VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

Podívejte se, jak hrál o víkendu váš oblíbený tým.

16.9.2018
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

Krajský přebor dorostu

Strání - V. Otrokovice 2:1 (1:1), 43. Kolaja, 55. Pavluš - 5. Skopal, Louky - Hluk 2:0 (0:0), 72., 76. Kuna, Uh. Brod - Mladcová 4:1 (0:1), 60. Franc, 66. (pen.), 72. Valenta (pen.), 65. Franc - 15. Hájek, Bojkovice - Štítná n. Vl. 6:1 (2:0), 2. Koželuha, 45. Vyhnálek, 62. Lukáš, 70. Koželuha, 81. Vavrečka, 88. Koželuha - 75. Hrnčiřík, Slavičín - Baťov 3:2 p. (0:2), 47., 60. Staněk - 14. Plechač, 21. Llanos, Brumov - Rožnov p. R. 6:0 (3:0), 17. Novák, 21. Tkadlec, 41. Novák, 74. Kolínek, 87. Ohera, 89. Pecha, Kunovice - Hulín 4:3 (3:1), 22. Šašinka, 27., 35., 89. Hubál - 11. Palíšek, 55. Kocián, 88. Zůvala.

1. Uh. Brod 6 6 0 0 32:5 17 1 0
2. Baťov 6 4 0 2 16:6 13 0 1
3. Brumov 6 4 0 2 18:15 13 0 1
4. Slavičín 6 4 0 2 17:10 11 1 0
5. V. Otrokovice 6 4 0 2 13:7 11 2 1
6. Bojkovice 6 3 0 3 18:8 10 0 1
7. Strání 6 3 0 3 11:13 10 0 1
8. Louky 6 3 0 3 20:11 9 0 0
9. Mladcová 6 2 0 4 10:14 7 0 1
10. Kunovice 6 2 0 4 8:20 7 0 1
11. Štítná n. Vl. 6 2 0 4 19:24 6 0 0
12. Hulín 6 2 0 4 10:28 5 1 0
13. Hluk 6 2 0 4 7:23 4 2 0
14. Rožnov p. R. 6 1 0 5 9:24 3 0 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Vlachovice - Chropyně 5:1 (3:0), 21. Kudela, 31. Rak, 42. Kudela, 70. Polomík, 88. Obadal - 75. Mareš, Dolní Bečva - Lidečko 6:2 (3:2), 31. Adamec, 33. Kuběna, 43. Dědič, 79., 82. Kuběna, 85. Nerád - 17. Brhel, 22. Fusek, Fryšták - Vizovice 2:1 (0:1), 70. Horsák, 80. Marholt - 41. Machů, Val. Klobouky - Luhačovice 1:2 p. (1:1), 33. Procházka - 10. Hruboš, Kateřinice - Lužkovice 4:0 (2:0), 4. Mrlina, 8. Mikšík, 68. Bětík, 70. Machala, Holešov - Kelč 9:1 (4:1), 10., 12. Úlehla, 27. Daďa, 36. Úlehla, 48. Malčík, 69. Mlčák, 73. Malčík, 85., 87. Mlčák - 22. Menšík, Louky B - Vel. Karlovice 3:1 (0:1), 53., 59. Šeliga, 82. Bouchal - 31. Jurajda.

1. Luhačovice 6 6 0 0 25:4 17 1 0
2. Kateřinice 6 4 0 2 27:18 12 0 0
3. Holešov 6 4 0 2 22:13 12 0 0
4. Vlachovice 5 4 0 1 17:8 11 1 0
5. Val. Klobouky 6 3 0 3 11:5 11 1 3
6. Fryšták 5 3 0 2 13:4 10 0 1
7. Chropyně 5 3 0 2 13:12 10 0 1
8. Kelč 6 3 0 3 18:22 9 1 1
9. Louky B 6 2 0 4 15:21 6 0 0
10. Dolní Bečva 4 2 0 2 8:11 5 1 0
11. Vizovice 5 1 0 4 9:9 4 0 1
12. Lužkovice 6 1 0 5 6:19 3 0 0
13. Vel. Karlovice 5 1 0 4 5:19 2 1 0
14. Lidečko 5 1 0 4 2:26 2 1 0

SKUPINA B: Jarošov - Boršice 4:1 (0:0), 46. Trávník, 47., 51. Zachar, 80. Černý - 70. Hadaš, Bezměrov - Újezdec 4:6 (1:5), 23. Vožda, 75., 84., 85. Daněk - 1. Lekeš, 29. Novák, 37. Jančář, 44. Brulík, 45., 63. Lekeš, Tlumačov - Morkovice 0:2 (0:0), 63. Žižlavský, 90. Mozga, Prakšice - Staré Město 2:1 (0:1), 71. Zemánek, 85. Sukup - 5. Nejezchleba, Napajedla - Koryčany 3:1 (2:0), 13. Srnec, 23. Šubík, 80. Bursík (pen.) - 87. Hubr, Nivnice - Šumice 8:1 (4:0), 13. Soukeník (pen.), 15. Moravanský, 20. Vítek, 27. Dubský, 53. Krajčovič, 58., 60. Moravanský, 62. Krajčovič - 86. Urbánek, Kněžpole - Dolní Němčí 3:2 (2:1), 25. Šimek, 89., 20. Kafka - 27. Ševčík, 86. Vyoral.

1. Prakšice 6 6 0 0 35:7 18 0 0
2. Staré Město 6 5 0 1 36:9 15 0 0
3. Újezdec 6 4 0 2 29:21 12 0 0
4. Napajedla 6 4 0 2 15:11 12 0 0
5. Jarošov 6 3 0 3 19:16 10 0 1
6. Morkovice 6 3 0 3 15:14 10 0 1
7. Dolní Němčí 6 3 0 3 20:21 9 0 0
8. Koryčany 6 3 0 3 14:17 9 0 0
9. Nivnice 6 3 0 3 20:19 8 1 0
10. Tlumačov 5 2 0 3 6:8 6 0 0
11. Boršice 5 2 0 3 8:13 6 0 0
12. Kněžpole 6 2 0 4 7:16 5 1 0
13. Bezměrov 6 1 0 5 16:28 3 0 0
14. Šumice 6 0 0 6 11:51 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Slušovice - Rožnov p. R. 4:0 (2:0), 22. Trunkát, 28., 59. Bednařík, 65. Vaculík, V. Otrokovice - Bojkovice 0:8 (0:3), 5. Klimeš, 20. Žak, 33. Klimeš, 45. Habáník, 55., 58. Klimeš, 60. Masařík, 63. Liška, Uh. Brod - Val. Klobouky-Brumov 2:1 p. (0:0), 51. Jahoda - 45. Dohnal, Staré Město - Baťov 4:2 (1:1), 16., 57. Kowalík, 62. Polášek, 63. Kowalík - 23. Štulíř, 64. Chytil.
1. Slušovice 4 4 0 0 15:4 12 0 0
2. FC Zlín B 3 3 0 0 10:2 9 0 0
3. Slavičín 2 2 0 0 16:3 6 0 0
4. Uh. Brod 4 2 0 2 12:6 6 1 1
5. Staré Město 3 2 0 1 9:7 6 0 0
6. Baťov 3 1 0 2 17:10 3 0 0
7. Bojkovice 3 1 0 2 10:5 3 0 0
8. Rožnov p. R. 3 1 0 2 1:7 2 1 0
9. Val. Klobouky-Brumov 2 0 0 2 3:4 1 0 1
10. V. Otrokovice 2 0 0 2 0:22 0 0 0
11. Kunovice 3 0 0 3 0:23 0 0 0

MLADŠÍ: Slušovice - Rožnov p. R. 3:1 (3:1), 7. Vykopal, 24. Divílek, 28. Smetana - 17. Vlček, V. Otrokovice - Bojkovice 4:7 (2:2), 3. Bár, 9., 41. Hanák, 54. Karas - 19. Křížka (vl.), 26. Chovanec, 36. Kalík (pen.), 39. Trnka, 47. Habáník, 56., 59. Chovanec, Uh. Brod - Val. Klobouky-Brumov 4:3 (2:1), 11. Mahdal, 28. Maleňák, 44. Šobáň, 44. Mlynár - 6., 52., 59. Bartoš, Staré Město - Baťov 1:2 (1:1), 22. Titz - 15. Šmédek.

1. Uh. Brod 4 4 0 0 22:10 11 1 0
2. Bojkovice 3 2 0 1 14:11 6 0 0
3. Kunovice 3 1 0 2 10:5 5 0 2
4. Val. Klobouky-Brumov 3 2 0 1 10:7 5 1 0
5. Baťov 3 2 0 1 4:2 5 1 0
6. FC Zlín B 3 2 0 1 7:7 5 1 0
7. Staré Město 3 1 0 2 6:6 4 1 2
8. Slušovice 4 1 0 3 9:13 4 0 1
9. Rožnov p. R. 3 1 0 2 8:10 3 0 0
10. V. Otrokovice 3 1 0 2 6:12 3 0 0
11. Slavičín 2 0 0 2 5:18 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vigantice - Bystřice p. H. 1:5 (0:2), 62. Zajíc - 7. Dolák, 19. Kouřil, 60. Kotas, 65. Kouřil, 68. Kotas (pen.), Chropyně - Luhačovice 2:1 (1:1), 22. Válek, 62. Svačina - 35. Šůstek, Juřinka - Kvasice-Hulín 3:2 p. (2:1), 9., 22. Mańák - 7. Plšek, 47. Nesvadba, Holešov - Vel. Karlovice 1:2 p. (0:1), 60. Půček - 6. Pekař, Louky - Bezměrov 7:2 (4:0), 1. Škoda, 13. Šebek, 20. Lojčík, 24. Sochora, 50. Šťastný, 52. Škoda, 68. Vrla - 48., 60. Vejtasa.

1. Vel. Karlovice 3 3 0 0 16:2 8 1 0
2. Bystřice p. H. 3 2 0 1 10:2 7 0 1
3. Louky 3 2 0 1 10:4 7 0 1
4. Chropyně 3 2 0 1 8:6 6 0 0
5. Holešov 3 1 0 2 9:4 4 0 1
6. Luhačovice 3 2 0 1 2:3 4 2 0
7. Kvasice-Hulín 3 1 0 2 4:9 3 1 1
8. Bezměrov 3 1 0 2 11:17 3 0 0
9. Juřinka 3 1 0 2 5:16 2 1 0
10. Vigantice 3 0 0 3 4:16 1 0 1

SKUPINA B: Dolní Němčí - Strání 1:0 p., FA Zlechov - Morkovice 6:0 (1:0), 35. Kořínek, 43. Karásek, 48. Pěchula, 50., 57., 60. Karásek, Napajedla - Koryčany 10:1 (5:1), 2. Ferovič, 3., 5. Chytil, 27., 30. Ferovič, 48. Mikoláš, 55., 56. Horák, 70., 61. Chytil - 23. Vysoký, Hluk - FC Slovácko 4:3 (2:0), 33. Matejka, 35. Zlínský, 39. Frühauf, 45. Matejka - 49., 51. Korvasová, 55. Jančářová.
1. Napajedla 3 3 0 0 18:2 9 0 0
2. Strání 3 2 0 1 10:1 7 0 1
3. Hluk 3 2 0 1 8:9 6 0 0
4. Dolní Němčí 2 2 0 0 5:1 5 1 0
5. FA Zlechov 3 1 0 2 9:10 3 0 0
6. Koryčany 2 1 0 1 5:12 3 0 0
7. FC Slovácko 3 0 0 3 5:13 0 0 0
8. Morkovice 3 0 0 3 2:14 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vigantice - Bystřice p. H. 5:7 (2:5), 11. Sigmund, 11. Holčák, 43. Smrček, 55. Chuděj, 60. Riegel - 2. Táborský, 9., 12., 22. Koutný, 27. Zemánek, 33., 37. Koutný, Chropyně - Luhačovice 2:3 (1:1), 11. Švecová, 60. Koutný - 16., 40. Sedláček, 59. Adolt, Juřinka - Kvasice-Hulín 3:4 (2:0), 7. Suchánek, 18. Knedla, 48. Halašta - 32. Vyvlečka (pen.), 36. Nedbal, 50. Dalziel, 54. Jedlička, Holešov - Vel. Karlovice 2:7 (1:3), 30. Vajda, 32. Olšák - 15., 17. Štuler, 25. Gášek, 40. Štuler, 48. Balcar, 50., 56. Štuler, Louky - Bezměrov 11:3 (9:1), 4. Hanáčková, 6. Maňák, 11. Hanáčková, 21. Sochora, 24. Hanáčková, 29. Maňák, 30. Žemla, 30. Pešat, 30. Maňák, 46. Hanáčková, 59. Pešat - 26., 43. Böserle, 45. Ondráček.

1. Louky 3 3 0 0 28:8 9 0 0
2. Vel. Karlovice 3 3 0 0 21:4 9 0 0
3. Bystřice p. H. 3 3 0 0 17:10 9 0 0
4. Kvasice-Hulín 3 3 0 0 16:9 9 0 0
5. Juřinka 3 1 0 2 12:7 3 0 0
6. Holešov 3 1 0 2 8:12 3 0 0
7. Luhačovice 3 1 0 2 10:21 3 0 0
8. Chropyně 3 0 0 3 5:15 0 0 0
9. Vigantice 3 0 0 3 9:23 0 0 0
10. Bezměrov 3 0 0 3 5:22 0 0 0

SKUPINA B: Dolní Němčí - Strání 4:3 p. (1:1), 28. Fibichr, 38. Bobčík, 60. Marčík - 21. Vojtek, 35. Pavlovič, 56. Zderčík, FA Zlechov - Morkovice 1:4 (0:2), 39. Šipka - 3., 14. Vašíček, 37., 44. Rakáš, Napajedla - Koryčany 8:0 (3:0), 23. Čevela, 25. Tabara, 29. Oliva, 32. Tománek, 39. Podlas, 43. Tománek, 49., 55. Solecký, Hluk - FC Slovácko 0:2 (0:2), 8. Jančářová, 16. Mertová.

1. FC Slovácko 3 3 0 0 10:1 9 0 0
2. Strání 3 2 0 1 10:3 7 0 1
3. Napajedla 3 2 0 1 11:7 5 1 0
4. Hluk 3 1 0 2 8:8 4 0 1
5. Morkovice 3 1 0 2 7:8 3 0 0
6. FA Zlechov 3 1 0 2 9:11 3 0 0
7. Dolní Němčí 2 1 0 1 4:7 2 1 0
8. Koryčany 2 0 0 2 2:16 0 0 0

Autor: Martin Břenek

16.9.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači v prodejnách PRODAVAČ/KA - ASISTENT/KA PRODEJE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: , úprava zboží k prodeji, komunikace se zákazníkem, přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, provádění inventury, vyřizování dotazů a stížností, práce na pokladních systémech, manipulace s hotovostí, výdej stvrzenek a pokladních dokladů., Požadavky: počtářské schopnosti, umění jednat s lidmi, kultivované a příjemné vystupování, práce s PC, zájem o elektroniku, nářadí, časová flexibilita, zodpovědnost.., POZN: Zájemci se hlásí e-mailem: technik@eurohity.cz. Pracoviště: Eurohity s.r.o. - valklob, Cyrilometodějská, č.p. 1003, 766 01 Valašské Klobouky. Informace: Michal Pekárek, +420 776 012 400. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 14 000 Kč Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Úklízeči - pokojská/ý. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: úklid pokojů a společných prostor , , Požadavky: zodpovědnost , , Nabízíme: příspěvek na zdravotní obuv. Pracoviště: Rainer cz, s.r.o. - provozovna, Moravní, č.p. 958, 765 02 Otrokovice 2. Informace: Michaela STOKLASOVÁ, +420 732 222 248. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 500 Kč Pomocní montážní dělníci Pomocní montážní dělníci.. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Osobní návštěva na pracovišti každý čtvrtek 8 - 15hod., nutná předchozí telefonická domluva.. Pracoviště: Menadstav družstvo - kaňovice, 763 41 Biskupice u Luhačovic. Informace: Serhiy Medulych, +420 777 870 755. Výroba - Výroba Seřizovači 15 000 Kč Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Lisaři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Náplň práce: obsluha lisů na výrobu podešví, fyzicky nenáročná práce, Požadavky: zručnost, spolehlivost, Výhody: možnost týdenních záloh, ubytování. Pracoviště: 123-práce.cz s.r.o. - hlavníčkovo n., Hlavničkovo nábřeží, č.p. 5655, 760 01 Zlín 1. Informace: Thurnerová Anna, +420 720 022 037.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Louk doma v 7. kole krajské I. B třídy skupiny B podlehli Přílukám 1:2 na penalty.
18

I. B: Staré Město převzalo klíč do Širůchu. Řihák gólem roku pak trefil tři body

Panthers Otrokovice. Ilustrační foto

Florbaloví Panteři brali doma opět jen bod, Střešovice vyhrály na nájezdy

Kotopulu, Vabroušek, Pavlíčková a Minařík sbírali triatlonové triumfy

Ironmani Helena Kotopulu a Petr Vabroušek byli úspěšní v závodu Doksy Race 2018. Vabroušek navíc společně s Tomášem Martínkem vyhrál finálový podnik ze série Swim Czech Run Tour. Zajímavé závody se konaly v Hulíně, Dolní Lhotě a Podkopné Lhotě. Těmi letošní triatlonová sezona ve Zlínském kraji skončila.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 8 7 0 1 21:4 21
2. FC Viktoria Plzeň 8 7 0 1 14:6 21
3. AC Sparta Praha 8 6 2 0 15:4 20
4. FC Fastav Zlín 8 6 1 1 15:5 19
5. FC Baník Ostrava 8 5 1 2 12:4 16
6. 1. FK Příbram 8 3 2 3 13:14 11
7. Bohemians Praha 1905 8 3 2 3 10:11 11
8. FK Jablonec 8 3 1 4 11:10 10
9. FC Slovan Liberec 8 2 4 2 8:8 10
10. FK Mladá Boleslav 8 3 1 4 17:19 10
11. FK Teplice 8 2 3 3 11:15 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT