VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

3.6.2018
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Břenek

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Bojkovice - Hluk 5:2 (3:1), 6. Koželuha, 22. Martinec, 31. Koželuha, 65. Martinec, 67. Vápeník - 28. Frühauf, 80. Martiš, Louky - V. Otrokovice 6:0 (5:0), 2. Dlouhý, 12. Nosek, 28., 34., 43. Kuna, 73. Borovec, Lužkovice - Uh. Brod 4:6 (1:3), 28. Dominik (pen.), 68. Okál, 74. (pen.), 87. Paták - 15. Konečný, 26. Zajda, 34. Bumbalík (pen.), 48. Konečný, 50., 54. Kročil, Štítná n. Vl. - Napajedla 9:0 (5:0), 14. Hrnčiřík, 25. Králík, 31., 36. Důlka, 43. Chovančík, 59. Horňák, 74., 79. Struhař, 89. Zikmund, Baťov - Hulín 2:1 p. (0:0), 78. Rusek - 75. Matela, Kunovice - Brumov 3:2 (1:1), 21. Hubál, 82. Řihák, 84. Zámečník - 40., 72. Holec (pen.), Slavičín - Luhačovice 3:5 (0:3), 54. (pen.), 57., 80. Fojtů - 12. Hruboš, 15. Bitto, 22. Máčala, 71., 74. Zábojník.

1. Uh. Brod 24 20 0 4 140:35 60 1 1
2. Slavičín 24 20 0 4 78:28 60 2 2
3. Bojkovice 24 17 0 7 70:60 46 5 0
4. Louky 24 15 0 9 65:44 45 1 1
5. Kunovice 24 14 0 10 69:50 43 0 1
6. Brumov 24 13 0 11 66:41 42 0 3
7. Hulín 24 13 0 11 77:68 40 0 1
8. Štítná n. Vl. 24 11 0 13 64:62 35 0 2
9. Lužkovice 24 11 0 13 55:65 31 3 1
10. V. Otrokovice 24 9 0 15 50:67 30 0 3
11. Baťov 24 8 0 16 39:60 23 4 3
12. Hluk 24 7 0 17 36:87 21 1 1
13. Napajedla 24 6 0 18 31:114 16 2 0
14. Luhačovice 24 4 0 20 28:87 12 1 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice - Val. Klobouky 0:2 (0:2), 11. Mikulčík, 16. Naňák, Rožnov p. R. - Vel. Karlovice 5:0 (4:0), 7. Zetek, 18. Kolařík, 22. Zetek, 30. Kolařík, 89. Malina, Fryšták - Kelč 4:3 p. (1:1), 14. Švehlík, 55., 65. Kolář - 10. Pastrnek, 53. Mikulenka, 81. Jiříček, Lidečko - Holešov 6:1 (0:0), 29. Číž, 26. Harnádek, 38. Trčka, 50., 66. Číž, 83. Mňačko - 65. Dubický, Dolní Lhota - Mladcová 1:2 (0:1), 50. Máčala - 4. Korvas, 61. Macík, Kateřinice - Bystřice p. H. 5:1 (3:1), 24. Veselý, 25. Mikšík, 37. Studený, 76. Mikšík, 89. Loučka - 15. Franěk, Újezd - Chropyně 0:3 (0:1), 11., 61. Dostálík, 74. Mareš.

1. Mladcová 24 23 0 1 91:25 68 1 0
2. Rožnov p. R. 24 22 0 2 132:24 66 0 0
3. Val. Klobouky 24 17 0 7 74:32 52 2 3
4. Kateřinice 24 15 0 9 79:62 44 1 0
5. Holešov 24 15 0 9 54:38 43 5 3
6. Kelč 23 13 0 10 81:64 41 2 4
7. Chropyně 24 12 0 12 52:44 37 2 3
8. Újezd 23 9 0 14 47:69 28 2 3
9. Vel. Karlovice 24 9 0 15 33:57 27 2 2
10. Fryšták 24 9 0 15 33:67 24 4 1
11. Bystřice p. H. 24 7 0 17 45:98 21 1 1
12. Vlachovice 24 6 0 18 44:83 19 2 3
13. Lidečko 24 5 0 19 29:65 16 2 3
14. Dolní Lhota 24 5 0 19 42:108 15 2 2

SKUPINA B: Koryčany - Šumice 4:1 (1:1), 9., 65. Bábíček, 67. Vrtal, 83. Bábíček (pen.) - 19. Brostík, Staré Město - Jarošov 7:0 (4:0), 2., 5., 24. Bartošík, 44., 63. Jegla, 75., 85. Hána, Boršice - Nivnice 2:1 p. (1:1), 37. Kočenda - 7. Hladiš, Strání - Tlumačov 4:1 (3:0), 29. Michalík (vl.), 33. Ševčík (pen.), 39. Čaňo, 83. Bilík (vl.) - 68. Jeřábek, Újezdec - Prakšice 3:5 (2:2), 28. Brulík, 42., 47. Lekeš - 10. Hořínek, 13. Kočica, 64. Hlavín, 70. Liška, 72. Sukup, Kněžpole - Kvasice 7:1 (1:1), 35. Maršálek (pen.), 69. Tomeček, 71. Venglík, 73. Kafka, 77. Kuběna, 80. Venglík, 84. Šimík - 39. Slavík, Morkovice - Dolní Němčí 2:3 p. (1:0), 26. Zahradník, 87. Zapletal - 54. Ježek, 64. Čagala.

1. Strání 24 23 0 1 107:21 68 2 1
2. Prakšice 24 16 0 8 75:39 48 0 0
3. Kněžpole 24 16 0 8 66:49 47 1 0
4. Nivnice 24 14 0 10 78:45 46 0 4
5. Boršice 24 15 0 9 57:38 45 3 3
6. Staré Město 24 15 0 9 69:44 44 2 1
7. Tlumačov 24 10 0 14 45:49 32 1 3
8. Koryčany 23 11 0 12 31:50 31 3 1
9. Újezdec 24 10 0 14 68:72 30 0 0
10. Morkovice 24 11 0 13 32:63 30 4 1
11. Dolní Němčí 23 8 0 15 35:64 24 1 1
12. Šumice 24 8 0 16 44:76 23 2 1
13. Jarošov 24 7 0 17 34:79 21 1 1
14. Kvasice 24 3 0 21 24:76 12 0 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Rožnov p. R. - Staré Město 0:2 (0:0), 43., 65. Štaubert, Baťov - Uh. Brod 1:9 (0:4), 57. Marčík - 7. Lukáš, 15. Kadlček, 21. Koželuha, 34. Bartončík, 51. Kadlček, 55., 62., 65. Valenta, 69. Bartončík, Holešov - Kunovice 1:5 (0:1), 64. Půček - 23., 45., 48. Pařenica, 50. Obdržálek, 53. Obdržálek, Zlín B - Slavičín 4:0 (2:0), 26. Žalek, 28. Novosad, 43. Krystek, 54. Klouda, Val. Klobouky - Louky 3:0 (0:0), 37. Dorňák, 39. Šánek, 54. Fojtík, V. Otrokovice - Štítná n. Vl. 0:1 (0:1), 9. Hnilo.

1. Staré Město 20 17 0 3 95:20 52 1 2
2. Kunovice 20 17 0 3 106:15 49 2 0
3. Uh. Brod 20 16 0 4 100:26 49 1 2
4. Zlín B 20 13 0 7 62:20 39 2 2
5. Val. Klobouky 20 10 0 10 55:48 32 0 2
6. Rožnov p. R. 20 11 0 9 37:34 31 3 1
7. Baťov 20 10 0 10 53:59 31 1 2
8. Slavičín 20 10 0 10 56:59 30 0 0
9. Štítná n. Vl. 20 7 0 13 43:74 21 0 0
10. V. Otrokovice 20 6 0 14 23:76 17 2 1
11. Holešov 20 2 0 18 11:70 6 1 1
12. Louky 20 1 0 19 8:148 3 0 0

MLADŠÍ: Rožnov p. R. - Staré Město 3:2 p. (0:0), 52. Křižka, 58. Šimurda - 38. Zelený, 45. Peška, Zlín B - Slavičín 6:1 (4:1), 3. Michalík, 24. Maliňák, 28. Michalík, 29. Fojtů (vl.), 33. Michalík, 59. Dočkal - 11. Šedivý, Holešov - Kunovice 3:5 (1:1), 5. Bíbr, 59., 60. Sklenář (pen.) - 10. Andrýsek, 40. Svoboda, 42. Vlachynský, 45., 46. Timko, Baťov - Uh. Brod 3:9 (1:4), 25. Zapletal, 43. Sotolář, 55. Mudřík - 6. Kelíšek, 19. Gazdík, 22. Kelíšek, 26. Gazdík, 36. Kelíšek, 37. Čermák, 50. Jahoda, 52. Gazdík, 59. Procházka, Val. Klobouky - Louky 1:5 (0:3), 48. Fojtík - 3. Žemla, 20. Šebek, 21. Škoda, 42., 47. Maňák, V. Otrokovice - Štítná n. Vl. 6:1 (4:0), 3., 9. Vajdák, 28. Šedivý, 29. Markivsky, 36. Markivsky, 51. Vajdák - 38. Holba.

1. Staré Město 20 19 0 1 169:36 57 1 1
2. Rožnov p. R. 20 18 0 2 117:25 53 1 0
3. Louky 20 14 0 6 90:40 42 0 0
4. Uh. Brod 20 12 0 8 90:51 36 0 0
5. Val. Klobouky 20 11 0 9 106:58 33 1 1
6. Zlín B 20 10 0 10 78:63 32 0 2
7. Slavičín 20 10 0 10 104:79 31 0 1
8. Kunovice 20 10 0 10 67:54 31 1 2
9. Holešov 20 7 0 13 54:86 20 1 0
10. Baťov 20 6 0 14 50:130 17 1 0
11. V. Otrokovice 20 2 0 18 40:176 5 1 0
12. Štítná n. Vl. 20 1 0 19 13:180 3 1 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Juřinka 2:0 (1:0), 20. Kovář, 49. Borák, Lužkovice - Dolní Lhota 1:3 (0:1), 51. Peterka - 23., 36., 40. Masař, Hulín - Slušovice 0:3 (0:1), 4. Pšenčík, 46. Hrazdira, 63. Pastrňák, Luhačovice - Vlachovice 6:0 (3:0), 2. Gregor, 9. Řehák, 25. Žmolík, 42. Valčík, 52. Gregor, 64. Šůstek.

1. Slušovice 14 14 0 0 99:21 42 0 0
2. Luhačovice 14 12 0 2 55:10 35 2 1
3. Hulín 13 8 0 5 41:21 24 0 0
4. Juřinka 15 7 0 8 35:36 22 1 2
5. Bystřice p. H. 14 7 0 7 30:39 21 1 1
6. Vel. Karlovice 15 5 0 10 33:48 16 0 1
7. Vlachovice 14 5 0 9 27:56 14 1 0
8. Dolní Lhota 13 3 0 10 30:83 9 0 0
9. Lužkovice 14 2 0 12 11:47 6 1 1

SKUPINA B: Dolní Němčí - 1. FC Slovácko 4:2 (3:1), 13. Tinka, 18., 23. Hibler, 57. Bobčík - 27. Marholtová, 37. Tomečková, FA Zlechov - Strání 0:3 (0:1), 11. Bruštík, 41. Mikláš, 65. Suchý, Hluk - Kvasice 0:11 (0:6), 2., 12., 22., 28. Havelka, 30. Samohýl, 35. Sládeček, 44. Plšek, 52., 53., 62., 70. Havelka, Napajedla - Bojkovice 1:6 (0:3), 46. Ferovič - 15. Machala, 28. Surý, 32. Bulejko, 38. Kalík, 40., 48. Bulejko, Koryčany - Morkovice 3:1 (2:0), 4. (pen.), 21. Valenta, 68. Pluhař - 61. Vašíček.

1. Kvasice 16 15 0 1 96:7 44 1 0
2. Bojkovice 16 14 0 2 99:19 41 1 0
3. Strání 16 12 0 4 61:17 36 1 1
4. Napajedla 16 10 0 6 76:30 31 0 1
5. Hluk 16 9 0 7 45:51 26 2 1
6. Dolní Němčí 15 8 0 7 37:45 23 2 1
7. 1. FC Slovácko 16 4 0 12 21:54 14 0 2
8. FA Zlechov 16 4 0 12 19:93 12 2 2
9. Koryčany 15 2 0 13 15:92 6 1 1
10. Morkovice 16 1 0 15 8:69 4 1 2

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Juřinka 4:3 p. (2:0), 4. Pekař, 20., 28. Štuler - 33., 37. Mańák, 46. Novák, Lužkovice - Dolní Lhota 8:5 (4:3), 2., 23. Peterka, 24., 25. Malaník, 31., 46. Hrbáček, 52. Malaník, 55. Peterka - 1. Moudřík, 8. Polách, 17. Kužela, 43. Talaš, 60. Polách, Hulín - Slušovice 2:0 (1:0), 30. Nedbal, 35. Polášek, Luhačovice - Vlachovice 12:2 (4:1), 21. Sedláček, 22. Kresta, 25. Boráň, 27., 32. Kresta, 35. Boráň, 32. Starý, 41. Horáček, 43. Adolt, 48. Sedláček, 59., 60. Starý - 2., 49. Rapant.

1. Vel. Karlovice 15 14 0 1 118:27 41 1 0
2. Bystřice p. H. 14 11 0 3 110:43 32 1 0
3. Juřinka 15 10 0 5 84:41 32 0 2
4. Hulín 13 10 0 3 73:21 30 0 0
5. Luhačovice 14 7 0 7 63:39 20 1 0
6. Slušovice 14 5 0 9 63:48 16 0 1
7. Vlachovice 14 3 0 11 35:122 8 1 0
8. Lužkovice 14 2 0 12 29:141 6 0 0
9. Dolní Lhota 13 1 0 12 32:125 4 0 1

SKUPINA B: Dolní Němčí - 1. FC Slovácko 1:5 (1:2), 15. Fibichr - 19. Škrabalová, 27. Polášková, 42., 54. Škrabalová, 59. Baštincová, FA Zlechov - Strání 3:5 (1:3), 26. Nevyjel, 32. Talášek, 36. Bajaja - 11. Tóth, 17. Eliáš, 29. Benešík, 43. Mikláš, 57. Tóth, Hluk - Kvasice 11:0 (6:0), 2. Nemrava, 6. Křiváček, 12. Koníček, 17. Habáň, 23. Pančík, 26. Zlínský, 35. Habáň, 44. Koníček, 50. Zlínský, 57. Nemrava, 60. Pančík, Napajedla - Bojkovice 2:7 (1:1), 28., 47. Solecký - 7. Kalík, 34. Štěbra (vl.), 35. Habáník, 41. Surý, 44. Sviták, 54. Sekér, 56. Kalík, Koryčany - Morkovice 0:6 (0:3), 7. Rakáš, 15. Morong, 20., 35. Rakáš, 56. Plesner, 60. Vašíčková.

1. Bojkovice 16 14 0 2 146:22 43 0 1
2. Strání 16 13 0 3 103:42 40 0 1
3. Hluk 16 12 0 4 95:36 35 1 0
4. Napajedla 16 10 0 6 76:51 31 0 1
5. 1. FC Slovácko 16 9 0 7 37:44 24 3 0
6. Morkovice 16 8 0 8 36:57 23 3 2
7. Dolní Němčí 15 6 0 9 42:61 19 0 1
8. Koryčany 15 3 0 12 36:122 10 0 1
9. FA Zlechov 16 2 0 14 39:90 6 0 0
10. Kvasice 16 2 0 14 30:115 6 0 0

Autor: Libor Kopl

3.6.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva Dělníci v pilařské výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Práce v dřevařském průmyslu (pila), Fyzicky náročná práce.. Pracoviště: Kloboucká lesní s.r.o. - sídlo, Vlárská, č.p. 321, 763 31 Brumov-Bylnice. Informace: Ovesný Radek, +420 739 341 314. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 85 Kč Uklízeči a pomocníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: úklid ve všech prostorách společnosti (kanceláře, sociální zařízení, kuchyňka), běžný úklid, zametání, vytírání, vysávání, utírání prachu, vynášení odpadků, mytí oken atd., Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost, smysl pro pořádek, Nabízíme: práci na DPP/DPČ v centru Zlína, rozvržení pracovní doby dle dohody, minimálně 3x týdně v ranních popř. odpoledních hodinách, Nástup: v průběhu prosince, popř. dle dohody, Práce je vhodná jako přivýdělek pro studenty, maminky na RD, seniory.. Pracoviště: Navláčil stavební firma, s.r.o. - sídlo, Bartošova, č.p. 5532, 760 01 Zlín 1. Informace: Personální oddělení, +420 725 409 112. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 25 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidiči C + E. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: . Pracoviště: Meba truck s.r.o. - zlín, 760 01 Zlín 1. Informace: Holotíková, Žákovská, +420 703 143 334,703 143 343. Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 17 000 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Pracovníci v sociálních službách - přímá péče. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Požadujeme: Kurz - Pracovník v sociálních službách (není podmínkou nástupu), manuální dovednost, kreativitu, kladný přístup k seniorům, flexibilitu, zodpovědný přístup, komunikační dovednosti, ochotu pracovat v týmu, občanskou a morální bezúhonnost. Práce v sociálních službách výhodou. , Nabízíme práci v dynamickém a vstřícném kolektivu, 5 týdnů dovolené, možnost stravování pro zaměstnance, zaměstnanecké benefity., Zájemci o pracovní místo mohou zasílat životopisy na e-mail nebo se hlásit telefonicky (PO - PA od 8:00 do 15:00).. Pracoviště: Sanatorium topas s. r. o. - vizovice, Chrastěšovská, č.p. 862, 763 12 Vizovice. Informace: Eva Čížová, +420 778 488 801.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Krajský přebor: Provodov vyučil nováčka, lídr vyučoval

Legenda Zlína, bývalý obránce, trenér a generální manažer Bohumil Kožela
12

ANKETA: Kdo bude následovat Koželu? Hlasování o legendu začíná

-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí? 

BĚHEJ VALACHY vyhrál Tomáš Lichý, vítězi celé tour jsou Šťastný a Skřivánková

Tři stovky dospělých a k tomu dvě stě dětí se zapojilo do běžeckého závodu BĚHEJ VALACHY, jímž vyvrcholil v sobotu 20. října ve Velkých Karlovicích šestý ročník seriálu VALACHY TOUR. Vítězem se stal jeden z hlavních favoritů, Tomáš Lichý, mezi ženami Tereza Tvarůžková.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 12 10 0 2 28:7 30
2. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
3. AC Sparta Praha 12 8 2 2 23:8 26
4. FC Baník Ostrava 12 7 3 2 19:9 24
5. FK Jablonec 12 7 1 4 24:11 22
6. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
7. FC Slovan Liberec 12 4 4 4 13:13 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 12 4 2 6 25:29 14
10. 1. FK Příbram 12 4 2 6 18:28 14
11. FK Teplice 12 3 3 6 14:20 12
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT