MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Napajedla – Brumov 4:2 Hejda 2, Sedlář, Oláh – Janáč, Vašička, 1. Valašský FC – Hulín 0:1 Strnad, Dol. Němčí – Boršice 4:0 Škařupa 2, Ježek V., Tinka P., Vlachovice – Vsetín 4:0 Hovězák D. 2, Horáček M., Kolouch, Kunovice – Paseky Zlín 4:1 Kukla 2, Huráb, Krček – Doboš, Baťov 1930 – Uh. Brod 2:2 Přikryl, Prokeš – Plšek, Man, Morkovice – Malenovice 1:2 nehl.

1. Vlachovice 24 20 1 3 93:43 61
2. Kunovice 24 19 1 4 99:37 58
3. SK Baťov 24 12 4 8 67:43 40
4. Uh. Brod 24 12 4 8 70:49 40
5. Brumov 24 12 4 8 68:54 40
6. Paseky Zlín 24 12 3 9 57:40 39
7. Hulín 24 12 1 11 59:51 37
8. FC Vsetín 24 9 5 10 54:63 32
9. Napajedla 24 10 1 13 59:96 31
10. 1. Valašský FC 24 9 2 13 62:53 29
11. Dol. Němčí 24 8 4 12 61:76 28
12. Malenovice 24 6 3 15 41:63 21
13. Morkovice 24 6 2 16 51:93 20
14. Boršice 24 3 1 20 35:115 10

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Fr. Lhota – Vel. Karlovice 10:2 Krajča 4, Chmela M. 3, Matušinec, Zimek, Fulák, Šerý – Mynarčík, Slavičín – Štítná n. Vl. 0:3 Vaculík 2, Liška, Mladcová – Hovězí 6:0 Lebánek 3, Skalník 2, Veneny P., Návojná – Louky 8:0 Kuba, Štěpán, Šánek, Šenkeřík 5, Lidečko – Val. Klobouky 4:2 Františák T. 2, Čech, Číž – Graclík, Pechanec.

1. Návojná 20 18 1 1 97:13 55
2. Mladcová 20 16 3 1 84:23 51
3. Holešov 20 13 2 5 67:34 41
4. Val. Klobouky 20 10 1 9 49:50 31
5. Štítná n. Vl. 20 8 4 8 46:40 28
6. Hovězí 20 8 2 10 39:47 26
7. Lidečko 20 7 3 10 30:50 24
8. Slavičín 21 7 2 12 29:54 23
9. Franc. Lhota 20 6 3 11 47:62 21
10. Louky 20 6 3 11 38:67 21
11. Dol. Bečva 20 6 2 12 30:68 20
12. Vel. Karlovice 21 2 2 17 26:74 8

SKUPINA B: Strání – Luhačovice 0:1 Knot, Újezdec – Koryčany 1:0 Brulík, Havřice – Bojkovice 1:1 Hostýnek – Urbánek, Zdounky – Nedakonice 3:2 Kyrcz M. 2, Mingislutanov – Horák 2, Kunovice B – Kněžpole 1:1 Náplava – Ondica, Uh. Ostroh – Nedachlebice 0:5 Fojtík 3, Bartoš, Vicher, O. N. Ves – Chropyně 0:13 Pešek 4, Šírek J. 2, Šírek O. 2, Panáček, 2, Zvardoň, Palkovský, Karamon.

1. Luhačovice 24 21 1 2 118:28 64
2. Bojkovice 24 18 3 3 98:28 57
3. Kněžpole 24 15 3 6 74:41 48
4. Chropyně 24 14 3 7 83:33 45
5. Strání 24 14 2 8 69:44 44
6. Kunovice B 24 12 4 8 67:36 40
7. Koryčany 24 12 1 11 73:43 37
8. Nedakonice 24 8 2 14 71:95 26
9. Zdounky 24 7 5 12 49:78 26
10. Nedachlebice 24 8 1 15 63:80 25
11. Uh. Ostroh 24 6 4 14 40:71 22
12. O. N. Ves 24 7 1 16 46:110 22
13. Havřice 24 6 2 16 20:90 20
14. Újezdec 24 3 2 19 23:117 11

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Chropyně – V. Otrokovice 1:8 Podaný – Střižík, Křivánek, Hřebačka, Uh. Brod – Baťov 1930 4:3 Michalec 2, Machala, Rezek J. – Trvaj 2, Řiháček, 1. Valašský FC – Kunovice 2:4 Fiurášek, Krupa – Vlk 3, Butor, Vsetín – Nedašov 2:2 Smilek, Stuchlík – Matůšů 2, Bystřice p. H. – Poličná 1:12 předehráno, V. Karlovice – Louky 1:2 Korabík – Cink, Vičánek, Brumov – Slušovice odloženo. Předehrávka 23. kola: Brumov – Poličná 1:1 Bartozel – Trusina.

1. Slušovice 23 18 3 2 93:16 57
2. Kunovice 24 18 2 4 100:25 56
3. Poličná 24 17 2 5 111:23 53
4. 1. Valašský FC 24 15 1 8 104:32 46
5. SK Baťov 24 14 3 7 130:33 45
6. FC Vsetín 24 13 3 8 69:48 42
7. Brumov 23 10 4 9 51:46 34
8. Louky 24 10 2 12 67:55 32
9. V. Otrokovice 24 10 2 12 66:86 32
10. Uh. Brod 24 7 6 11 72:66 27
11. Nedašov 24 8 3 13 62:72 27
12. Chropyně 24 7 3 14 83:78 24
13. Vel. Karlovice 24 2 0 22 19:179 6
14. Bystřice p. H. 24 1 0 23 13:281 3

MLADŠÍ: Chropyně – V. Otrokovice 0:10 Ševčík 3, Drábek 3, Karlík 2, Odstrčil, Strachota. Uh. Brod – Baťov 1930 3:1 Šimoník, Konečný, Červík – Sokolář, 1. Valašský FC – Kunovice 1:6 Heryán – Junák 2, Pešek, Stašek, Ohnoutek, Hubál, Vsetín – Nedašov 12:2 Zajíček 5, Matyáš, Trochta, Uhřík, Juřica, Řeřucha 2 – Novák, Fojtík, Bystřice p. H. – Poličná 4:11 předehráno, V. Karlovice – Louky 2:1 Bartošek, Himmer – Nezvalík, Brumov – Slušovice odloženo. Předehrávka 23. kola: Brumov – Poličná 2:12 Šánek, Křápek – Gajdoš 4, M. Dubcová 3, K. Dubcová 2, Novák 2, Jiříček.

1. FC Vsetín 24 21 1 2 199:52 64
2. Brumov 23 21 0 2 261:46 63
3. Poličná 24 18 3 3 224:39 57
4. Slušovice 23 18 3 2 91:28 57
5. Kunovice 24 12 4 8 98:59 40
6. Uh. Brod 24 12 3 9 124:84 39
7. Louky 24 12 2 10 103:62 38
8. V. Otrokovice 24 11 1 12 75:73 34
9. Bystřice p. H. 24 10 0 14 116:118 30
10. 1. Valašský FC 24 9 0 15 73:118 27
11. SK Baťov 24 6 0 18 74:147 18
12. Vel. Karlovice 24 4 2 18 38:241 14
13. Nedašov 24 2 3 19 42:183 9
14. Chropyně 24 0 0 24 12:280 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Val. Klobouky 6:0 Zakopal 3, Beránek, Javora, Matuška, Juřinka – Fryšták 1:7 Kubela – Hřebačka 3, Staněk 3, Marčík, Paseky Zlín – Vlachovice 0:9 Hlavica 3, Pekárek 2, Rak 3, Trčka M., Ratiboř – Slavičín 4:1 Jakubík 2, Ostřanský 2 – Kraus, Hulín – Hor. Bečva 2:3 Šustal, vlastní – Polách, Bill 2. Z minulého kola: Val. Klobouky – Juřinka 0:6 Grygařík 3, Kubela, Fišer M. a V.

1. Ratiboř 19 15 3 1 147:15 48
2. Slavičín 18 13 2 3 66:17 41
3. Holešov 18 11 4 3 96:15 37
4. Fryšták 18 10 5 3 79:33 35
5. Hor. Bečva 18 10 3 5 88:31 33
6. Juřinka 18 10 1 7 68:41 31
7. Vlachovice 18 7 2 9 48:52 23
8. Štítná n. Vl. 18 6 2 10 37:69 20
9. Hulín 18 5 0 13 39:87 15
10. Val. Klobouky 18 2 0 16 14:87 6
11. Paseky Zlín 19 0 0 19 8:243 0

SKUPINA B: Napajedla – 1. FC Slovácko C odloženo, St. Město – Koryčany 1:8 Grebeň – Hubr 2, Gejdoš 3, Hanák 3, Nedakonice – Boršice 2:1 nehl., Bojkovice – Dol. Němčí 2:0 Gago 2, Uh. Ostroh – Hluk 0:0, Morkovice – Strání 8:0 nehl. Dohrávka 18. kola: Hluk – Napajedla 13:0 Nguntual Tum Thang 5, Kuřina 3, Anjel 2, Vozár, Nguntual Van David, Radoch.

1. Koryčany 22 19 0 3 154:37 57
2. Bojkovice 22 17 2 3 157:28 53
3. Kvasice 22 15 1 6 83:51 46
4. Hluk 23 12 3 8 78:48 39
5. St. Město 22 12 3 7 83:55 39
6. Dol. Němčí 22 10 3 9 54:50 33
7. 1. FC Slovácko C 21 9 4 8 43:43 31
8. Strání 22 9 3 10 45:67 30
9. Boršice 22 9 1 12 59:68 28
10. Morkovice 22 8 0 14 67:110 24
11. Uh. Ostroh 22 5 6 11 30:76 21
12. Nedakonice 24 3 4 17 35:114 13
13. Napajedla 22 1 0 21 20:161 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Val. Klobouky 6:0 Batoušek 2, Úlehla, Horák, Heryán, Pastrnák, Juřinka – Fryšták 8:0 Jaroň P. 2, Kozok V. 2, Marek, Toman V., Koleček J., Blaťák, Paseky Zlín – Vlachovice 5:3 Novotný 5 – Trčka 2, Ovesný, Ratiboř – Slavičín 1:1 Vítek – Zámečník, Hulín – Hor. Bečva 5:2 Petřík, Surovec, Jetelina, Lukeš 2 – Macura, Juroška. Z minulého kola: Val. Klobouky – Juřinka 1:7 Kružela – Prnický, Koleček, Marek, Toman, Plesník, Kozák.

1. Slavičín 18 15 2 1 95:14 47
2. Ratiboř 19 14 3 2 98:37 45
3. Juřinka 18 13 2 3 84:26 41
4. Holešov 18 13 1 4 88:17 40
5. Hor. Bečva 18 6 5 7 55:57 23
6. Fryšták 18 6 2 10 38:70 20
7. Štítná n. Vl. 18 5 5 8 27:71 20
8. Hulín 18 5 1 12 46:79 16
9. Paseky Zlín 19 5 1 13 46:103 16
10. Val. Klobouky 18 3 3 12 34:84 12
11. Vlachovice 18 2 1 15 22:75 7

SKUPINA B: Napajedla – 1. FC Slovácko C odloženo, St. Město – Koryčany 10:1 Slováček 5, Šabata 2, Jegla 2, Beneš – Budík, Nedakonice – Boršice 7:4 nehl., Bojkovice – Dol. Němčí 9:1 Martinec 2, Hřib 2, Pavlis, Buriánek, Krpálek, Polák, Vápeník – Husman, Uh. Ostroh – Hluk 0:13 Ševčík 6, Blaha 3, Nguntual Van David 2, Penk 2, Morkovice – Strání 5:1 nehl. Dohrávka 18. kola: Hluk – Napajedla 8:1 Ševčík 3, Blaha, Nguntual Van David, Frühauf, Martiš, Kužela – Kolář.

1. St. Město 22 19 0 3 181:33 57
2. Bojkovice 22 18 0 4 159:33 54
3. Hluk 23 17 2 4 126:30 53
4. Koryčany 22 16 1 5 124:45 49
5. Napajedla 22 16 0 6 112:49 48
6. Nedakonice 24 13 1 10 114:71 40
7. Strání 22 9 2 11 75:79 29
8. 1. FC Slovácko C 21 8 1 12 51:87 25
9. Kvasice 22 8 1 13 50:102 25
10. Dol. Němčí 22 4 3 15 51:113 15
11. Morkovice 22 4 1 17 42:198 13
12. Boršice 22 3 1 18 55:152 10
13. Uh. Ostroh 22 2 1 19 28:176 7