holešov - Louky 2:0 (0:0), 60. Chytil, 65. Hlobil, Rožnov p. R. - Kunovice 2:1 (1:0), 21. Maléř, 67. Kubáň - 56. Obdržálek (pen.), Val. Klobouky - Štítná n. Vl. 4:1 (3:0), 25., 30. Opravil, 35. Ohera, 41. Opravil - 45. Hnilo, Zlín B - Staré Město 0:1 (0:0), 57. Štaubert.

1. Staré Město 9          7          0          2          47:13   22        0          1

2. Uh. Brod     8          6          0          2          40:13   19        1          2

3. Zlín B          8          7          0          1          28:7     19        2          0

4. Kunovice    8          6          0          2          52:8     17        1          0

5. Val. Klobouky        9          5          0          4          29:14   17        0          2

6. Baťov          9          5          0          4          32:26   16        0          1

7. Slavičín       8          5          0          3          23:17   15        0          0

8. Rožnov p. R.           9          5          0          4          9:15     12        3          0

9. Štítná n. Vl. 8          3          0          5          17:26   9          0          0

10. V. Otrokovice       9          2          0          7          11:49   7          0          1

11. Holešov     8          0          0          8          1:26     0          0          0

12. Louky       9          0          0          9          1:76     0          0          0

MLADŠÍ: Baťov - V. Otrokovice 7:4 (3:0), 4. Kopecký, 17. Vyvlečka, 18., 42. Kopecký, 45. Mudřík, 51., 56. Kopecký - 33., 40., 49., 54. Bobowski, Val. Klobouky - Štítná n. Vl. 11:0 (6:0), 6., 26. Fojtík, 9. Struhař, 27. Dorňák, 29., 30. Rumánek, 44. Fojtík, 36. Vangor, 55. Nedbálek, 58. Kozáček, 59. Bartoš, Holešov - Louky 0:4 (0:1), 15. Šebek, 38. Žemla, 57. Nikolov, 59. Škoda, Rožnov p. R. - Kunovice 4:3 (3:1), 7. Křižka, 13. Šimurda (pen.), 30. Křižka, 45. Kuzan - 30. Andrýsek (pen.), 46., 60. Šimík (pen.), Zlín B - Staré Město 3:4 p. (1:2), 18. Hodulák, 49. Korvasová, 56. Maliňák - 26. Kunovjánek, 30. Straka, 55. Mach.

1. Staré Město 9          9          0          0          77:19   27        0          0

2. Rožnov p. R.           9          7          0          2          39:15   21        0          0

3. Louky         9          6          0          3          40:18   18        0          0

4. Val. Klobouky        9          5          0          4          42:24   16        0          1

5. Uh. Brod     8          5          0          3          49:20   15        0          0

6. Slavičín       8          4          0          4          44:35   12        0          0

7. Holešov       8          4          0          4          32:25   11        1          0

8. Baťov          9          4          0          5          21:52   11        1          0

9. Kunovice    8          3          0          5          14:26   10        1          2

10. Zlín B        8          2          0          6          15:34   7          0          1

11. Štítná n. Vl.           8          1          0          7          5:60     3          1          1

12. V. Otrokovice       9          1          0          8          17:67   2          1          0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín - Juřinka 3:1 (0:1), 42. Vlasatý, 43. Rygr, 68. Donát - 13. Horsák (vl.), Lužkovice - Slušovice 1:4 (0:1), 70. Balajka - 10. Hrazdira, 37. Chovanec, 62. Bednařík, 65. Hrazdira, Luhačovice - Dolní Lhota 9:1 (3:0), 9. Hanáček, 10., 16., 43., 58., 62. Miklas, 65., 68. Gregor, 70. Šůstek - 49. Talaš, Vel. Karlovice - Hulín 0:3 (0:1), 7. Bukový, 46. Rygr, 57. Nedbal.

1. Luhačovice 6          6          0          0          18:5     16        2          0

2. Slušovice     5          5          0          0          30:9     15        0          0

3. Juřinka        7          3          0          4          13:13   10        1          2

4. Hulín           5          3          0          2          11:12   9          0          0

5. Bystřice p. H.          6          2          0          4          9:17     7          0          1

6. Vlachovice  5          2          0          3          11:9     6          0          0

7. Vel. Karlovice         6          2          0          4          12:20   6          0          0

8. Lužkovice   5          1          0          4          3:8       3          1          1

9. Dolní Lhota 5          1          0          4          18:32   3          0          0

SKUPINA B: Dolní Němčí - Kvasice 0:1 (0:1), 8. Konečný, Koryčany - Strání 0:9 (0:5), 9., 18., 20., 23. Eliáš, 30. Tóth, 45. Benešík, 57., 67. Eliáš, 89. Benešík, Napajedla - 1. FC Slovácko 7:0 (3:0), 4. Lhotský, 11. Berecka, 17., 53. Ferovič, 64. Lhotský, 68. Oliva, 70. Havlík, Hluk - Morkovice 5:1 (1:0), 18. Zlínský, 50. Gál, 55. Matejka, 60. Afonso, 68. Gál - 58. Ospalík, FA Zlechov - Bojkovice 0:5 (0:3), 2. Klimeš, 5. Gago, 17., 62. Bulejko, 69. Koubek (vl.).

1. Bojkovice    7          7          0          0          52:8     21        0          0

2. Kvasice       7          6          0          1          36:4     17        1          0

3. Strání           7          6          0          1          36:9     17        1          0

4. Dolní Němčí           7          4          0          3          12:17   11        1          0

5. Napajedla    7          3          0          4          29:15   10        0          1

6. Hluk            6          3          0          3          11:20   10        0          1

7. FA Zlechov 6          2          0          4          11:39   7          0          1

8. 1. FC Slovácko       7          2          0          5          8:21     6          0          0

9. Koryčany    7          1          0          6          8:35     2          1          0

10. Morkovice 7          0          0          7          4:39     1          0          1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín - Juřinka 2:3 (0:2), 41. Fershtey, 59. Zdražil - 12., 26., 45. Menšík, Lužkovice - Slušovice 1:8 (1:0), 2. Le Hung - 33. Divílek, 35. Gajdošík, 46. Vykopal, 50., 57. Juřík, 57. Gajdošík, 59. Juřík, 60. Divílek, Luhačovice - Dolní Lhota 8:0 (2:0), 4. Kulha, 19. Joch, 40. Křapa, 48. Kulha, 50. Kužela, 52., 58. Kulha, 59. Kužela, Vel. Karlovice - Hulín 4:2 (1:0), 27. Horák, 33. Pekař, 45. Horák (pen.), 54. Paška - 38., 46. Nedbal.

1. Vel. Karlovice         6          5          0          1          52:10   15        0          0

2. Hulín           5          5          0          0          36:7     15        0          0

3. Bystřice p. H.          6          5          0          1          48:15   14        1          0

4. Juřinka        7          4          0          3          31:20   13        0          1

5. Luhačovice 6          3          0          3          24:16   8          1          0

6. Vlachovice  5          2          0          3          13:31   6          0          0

7. Slušovice     5          1          0          4          17:17   4          0          1

8. Dolní Lhota 5          0          0          5          11:59   0          0          0

9. Lužkovice   5          0          0          5          3:60     0          0          0

SKUPINA B: Dolní Němčí - Kvasice 4:2 (3:2), 5. Vlk, 8. Bobčík, 22. Marčík, 47. Bobčík - 19. Dvořák, 26. Pecina, Koryčany - Strání 2:13 (2:7), 11. Pluhař, 6. Zderčík (vl.) - 7. Želibabka, 10. Zajgla, 16. Ondruch, 16. Želibabka, 21. Popelka, 23. Želibabka, 29. Zajgla, 32. Ondruch, 39. Zajgla, 43. Želibabka, 45. Eliáš, 55., 59. Želibabka, Napajedla - 1. FC Slovácko 2:3 p. (1:1), 17. Gajdušek, 52. Jeziorski - 23. Vlachynská, 48. Havrlantová, Hluk - Morkovice 4:2 (3:1), 10. Koníček, 12. Pančík, 14., 44. Koníček - 22., 37. Žourek, FA Zlechov - Bojkovice 2:4 (2:1), 16. Podškubka, 24. Koubek - 29. Sekér, 36. Surý, 40. Sekér, 60. Kalík.

1. Bojkovice    7          7          0          0          85:5     21        0          0

2. Strání           7          6          0          1          47:10   19        0          1

3. Napajedla    7          5          0          2          29:24   15        0          0

4. Morkovice   7          4          0          3          14:31   11        2          1

5. Hluk            6          3          0          3          28:18   9          0          0

6. Dolní Němčí           7          3          0          4          19:29   9          0          0

7. 1. FC Slovácko       7          3          0          4          14:24   8          1          0

8. Koryčany    7          1          0          6          18:57   4          0          1

9. FA Zlechov 6          1          0          5          18:38   3          0          0

10. Kvasice     7          1          0          6          15:51   3          0          0

Autor: Redakce

22.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební technik 22 000 Kč Stavební technici projektanti, konstruktéři Projektanti elektro. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme elektrotechnické vzdělání, dobrou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B a příjemné vystupování. , Nabízíme dlouholetou spolupráci a naučení se našemu oboru projektování elektrických distribučních sítí VN/NN. , Praxe v projektování není podmínkou., , Výhody: stravenky, mobilní telefon. Pracoviště: Mp projekt s.r.o. - zlín, Nerudova, č.p. 158, 760 01 Zlín 1. Informace: Petr Vystrčil, +420 577 001 408. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 16 500 Kč Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Hotelová pokojská. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Moderní, krásné a kultivované prostředí, příjemný kolektiv., První kontakt: telefonicky, osobně Po-Pa od 9 do 15 hod. nebo e-mailem (director@lesni-hotel.cz).. Pracoviště: Vltava holding a.s. - zlín - lesní hotel, Filmová, č.p. 4346, 760 01 Zlín 1. Informace: Petra Častová, +420 606 885 225. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Speciální pedagogové 12 200 Kč Specialisté, metodičtí poradci pro výuku cizích jazyků Tvůrci výukových materiálů v cizím jazyce, lektoři RJ a AJ. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: rodilý mluvčí ruského jazyka, znalost anglického jazyka min. na úrovni B2; VŠ filologického směru (překlady, pedagogická odb.), Náplň práce: tvorba odborných výukových materiálů a jejich ověřování ve výuce. Pracoviště: Lingua, spol. s r. o., nám. T. G. Masaryka, č.p. 2433, 760 01 Zlín 1. Informace: Hana Dynková, . Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 18 000 Kč Provozní elektromechanici Elektrikáři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Elektromontér, vyhláška 50, ŘP sk. B výhodou., , Nabízíme: stravenky. Pracoviště: Inel trend s.r.o., Pod Kalvárií, č.p. 417, 763 61 Napajedla. Informace: Vlastimil WASSERRAB, +420 604 461 913.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Zlína. Ilustrační foto.

Ševci v Edenu vedli, nakonec Slavii podlehli 1:3. Rozhodl Stoch

Interligové házenkářky Zlína (v modrém) v 9. kole MOL ligy prohrály doma s Michalovci 22:30. Na snímku Nygrýnová.
9

Lídr zametl s torzem házenkářek Zlína

Zlín v Českém poháru po skalpu Olomouce vyzve prvoligové 1. FC Slovácko

Divizní fotbalistky Fastavu Zlín to dokázaly. Tým z krajského města ve 2. kole Poháru FAČR žen vyřadil druholigový celek Olomouce a ve 3. kole se utká s prvoligovým kolektivem 1. FC Slovácko. Krajské derby se bude hrát v neděli od 10 hodin na umělé trávě ve zlínském areálu na Vršavě.  

Filip Vabroušek nastoupil hned po startu. Jana Žaludková běžela středním tempem

Devatenáctiletý mladík Filip Vabroušek zvítězil v 5. ročníku městského běhu Kovářská pětka ve Zlíně. Člen AK Zlín dosáhl v závodu dlouhém 5 kilometrů na trati v bývalém Baťovském areálu, výsledného času 16:37.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT