Krajský přebor dorostu

Uh. Brod - Brumov-Val. Klobouky 2:4 (2:3), 40. Michalec (pen.), 45. Dubský - 3. Běhunčík, 15. Ohera, 43. (pen.), 86. Opravil, Staré Město - V. Otrokovice 5:0 (0:0), 54. Sonntag, 68. Kowalík, 78. Čech (pen.), 82. Lapčík, 83. Vašek, Slavičín - Strání 4:3 p. (1:2), 19. Bor, 50. Šoman, 63. Staněk - 22. Gabriš, 41. Čubík, 53. Benešík, Holešov - Bojkovice 0:2 (0:0), 40. Kundrata, 90. Klimeš, Kunovice - Luhačovice 6:1 (4:0), 7., 22. Tvrdoň, 23. Dvouletý, 37. Bartoš, 64., 75. Dvouletý - 90. Majzlík, Louky - SK Zlín-Lužkovice 0:5 (0:1), 17. Cetkovský, 67. Kynčl, 74. Chytil, 88. Mravec, 90. Mimochodek, Louky - V. Otrokovice 3:2 p. (2:2), 17. Drábik, 45. Svozil - 34. Bujor, 38. Daniel.

1. Staré Město 9 8 0 1 30:8 25 0 1

2. SK Zlín-Lužkovice 9 7 0 2 39:9 22 0 1

3. Brumov-Val. Klobouky 9 7 0 2 26:15 20 2 1

4. Bojkovice 8 6 0 2 23:11 19 0 1

5. Baťov 8 6 0 2 28:12 17 1 0

6. Kunovice 9 5 0 4 22:23 14 1 0

7. V. Otrokovice 9 4 0 5 12:21 12 1 1

8. Uh. Brod 8 3 0 5 23:26 10 0 1

9. Strání 9 3 0 6 21:24 10 2 3

10. Rožnov p. R. 7 3 0 4 12:14 8 1 0

11. Luhačovice 9 3 0 6 10:32 8 1 0

12. Louky 7 1 0 6 10:22 5 1 3

13. Slavičín 8 2 0 6 17:38 5 1 0

14. Holešov 9 1 0 8 10:28 2 1 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Kelč - Vlachovice 3:4 p. (2:3), 3. Kubla, 41. Pavlištík, 75. Kubeša - 16., 30. Straka, 37. Hlavica, Bystřice p. H. - Slušovice 0:6 (0:4), 15. Divoka (pen.), 30., 39. Vaculík, 35. Gužík, 64. Pastrňák, 81. Divoka, Chropyně-Zlobice - Hulín 0:4 (0:2), 7. Plško, 19. (pen.), 51. Hamala, 89. Slepko, V. Karlovice - Fryšták 6:0 (5:0), 14. Plánka, 17., 39. Kovář, 25. Palát, 45. Chromčák, 72. Toman, Hrachovec-Podlesí - Jarcová 6:2 (3:1), 12., 55. Nerušil, 20. Adzima, 38. Vrána, 79. Pavelec, 85. Onderka - 37. Pecha, 82. Drábek, Nedašov - Mladcová 1:2 p. (0:0), 86. Holba - 84. Hulík.

1. Nedašov 7 5 0 2 16:6 16 0 1

2. Vlachovice 6 5 0 1 25:10 15 1 1

3. Slušovice 7 5 0 2 22:13 15 0 0

4. Mladcová 6 5 0 1 15:12 13 2 0

5. V. Karlovice 5 4 0 1 18:3 12 0 0

6. Hrachovec-Podlesí 7 4 0 3 24:16 12 0 0

7. Kelč 8 3 0 5 22:24 10 0 1

8. Hulín 6 3 0 3 17:19 8 1 0

9. Fryšták 7 1 0 6 13:31 4 0 1

10. Chropyně-Zlobice 5 1 0 4 9:14 3 0 0

11. Jarcová 6 1 0 5 9:25 3 0 0

12. Bystřice p. H. 4 0 0 4 0:17 0 0 0

SKUPINA B: Napajedla - Dolní Němčí 2:1 p. (1:0), 40. Sedláček - 87. Bobčík (pen.), Hluk - Jarošov 4:1 (1:1), 37. (pen.), 46. Červenka, 53. Matejka, 83. Druckmüller - 17. Lukašík, Zlechov - Malenovice 1:3 (0:3), 78. Holásek - 11., 27. Dočkal, 34. Hradil, Nivnice - Újezdec 5:2 (3:1), 4. Straňák, 20. Kelíšek, 23., 54., 76. Jahoda - 26. Bartončík (pen.), 46. Šebesta, Tlumačov - Boršice 1:4 (0:3), 52. Rýdel - 12., 37. Horňák, 16. Svoboda, 58. Vašek, Morkovice - Prakšice 2:4 (1:2), 16. Lechner, 89. Syručka - 19. Helísek, 20. Gajdušek, 54., 64. Dlapa.

1. Hluk 8 7 0 1 26:6 21 1 1

2. Staré Město B 8 6 0 2 42:16 19 0 1

3. Nivnice 8 5 0 3 32:18 16 1 2

4. Prakšice 8 6 0 2 26:18 16 2 0

5. Napajedla 8 6 0 2 16:13 16 3 1

6. Jarošov 9 4 0 5 22:23 13 0 1

7. Tlumačov 8 4 0 4 21:16 12 1 1

8. Zlechov 9 4 0 5 16:26 12 1 1

9. Boršice 8 3 0 5 22:24 10 0 1

10. Dolní Němčí 6 3 0 3 9:13 9 1 1

11. Malenovice 8 3 0 5 11:20 8 1 0

12. Morkovice 8 1 0 7 16:40 3 0 0

13. Újezdec 8 0 0 8 5:31 1 0 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: FC Slovácko B - Kroměříž B 7:1 (3:1), 4., 36. Raštica, 22. Dvouletý, 32., 68. Blaha, 46. Vaněček, 55. Křiklava - 9. Hanák, Holešov - Staré Město 2:1 (2:0), 25., 67. Petřík - 5. Pěchula (pen.), 33. Kašpárek (vl.), Bojkovice - Kunovice 3:4 p. (0:2), 40., 48. Chovanec, 61. Habáník - 11., 31. Svoboda, 69. Vlachynský, FC Zlín B - Rožnov p. R. 4:0 (2:0), 15. Hošťálek, 29. Schlimbach, 55. Hošťálek, 65. Dočkal, Val. Klobouky-Brumov - Baťov 6:0 (1:0), 34., 38., 56., 64. Dorňák, 52. Fojtík, 66. Struhař, Holešov - Kunovice 2:3 p. (1:2), 11. Winkler, 34. Zdráhalová - 46. Bilavčík.

1. Val. Klobouky-Brumov 5 5 0 0 37:5 15 0 0

2. Holešov 7 5 0 2 20:13 14 2 1

3. Staré Město 7 4 0 3 23:14 12 0 0

4. FC Zlín B 6 3 0 3 25:14 10 0 1

5. Kunovice 5 4 0 1 19:13 10 2 0

6. Baťov 7 3 0 4 14:16 10 0 1

7. FC Slovácko B 7 3 0 4 25:18 9 0 0

8. Uh. Brod 5 3 0 2 18:27 9 0 0

9. Kroměříž B 6 3 0 3 15:25 8 1 0

10. Bojkovice 6 1 0 5 13:29 5 0 2

11. Slavičín 5 1 0 4 8:22 3 0 0

12. Rožnov p. R. 6 1 0 5 4:25 3 1 1

MLADŠÍ: FC Slovácko B - Kroměříž B 9:1 (2:1), 10., 29. Vaněk, 34., 41., 51., 58. Michalčík, 39., 47. Vojáček, 53. Aslani - 22. Židlík, Val. Klobouky-Brumov - Baťov 2:4 (1:3), 23. Vrátník, 33. Kačor - 10. Pozzi, 18. Koplík, 20. Zuzaník, 32. Kalčík, FC Zlín B - Rožnov p. R. 6:0 (1:0), 19. Koláček, 34., 35. Juřík, 45., 58. Konečny, 55. Malina, Holešov - Staré Město 2:7 (2:2), 14. Dlabaja, 25. Truhlář (pen.) - 11. Áč (pen.), 28. Zadělák (vl.), 34., 52. Bartoš, 47. Lapčík, 49. Ventrča, 58. Tomaštík, Bojkovice - Kunovice 5:0 (1:0), 18. Šimoník, 34., 36., 47. Chmela, 50. Vacula, Holešov - Kunovice 4:3 p. (0:2), 43. Nesrsta, 44. Balajka, 56. Kejval - 4. Čejka, 26. Bahula, 41. Zapletal.

1. Uh. Brod 5 5 0 0 33:12 15 0 0

2. FC Zlín B 6 5 0 1 28:7 15 0 0

3. Rožnov p. R. 6 5 0 1 25:15 14 1 0

4. FC Slovácko B 7 4 0 3 44:25 13 0 1

5. Staré Město 6 4 0 2 24:17 12 0 0

6. Bojkovice 6 4 0 2 27:29 12 0 0

7. Baťov 7 3 0 4 15:25 8 1 0

8. Slavičín 5 1 0 4 13:19 5 0 2

9. Holešov 7 2 0 5 22:37 5 1 0

10. Kunovice 5 1 0 4 8:15 4 0 1

11. Kroměříž B 6 1 0 5 12:30 2 1 0

12. Val. Klobouky-Brumov 4 0 0 4 7:27 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Juřinka-Krhová - V. Karlovice 5:1 (1:1), 30., 50. Bačák, 40. Slovák, 55., 60. Slovák - 20. Gášek, Bystřice p. H. - Jarcová-Jablůnka 2:4 (1:2), 28., 67. Pilař - 14. Kusín (vl.), 25., 55. Zavadil, 60. Píša, Napajedla - V. Otrokovice 0:3 (0:0), 50. Sabák, 63. Bujor, 66. Janků.

1. V. Otrokovice 4 4 0 0 15:2 12 0 0

2. Louky 5 4 0 1 12:9 11 1 0

3. Napajedla 5 3 0 2 21:10 9 0 0

4. Jarcová-Jablůnka 4 2 0 2 7:11 6 0 0

5. Juřinka-Krhová 4 1 0 3 8:10 3 0 0

6. V. Karlovice 3 0 0 3 2:10 1 0 1

7. Bystřice p. H. 3 0 0 3 5:18 0 0 0

SKUPINA B: Strání - FA Zlechov 4:5 p. (3:3), 2., 52. Zderčík M., 22. Zderčík A., 27. Pavlovič - 1. Baloun, 18. Mikula, 32., 42. Racín, Dolní Němčí - Bezměrov 10:2 (3:1), 10., 50., 69. Bobčík, 13., 22., 37., 44. Fibichr, 40. Rožnovský, 43. Vlk, 59. Holzer - 6. Ghothim, 41. Petricius, Chropyně - Hluk 3:1 (3:0), 7. Štolfa, 22., 35. Lánik - 42. Sedláček.

1. Dolní Němčí 5 4 0 1 18:4 13 0 1

2. FC Slovácko dívky 5 5 0 0 19:8 13 2 0

3. Morkovice 5 4 0 1 13:5 12 0 0

4. Šumice 5 3 0 2 23:10 10 0 1

5. Strání 6 2 0 4 18:18 8 0 2

6. Mařatice 3 2 0 1 12:8 6 0 0

7. Chropyně 6 2 0 4 8:18 6 1 1

8. Bezměrov 5 1 0 4 11:28 3 0 0

9. Hluk 5 1 0 4 9:16 2 1 0

10. FA Zlechov 5 1 0 4 6:22 2 1 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Juřinka-Krhová - V. Karlovice 6:8 (3:3), nehl., Bystřice p. H. - Jarcová-Jablůnka 1:7 (0:6), 31. Pilař - 3., 9., 24., 41. Hadaš, 16. Borek, 21. Pupík, 27. Bořuta, Napajedla - V. Otrokovice 2:7 (0:5), 21. Stuchlík, 59. Klofáč - 9., 22. Neradil, 13. Frydrych, 19. Machovský, 20., 35. Schwarz, 50. Doležel.

1. V. Otrokovice 4 4 0 0 43:5 12 0 0

2. Jarcová-Jablůnka 4 4 0 0 20:5 11 1 0

3. Napajedla 5 3 0 2 24:17 9 0 0

4. Louky 5 2 0 3 22:27 6 1 1

5. V. Karlovice 3 1 0 2 14:29 4 0 1

6. Bystřice p. H. 3 0 0 3 4:17 0 0 0

7. Juřinka-Krhová 4 0 0 4 9:36 0 0 0

SKUPINA B: Strání - FA Zlechov 7:1 (4:1), 5. Zámečník, 8. Šupák, 6. Durďák, 25. Zimčák, 42. Havlík, 53. Panák, 56. Želibabka - 6. Nevyjel, Dolní Němčí - Bezměrov 0:5 (0:3), 9., 33., 53. (pen.) Vejtasa, 11. Krupař, 14. Petricius, Chropyně - Hluk 0:4 (0:2), 9. Boček M., 27. Boček D., 38., 58. Zlínská.

1. Hluk 6 6 0 0 35:3 18 0 0

2. Strání 6 5 0 1 27:12 14 1 0

3. Chropyně 6 4 0 2 22:10 12 0 0

4. Bezměrov 5 4 0 1 23:13 11 1 0

5. Šumice 5 3 0 2 31:20 10 0 1

6. Morkovice 5 2 0 3 12:15 7 0 1

7. FC Slovácko dívky 5 1 0 4 9:20 3 0 0

8. FA Zlechov 5 1 0 4 4:28 3 0 0

9. Mařatice 3 0 0 3 3:23 0 0 0

10. Dolní Němčí 6 0 0 6 5:27 0 0 0