Krajský přebor dorostu

Strání - Bojkovice 1:3 (1:2), 33. Tóth - 2., 34., 90. Kundrata, Hluk - Baťov 2:7 (2:6), 8., 14. Červenka - 4. Bršlica, 8. Medek (pen.), 16. Zapletal, 33. Bršlica, 36. Štefka, 39. Chytil, 81. Marčík, Uh. Brod - Slavičín 4:0 (2:0), 34. Hrabalík, 43., 52. Kociňák, 78. Junaštík, V. Otrokovice - Brumov-Val. Klobouky 2:5 (1:3), 6. Fagulec, 56. Juřena - 29. Fojtík, 31. Opravil, 42. Poliak, 75., 80. Běhunčík, Luhačovice - Mladcová 2:0 (2:0), 27. Zábojník, 23. Máčala, Louky - Rožnov p. R. 7:3 (2:0), 35. Zuzaník, 44. Borovec, 47. Kuna, 63. Vávra, 66., 74., 90. Kuna - 52. Němec, 68. Vašek, 81. Vachník. Dohrávka 2. kola: Slavičín - Mladcová 0:2 (0:1), 42., 73. Blažek.

1. Uh. Brod 4 4 0 0 24:2 12 0 0

2. Baťov 4 3 0 1 21:5 10 0 1

3. Kunovice 3 3 0 0 10:5 9 0 0

4. Louky 4 2 0 2 14:11 6 1 1

5. Strání 4 2 0 2 11:8 6 0 0

6. Staré Město 3 2 0 1 10:7 6 0 0

7. Luhačovice 3 2 0 1 6:3 6 0 0

8. Mladcová 4 2 0 2 8:6 6 0 0

9. Bojkovice 4 2 0 2 9:13 6 0 0

10. Hluk 4 2 0 2 7:12 5 1 0

11. Brumov-Val. Klobouky 4 2 0 2 7:15 5 1 0

12. V. Otrokovice 4 0 0 4 6:20 1 0 1

13. Slavičín 3 0 0 3 1:9 0 0 0

14. Rožnov p. R. 4 0 0 4 5:23 0 0 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Lužkovice - Kelč 5:1 (3:1), 14., 23. Sedláček, 27. Malota, 67. Chytil, 72. Malota - 27. Kubla, Jarcová - V. Karlovice 3:1 (1:1), 13., 75. Kořistka, 87. Štěpánek - 27. Plánka, Malenovice - Štítná n. Vl. 4:1 (1:0), 40., 71. Hradil, 73. Šidlík, 86. Hradil - 51. Černý, Chropyně - Holešov 0:4 (0:0), 45., 78. Pecha, 81. Štoll, 85. Janál, Hulín - Vlachovice 2:5 (1:1), 15. Oblouk (pen.), 46. Havelka - 45. Samohýl (vl.), 49. Stružka, 70. Straka, 76. Šupčík (vl.), 84. Straka, Nedašov - Bystřice p. H. 8:2 (5:0), 13., 42. Macháč, 17. Holba, 19., 33., 66., 60., 80. Kolínek - 47. Měrka, 60. Kliment, Kateřinice - Fryšták 3:1 (2:1), 10. Machala, 30. Kaňák, 67. Machala - 27. Halašta.

1. Jarcová 4 3 0 1 13:8 10 0 1

2. Štítná n. Vl. 4 3 0 1 22:7 9 0 0

3. Lužkovice 4 3 0 1 18:7 9 0 0

4. Malenovice 4 3 0 1 15:7 9 0 0

5. Kateřinice 4 3 0 1 9:5 9 0 0

6. Vlachovice 4 3 0 1 10:11 9 0 0

7. Nedašov 4 2 0 2 14:15 7 0 1

8. V. Karlovice 4 2 0 2 10:13 6 0 0

9. Hulín 4 2 0 2 8:11 5 1 0

10. Holešov 4 1 0 3 8:8 3 0 0

11. Fryšták 4 1 0 3 6:10 3 1 1

12. Bystřice p. H. 4 1 0 3 9:16 3 0 0

13. Chropyně 4 1 0 3 4:15 2 1 0

14. Kelč 4 0 0 4 3:16 0 0 0

SKUPINA B: Jarošov - Napajedla 0:6 (0:0), 52. Winkler, 56. Ferovič, 66. Winkler, 67. Ferovič, 72. Lhotský, 76. Bursík, Újezdec - Březnice 0:2 (0:1), 2. Pavlíček, 63. Běhula, Prakšice - Dolní Němčí 8:2 (4:1), 1. Sukup, 3. Gajdušek, 38. Sukup, 40. Zemánek, 48. Řezníček, 49. Šůstek, 51., 77. Knap - 33., 89. Bobčík, Boršice - Staré Město B 2:3 (2:2), 5. Vrtal, 22. Zimák - 29. Kunovjánek, 35. Kowalík, 82. Polášek, Nivnice - Koryčany 4:3 (2:2), 1. Sláma, 15., 56. Karlík, 78. Klon - 19., 44. Kaňa, 62. Michalec (vl.), Morkovice - Tlumačov 1:9 (1:5), 34. Syručka - 11. Guřan, 16. Jeřábek, 23. Guřan, 41., 43. Ňaňko, 47. Večeřa, 50. Guřan, 56. Jeřábek, 77. Merta, Kněžpole - Zlechov 0:3 (0:2), 9. Salinger, 39. Janovský, 78. Salinger.

1. Staré Město B 4 4 0 0 20:4 11 1 0

2. Prakšice 5 3 0 2 24:9 11 0 2

3. Tlumačov 3 3 0 0 18:5 9 0 0

4. Zlechov 3 3 0 0 17:6 9 0 0

5. Dolní Němčí 4 3 0 1 10:10 9 0 0

6. Napajedla 3 2 0 1 9:6 6 0 0

7. Březnice 4 2 0 2 15:13 6 0 0

8. Nivnice 4 2 0 2 12:15 6 0 0

9. Morkovice 5 2 0 3 16:23 5 1 0

10. Boršice 4 1 0 3 10:13 3 0 0

11. Koryčany 3 1 0 2 4:9 3 0 0

12. Jarošov 2 0 0 2 2:6 0 0 0

13. Újezdec 4 0 0 4 2:19 0 0 0

14. Kněžpole 4 0 0 4 4:25 0 0 0

Krajský přebor ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh. Brod - Kroměříž B 3:4 (2:2), 10. Jahoda, 31. Straňák, 63. Kelíšek - 7. Čečatka, 21. Pecina, 50. Mácha, 69. Frkal, Val. Klobouky-Brumov - FC Slovácko B 0:6 (0:2), 3., 8. Huspenina, 41. Lamáček, 56. Jakubkovič, 61. Bílek, 67. Kosíř, Kunovice - Holešov 6:2 (5:1), 4. Janoušek, 5. Šimík, 13. Bozděch, 20. Vlachynský, 27. Šimík, 69. Míšek - 22. Olšák, 56. Daďa, Slavičín - Baťov 4:1 (1:0), 12. Kostka, 44. Šedivý, 67. Kostka, 70. Šedivý - 55. Jandl (vl.), Bojkovice - Rožnov p. R. 6:2 (1:1), 7., 36. Kalík, 54., 56., 61. Sekér, 66. Kalík - 6. Staněk, 45. Fiala, Staré Město - FC Zlín B 3:2 (2:1), 2., 6. Kunovjánek, 60. Machů - 25. Červinka, 44. Hrazdira.

1. FC Slovácko B 2 2 0 0 8:0 6 0 0

2. Bojkovice 2 2 0 0 10:4 6 0 0

3. Kroměříž B 2 1 0 1 5:4 4 0 1

4. Kunovice 1 1 0 0 6:2 3 0 0

5. Slavičín 2 1 0 1 5:4 3 0 0

6. FC Zlín B 2 1 0 1 5:4 3 0 0

7. Uh. Brod 2 1 0 1 8:8 3 0 0

8. Staré Město 2 1 0 1 3:4 3 0 0

9. Val. Klobouky-Brumov 2 1 0 1 1:7 2 1 0

10. Baťov 1 0 0 1 1:4 0 0 0

11. Rožnov p. R. 2 0 0 2 6:11 0 0 0

12. Holešov 2 0 0 2 4:10 0 0 0

MLADŠÍ: Uh. Brod - Kroměříž B 4:2 (3:1), 2. Soukeník, 9. Červenka, 30. Gazdík, 58. Antonín - 27. Jedlička, 53. Knapík, Val. Klobouky-Brumov - FC Slovácko B 8:4 (2:4), 16. Sucháček, 21., 35. Kačor, 40. Struhař, 53. Ševčík, 56., 58. Sucháček, 59. Dorňák - 8. Svoboda, 20. Dula, 24. Lesa, 28. Odstrčilík, Kunovice - Holešov 1:4 (0:3), 58. Drobisz - 10. Kejval, 13. Vajda, 26. Balajka, 31. Vajda, Slavičín - Baťov 2:7 (2:3), 10., 20. Rapant - 14. Pšenčík, 24. Zapletal, 27. Řehan, 40. Sotolář, 57. Šmédek, 59. Zapletal, 60. Pospíšek, Bojkovice - Rožnov p. R. 4:0 (1:0), 6. Mlček, 32. Koudela, 34. Šimoník, 57. Chovanec, Staré Město - FC Zlín B 4:3 (3:1), 4. Bajaja, 11. Kaštánek, 18. Ventrča, 37. Bajaja - 8. Chajrušev, 35. Jašek, 57. Kočenda.

1. Staré Město 2 2 0 0 14:5 6 0 0

2. Bojkovice 2 2 0 0 7:1 6 0 0

3. Val. Klobouky-Brumov 2 2 0 0 11:6 6 0 0

4. Uh. Brod 2 2 0 0 7:3 6 0 0

5. FC Zlín B 2 1 0 1 11:6 3 0 0

6. Baťov 1 1 0 0 7:2 3 0 0

7. Holešov 2 1 0 1 5:4 3 0 0

8. Kroměříž B 2 0 0 2 4:7 0 0 0

9. Kunovice 1 0 0 1 1:4 0 0 0

10. Rožnov p. R. 2 0 0 2 1:7 0 0 0

11. Slavičín 2 0 0 2 4:15 0 0 0

12. FC Slovácko B 2 0 0 2 6:18 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A - 1. kolo: Louky - Juřinka 3:1 (2:1), 19. Šebek, 34. Žemla, 41. Surman - 11. Brňovjak, Jarcová - V. Karlovice 2:1 p. (1:0), 10. Kořístka - 60. Paška, Hulín - Bystřice p. H. 0:6 (0:3), 2., 17., 34. Sedláček, 37., 52. Žaloudík, 65. Horáček (vl.), Luhačovice - Bezměrov 1:3 (0:2), 65. Horáček - 6. Vejtasa, 38. Zachová, 58. Krupař, V. Otrokovice - Vizovice 4:1 (1:0), 32. Čada, 37. Jurča, 40. Nevařil, 47. Sabák - 55. Cendelín.

SKUPINA B - 1. kolo: Morkovice - FA Zlechov 8:2 (2:1), 7. Lechner, 23. Rakáš, 36. Kořínek (vl.), 43. Lechner, 52. Novotná, 53., 62., 70. Rakáš - 34. Kovářík, 58. Kořínek, Dolní Němčí - Hluk 5:1 (3:0), 5. Fibichr, 8. Hrbáč, 14. Brencus, 41. Hrbáč, 44. Fibichr - 47. Hájek, FC Slovácko dívky - Mařatice 1:0 p., Napajedla - Strání 0:11 (0:6), 8. Panák, 17., 27. Tóth, 28., 32. Ondruch, 48. Panák, 25. Želibabka, 57. Ondruch, 66. Panák, 69. Ondruch, 70. Panák.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A - 1. kolo: Louky - Juřinka 6:3 (2:0), 5. Kos, 14. Jabůrek, 41. Pažout, 43. Hanáčková, 45., 58. Ivan - 38. Macíček (pen.), 49. Géryk, 57. Suchánek, Jarcová - V. Karlovice 6:2 (3:0), 7. Kubját, 9., 11., 40. Hadaš, 56. Škrla, 57. Hadaš - 46., 59. Gášek, Hulín - Bystřice p. H. 6:1 (1:0), 12., 38. Stoklásek, 45. Kršek, 40. Dalziel, 48. Stoklásek, 47. Němec - 57. Jurásek, Luhačovice - Bezměrov 0:8 (0:4), 5., 10. Böserle, 15., 20., 25. Ondráček, 38., 45. Krupař, 65. Zemánková, V. Otrokovice - Vizovice 12:0 (7:0), 3., 7. Bár,. Bár, 19., 23., 25. Neradil, 27. Bár, 32. Neradil, 39. Bár, 43., 47. Neradil, 54. Bár.

SKUPINA B - 1. kolo: Morkovice - FA Zlechov 21:0 (16:0), 2. Kvinta, 2. Řezáč, 3. Geprt, 4. Rakáš, 6. Geprt, 7., 9. Řezáč, 11. Kouřil, 12. Rakáš, 15. Geprt, 18. Juřík, 21. Rakáš, 22. Kouřil, 25. Suchánek, 29. Geprt, 30. Krejčiřík, 38. Morong, 44., 49. Šesták, 5. Krejčiřík, 60. Rakáš, Dolní Němčí - Hluk 1:7 (0:3), 39. Horák - 2. Hájek, 6. Křiváček, 28. Šmíd, 46., 52. Pančík, 54. Šmíd, 58. Hájek, FC Slovácko dívky - Mařatice 4:3 (0:1), 40. Ivanová, 43. Chodurová, 50. Ivanová, 56. Šrámková - 18. Veselý, 34. Deutsch, 38. Rak, Napajedla - Strání 6:2 (4:1), 6. Gajdušek, 17. Kuchmister, 26. Baroň, 29. Skácel, 40. Kašný, 56. Skácel - 5. Míča, 58. Popelka.