Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji.

15.9.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Vladimír Štěpán

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Malenovice 4:2 Tinka, Fibichr, Podlas, Chmelina – Bartoň 2, Rožnov p. R. – Slušovice 4:1 Seidl, Kovář, Fuksa, Krupa – Povolný, Návojná – Kunovice nehl., Hulín – Holešov 1:4 Karamon O. – Vedra 2, Kováč, Chovanec, Vlachovice – Uh. Brod 3:5 Honek 2, Hovězák – Pospíšek 2, Jahoda, Michalec, Papírek, Baťov 1930 – Luhačovice 3:1 Utinek, Kristek, Tomaštík – Zámorský, Brumov – Bystřice p. H. 3:0 kont. (hosté nepřijeli).

1. Holešov 6 6 0 0 25:10 18
2. Luhačovice 6 4 1 1 20:6 13
3. SK Baťov 6 4 1 1 23:10 13
4. Dol. Němčí 6 4 0 2 18:13 12
5. Rožnov p.R. 6 3 2 1 24:13 11
6. Brumov 6 3 2 1 8:6 11
7. Uh. Brod 6 2 3 1 17:13 9
8. Kunovice 5 3 0 2 16:14 9
9. Návojná 5 2 1 2 9:10 7
10. Hulín 6 2 0 4 12:16 6
11. Vlachovice 6 1 0 5 15:30 3
12. Slušovice 6 0 2 4 10:16 2
13. Malenovice 6 0 2 4 8:19 2
14. Bystřice p. H. 6 0 0 6 5:34 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Slavičín 2:5 Mikoška 2 – Vaculín, Mikulka, Havlín, Bartoš, Lidečko – Val. Klobouky 0:3 Líňa, Kamenčák, Pecl, Vel. Karlovice – Štítná n. Vl. 4:2 Podešva, Drozd, Jochec, Pavelka – Bartoška, Štěpančík. Utkání Hovězí – Val. Polanka, Juřinka – Fr. Lhota, Ratiboř – Louky a Provodov – Mladcová se pro nezpůsobilý terén neodehrála.

1. Louky 5 5 0 0 21:4 15
2. Slavičín 6 5 0 1 26:11 15
3. Vel. Karlovice 6 4 1 1 19:18 13
4. Val. Polanka 5 3 1 1 23:9 10
5. Mladcová 5 3 1 1 24:11 10
6. Juřinka 5 3 0 2 19:11 9
7. Ratiboř 5 2 2 1 18:13 8
8. Štítná n. Vl. 6 2 1 3 14:13 7
9. Hovězí 5 2 0 3 8:14 6
10. Provodov 5 2 0 3 12:19 6
11. Val. Klobouky 6 2 0 4 9:25 6
12. Lidečko 6 1 1 4 8:16 4
13. Franc. Lhota 5 0 1 4 4:21 1
14. Napajedla 6 0 0 6 7:27 0

SKUPINA B: Zdounky – Kvasice 6:7 Horák 4, Kyrzc, Andrýsek – Brázdil 3,Pospíšil, Železník, Zapletal 2, Nivnice – Chropyně 5:0 Straňák 2, Majek 2, Flasar, Buchlovice – Koryčany 0:1 Hubr, Morkovice – Uh. Ostroh 6:0 Novák 2, Prachař, Pajgr, Formánek, Řezníček, Boršice – Hluk 1:3 Sýkora – vlastní, Gášek, Hrabal, Nedachlebice – Kněžpole 4:9 Fojtík 2, Blizňák, Novák – Veselý 3, Hančík 2, Mažgut 2, Flíbor, Horký. Utkání Strání – Bojkovice se pro nezpůsobilý terén neodehrálo.

1. Nivnice 6 5 0 1 36:9 15
2. Buchlovice 6 5 0 1 30:3 15
3. Kvasice 6 4 1 1 21:16 13
4. Koryčany 6 4 0 2 24:14 12
5. Zdounky 6 4 0 2 24:19 12
6. Hluk 6 3 1 2 12:12 10
7. Bojkovice 5 3 0 2 22:12 9
8. Morkovice 6 3 0 3 20:18 9
9. Strání 4 2 0 2 10:7 6
10. Boršice 6 2 0 4 19:17 6
11. Kněžpole 5 2 0 3 16:24 6
12. Nedachlebice 6 1 0 5 14:36 3
13. Chropyně 6 1 0 5 8:31 3
14. Uh. Ostroh 6 0 0 6 2:40 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Rožnov p. R. – Louky 4:1 Pavlíček 2, Zetek 2 – Křek, Luhačovice – Vsetín 1:10 Kúdela – Najt 4, Janků 3, Juřica, Naňák, Mičoušek, Kunovice – Uh. Brod 8:0 Pešek 3, Junák, Tomaštík, Golian, Oslzla, Štěrba, Baťov 1930 – Ratiboř 7:0 Rusek 3, Šiška 2, Vondráček, Vybíral. Utkání V. Otrokovice – Brumov a Slavičín – Slušovice se pro nezpůsobilý terén neodehrála.

1. Rožnov p.R. 4 4 0 0 22:4 12
2. Kunovice 4 3 0 1 25:2 9
3. FK Vsetín 4 2 0 2 18:8 6
4. SK Baťov 3 2 0 1 8:1 6
5. Brumov 2 2 0 0 6:3 6
6. V. Otrokovice 2 2 0 0 4:2 6
7. Slušovice 3 2 0 1 6:11 6
8. Slavičín 3 1 0 2 3:4 3
9. Luhačovice 3 0 1 2 6:18 1
10. Uh. Brod 3 0 1 2 4:19 1
11. Louky 4 0 0 4 2:12 0
12. Ratiboř 3 0 0 3 1:21 0

MLADŠÍ: Rožnov p. R. – Louky 4:3 Galus 2, Lokša, Hrůzek – Kuna 2, Štípek, Luhačovice – Vsetín 2:6 Hyžík, Máčala – Hurta 2, Janíček, 2, Škrla, Fojtů, Kunovice – Uh. Brod 2:4 Reňák, vlastní – Šimoník, Moravanský, Hrabalík, Mléčka, Baťov 1930 – Ratiboř 5:1 Kolenič 3, Bršlica, Sovadina, – Machala. Utkání Slavičín – Slušovice a V. Otrokovice – Brumov se pro nezpůsobilý terén neodehrála. Z minulého kola: Vsetín – Rožnov p. R. nehl. 3:3.

1. Rožnov p.R. 4 3 1 0 23:9 10
2. Slavičín 3 3 0 0 20:5 9
3. Louky 4 3 0 1 19:8 9
4. FK Vsetín 4 2 1 1 18:11 7
5. Uh. Brod 3 2 0 1 19:9 6
6. SK Baťov 3 2 0 1 17:9 6
7. Kunovice 4 2 0 2 13:17 6
8. Slušovice 3 1 0 2 11:17 3
9. V. Otrokovice 2 0 0 2 3:9 0
10. Brumov 2 0 0 2 1:14 0
11. Ratiboř 3 0 0 3 4:20 0
12. Luhačovice 3 0 0 3 6:26 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Vlachovice 10:0 Šupčík 3, Petřík 2, Lukeš 2 – Pravda 2, Niščák, Štítná n. Vl. – Vel. Karlovice nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Juřinka – Nedašov 4:0 Trlifaj 2, Toman J., Indrák, Hor. Bečva – Bystřice p. H. 6:0 Maceček 4, Macura Jakub, Macura Jan. Utkání Holešov – Paseky Zlín se pro nezpůsobilý terén neodehrálo.

1. Hulín 4 4 0 0 19:0 12
2. Juřinka 4 3 1 0 14:3 10
3. Štítná n. Vl. 3 3 0 0 7:2 9
4. Holešov 3 2 1 0 13:4 7
5. Paseky Zlín 2 1 1 0 7:1 4
6. Val. Klobouky 3 1 1 1 3:9 4
7. Hor. Bečva 4 1 0 3 9:8 3
8. Nedašov 3 0 0 3 0:6 0
9. Vlachovice 2 0 0 2 0:11 0
10. Vel. Karlovice 2 0 0 2 1:14 0
11. Bystřice p. H. 4 0 0 4 2:17 0

SKUPINA B: Napajedla – Kvasice nehl., FA Zlechov – Dol. Němčí 1:5 Bánovský – Talský, Hanák, Horňák, Omelka, Bobčík R., Bojkovice – Koryčany 3:1 Martinec, Hřib, Vápeník – Nezdařil, Boršice – Strání 0:6 Frühauf 2, Čaňo O., Čaňo V., Žajgla M., Kolaja. Utkání Nedakonice – St. Město a Hluk – Morkovice se pro nezpůsobilý terén neodehrála.

1. Koryčany 4 3 0 1 23:5 9
2. Bojkovice 4 3 0 1 18:5 9
3. Strání 4 3 0 1 15:4 9
4. Morkovice 2 2 0 0 11:5 6
5. St. Město 3 2 0 1 9:5 6
6. Dol. Němčí 3 2 0 1 6:3 6
7. Nedakonice 3 2 0 1 6:11 6
8. Kvasice 3 1 0 2 5:7 3
9. Hluk 3 1 0 2 4:8 3
10. Napajedla 2 0 0 2 1:4 0
11. Boršice 3 0 0 3 1:13 0
12. Zlechov 4 0 0 4 4:33 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Vlachovice 6:0 Neradil 3, Tobolík, Plško, Pitner , Štítná n. Vl. – Vel. Karlovice nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Juřinka – Nedašov 6:2 Konečný R., Konečná 2, Němec, Pelc – Kolínek J., Machač, Hor. Bečva – Bystřice p. H. 0:3 Maťa 2, Žiška. Utkání Holešov – Paseky Zlín se pro nezpůsobilý terén neodehrálo.

1. Hulín 4 3 1 0 19:6 10
2. Štítná n. Vl. 3 3 0 0 12:4 9
3. Holešov 3 2 1 0 15:3 7
4. Val. Klobouky 3 2 0 1 13:7 6
5. Bystřice p. H. 4 2 0 2 10:8 6
6. Juřinka 4 1 1 2 13:13 4
7. Paseky Zlín 2 1 0 1 11:2 3
8. Hor. Bečva 4 1 0 3 9:19 3
9. Vel. Karlovice 2 0 1 1 3:13 1
10. Nedašov 3 0 0 3 5:19 0
11. Vlachovice 2 0 0 2 1:17 0

SKUPINA B: Napajedla – Kvasice nehl., FA Zlechov – Dol. Němčí 6:6 Bednařík 2,Haša 2, Černota, Salinger- Horňák 2, Bobčík R., Ambros V. a L., Bojkovice – Koryčany 11:1 Lukáš 3, Kavka 3, Andrlík 2, Buriánek 2, Králík – Kaňa, Boršice – Strání odl. Utkání Nedakonice – St. Město a Hluk – Morkovice se pro nezpůsobilý terén neodehrála.

1. Bojkovice 4 4 0 0 52:2 12
2. Koryčany 4 3 0 1 30:17 9
3. Napajedla 2 2 0 0 11:5 6
4. St. Město 3 2 0 1 12:10 6
5. Zlechov 4 1 1 2 18:27 4
6. Boršice 2 1 0 1 25:8 3
7. Morkovice 2 1 0 1 8:10 3
8. Hluk 3 1 0 2 10:15 3
9. Kvasice 3 1 0 2 8:16 3
10. Strání 3 1 0 2 7:20 3
11. Dol. Němčí 3 0 1 2 12:14 1
12. Nedakonice 3 0 0 3 4:53 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A – 4. kolo: Jaroslavice – SK Vizovice 4:2 Susser 2, Vrba, Jakeš – Machů, Jurygáček, Hvozdná – Příluky 1:3 Kocourek – Vytopil T., Žák, Všemina – Fryšták 2:9 Jakubů, Hrnčiřík – Hřebačka 4, Doležel 2, Gregor, Hrbáček, Kovář, Slušovice B – Spytihněv pro nezpůsobilý terén neodehráno, Štípa – Halenkovice 7:1 Holík 3, Skřivánek, Konig, Kogler, Kolář – Rapant.

1. Slušovice B 3 3 0 0 16:1 9
2. Fryšták 4 3 0 1 13:5 9
3. Jaroslavice 4 3 0 1 11:7 9
4. Hvozdná 4 2 0 2 7:7 6
5. SK Vizovice 4 1 2 1 7:8 5
6. Spytihněv 3 1 1 1 10:8 4
7. Příluky 4 1 1 2 5:8 4
8. Štípa 3 1 0 2 7:8 3
9. Všemina 3 0 1 2 7:17 1
10. Halenkovice 4 0 1 3 5:19 1

SKUPINA B – 4. kolo: Pozlovice – Poteč 1:2 Vavrys J. – Masař V., Masař R. Utkání Nedašova Lhota – Újezd a Bylnice – Dolní Lhota se pro nezpůsobilý terén neodehrála.

1. Újezd 3 2 1 0 14:4 7
2. Dolní Lhota 3 2 1 0 11:5 7
3. Nedašova Lhota 3 2 0 1 11:5 6
4. Bylnice 3 1 1 1 7:11 4
5. Poteč 4 1 1 2 5:17 4
6. Pozlovice 4 0 0 4 9:15 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

4. kolo: Tečovice – Fryšták 1:3 Janek – Holík, Daněk, Macek, Bratřejov – Malenovice 3:4 Jančík J., Sluštík, Vaculík – Macek O. 3, Bartošík, Slušovice B – Kašava 5:3 Kurtin 2, Gužík, Novák, Novotný – Drábek 3, Bylnice – Újezd 10:0 Lysák M. 4, Lukáč O. 3, Chovančík L. 2, Červenka. Utkání Dolní Lhota – SK Vizovice a Mladcová – Spytihněv se pro nezpůsobilý terén neodehrála.

1. Fryšták 4 4 0 0 14:2 12
2. Malenovice 4 3 1 0 12:7 10
3. Slušovice B 4 3 0 1 17:7 9
4. Bylnice 4 2 1 1 17:11 7
5. Dolní Lhota 3 2 1 0 8:4 7
6. Bratřejov 4 2 0 2 12:9 6
7. Mladcová 3 1 1 1 6:6 4
8. Kašava 4 1 0 3 7:10 3
9. SK Vizovice 3 1 0 2 4:7 3
10. Tečovice 4 1 0 3 4:9 3
11. Spytihněv 3 0 0 3 2:12 0
12. Újezd 4 0 0 4 3:22 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 4. kolo: Jaroslavice – Žeranovice 1:1 Liška – Kohout. Utkání Mysločovice – Tlumačov a Březnice – Lhota u Mal. se pro nezpůsobilý terén neodehrála.

1. Žeranovice 4 3 1 0 8:2 10
2. Mysločovice 3 2 1 0 17:7 7
3. Jaroslavice 4 2 1 1 5:7 7
4. Tlumačov 2 1 0 1 4:4 3
5. Březnice 2 0 1 1 6:8 1
6. Ludkovice 3 0 0 3 1:6 0
7. Lhota u Mal. 2 0 0 2 1:8 0

SKUPINA B – 4. kolo: Trnava – Kostelec 13:2 Hrnčiřík 5, Zbranek 4, Krajča, Vrána, Holík, vlastní – Palus, Ráček, Příluky – Lužkovice 1:10 Zatloukal – Novotný 3, Hejtmánek D. 3, Tichý 2, Krajča, Hejtmánek A. Utkání Štípa – Hvozdná se pro nezpůsobilý terén neodehrálo.

1. Lužkovice 3 3 0 0 31:3 9
2. Lukov 3 3 0 0 16:4 9
3. Trnava 4 2 0 2 24:20 6
4. Příluky 4 2 0 2 6:11 6
5. Štípa 3 1 0 2 16:9 3
6. Hvozdná 2 0 0 2 1:11 0
7. Kostelec 3 0 0 3 2:38 0

SKUPINA C – 4. kolo: Nedašova Lhota – Sehradice 1:3 Miklas A. – Váňa 3. Utkání Nevšová – Poteč se pro nezpůsobilý terén neodehrálo.

1. Sehradice 3 3 0 0 30:5 9
2. Nedašova Lhota 4 3 0 1 20:4 9
3. Nevšová 2 1 0 1 1:2 3
4. Bohuslavice 3 0 0 3 1:17 0
5. Poteč 2 0 0 2 4:28 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Dřínov – Rataje 5:1 (3:1), N. Kroupa 3, K. Kroupa, Bilík – Raška, Lutopecny – Rymice 3:0 (3:0), Gerla 2, Večerka, Kostelec u Hol. – Zborovice 2:5 (2:2), T. Procházka, J. Procházka – Gremlica 2, Chytrý, Prachař, Bartoš, Břest – Mrlínek 6:2 (1:0), Bejdák 4, J. Látal, Karamon – D. Vepřek, T. Vepřek.

1. Břest 3 3 0 0 14:5 9
2. Zborovice 3 2 0 1 14:6 6
3. Žalkovice 2 2 0 0 8:1 6
4. Lutopecny 3 2 0 1 6:5 6
5. Dřínov 3 1 0 2 8:7 3
6. Mrlínek 2 1 0 1 4:7 3
7. Rataje 2 1 0 1 2:5 3
8. Rymice 3 0 0 3 3:13 0
9. Kostelec u Hol. 3 0 0 3 2:12 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Chropyně – Těšnovice 3:4, Podaný 2, F. Dočkal – Majkrič 2, P. Dočkal, Dobroslávek, Chvalčov – Bezměrov 8:2, O. Dostalík 4, P. Dostalík 2, Macůrek 2 – Hrabal 2, Zlobice – Zdounky 0:4 (0:4), Přibyl, Tomeček, Pospíšil, Škrabal.

1. Zdounky 2 2 0 0 9:0 6
2. Těšnovice 2 2 0 0 11:7 6
3. Chropyně 3 2 0 1 8:5 5
4. Chvalčov 3 1 0 2 13:11 4
5. Zlobice 3 1 0 2 3:9 3
6. Bezměrov 3 0 0 3 4:16 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov B – Prusinovice odloženo na 25. 9. (17.00), Chvalčov – DFK Holešov 1:2 pen., P. Dostalík – Illéšová, Pospíšil, Žeranovice – Mrlínek 3:2 pen. (0:1), T. Kolečík 2, Klimek – Duchoň 2, Martinice – Rajnochovice 4:2 (3:1), Čunková 2, Hlaváč, Uruba – Číp, Rajnoch. Dohrávky 3. kola: DFK Holešov – Martinice 1:2 pen. (1:0), Illéšová – Slanina, Starosta.

1. Martinice 3 3 0 0 10:4 8
2. Chvalčov 3 2 0 1 11:5 7
3. Holešov B 2 2 0 0 44:0 6
4. DFK Holešov 3 2 0 1 21:3 6
5. Prusinovice 2 1 0 1 2:19 3
6. Žeranovice 3 1 0 2 4:31 2
7. Mrlínek 3 0 0 3 5:10 1
8. Rajnochovice 3 0 0 3 3:28 0

SKUPINA B: Rymice – Skaštice 3:1 (1:0), Pavelec, Polaštík, Kovaříková – vl., Kroměříž C – Lubná nehl., Lutopecny – Zdounky 4:3 (1:0), Cimra 3, Králíček – Chalupa, Syručka, Měrka.

1. Lutopecny 3 3 0 0 9:3 9
2. Kroměříž C 1 1 0 0 7:0 3
3. Lubná 2 1 0 1 4:3 3
4. Skaštice 3 1 0 2 7:10 3
5. Rymice 2 1 0 1 3:8 3
6. Dřínov 1 0 0 1 1:4 0
7. Zdounky 2 0 0 2 7:10 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Loukov – Prusinovice 1:9, Dolák – M. Pumprla 5, M. Měrka 2, J. Pumprla, J. Měrka, Kroměříž C – Morkovice 13:4, Jiřík 4, Večerka 3, Nohava 3, Šlechta 2, Vojáček – Žourek 3, P. Měrka, Morkovice – Loukov 8:0, Žourek 3, Hamala 3, Doleželová, Měrka, Prusinovice – Kroměříž C 0:17, Tetera 4, Stavjaníková 4, Jány 3, Nohava 2, Vojtěch 2, Šlechta 2.

1. Kroměříž C 4 4 0 0 66:5 12
2. Morkovice 6 4 0 2 40:39 12
3. Prusinovice 4 2 0 2 22:28 6
4. Loukov 6 2 0 4 28:42 6
5. Rataje 4 0 0 4 1:43 0

SKUPINA B: Utkání Žalkovice – Kvasice, Lutopecny – Koryčany, Kvasice – Koryčany, Lutopecny – Žalkovice odloženy, turnaj se odehraje v Lutopecnách 19. 10. od 10 hodin.

1. Kvasice 2 2 0 0 13:7 6
2. Koryčany 2 1 0 1 13:9 3
3. Žalkovice 2 1 0 1 5:11 3
4. Lutopecny 2 0 0 2 5:9 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Kroměříž C – Morkovice 17:2, Vaněk 12, Klečka 3, Majtner, Brančík – Pučan, Žourek, Loukov – Prusinovice 14:5, Žaloudík 10, Václavík 2, Zemánek, Závodný – M. Pumprla 2, M. Měrka 2, Gerát, Prusinovice – Kroměříž C 5:13, M. Měrka 3, J. Pumprla, M. Pumprla – Vaněk 8, Klečka 2, Majtner, Vanďouch, Alexi, Morkovice – Loukov 2:15, Pučan, Žourek – Žaloudík 9, Zemánek 3, Václavík 2, Závodný.

1. Loukov 6 5 0 1 93:23 15
2. Rataje 4 3 0 1 41:26 9
3. Kroměříž C 4 2 0 2 33:55 6
4. Prusinovice 4 1 0 3 26:50 3
5. Morkovice 6 1 0 5 32:71 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: O. N. Ves – Nedakonice 3:3 (2:1) Hél 2, Ťok – Gabriel, Andrýsek, Cigoš, St. Město – Mařatice odl., Popovice – Bílovice 1:6 (1:4) Záchvěj – Blaha 3, Bartoš, Zlámal, Župík, Jarošov – SK Zlechov odl.

1. Jarošov 3 3 0 0 35:3 9
2. Ostr. Nová Ves 4 2 1 1 9:12 7
3. Nedakonice 3 2 1 0 9:3 7
4. Staré Město 3 2 0 1 18:6 6
5. SK Zlechov 3 1 0 2 13:13 3
6. Bílovice 3 1 0 2 6:10 3
7. Popovice 4 0 0 4 2:43 0
8. Mařatice 1 0 0 1 0:2 0

SKUPINA B: Újezdec – Korytná 15:0 Michalec 5, Brulík 4, Gazdík 3, Malina 2, Lekeš, Hradčovice – Prakšice 2:2 (1:2) Moštěk 2 – Slezák 2, Podolí – Vlčnov 1:3 (0:2) Pitr – Sagula 3, Bánov – Šumice odl.

1. Bánov 3 3 0 0 22:2 9
2. Újezdec-Těšov 4 3 0 1 26:10 9
3. Vlčnov 3 3 0 0 17:2 9
4. Prakšice 3 2 1 0 18:6 7
5. Šumice 2 2 0 0 19:0 6
6. Havřice 3 1 0 2 17:14 3
7. Hradčovice 4 0 1 3 3:32 1
8. Podolí 4 0 0 4 3:18 0
9. Korytná 4 0 0 4 2:43 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Újezdec – Prakšice 2:1 (1:1) F. Lekeš, M. Brulík – Řezníček, Nivnice – Bánov 14:0 (5:0) Bartoš 6, Matušák 2, Chovanec 2, V. Straňák 2, M. Hladiš, P. Trtek, O. Lhota – O. N. Ves 0:11 (0:5) Kumbár 6, Zumr, L . Ščuka, M. Ščuka, T. Ondračka, M. Ondračka, Topolná – Uh. Ostroh 1:2 (0:2) Kučera – Rapant, Daniel, Mistřice – Šumice 2:1 (1:1) J. Posolda, Kučík – Mlčůch.

1. Nivnice 3 3 0 0 43:1 9
2. Újezdec-Těšov 2 2 0 0 9:3 6
3. Mistřice 2 2 0 0 8:2 6
4. Uherský Ostroh 3 2 0 1 9:20 6
5. Prakšice 3 2 0 1 15:2 6
6. Šumice 2 1 0 1 8:2 3
7. O. N. Ves 3 1 0 2 12:24 3
8. Topolná 3 0 1 2 3:11 1
9. Jarošov 2 0 1 1 3:8 1
10. Ostrožská Lhota 2 0 0 2 2:18 0
11. Bánov 3 0 0 3 2:23 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Traplice – Buchlovice 0:9 (0:4) Lukaštík 3, Pientok 3, Kučík 2, Horák, Košíky – Jalubí 0:7 (0:2) T. Kolář 3, A. Dobiáš 2, P. Dobiáš, Fiedor, Osvětimany – Velehrad 18:1 (11:1) M. Čevelík 4, Krsička 4, Trlida 3, V. Kučera 2, Potyka, Čevelík, O. Vašek, Pecha, Konečný – Gavenda.

1. Osvětimany 2 2 0 0 28:1 6
2. Jalubí 2 2 0 0 17:0 6
3. Velehrad 3 2 0 1 11:22 6
4. Buchlovice 2 1 0 1 9:2 3
5. Sušice 2 1 0 1 2:10 3
6. Košíky 2 0 0 2 4:13 0
7. Traplice 3 0 0 3 0:23 0

SKUPINA B: Mařatice – Havřice 2:3 (2:1) nehl., Popovice – Březolupy 4:1 (2:0) Novák 2, Červenka, Vlachynský – Hromeček, Nedachlebice – Kněžpole 2:6 (2:3) Kafka, Kaňa – Otáhal 4, Fojtík 2.

1. Kněžpole 2 2 0 0 15:2 6
2. Bílovice 2 2 0 0 6:4 6
3. Popovice 3 2 0 1 6:10 6
4. Havřice 2 1 0 1 5:5 3
5. Mařatice 1 0 0 1 2:3 0
6. Březolupy 1 0 0 1 1:4 0
7. Nedachlebice 3 0 0 3 4:11 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ:

SKUPINA A: Hradčovice – Buchlovice odl., Podolí – Vlčnov 0:21 (0:11) K. Kroupa 5, O. Cagala 3, F. Šobáň 3, D. Plesl3, J. Koníček 2, P. Minarčík 2, Machala, Juřenčák, Barina, Tupesy – FA Zlechov 5:4 (3:1) M. Bánovský 3, Ar. Hubík, Al. Hubík – Golan I 3, Kmínek, Hradčovice – Tupesy 1:6 (1:1) Kroča – D. Bánovský 2, M. Bánovský, L. Bánovský, Art. Hubík, Alex. Hubík.

1. Tupesy 3 3 0 0 29:6 9
2. Vlčnov 2 2 0 0 35:3 6
3. Ořechov 1 1 0 0 11:3 3
4. Hradčovice 3 1 0 2 10:23 3
5. FA Zlechov 3 1 0 2 21:11 3
6. Babice 2 1 0 1 7:14 3
7. Buchlovice 1 0 0 1 3:4 0
8. Podolí 3 0 0 3 1:53 0

SKUPINA B: Slavkov – St. Hrozenkov odl., Březová – S. Loz 25:0 (13:0) Hanák 11, P. Ševčík 9, T. Moravčík 3, L. Uher, Panák, Bystřice p. L – Korytná 2:13 (1:6) Foltýn 2 – Čagánek 5, Klon 3, Málek 3, Mrázek, Lekeš, Orel Uh. Brod – ČSK Uh. Brod 0:10 (0:4) Šimoník 3, Kvasnica 3, O. Bartoš, Mléčka, Valenta, Š. Bartoš.

1. Březová 3 3 0 0 40:5 9
2. ČSK Uherský Brod 3 2 0 1 26:11 6
3. Korytná 3 2 0 1 18:6 6
4. Slavkov 1 1 0 0 3:1 3
5. St. Hrozenkov 2 1 0 1 3:5 3
6. Orel Uherský Brod 2 1 0 1 8:11 3
7. Suchá Loz 3 0 0 3 2:31 0
8. Bystřice p. L. 3 0 0 3 3:33 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: FA Zlechov – Nivnice nehl., Spytihněv – Uh. Ostroh 3:8 (3:4) Světnička 2, Jurčeka – Tomečková 3, Hlaváčková 2, Ježková, Mikačová, K. Škrabalová, O. N. Ves – FC Slovácko odl., Nivnice – Vlčnov 1:10 (0:5) Večeřa – Dvorský 5, Bednařík 2, Novosad 2, Peržela ml., Buchlovice – FA Zlechov nehl., Tupesy – Hluk 15:0 (10:0) Tomeček 9, Pelikánová 3, Čagánek 3, Tupesy – Buchlovice 8:2 (4:1) Jurčeka 3, Světnička 4, Pšurný – Bednařík 2.

1. FC Slovácko 4 3 1 0 54:11 10
2. Dolní Němčí 3 2 1 0 30:11 7
3. Tupesy 4 2 1 1 31:16 7
4. Ostr. Nová Ves 3 2 0 1 25:10 6
5. Hluk 4 2 0 2 26:19 6
6. Uh. Ostroh 2 1 1 0 17:11 4
7. Nivnice 1 1 0 0 8:7 3
8. FA Zlechov 3 1 0 2 17:20 3
9. Vlčnov 2 0 0 2 1:28 0
10. Buchlovice 3 0 0 3 3:34 0
11. Spytihněv 3 0 0 3 4:49 0

MLADŠÍ: FA Zlechov – Nivnice nehl., Spytihněv – Uh. Ostroh odl., O. N. Ves – FC Slovácko 5:8 (2:4) Sucháň 4, Prchlík – Pastyříková 3, Kopčilová 2, Hanáčková, Obadalová, Stašková, Nivnice – Vlčnov odl., Buchlovice – FA Zlechov 10:3 (:) Kořínek 4, Marek 3, Daňhel, Špalek, Zámečník – Zejda 3, Tupesy – Hluk 4:3 (2:2) T. Chramcov 3, Kovařík – Zlínský, Koníček, Kremr, Tupesy – Buchlovice 4:9 (3:3) Chramcov T. 2, Dostál, Martinák – Daňhel 5, Marek 2, Janík, Kořínek, O. N. Ves – FA Zlechov 7:5 (3:4) Prchlík 3, Opravil 2, Sucháň, Kalný – Janoušek 3, Zejda.

1. FC Slovácko 4 2 1 1 31:27 7
2. Uh. Ostroh 2 2 0 0 16:10 6
3. Buchlovice 3 2 0 1 23:19 6
4. Tupesy 4 2 0 2 15:15 6
5. Hluk 4 2 0 2 27:30 6
6. Ostr. Nová Ves 3 1 1 1 18:19 4
7. Nivnice 1 1 0 0 16:7 3
8. Spytihněv 3 1 0 2 17:17 3
9. Dolní Němčí 3 1 0 2 6:13 3
10. Vlčnov 2 0 2 0 13:13 2
11. FA Zlechov 3 0 0 3 13:25 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Topolná – Březolupy nehl., Mařatice – Ořechov odl., Babice – Huštěnovice 1:13 (1:3) Litoš – Šťastová 5, Šenkeřík 3, Čechmánek 3, Kraváček, Grebeníček, Mistřice – Nedakonice 3:12 (2:6) P. Tománek, M. Tománek, Kopčil – Horňák 8, Král, Krajča, Jarošov – Kněžpole 1:6 (0:3) Pařenica – Šimík 3, Hubáček 2, Lorenc.

1. Kněžpole 4 4 0 0 47:7 12
2. Huštěnovice 3 3 0 0 32:8 9
3. Ořechov 2 2 0 0 45:2 6
4. Nedakonice 3 2 0 1 30:19 6
5. Jarošov 2 1 0 1 7:11 3
6. Březolupy 3 1 0 2 22:39 3
7. Mařatice 3 0 0 3 6:27 0
8. Topolná 2 0 0 2 6:28 0
9. Mistřice 2 0 0 2 5:29 0
10. Babice 2 0 0 2 1:31 0

SKUPINA B: Újezdec – Orel Uh. Brod nehl., Hradčovice – FC Slovácko B 3:4 (3:3) Maleňák 2, Šobáň – Jonášová 2, Hlaváčková, Tomečková, Havřice – ČSK Uh. Brod nehl., Bánov – Prakšice nehl., Havřice – Újezdec odl., Prakšice – Havřice 1:3 (0:3) – Chovanek 2, Plášek.

1. Slovácko B 4 4 0 0 55:11 12
2. Hradčovice 3 2 0 1 13:10 6
3. Havřice 2 2 0 0 7:4 6
4. Bánov 2 1 0 1 10:5 3
5. ČSK Uherský Brod 3 1 0 2 23:34 3
6. Prakšice 2 0 0 2 3:7 0
7. Újezdec-Těšov 2 0 0 2 4:19 0
8. Orel Uherský Brod 2 0 0 2 6:31 0

SKUPINA C: Strání B – Korytná odl., Slavkov – Šumice 8:4 (4:2) M. Tureček 6, Krhovský, Uher – Zálešák 2, Koktavý 2, Březová – Rudice 20:1 (9:1) Panák 10, J. Křeháček 4, O. Horňák 2, D. Horňák, M. Uher – D. Plášek.

1. Slavkov 2 2 0 0 32:4 6
2. Březová 2 1 1 0 21:2 4
3. Žitková 1 1 0 0 4:1 3
4. Strání 1 0 1 0 1:1 1
5. Korytná 2 0 1 1 3:6 1
6. Šumice 2 0 1 1 6:10 1
7. Rudice 2 0 0 2 1:44 0

Autor: Robert Štach

15.9.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podchod  na Náměstí práce ve Zlíně.
34

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Tři zápasy nepodmíněně. To je trest udělený disciplinární komisí pro kapitána hokejistů Aukro Berani Zlín Ondřeje Veselého za drsný zákrok kolenem na vítkovického útočníka Rostislava Deje z úterního utkání 14. kola extraligy. Slovenský forvard včera odpoledne podstoupil vyšetření, které však podle prvních zpráv z ostravského klubu bude vážnějšího a dlouhodobějšího charakteru.

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení