KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Brumov – Morkovice 4:4 Holba 2, Rajník, Pagáč – Galetka 2, Hrstka 2, Malenovice – Baťov 1930 4:7 Bartoň D. 2, Stružka, Smoček – Trvaj 3, Prokeš 2, Kašík, vlastní, Uh. Brod – Kunovice 1:1 Odstrčil M. – Kukla, Paseky Zlín – Vlachovice 4:2 Pinkas, Macenauer, Mlček, Doboš – Horáček M. a D., Vsetín – Dol. Němčí 2:1 Sivek, Mikulenčák – Světanský, Boršice – 1. Valašský FC 0:2 Fuksa, Malina, Hulín – Napajedla 2:0 Mrhálek, Ježák.

1. Vlachovice 25 20 1 4 95:47 61
2. Kunovice 25 19 2 4 100:38 59
3. SK Baťov 25 13 4 8 75:47 43
4. Paseky Zlín 25 13 3 9 61:42 42
5. Uh. Brod 25 12 5 8 71:50 41
6. Brumov 25 12 5 8 72:58 41
7. Hulín 25 13 1 11 61:52 40
8. FC Vsetín 25 10 5 10 56:64 35
9. 1. Valašský FC 25 10 2 13 64:53 32
10. Napajedla 25 10 1 14 59:98 31
11. Dol. Němčí 25 8 4 13 62:78 28
12. Malenovice 25 6 3 16 45:70 21
13. Morkovice 25 6 3 16 55:97 21
14. Boršice 25 3 1 21 35:117 10

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Holešov – Lidečko 1:0 Plachý, Val. Klobouky – Návojná 2:10 Sáblík, Valčík – Holba 7, Šenkeřík 2, Šánek A., Louky – Mladcová 1:7 Káňa – Lebánek 3, Venený, Brhel, Polepil, Skovajsa, Hovězí – Dol. Bečva 4:1 Berka 2, Změlík, Kašpar J. – Trna M., Štítná n. Vl. – Fr. Lhota4:0 Zvonek, Hnaníček, Liška, Vaculík.

1. Návojná 21 19 1 1 107:15 58
2. Mladcová 21 17 3 1 91:24 54
3. Holešov 21 14 2 5 68:34 44
4. Štítná n. Vl. 21 9 4 8 50:40 31
5. Val. Klobouky 21 10 1 10 51:60 31
6. Hovězí 21 9 2 10 43:48 29
7. Lidečko 21 7 3 11 30:51 24
8. Slavičín 21 7 2 12 29:54 23
9. Franc. Lhota 21 6 3 12 47:66 21
10. Louky 21 6 3 12 39:74 21
11. Dol. Bečva 21 6 2 13 31:72 20
12. Vel. Karlovice 21 2 2 17 26:74 8

SKUPINA B: Luhačovice – O. N. Ves nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Chropyně – Uh. Ostroh 5:1 Pešek, Zvardoň, Němec, Panáček, Šírek – Konečný, Nedachlebice – Kunovice B 0:0, Kněžpole – Zdounky 4:0 Flíbor 2, Otáhal, Ondica, Nedakonice – Havřice 7:1 Hyrák 4, Kubiš, Cigoš, Šebek – Hostýnek, Bojkovice – Újezdec 10:1 Gago 3, Prachař 3, Řezníček 2, Holík, Lekeš, – Jaroněk, Koryčany – Strání 4:1 Nezdařil 3, Zabloudil – Tinka P.

1. Luhačovice 24 21 1 2 118:28 64
2. Bojkovice 25 19 3 3 108:29 60
3. Kněžpole 25 16 3 6 78:41 51
4. Chropyně 25 15 3 7 88:34 48
5. Strání 25 14 2 9 70:48 44
6. Kunovice B 25 12 5 8 67:36 41
7. Koryčany 25 13 1 11 77:44 40
8. Nedakonice 25 9 2 14 78:96 29
9. Nedachlebice 25 8 2 15 63:80 26
10. Zdounky 25 7 5 13 49:82 26
11. Uh. Ostroh 25 6 4 15 41:76 22
12. O. N. Ves 24 7 1 16 46:110 22
13. Havřice 25 6 2 17 21:97 20
14. Újezdec 25 3 2 20 24:127 11

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Brumov odloženo, Slušovice – Vel. Karlovice 11:0 Adamuška 6, Žůrek, Bednařík, Tkadlec O., Buriánek, Klečka, Louky – Bystřice p. H. 9:1 Šíma 3, Votava 3, Janota, Segrado, Vičánek – Dostalík 2, Machala R., Poličná – Vsetín 8:1 Kapusta 4, Kulčák 3, Trusina – Janků, Nedašov – 1. Valašský FC odloženo, Kunovice – Uh. Brod 2:1 Kaňovský, Vlk – Sedláček, Baťov 1930 – Chropyně 6:0 Pavelka 2, Trvaj 2, Zikmund, Březík. Dohrávka 25. kola: Brumov – Slušovice 1:3 Dorňák – Klečka, Žůrek, Adamuška.

1. Slušovice 25 20 3 2 109:18 63
2. Kunovice 25 19 2 4 102:26 59
3. Poličná 25 18 2 5 119:24 56
4. SK Baťov 25 15 3 7 136:33 48
5. 1. Valašský FC 24 15 1 8 104:32 46
6. FC Vsetín 25 13 3 9 70:56 42
7. Louky 25 11 2 12 76:56 35
8. Brumov 24 10 4 10 52:49 34
9. V. Otrokovice 24 10 2 12 71:86 32
10. Uh. Brod 25 7 6 12 74:68 27
11. Nedašov 24 8 3 13 62:72 27
12. Chropyně 25 7 3 15 84:91 24
13. Vel. Karlovice 25 2 0 23 19:190 6
14. Bystřice p. H. 25 1 0 24 14:291 3

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Brumov odloženo, Slušovice -Vel. Karlovice 13:0 Zbranek 4, Vašek 3, Novák 2, Pestulka, Pekař, Vyoral, Tkadlec R., Louky – Bystřice p. H. 6:3 Vičánek 4, Kuna, Machala T. – Machala P., Poličná – Vsetín 3:6 Dubcová M. 2, Gajdoš – Uajíček 3, Gerža, Leskovjan, Martinák, Nedašov – 1. Valašský FC odloženo, Kunovice – Uh. Brod 2:2 Pešek 2 – Hulín, Červík, Baťov 1930 – Chropyně 8:0 Štefka 4, Zahradník F. 2, Bršlica, Holman. Dohrávka 25. kola: Brumov – Slušovice 10:0 Šánek 3, Vítek 2, Spáčil 2, Pecha, Zvoníček, Macháč.

1. FC Vsetín 25 22 1 2 205:55 67
2. Brumov 24 22 0 2 271:46 66
3. Slušovice 25 19 3 3 104:38 60
4. Poličná 25 18 3 4 227:45 57
5. Louky 25 13 2 10 109:65 41
6. Kunovice 25 12 5 8 100:61 41
7. Uh. Brod 25 12 4 9 126:86 40
8. V. Otrokovice 24 11 1 12 75:73 34
9. Bystřice p. H. 25 10 0 15 119:124 30
10. 1. Valašský FC 24 9 0 15 73:118 27
11. SK Baťov 25 7 0 18 82:147 21
12. Vel. Karlovice 25 4 2 19 38:254 14
13. Nedašov 24 2 3 19 42:183 9
14. Chropyně 25 0 0 25 12:288 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Fryšták 2:2 Beránek, Kotas – Hřebačka, Staněk, Val. Klobouky – Vlachovice 0:5 Trška M. 2, Trčka Š., Hlavica, Stružka, Juřínka – Slavičín 2:7 Grygařík, Kubela – Hyžík 4, Mudrák 2, Kraus, Ratiboř – Hor. Bečva 5:1 Ostřanský 2, Daněk 2, Jakubík – Opálka, Štítná n. Vl. – Hulín 2:2 Hrnčiřík, Kamenčák – Mimránek.

1. Ratiboř 20 16 3 1 152:16 51
2. Slavičín 19 14 2 3 73:19 44
3. Holešov 19 11 5 3 98:17 38
4. Fryšták 19 10 6 3 81:35 36
5. Hor. Bečva 19 10 3 6 89:36 33
6. Juřinka 19 10 1 8 70:48 31
7. Vlachovice 19 8 2 9 53:52 26
8. Štítná n. Vl. 19 6 3 10 39:71 21
9. Hulín 19 5 1 13 41:89 16
10. Val. Klobouky 19 2 0 17 14:92 6
11. Paseky Zlín 19 0 0 19 8:243 0

SKUPINA B: 1. FC Slovácko C – Morkovice 3:0 Daňková, Barnetová, Jílková, Strání – Uh. Ostroh 2:0 Vintr, Čaňo V., Hluk – Bojkovice 8:2 Kuřina 4, Nguntual Tum Thang 2, Baroň, Nguntual Van David, – Gago 2, Dol. Němčí – Kvasice 5:1 Mulko, Daněk, Pěrka, Juřenčák 2 – Zapletal, Boršice – St. Město 3:6 Šesták 2, Raštica – Doležal, Sobek 3, Roubínek, Pantlík, Koryčany – Napajedla 3:0 kontumováno (hosté se nedostavili k utkání). Dohrávka 25. kola: Napajedla – 1. FC Slovácko C 0:4 Barnetová, Dohnálková, Daňková 2.

1. Koryčany 23 20 0 3 157:37 60
2. Bojkovice 23 17 2 4 159:36 53
3. Kvasice 23 15 1 7 84:56 46
4. Hluk 24 13 3 8 86:50 42
5. St. Město 23 13 3 7 89:58 42
6. 1. FC Slovácko C 23 11 4 8 50:43 37
7. Dol. Němčí 23 11 3 9 59:51 36
8. Strání 23 10 3 10 47:67 33
9. Boršice 23 9 1 13 62:74 28
10. Morkovice 23 8 0 15 67:113 24
11. Uh. Ostroh 23 5 6 12 30:78 21
12. Nedakonice 24 3 4 17 35:114 13
13. Napajedla 24 1 0 23 20:168 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Fryšták 5:1 Karol 3, Batoušek, Úlehla – vlastní, Val. Klobouky – Vlachovice 1:0 Obadal, Juřínka – Slavičín 2:1 Jaroň P., Pernický – Sabák, Ratiboř – Hor. Bečva 11:1 Daněk 5, Machal 2, Vítek, Mareček, Zubíček, Zbranek, Matyáš – Řezáč, Štítná n. Vl. – Hulín 1:1 Zvoníček O. – Pleva.

1. Ratiboř 20 15 3 2 109:38 48
2. Slavičín 19 15 2 2 96:16 47
3. Juřinka 19 14 2 3 86:27 44
4. Holešov 19 14 1 4 93:18 43
5. Hor. Bečva 19 6 5 8 56:68 23
6. Štítná n. Vl. 19 5 6 8 28:72 21
7. Fryšták 19 6 2 11 39:75 20
8. Hulín 19 5 2 12 47:80 17
9. Paseky Zlín 19 5 1 13 46:103 16
10. Val. Klobouky 19 4 3 12 35:84 15
11. Vlachovice 19 2 1 16 22:76 7

SKUPINA B: 1. FC Slovácko C – Morkovice 5:4 Vydržalová 2, Fabiánková 2, Valášková – Ševčíková 3, Drábek, Strání – Uh. Ostroh 8:2 Vintr 2, Čaňo O. 2, Čaňo V., Žajgla J., Frühauf, Kolaja – Basovník, Ondračka, Hluk – Bojkovice 2:2 Kužela, Blaha – Koželuha, Pavlis, Dol. Němčí – Kvasice 5:1 Horňák, Jurásek, Uher, Omelka, Stojaspal – – Skácel, Boršice – St. Město 0:10 Slováček 2, Dovrtěl, Náplava 4, Jegla 2, Vojtík, Koryčany – Napajedla 3:0 kontumováno (hosté se nedostavili k utkání). Dohrávka 25. kola: Napajedla – 1. FC Slovácko C 3:8 Kolář 3 – Vojtková, Vydržalová 3, Dohnálková 2, Čagánková 2.

1. St. Město 23 20 0 3 191:33 60
2. Bojkovice 23 18 1 4 161:35 55
3. Hluk 24 17 3 4 128:32 54
4. Koryčany 23 17 1 5 127:45 52
5. Napajedla 24 16 0 8 115:60 48
6. Nedakonice 24 13 1 10 114:71 40
7. Strání 23 10 2 11 83:81 32
8. 1. FC Slovácko C 23 10 1 12 64:94 31
9. Kvasice 23 8 1 14 51:107 25
10. Dol. Němčí 23 5 3 15 56:114 18
11. Morkovice 23 4 1 18 46:203 13
12. Boršice 23 3 1 19 55:162 10
13. Uh. Ostroh 23 2 1 20 30:184 7

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

10. kolo: Bylnice – Slopné 1:1 Sucháček O. – Mosgva, Tečovice – Provodov 1:1 Vacula – Talaš, Drnovice – Nedašova Lhota 4:0 Stružka, Sucháček, Tománek, Gabko, Březnice – Mysločovice 1:7 Kučera – Skopalík D. 2, Vrabček, Dorazín, Viktorín, Dřímal, Krejsa, Tlumačov – Lukov 1:3 Barwig – Nášel 2, Kravák.

1. Slopné 18 14 2 2 47:23 44
2. Tečovice 18 11 2 5 42:30 35
3. Tlumačov 18 8 6 4 44:34 30
4. Drnovice 18 9 1 8 52:31 28
5. Nedašova Lhota 18 8 3 7 64:68 27
6. Mysločovice 18 8 2 8 46:40 26
7. Provodov 18 6 4 8 49:44 22
8. Bylnice 18 6 2 10 44:55 20
9. Lukov 18 5 1 12 36:59 16
10. Březnice 18 2 3 13 26:66 9

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A – 10. kolo: Jaroslavice – Příluky 5:1 Jakeš 2, Vrba 2, Susser – Hefka, Dolní Lhota – Pozlovice 0:4 Hasoň 2, Jančařík, Adámek, Újezd – Kostelec Hosté se k utkání nedostavili, Biskupice – Veselá 1:6 Michalec – Hoferek 4, Knirsch, vlastní.

1. Spytihněv 16 14 0 2 80:20 42
2. Jaroslavice 16 11 1 4 49:34 34
3. Újezd 16 10 3 3 73:24 33
4. Pozlovice 16 9 3 4 57:23 30
5. Veselá 16 8 3 5 50:41 27
6. Příluky 16 5 2 9 27:71 17
7. Dolní Lhota 16 2 4 10 30:60 10
8. Kostelec 16 2 1 13 33:66 7
9. Biskupice 16 2 1 13 21:81 7

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

22. kolo: Štípa – Luhačovice 4:5 Kratochvíl 2, Holík, Slovák – Smejkal 2, Hoferek2, Plášek P., Malenovice – Kašava 0:6 Kogler 2, Kocourek, Kaška, Maršálek, vlastní, Bratřejov – Újezd 2:7 Viktořík, Tomšů J. – Častulík 2, Mikulka, Kráčalík, Zicha J., Vaculín, Škrabala, Veselá – SK Vizovice 1:1 Neméch – Divílek, Mladcová – Spytihněv 12:0 Lebánek V. 3, Hruška 2, Sedláček 2, Vlček 2, Egner, Lebánek J., Říčánek, Březnice – Tečovice 5:8 Hujíček 2, Běhula, Kašík, Štancl – Řiháček 4, Bártek 3, Kowalczik. Dohrávka 21.kola: Luhačovice – Malenovice 12:0 Daňo 3, Mejzlík 3, Smejkal 3, Hoferek, Reičičar, Heckel.

1. Veselá 21 19 2 0 141:7 59
2. SK Vizovice 21 17 2 2 173:19 53
3. Mladcová 21 15 1 5 111:14 46
4. Kašava 21 13 3 5 83:32 42
5. Újezd 21 11 3 7 75:47 36
6. Tečovice 21 11 2 8 81:77 35
7. Bratřejov 21 8 2 11 87:84 26
8. Spytihněv 21 6 2 13 55:100 20
9. Luhačovice 21 6 1 14 55:102 19
10. Malenovice 21 4 3 14 19:99 15
11. Březnice 21 4 1 16 38:120 13
12. Štípa 21 0 2 19 15:232 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 20. kolo: Pohořelice – Jaroslavice 5:1 Bačík 3, Navrátil 2 – Seifert, Ludkovice – Tlumačov 4:2 Mališka 2, Rak, Pančocha A. – Dvořák, Kalandra, Pozlovice – Doubravy 9:3 Vavrys O. 3, Kraus 2, Coufalík 2, Čala, Šůstek – Sedláček, Schmied, Medek. Dohrávka 19. kola: Tlumačov – Pozlovice 0:6 Vavrys O. 4, Kraus 2.

1. Pozlovice 20 16 1 3 112:18 49
2. Pohořelice 20 13 4 3 90:26 43
3. Jaroslavice 20 10 2 8 79:65 32
4. Doubravy 20 7 2 11 34:80 23
5. Ludkovice 20 6 3 11 33:55 21
6. Tlumačov 20 2 0 18 21:125 6

SKUPINA B – 20. kolo: Všemina – Hvozdná 1:4 Jakubů – Kašpárek 2, Minařík, Hrazdíra V., Trnava – Lukov 2:4 Vývlečka, Zbranek – Červenka 2, Drábek 2, Březová – Lužkovice 6:4 Trunkát 4, Večeřa, Trávník – Marčík 2, Tichý, Marek.

1. Hvozdná 20 18 1 1 139:17 55
2. Lužkovice 20 14 1 5 127:49 43
3. Březová 20 10 1 9 65:73 31
4. Trnava 20 9 0 11 59:99 27
5. Lukov 20 6 0 14 39:83 18
6. Všemina 20 1 1 18 24:132 4

SKUPINA C – 24. kolo: Poteč – Bylnice 1:7 Kozubík – Sucháček 4, Soja 2, Fojtík, Nevšová – Nedašova Lhota 1:8 Hyžík J. – Vaněk 4, Machač 2, Prekop, Pacík, Dolní Lhota – Bohuslavice n. Vl. 9:1 Čada, Kudela D., Juráň, Trčka, Kolařík, Dorňák J., Januška, Žáček, Martinů – Fojtů M.

1. Bylnice 23 19 2 2 141:15 59
2. Vysoké Pole 23 16 4 3 138:18 52
3. Poteč 23 15 1 7 124:35 46
4. Dolní Lhota 24 11 3 10 103:44 36
5. Nedašova Lhota 23 11 2 10 106:49 35
6. Nevšová 23 3 0 20 48:217 9
7. Bohusl. n. Vl. 23 0 0 23 14:296 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

12. kolo: Pravčice – Břest 4:3 (1:0), Vaculík, Svrček, Zoubek, Ngoc – Štauber 2, Látal, Mrlínek – Lutopecny 3:4, J. Hasilík 2, Jančík – Večerka, Knapík, Chalany, Zborovice – Kvasice 0:5, Pospíšil 2, Hora 2, Havlík.

1. Kvasice 18 16 0 2 107:21 48
2. Pravčice 18 14 0 4 87:25 42
3. Zborovice 18 9 2 7 66:41 29
4. Lutopecny 18 9 2 7 70:58 29
5. Břest 18 6 1 11 39:73 19
6. Mrlínek 18 5 0 13 35:79 15
7. Rataje 18 1 1 16 14:121 4

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA – 6. kolo: Zdounky – Kostelec u Hol. 0:4, Ballner 2, Šikula, Masný, Rymice – Křenovice 1:2 (0:1), Pavelec – Pospíšilík 2, Dřínov – Žalkovice 6:5, Kroupa 3, Matics, Běhavý, Janoštík – Otáhalík 2, Bednarský, Pátík, Máčala.

1. Dřínov 10 8 0 2 42:31 23
2. Křenovice 10 6 0 4 34:25 20
3. Rymice 10 4 0 6 24:22 12
4. Kostelec u Hol. 10 4 0 6 23:26 12
5. Zdounky 10 4 0 6 23:34 12
6. Žalkovice 10 4 0 6 34:42 11

SKUPINA O 7. MÍSTO – 6. kolo: Lutopecny – Domaželice 2:3 (1:2), Hanák 2 – Složil 2, Dvořák, Zborovice – Chvalčov – nehl.

1. Domaželice 6 5 0 1 36:16 16
2. Zborovice 5 3 0 2 16:24 7
3. Lutopecny 6 2 0 4 10:18 6
4. Chvalčov 5 1 0 4 15:19 4

SKUPINA O 11. MÍSTO – 6. kolo: Těšnovice – Břest 2:8 (1:4), Tuma, L. Dvořák – Niščák 3, Jiří Látal 2, Šálek, Hanák.

1. Břest 4 4 0 0 25:5 12
2. Těšnovice 4 2 0 2 11:13 6
3. Bezměrov 4 0 0 4 2:20 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA – 10. kolo: Holešov B – Rymice 3:0, Křenek, Linda, Macháček, Chvalčov – Žeranovice 3:2 (1:2), O. Dostalík 2, J. Šmíd – Řiháková, Slavický, Zlobice – Slavkov p. H. 2:8 (1:2), Goldman, Gajarský – Tiefenbachová 2, Macůrek 2, Pavelec, Hradil, Daďa.

1. Elko Holešov B 10 8 0 2 44:9 24
2. Žeranovice 10 6 0 4 17:11 19
3. Chvalčov 10 6 0 4 37:25 18
4. Slavkov p. H. 10 6 0 4 28:19 17
5. Rymice 10 4 0 6 13:23 12
6. Zlobice 10 0 0 10 11:63 0

SKUPINA O 7. MÍSTO – 10. kolo: Rajnochovice – Loukov 1:21, Fejfr – Šíp 8, Ševčík 6, Skácelová 4, Labiš 2, Smolka, Martinice – DFK Holešov 2:1 (1:0), Gaja, Čunková – Hovořáková.

1. Loukov 8 7 0 1 90:13 21
2. Martinice 8 7 0 1 34:15 21
3. DFK Holešov 8 3 0 5 23:23 9
4. Skaštice 8 3 0 5 36:30 9
5. Rajnochovice 8 0 0 8 6:108 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UHERSKÉ HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

23. kolo: Bánov – Jarošov 1:6 (0:3) Kočica – Vaněk, Jančík, Kryštof, Blaha, M. Omelka, Kováč, Staré Město – Buchlovice 2:2 (1:2) Hříbek, Urbanovský – Prášilík, Horák, Hluk – Březolupy 6:1 (2:1) Štipčák 2, Soviš, Kryl, Píštěk, Baroň – Hubáček, Nivnice – Vlčnov 10:2 (3:2) Máčalík 4, R. Straňák 4, L. Straňák 2 – Velecký, Mikulec, Ostr. Lhota – Šumice 2:1 (2:1) Radoch, Krátký – Priessnitt.

1. Buchlovice 20 16 2 2 111:21 50
2. Vlčnov 19 15 0 4 77:40 45
3. Nivnice 20 13 1 6 100:48 40
4. Jarošov 20 13 1 6 70:36 40
5. Březolupy 20 9 1 10 54:69 28
6. Šumice 19 9 0 10 46:64 27
7. Staré Město 20 8 1 11 41:64 25
8. Ostr. Lhota 20 7 2 11 46:64 23
9. Bánov 20 7 0 13 65:68 21
10. Hluk 20 5 2 13 30:78 17
11. Prakšice 20 1 2 17 23:111 5
Osvětimany odstoupily ze soutěže.

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

27. kolo: Babice – Korytná nehl., Hradčovice – Topolná 5:2 (2:0) Moštěk 2, Pijáček 2, Švestka – Mlýnek, Foltýn.

1. Jankovice 19 14 1 4 70:36 43
2. Hradčovice 19 13 0 6 67:40 39
3. Slavkov 19 9 2 8 67:52 29
4. Topolná 20 7 2 11 56:60 23
5. Korytná 18 5 2 11 35:54 17
6. Babice 17 4 1 12 29:82 13

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

11. kolo: Jarošov – Bánov 13:0 (5:0) Olchava 5, Jurča 2, M. Jančík 4, Svoboda, Omelka, Buchlovice – Újezdec 1:5 (0:4) Chovanec – Gazdík 3, Lekeš, Mrázek, Nivnice – Ostr. N. Ves 9:1 (4:0) Šprtel 4, Bartoš 2, Chovanec, Trtek, Karlík – Pavlas, Ostr. Lhota – Šumice 0:12 (0:2) Ondřej 7, Urbánek, Zálešák, Gášek, Pančocha, Šídlo.

1. Prakšice 16 13 1 2 62:13 40
2. Šumice 16 12 2 2 101:15 38
3. Jarošov 16 12 1 3 84:27 37
4. Nivnice 16 9 2 5 61:26 29
5. Bánov 16 7 0 9 53:77 21
6. Újezdec 16 6 0 10 37:40 18
7. Ostr. Lhota 16 4 2 10 20:102 14
8. Ostr. N. Ves 16 2 1 13 19:77 7
9. Buchlovice 16 2 1 13 16:76 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 11. kolo: Popovice – Mistřice 0:17 (0:10) Veseký 12, Tomešek 2, Hromeček 3, Nedachlebice – Bílovice 1:9 (1:6) Kaňa – Zlámal 4, Slíž 2, Hrňa, Bajaja, Mateník, Kněžpole – Kostelany n. M 2:2 (0:2) Otáhal, Hančík – M. Janík, Březolupy – Topolná 0:7 (0:3) Lapčík 3, Mráz 2, Večeřa, Mikoška.

1. Topolná 16 14 1 1 108:22 43
2. Mistřice 16 14 0 2 103:13 42
3. Kostelany n. M 16 10 2 4 90:33 32
4. Bílovice 16 8 2 6 59:49 26
5. Březolupy 16 7 1 8 49:45 22
6. Kněžpole 16 6 3 7 52:56 21
7. Popovice 16 5 2 9 34:81 17
8. Mařatice 16 1 2 13 22:98 5
9. Nedachlebice 16 0 1 15 11:131 1

SKUPINA B – 11. kolo: Kudlovice – Košíky nehl., Sušice – Traplice 8:3 (3:1) J. Hubál 3, V. Šrámek 2, Fusek, Hábl, Rachůnek – A. Trávníček 2, M. Blechová, Jalubí – Babice 15:2 (13:0) David 4, T. Kolář 3, Bumbálek 3, M. Kolář, Tomaštík, Zich, Dvouletá, Dobiáš P. – Dřínka, Hořínka.

1. Velehrad 13 11 2 0 101:13 35
2. Jalubí 14 9 0 5 54:39 27
3. Babice 14 8 2 4 105:39 26
4. Osvětimany 13 8 2 3 50:17 26
5. Košíky 13 5 0 8 29:63 15
6. Kudlovice 13 4 1 8 25:38 13
7. Sušice 14 4 1 9 30:102 13
8. Traplice 14 1 0 13 11:94 3

SKUPINA C – 9. kolo: St. Hrozenkov – Podolí 7:1 (4:0) Gorčík 3, Ostravský 3, Machala – Koulak, Suchá Loz – Havřice 3:6 (2:2) M. Beníček 2, Maliňák – Štětina 3, Vykopal 2, Kreisl, Hradčovice – Orel Uh. Brod 3:2 (1:1) Kaluža, Švestka, Kroča – Beníček, Jančář, Korytná – Vlčnov 4:4 (2:1) P. Lekeš 2, Vacula, Macíček – Polanský, Čagala, Lekeš, Španěl.

1. Podolí 14 11 0 3 66:33 33
2. St. Hrozenkov 14 9 3 2 61:23 30
3. Havřice 14 8 1 5 39:21 25
4. Hradčovice 14 7 3 4 29:26 24
5. Vlčnov 14 6 3 5 53:46 21
6. Korytná 14 4 3 7 29:47 15
7. Suchá Loz 14 3 2 9 36:62 11
8. Orel Uh. Brod 14 0 1 13 34:89 1