MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

11. kolo: Tlumačov – Bylnice nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Lukov – Březnice 2:1 Bartoň, Kravák – Adamík, Mysločovice – Drnovice 3:2 Dorazín D. 2, Záhnaška – Marcaník, Vrána, Nedašova Lhota – Tečovice 2:4 Struhař 2 – Šiška, Vopatřil, Řeháček, Šesták, Provodov – Slopné 4:1 Malaník 2, Kučera, Kratochvíl – Moskva.

1. Slopné 17 14 1 2 46:22 43
2. Tečovice 17 11 1 5 41:29 34
3. Tlumačov 17 8 6 3 43:31 30
4. Drnovice 18 9 1 8 54:31 28
5. Nedašova Lhota 18 8 3 7 64:68 27
6. Mysločovice 17 7 2 8 39:41 23
7. Provodov 17 6 3 8 48:43 21
8. Bylnice 17 6 1 10 43:54 19
9. Lukov 17 4 1 12 33:58 13
10. Březnice 17 2 3 12 25:59 9

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

11. kolo: Biskupice – Jaroslavice 2:4 Otruba D., Otruba F. – Vrba 3, Ševčík, Veselá – Újezd 3:3 Hoferek 2, Žaludek J. – Pavelka, Maliňák, Stružka, Kostelec – Spytihněv 0:8 Blahoš 3, Hnátek 2, Rizovski, Štulíř, Leone, Pozlovice – Příluky 6:1 Vavrys 2, Lekeš 2, Jančařík, Vrba – Vytopil.

1. Spytihněv 16 14 0 2 80:20 42
2. Jaroslavice 15 10 1 4 44:33 31
3. Újezd 15 9 3 3 70:24 30
4. Pozlovice 15 8 3 4 53:23 27
5. Veselá 15 7 3 5 44:40 24
6. Příluky 15 5 2 8 26:66 17
7. Dolní Lhota 15 2 4 9 30:56 10
8. Kostelec 15 2 1 12 33:63 7
9. Biskupice 15 2 1 12 20:75 7

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

21. kolo: Tečovice – Štípa 18:0 Šenkeřík 5, Bártek 3, Řiháček 3, Kristek 2, Svoboda, Kysučan, Vojvodík, Jordán, Ryznar, Spytihněv – Březnice 7:2 Miklas 3, Stanislav 2, Rozsypálek, Kašpárek – Metela 2, SK Vizovice – Mladcová 2:0 Maršálek, Fuksa, Újezd – Veselá 0:8 Gužík 3, Klečka 2, Žaludek 2, Sedláček, Kašava – Bratřejov 9:0 Červenka P. 5, Šarman 3, Krajča, Luhačovice – Malenovice utkání se odehraje 7. 6. 2012.

1. Veselá 20 19 1 0 140:6 58
2. SK Vizovice 20 17 1 2 172:18 52
3. Mladcová 20 14 1 5 99:14 43
4. Kašava 20 12 3 5 77:32 39
5. Újezd 20 10 3 7 68:45 33
6. Tečovice 20 10 2 8 73:72 32
7. Bratřejov 20 8 2 10 85:77 26
8. Spytihněv 20 6 2 12 55:88 20
9. Malenovice 19 4 3 12 19:81 15
10. Luhačovice 19 4 1 14 38:98 13
11. Březnice 20 4 1 15 33:112 13
12. Štípa 20 0 2 18 11:227 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 19. kolo: Doubravy – Pohořelice 0:1 Očadlík, Tlumačov – Pozlovice utkání se odehraje 7. 6. 2012, Jaroslavice – Ludkovice 5:0 Drábek 2, Řehák, Bětík, Jenáček.

1. Pozlovice 18 14 1 3 97:15 43
2. Pohořelice 19 12 4 3 85:25 40
3. Jaroslavice 19 10 2 7 78:60 32
4. Doubravy 19 7 2 10 31:71 23
5. Ludkovice 19 5 3 11 29:53 18
6. Tlumačov 18 2 0 16 19:115 6

SKUPINA B – 19. kolo: Lužkovice – Všemina 10:3 Marčík 2, Tichý 2, Holík 2, Novotný Jiří 2, HejtmánekA., Vítek – Maliňák 2, Boháč, Lukov – Březová 0:9 Trávník 5, Trunkát T. 4, Hvozdná – Trnava 7:0 Březík 3, Kotek, Machala, Minařík, Válek.

1. Hvozdná 19 17 1 1 135:16 52
2. Lužkovice 19 14 1 4 123:43 43
3. Březová 19 9 1 9 59:69 28
4. Trnava 19 9 0 10 57:95 27
5. Lukov 19 5 0 14 35:81 15
6. Všemina 19 1 1 17 23:128 4

SKUPINA C – 23. kolo: Nedašova Lhota – Dolní Lhota 1:2 Miklas A. – nehl., Bylnice – Nevšová 16:0 Fojtík M. 5, Liška M. 4, Chudárek V. 2, Sucháček R. 2, Holec K., Lukáč O., Morávek, Vysoké Pole – Poteč 4:2 Honek, Stružka, Fojtů, Machů V. – Mana F., Žák. 28. kolo: Bylnice – Bohuslavice n. Vl. 17:0 Fojtík M: 4, Miklas R. 3, Chudárek V. 3, Liška M. 2, Lukáč O. 2, Holec K.2, Konečný V., Vysoké Pole – Dolní Lhota 2:0 Řepa, Honek, Poteč – Nevšová 14:1 Koňák L. 7×, Fojtík 2, Žák 2, Mana F., Mana P., Divoš – Hyžík.

1. Bylnice 22 18 2 2 134:14 56
2. Vysoké Pole 23 16 4 3 138:18 52
3. Poteč 22 15 1 6 123:28 46
4. Dolní Lhota 23 10 3 10 94:43 33
5. Nedašova Lhota 22 10 2 10 98:48 32
6. Nevšová 22 3 0 19 47:209 9
7. Bohusl. n. Vl. 22 0 0 22 13:287 0

ZPRAVODAJOVÉ DENÍKU