Krajský přebor dorostu

Rožnov p. R. - Staré Město 1:2 (1:2), 13. Talpa - 10. Hřib, 31. Kowalík, Uh. Brod - Kunovice 1:5 (0:3), 50. Soukeník - 19. Bartoš, 21. Novotný (vl.), 45. Šimík, 54., 66. Dvouletý, Strání - Luhačovice 5:1 (1:1), 12., 61., 68. Tóth, 77. Čubík, 11. Frühauf - 2. Kment, Bojkovice - Slavičín nehl., Brumov-Val. Klobouky - Baťov 5:2 (3:0), 1., 36. Opravil, 32. Kovář, 73. Novák, 84. Ohera - 71., 82. Klíma, SK Zlín-Lužkovice - Holešov 3:1 (2:1), 7., 34., 48. Kolařík - 8. Zdráhal, Baťov - Kunovice 5:0 (2:0), 18. Bartek (vl.), 29. Guřan, 56., 80. Štefka, 59. Sovadina.

1. Staré Město 8 7 0 1 25:8 22 0 1

2. SK Zlín-Lužkovice 8 6 0 2 34:9 19 0 1

3. Baťov 8 6 0 2 28:12 17 1 0

4. Brumov-Val. Klobouky 8 6 0 2 22:13 17 2 1

5. Bojkovice 7 5 0 2 21:11 16 0 1

6. V. Otrokovice 7 4 0 3 10:14 11 1 0

7. Kunovice 8 4 0 4 16:22 11 1 0

8. Uh. Brod 7 3 0 4 21:22 10 0 1

9. Strání 8 3 0 5 18:21 9 2 2

10. Rožnov p. R. 7 3 0 4 12:14 8 1 0

11. Luhačovice 8 3 0 5 9:26 8 1 0

12. Louky 5 0 0 5 8:15 3 0 3

13. Slavičín 7 1 0 6 14:35 3 0 0

14. Holešov 8 1 0 7 10:26 2 1 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Vlachovice - Fryšták 8:2 (4:1), 34. Bursa, 35. Frýželka, 37., 42., 49. Stružka, 51., 56., 75. Straka - 3. Jasenský, 59. Halaška (pen.), Mladcová - Chropyně-Zlobice 4:1 (2:0), 12. Kopeček, 40., 57. Krystek, 80. Paseka - 56. Otáhal, Hulín - Hrachovec-Podlesí 2:1 (1:0), 37. Hamala, 69. Havelka - 67. Bernhard, Nedašov - V. Karlovice 1:0 (1:0), 44. Kolínek, Slušovice - Kelč 3:2 (0:2), 48. Vaculík, 57. Kališ, 85. Brhel - 31., 45. Menšík.

1. Nedašov 6 5 0 1 15:5 15 0 0

2. Vlachovice 5 4 0 1 22:7 13 0 1

3. Slušovice 6 4 0 2 16:13 12 0 0

4. Mladcová 5 4 0 1 14:11 11 1 0

5. V. Karlovice 4 3 0 1 12:3 9 0 0

6. Hrachovec-Podlesí 6 3 0 3 18:14 9 0 0

7. Kelč 7 3 0 4 19:21 9 0 0

8. Hulín 5 2 0 3 13:19 5 1 0

9. Fryšták 6 1 0 5 13:25 4 0 1

10. Chropyně-Zlobice 4 1 0 3 9:10 3 0 0

11. Jarcová 5 1 0 4 7:19 3 0 0

12. Bystřice p. H. 3 0 0 3 0:11 0 0 0

SKUPINA B: Újezdec - Staré Město B 1:5 (1:2), 11. Mikliš - 2., 4. Zelený, 58. Vašek, 69. Kunovjánek, 82. Trvaj, Napajedla - Zlechov 3:2 p. (2:0), 10., 20. Bouda - 83., 85. Janovský, Boršice - Nivnice 2:4 (1:0), 14., 82. Klát - 46. Dubský, 62. Čubík, 72. Hanesovský, 87. Straňák, Tlumačov - Morkovice 4:1 (0:0), 59. Klvaň, 64. Rýdel, 75. Pijáček, 78. Hink - 84. Šustr, Jarošov - Prakšice 1:3 (1:1), 32. Škráček - 30., 65., 68. Sukup, Malenovice - Hluk 0:3 (0:2), 22. Červenka, 40. Matejkovič, 90. Frühauf.

1. Staré Město B 8 6 0 2 42:16 19 0 1

2. Hluk 7 6 0 1 22:5 18 1 1

3. Napajedla 7 5 0 2 15:12 14 2 1

4. Nivnice 7 4 0 3 27:16 13 1 2

5. Prakšice 7 5 0 2 22:16 13 2 0

6. Jarošov 8 4 0 4 21:19 13 0 1

7. Tlumačov 7 4 0 3 20:12 12 1 1

8. Zlechov 8 4 0 4 15:23 12 1 1

9. Dolní Němčí 5 3 0 2 8:12 8 1 0

10. Boršice 7 2 0 5 18:23 7 0 1

11. Malenovice 7 2 0 5 8:19 5 1 0

12. Morkovice 7 1 0 6 14:36 3 0 0

13. Újezdec 7 0 0 7 3:26 1 0 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kunovice - FC Zlín B 6:1 (2:0), 2., 7., 42., 56. Svoboda, 37. Pěchula, 67. Vlachynský - 47. Redl, Slavičín - Bojkovice 1:5 (1:0), 26. Jandl - 50., 57., 64. Chovanec, 54. Kalík, 59. Bětík, Rožnov p. R. - Holešov 2:6 (2:3), 6. Salomon, 23. Šavrda - 3. Vajda, 9. Zdráhalová, 32., 41., 46. Petřík, 68. Karhan, Staré Město - Val. Klobouky-Brumov 2:4 (1:2), 9. Mach, 42. Zelený - 23. Dorňák F., 26. Dorňák A., 50. Vangor, 70. Struhař, Baťov - Kroměříž B 1:3 (1:1), 30. Řehan - 7. Pluhař, 66. Sedláček, 68. Pecina, Uh. Brod - FC Slovácko B 7:1 (2:0), 30. Vojtek, 34. Gazdík, 41., 44. Maleňák, 45., 67. Kovařík, 56. Bulejko - 69. Raštica.

1. Val. Klobouky-Brumov 4 4 0 0 31:5 12 0 0

2. Staré Město 6 4 0 2 22:12 12 0 0

3. Holešov 5 4 0 1 16:10 10 2 0

4. Baťov 6 3 0 3 14:10 10 0 1

5. Uh. Brod 5 3 0 2 18:27 9 0 0

6. Kroměříž B 5 3 0 2 14:18 8 1 0

7. FC Zlín B 5 2 0 3 21:14 7 0 1

8. Kunovice 3 2 0 1 14:8 6 0 0

9. FC Slovácko B 6 2 0 4 18:17 6 0 0

10. Bojkovice 5 1 0 4 10:26 4 0 1

11. Slavičín 5 1 0 4 8:22 3 0 0

12. Rožnov p. R. 5 1 0 4 4:21 3 1 1

MLADŠÍ: Slavičín - Bojkovice 2:9 (0:5), 45. Homola, 47. Lukáš - 3. Dirda, 7. Koudela, 13. Valíček, 16. Šimoník, 23. Chmela, 36., 46., 57. Kočica, 38. Urbánek, Kunovice - FC Zlín B 0:3 (0:0), 38. Konečny, 41. Januš, 57. Koláček, Rožnov p. R. - Holešov 6:3 (3:2), 7. Van Den Eede, 13., 46. Šrubař, 15., 43. Lacina, 51. Gajdušková - 21., 29., 60. Mikšánek, Baťov - Kroměříž B 4:3 (3:0), 6. Koplík, 18., 20. Pozzi, 40. Mudřík - 31. Hanák, 41., 49. Fodor, Uh. Brod - FC Slovácko B 4:2 (1:2), 7., 34. Červenka, 38. Jurča, 43. Soukeník - 17., 23. Vojáček.

1. Uh. Brod 5 5 0 0 33:12 15 0 0

2. Rožnov p. R. 5 5 0 0 25:9 14 1 0

3. FC Zlín B 5 4 0 1 22:7 12 0 0

4. FC Slovácko B 6 3 0 3 35:24 10 0 1

5. Staré Město 5 3 0 2 17:15 9 0 0

6. Bojkovice 5 3 0 2 22:29 9 0 0

7. Slavičín 5 1 0 4 13:19 5 0 2

8. Baťov 6 2 0 4 11:23 5 1 0

9. Kunovice 3 1 0 2 5:7 3 0 0

10. Holešov 5 1 0 4 17:27 3 0 0

11. Kroměříž B 5 1 0 4 11:21 2 1 0

12. Val. Klobouky-Brumov 3 0 0 3 5:23 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Napajedla - Bystřice p. H. 9:1 (7:0), 3. Tománek, 5. Mikulka, 20. Michalčík, 22., 28., 34. Oliva, 30., 70. Sabák, 59. Gajdušek - 45. Kočička, V. Otrokovice - Juřinka-Krhová 4:0 (1:0), 27. Bujor, 50. Váňa, 63. Suchánek, 68. Jurča, Louky - Jarcová-Jablůnka 1:0 (0:0), 55. Marek (vl.).

1. Louky 5 4 0 1 12:9 11 1 0

2. Napajedla 4 3 0 1 21:7 9 0 0

3. V. Otrokovice 3 3 0 0 12:2 9 0 0

4. Jarcová-Jablůnka 3 1 0 2 3:9 3 0 0

5. V. Karlovice 2 0 0 2 1:5 1 0 1

6. Juřinka-Krhová 3 0 0 3 3:9 0 0 0

7. Bystřice p. H. 2 0 0 2 3:14 0 0 0

SKUPINA B: Bezměrov - FC Slovácko dívky 1:6 (0:4), 39. Horák - 10., 28., 58. Jančářová, 26. Jirková, 31. Chodurová K., 57. Chodurová A., Šumice - Mařatice 4:2 (2:1), 9., 12. Košiba, 37., 56. Kolínek - 14., 50. Titz, Hluk - Strání 2:3 (1:2), 16. Nemrava, 65. Koníček - 20. Zderčík, 35. Popelka, 38. Pavlovič, Chropyně - Morkovice 0:2 (0:0), 59., 60. Rakáš, FA Zlechov - Dolní Němčí 0:2 (0:1), 19. Bobčík, 65. Vlk.

1. FC Slovácko dívky 5 5 0 0 19:8 13 2 0

2. Morkovice 5 4 0 1 13:5 12 0 0

3. Šumice 5 3 0 2 23:10 10 0 1

4. Dolní Němčí 4 3 0 1 8:2 10 0 1

5. Strání 5 2 0 3 14:14 7 0 1

6. Mařatice 3 2 0 1 12:8 6 0 0

7. Bezměrov 4 1 0 3 9:18 3 0 0

8. Chropyně 5 1 0 4 5:17 3 1 1

9. Hluk 4 1 0 3 8:13 2 1 0

10. FA Zlechov 4 0 0 4 2:18 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Napajedla - Bystřice p. H. 3:1 (2:0), 13. Hruška, 23. Skácel, 35. Chán - 38. Havránek, V. Otrokovice - Juřinka-Krhová 8:1 (4:1), 7. Kuchař, 9., 49., 53., 58. Neradil, 22. Machovský, 24. Schwarz, 36. Ševčík, 42. Doležel - 16. Kořínek, Louky - Jarcová-Jablůnka 3:4 p. (1:2), 4., 43. Pažout, 50. Křen - 11., 17., 35. Hadaš.

1. V. Otrokovice 3 3 0 0 35:3 9 0 0

2. Napajedla 4 3 0 1 22:10 9 0 0

3. Jarcová-Jablůnka 3 3 0 0 13:4 8 1 0

4. Louky 5 2 0 3 22:27 6 1 1

5. V. Karlovice 2 0 0 2 6:23 1 0 1

6. Bystřice p. H. 2 0 0 2 3:10 0 0 0

7. Juřinka-Krhová 3 0 0 3 3:27 0 0 0

SKUPINA B: Bezměrov - FC Slovácko dívky 4:1 (2:0), 3., 38. Ondráček, 12., 34. Petricius - 47. Hynčicová, Šumice - Mařatice 9:2 (5:2), 6., 11., 23., 27., 50., 59. Kolínek, 16. Košiba, 43. Mulko, 57. Ševčík - 8., 14. Slováček (pen.), Hluk - Strání 4:1 (2:1), 8. Málek, 18., 40. Boček D., 33. Boček M. - 9. Ševčík, Chropyně - Morkovice 5:1 (2:0), 17. Olšanský, 25., 48. Koutný, 45. Loučka, 50. Souček - 46. Geprt, FA Zlechov - Dolní Němčí 1:0 (0:0), 56. Ondruch.

1. Hluk 5 5 0 0 31:3 15 0 0

2. Chropyně 5 4 0 1 22:6 12 0 0

3. Strání 5 4 0 1 20:11 11 1 0

4. Šumice 5 3 0 2 31:20 10 0 1

5. Bezměrov 4 3 0 1 18:13 8 1 0

6. Morkovice 5 2 0 3 12:15 7 0 1

7. FC Slovácko dívky 5 1 0 4 9:20 3 0 0

8. FA Zlechov 4 1 0 3 3:21 3 0 0

9. Dolní Němčí 5 0 0 5 5:22 0 0 0

10. Mařatice 3 0 0 3 3:23 0 0 0