KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Bystřice p. H. 9:0 Zámečník 4, Ježek, Tinka, Podlas, Chmelina, Pastorek, Brumov – Luhačovice 2:0 Kovář, Fojtík, Baťov 1930 – Uh. Brod 2:3 Pavelka, Janovský – Michalec 3, Vlachovice – Holešov 0:2 Beránek, Kadlčík, Hulín – Kunovice 0:4 Velcr 2, Dávid, Hlavatý, Návojná – Slušovice 2:1 Šimšálek, Talčík – Žaludek, Rožnov p. R. – Malenovice 2:0 Kubáň, Fiurášek.

1. Luhačovice 20 15 3 2 65:20 48
2. Kunovice 20 15 2 3 66:25 47
3. Holešov 20 14 2 4 66:27 44
4. Rožnov p. R. 20 11 4 5 68:29 37
5. Návojná 20 9 4 7 33:26 31
6. Dol. Němčí 20 9 2 9 46:44 29
7. Brumov 20 8 4 8 38:49 28
8. Uh. Brod 20 7 6 7 64:45 27
9. SK Baťov 20 8 3 9 55:42 27
10. Slušovice 20 7 4 9 30:38 25
11. Malenovice 20 6 5 9 36:49 23
12. Hulín 20 7 0 13 32:45 21
13. Vlachovice 20 3 1 16 26:97 10
14. Bystřice p. H. 20 1 0 19 20:109 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Mladcová 1:4 Mráz – Kovář L. 2, Venený 2, Provodov – Fr. Lhota 2:2 Kolařík, Brebis – Zimek, Šerý, Juřinka – Val. Polanka 3:3 Šuba, Plesník O., Kopřiva – Kovář P., Růžička, Adámek, Hovězí – Štítná n. Vl. 3:4 Kašpar 3 – Šimoník, Kozubík, Štěpaník, Hrnčiřík, Vel. Karlovice – Louky 1:1 Langer – Pavelka, Ratiboř – Val. Klobouky 4:1 Mikula 2, Pařenica, Hrabovský, – Líňa M., Lidečko – Slavičín 4:0 Liška 2, Janáč, Sekula. 19. kolo: Val. Polanka – Hovězí 5:0 Matyáš 2, Baran, F.Macek, Daněk.

1. Louky 20 15 4 1 60:23 49
2. Juřinka 20 14 2 4 82:34 44
3. Val. Polanka 20 13 3 4 84:39 42
4. Vel. Karlovice 20 11 5 4 61:50 38
5. Mladcová 20 11 3 6 70:46 36
6. Slavičín 20 10 1 9 55:47 31
7. Provodov 20 8 2 10 45:55 26
8. Ratiboř 20 7 4 9 53:46 25
9. Štítná n. Vl. 20 7 3 10 39:42 24
10. Val. Klobouky 20 7 2 11 37:68 23
11. Lidečko 20 6 2 12 37:50 20
12. Napajedla 20 6 1 13 35:60 19
13. Hovězí 20 5 1 14 42:68 16
14. Franc. Lhota 20 2 3 15 21:93 9
SKUPINA B: Zdounky – Kněžpole 2:2 Ngoc 2 – Veselý 2, Nedachlebice – Hluk 2:5 Blizňák, Fojtík – Kryl 2, Atang 2, Hrabal, Boršice – Uh. Ostroh 6:4 Březina 2, Andrýsek, Molek, Bartošík, Gajarský – Kovařík 2,Vydrřal, Pešík, Morkovice – Koryčany 4:3 Prachař 2, Hrnčíř O., Novák – Gejdoš 2, Hubr, Buchlovice – Bojkovice 3:3 Belant 2, Tomešek – Gago, Slavíček, Schaffer, Strání – Chropyně 1:3 Reňák – Podaný, Ležák, Drexler, Nivnice – Kvasice 1:2 Straňák – Pospíšil, Zapletal.

1. Nivnice 20 16 1 3 90:28 49
2. Hluk 20 14 2 4 70:27 44
3. Kvasice 20 13 4 3 86:46 43
4. Bojkovice 20 12 1 7 84:37 37
5. Buchlovice 20 12 1 7 62:55 37
6. Koryčany 20 10 2 8 85:46 32
7. Boršice 20 10 1 9 57:48 31
8. Zdounky 20 9 4 7 63:59 31
9. Kněžpole 20 8 1 11 50:74 25
10. Morkovice 20 7 3 10 58:75 24
11. Strání 20 7 1 12 39:42 22
12. Nedachlebice 20 5 1 14 46:86 16
13. Uh. Ostroh 20 3 0 17 21:97 9
14. Chropyně 20 3 0 17 27:118 9

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Slušovice 2:0 Šustek, Daniel, Slavičín – Ratiboř 7:1 Ondruš, Blažek, Zámečník, Šebák 2, Juřík – vlastní, Baťov 1930 – Uh. Brod odloženo na 7. 5. 2014, Kunovice – FC Vsetín 4:3 Beneš 3, Pešek – Najt 2, Zajíček, Luhačovice – Louky 0:8 Křek 2, Štípek M. 2, Laciga, Peček 2, Rožnov p. R. – Brumov 1:2 Kučera – Zvoníček. 16. kolo: Baťov – Slušovice 6:0 Zahradník F. 2, Sotolář, Štefka, Bršlica, Rusek.

1. Brumov 16 16 0 0 83:15 48
2. Kunovice 16 11 3 2 59:13 36
3. Rožnov p. R. 16 11 2 3 50:20 35
4. Slavičín 16 8 4 4 35:14 28
5. SK Baťov 15 8 2 5 38:21 26
6. FK Vsetín 16 8 1 7 79:36 25
7. V. Otrokovice 16 8 0 8 24:38 24
8. Louky 16 5 1 10 35:34 16
9. Slušovice 16 4 1 11 14:53 13
10. Luhačovice 16 3 1 12 20:97 10
11. Ratiboř 16 3 0 13 18:68 9
12. Uh. Brod 15 2 1 12 22:68 7
MLADŠÍ: V. Otrokovice – Slušovice 5:0 Drábek 2, Berger, Ševčík 2, Slavičín – Ratiboř 4:1 Staněk 2, Kulíšek, Číž – Březovják, Baťov 1930 – Uh. Brod odloženo na 7. 5. 2014, Kunovice – FC Vsetín 4:4 Reňák 3, Prachman – Hruška, Škrla, Janíček, Vokutič, Luhačovice – Louky 0:18 Jaroněk, Dlouhý, Sadil, Štípek J. 2 Kuna 10, Řiháček, Zuzaník, Rožnov p. R. – Brumov 2:4 Galus, Konečný – Šenkeřík 2, Holba, Novák. 16. kolo: Baťov – Slušovice 6:1 Krčma 2, Sovadina, Kadlec, Janoš, Štefka – Bečica.

1. Louky 16 14 0 2 95:21 42
2. Uh. Brod 15 12 0 3 87:27 36
3. FK Vsetín 16 11 2 3 101:32 35
4. Rožnov p. R. 16 10 1 5 69:33 31
5. Slavičín 16 10 0 6 86:43 30
6. Kunovice 16 8 1 7 55:47 25
7. Brumov 16 8 0 8 62:62 24
8. V. Otrokovice 16 7 1 8 45:46 22
9. SK Baťov 15 5 2 8 50:57 17
10. Ratiboř 16 2 1 13 27:97 7
11. Slušovice 16 2 0 14 27:125 6
12. Luhačovice 16 1 2 13 22:136 5

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Bystřice p. H. 3:0 Heryán, Karol, Barot, Hor. Bečva – Nedašov nehl., Juřinka – Vel. Karlovice 7:1 Koleček J. 2, Plesník 2, Toman J. a V., Kozok – Kučera, Štítná n. Vl. – Vlachovice 8:0 Kamenčák 3, Malaník 2, Králík 2, Maniš, Hulín – Val. Klobouky 1:4 Petřík – Ovládal 2, Hanák, Mikulčík.

1. Štítná n. Vl. 15 14 1 0 61:5 43
2. Holešov 15 12 3 0 46:7 39
3. Juřinka 15 9 3 3 44:15 30
4. Hulín 15 8 2 5 41:23 26
5. Val. Klobouky 14 6 2 6 20:28 20
6. Vlachovice 14 6 2 6 17:35 20
7. Hor. Bečva 14 5 2 7 22:24 17
8. Paseky Zlín 14 4 1 9 23:32 13
9. Bystřice p. H. 15 2 2 11 16:44 8
10. Nedašov 13 1 2 10 4:32 5
11. Vel. Karlovice 14 1 2 11 9:58 5
SKUPINA B: Napajedla – St. Město 1:1 nehl., Nedakonice – Strání 1:6 Andrýsek M. – Zámečník 2, Ševčík 2, Popelka, Žajgla, Boršice – Koryčany 0:4 Nezdařil, Handl, Vrtal, Barták, Bojkovice – Morkovice 12:1 Pavlis 5, Krpálek 3, Martinec 2, Polák, Kolínek – Drábek, Hluk – Dol. Němčí 3:0 Kužela, Blaha, Prudík, Zlechov – Kvasice 5:7 Sluka, Saliner, Kmínek, Raisigl, Haša – Kašík 4, Postava 2, Slavík. 16. kolo: Napajedla – Nedakonice 0:3 Bánovský, Krpal, Andrýsek, Kvasice – Dol. Němčí 2:2 Slavík 2 – Mikulička, Jurásek. Předehrávka 13. kola: Boršice – Bojkovice 0:21 nehl.

1. Bojkovice 16 12 3 1 106:10 39
2. Koryčany 16 12 0 4 78:16 36
3. Strání 16 11 3 2 67:15 36
4. St. Město 16 10 2 4 57:28 32
5. Hluk 16 10 2 4 45:23 32
6. Nedakonice 16 8 0 8 43:53 24
7. Kvasice 16 6 4 6 41:41 22
8. Napajedla 16 7 1 8 34:34 22
9. Morkovice 16 4 1 11 32:78 13
10. Dol. Němčí 16 4 1 11 15:63 13
11. Boršice 16 2 0 14 21:103 6
12. Zlechov 16 1 1 14 19:94 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Bystřice p. H. 17:0 Jura 5, Janál 2, Kratochvíla 2, Pospíšilík 2, Sedláček 2, Matuška, Jadrníček, Ševčík, Pospíšil, Hor. Bečva – Nedašov nehl., Juřinka – Vel. Karlovice 18:1 Bílý 7, Němec 4, Golda 3, Marek, Čaček, Pelc, Šulák – Vašut, Štítná n. Vl. – Vlachovice 5:1 Malaník 2, Hnilová, Hrnčiřík, Struhař D. – Stružka, Hulín – Val. Klobouky 4:0 Zaoral 3, Pecha.

1. Holešov 15 12 3 0 137:14 39
2. Štítná n. Vl. 15 11 3 1 65:21 36
3. Paseky Zlín 14 11 0 3 81:39 33
4. Juřinka 15 9 2 4 99:38 29
5. Hulín 15 8 1 6 59:49 25
6. Val. Klobouky 14 7 1 6 46:41 22
7. Bystřice p. H. 15 6 1 8 60:60 19
8. Hor. Bečva 14 5 1 8 34:68 16
9. Vel. Karlovice 14 1 3 10 18:92 6
10. Nedašov 13 1 1 11 26:90 4
11. Vlachovice 14 0 0 14 6:119 0
SKUPINA B: Napajedla – St. Město 11:1 nehl., Nedakonice – Strání 0:8 Popelka F. 3, Gabriš O. 2, Gabriš J. 2, Frühauf, Boršice – Koryčany 9:5 Horáček 3, Kadlček 2, Absolon 2, Chodura, Balajka – Kaňa 2, Bardon 2, Vrtal, Bojkovice – Morkovice 8:0 Lukáš 2, Kundrata 2, Vyhnálek 2, Králík, Andrlík, Hluk – Dol. Němčí 3:0 Frühauf Z., Penk A., Franc, Zlechov – Kvasice 1:3 Hradil – Machala, Kahaja, Němeček. 16. kolo: Napajedla – Nedakonice 8:3 Srnec 4, Večeřa 3, Šubík – nehl., Kvasice – Dol. Němčí 3:7 Hora, Pecina, Skácel – Zaduban 3, Ambroz L. 2, Rejl, Karlík. Předehrávka 13. kola: Boršice – Bojkovice 2:2 Kadlček, Komárek – Vyhnálek, Kafka.

1. Bojkovice 16 16 0 0 146:15 48
2. Napajedla 16 12 1 3 87:45 37
3. Boršice 16 11 0 5 148:59 33
4. Koryčany 16 10 1 5 114:76 31
5. Dol. Němčí 16 9 2 5 70:48 29
6. Zlechov 16 8 2 6 74:64 26
7. St. Město 16 7 1 8 52:70 22
8. Strání 16 6 0 10 58:81 18
9. Hluk 16 5 1 10 53:78 16
10. Kvasice 16 4 0 12 43:83 12
11. Morkovice 16 3 2 11 31:81 11
12. Nedakonice 16 0 0 16 20:196 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Jaroslavice – Halenkovice 2:0 Jakeš, Hrazdíra, Štípa – Spytihněv 2:3 Gago, Kolář – Miklas 2, Večeřa M., Slušovice B – Fryšták 5:2 Klečka 3, Hoferek, Dlabaja – Doležal, Hřebačka, Všemina – Příluky 1:2 Katrňák – Hefka, Strohbach, Hvozdná – SK Vizovice 2:15 Rybák 2 – Kovář 3, Machů 3, Braborec 2, Adamuška 2, Zvonek 2, Suchomel, Pečenka, Bukart.

1. Slušovice B 13 11 0 2 68:15 33
2. Fryšták 13 9 1 3 53:21 28
3. Jaroslavice 13 9 1 3 37:27 28
4. SK Vizovice 13 7 3 3 61:24 24
5. Spytihněv 13 7 2 4 42:37 23
6. Příluky 13 4 2 7 23:39 14
7. Štípa 13 4 1 8 34:45 13
8. Hvozdná 13 4 0 9 14:56 12
9. Halenkovice 13 1 4 8 20:54 7
10. Všemina 13 1 2 10 26:60 5
SKUPINA B: Dolní Lhota – Pozlovice 1:1 Šenovský – Vavrys, Újezd – Bylnice 2:2 Mikulka, Vaculín – Strnka P. 2, Poteč – Nedašova Lhota 0:5 nehl.

1. Újezd 14 12 2 0 74:21 38
2. Nedaš. Lhota 14 9 0 5 49:20 27
3. Dolní Lhota 14 7 2 5 48:37 23
4. Bylnice 14 4 2 8 28:57 14
5. Poteč 14 4 1 9 21:74 13
6. Pozlovice 14 2 1 11 27:38 7

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Dolní Lhota – Újezd 3:1 Dynka, Máčala, Drábek – Zicha, Bylnice – Kašava 3:1 Lukáč O., Solař K., vlastní – Maršálek, Slušovice B – Malenovice 3:2 Tichý, Novák, Žůrek – Mikš, Macek, Bratřejov – Fryšták 3:2 Sluštík, Bargl, Jančík J. – Gregor, Drábek, Tečovice – Spytihněv 4:5 Jordán 2, Šenkeřík, Kristek – Rychtář, Polášek, Polák, Task, Stanislav, Mladcová – SK Vizovice 8:3 Egner 3, Malina, Mikel, Kubeša, Chmelík, vlastní – Fusek 2, Punčochář. Dohrávka 15. kola: Fryšták – Tečovice 8:0 Drábek 3, Holík 2, Dohnálková, Daněk, Galík.

1. Fryšták 15 11 0 4 50:18 33
2. Dolní Lhota 15 10 2 3 41:27 32
3. Slušovice B 15 10 1 4 54:28 31
4. Malenovice 15 9 2 4 40:27 29
5. Bylnice 15 9 1 5 58:26 28
6. Mladcová 15 9 1 5 45:21 28
7. Bratřejov 15 9 1 5 43:25 28
8. Kašava 15 8 0 7 42:34 24
9. Spytihněv 15 4 1 10 30:57 13
10. Tečovice 15 3 1 11 21:55 10
11. Újezd 15 2 0 13 21:69 6
12. SK Vizovice 15 1 0 14 19:77 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Jaroslavice – Ludkovice 8:1 Jenáček 4, Hefka 2, Václavek 2 – Zábojník, Žeranovice – Tlumačov 1:1 Adamík – Dvořák, Mysločovice – Březnice 3:0 Teplý 2, Michálek J.

1. Mysločovice 13 10 2 1 51:13 32
2. Tlumačov 13 8 3 2 42:9 27
3. Žeranovice 14 8 3 3 31:13 27
4. Jaroslavice 13 6 1 6 28:30 19
5. Březnice 12 5 1 6 26:31 16
6. Ludkovice 13 3 0 10 13:41 9
7. Lhota u Mal. 12 0 0 12 9:63 0
SKUPINA B: Lukov – Kostelec 4:0 Vaškůj 2, Kolář, Kocourek, Trnava – Hvozdná 6:4 Hrnčiřík 4, Zbranek, Bečica – Štěpán 2, Javora 2, Příluky – Štípa 4:10 Fojtů 3, Šesták – Okál 4, Holík 3, Beneš, Reis, Sedlář. Dohrávka 14. kola: Příluky – Trnava 1:1 Strachoň – vlastní.

1. Lukov 13 10 1 2 50:12 31
2. Lužkovice 12 10 0 2 75:17 30
3. Štípa 13 9 1 3 68:30 28
4. Trnava 14 7 2 5 52:44 23
5. Příluky 13 4 1 8 22:44 13
6. Hvozdná 12 1 1 10 22:63 4
7. Kostelec 13 1 0 12 14:93 3
SKUPINA C: Sehradice – Nevšová 0:0, Poteč – Bohuslavice n. Vl. 2:10 Šmatlo L. 2 – Zámečník 3, Černíček 3, Šindleryová 2, Mrhálek, Bařinka. Předehrávka 18. kola: Bohuslavice n. Vl. – Sehradice 1:10 Černíček D. – Váňa M. 4, Macík D. 3, Kolaříková A., Kolařík J., Drábek J.

1. Sehradice 13 12 1 0 101:18 37
2. Nedaš. Lhota 11 5 1 5 38:19 16
3. Nevšová 11 5 1 5 38:19 16
4. Bohuslavice 12 4 1 7 40:54 13
5. Poteč 11 1 0 10 15:122

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Lutopecny – Mrlínek 0:3 (0:1), Hasilík, Ondroušek, Petřek, Dřínov – Žalkovice 2:0 (1:0), N. Kroupa, K. Kroupa, Břest – Rataje 9:1 (6:1), Bejdák 5, Jan Látal 2, Kostelec u Hol. – Rymice 1:5 (0:3), Procházka – Greinecker 2, M. Káňa, J. Káňa, Zajac.

1. Břest 12 10 1 1 60:11 31
2. Žalkovice 11 9 0 2 38:12 27
3. Mrlínek 11 7 1 3 27:19 22
4. Dřínov 12 5 2 5 23:15 17
5. Zborovice 11 5 1 5 42:35 16
6. Lutopecny 12 5 1 6 15:22 16
7. Rataje 11 4 0 7 16:46 12
8. Rymice 12 2 4 6 20:32 10
9. Kostelec u Hol. 12 0 0 12 10:59 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Chropyně – Těšnovice 1:4, Kroupa – Dočkal 2, T. Kolaja, Majkrič, Zlobice – Zdounky 2:11 (2:3), M. Potočiar 2 – Přibyl 4, Tomeček 3, Škrabal 2, Pospíšil 2, Bezměrov – Chvalčov 0:2 (0:1), Gabriel, Dostalík.

1. Těšnovice 15 14 0 1 93:35 42
2. Chvalčov 15 11 0 4 69:25 34
3. Zdounky 15 9 0 6 61:30 26
4. Chropyně 15 7 0 8 46:38 21
5. Zlobice 15 4 0 11 26:77 12
6. Bezměrov 15 0 0 15 17:107 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA: Holešov B – Kroměříž C 2:2 – nedohráno, Daďa 2 – Sigmund 2, DFK Holešov – Rymice – odl. na 7. 5. (16.30).

SKUPINA O 5. MÍSTO: Lutopecny – Mrlínek 2:3 pen. (2:1), D. Dostálík 2 – Heryán 2, Zemánek, Chvalčov – Lubná 6:2, Červinka 2, Dostalík 2, Šmíd, Zmeškal – Sládeček, Skypala.

1. Chvalčov 1 1 0 0 6:2 3
2. Mrlínek 1 1 0 0 3:2 2
3. Lutopecny 1 0 0 1 2:3 1
4. Lubná 1 0 0 1 2:6 0

SKUPINA O 9. MÍSTO: Rajnochovice – Skaštice 1:7 (0:3), Bača – Zaoral 2, Sklenář 2, Bureš, Zúvala, Chupík, Zdounky – Martinice 5:1, Chalupa 3, Syručka 2 – Slanina.

1. Skaštice 1 1 0 0 7:1 3
2. Zdounky 1 1 0 0 5:1 3
3. Martinice 1 0 0 1 1:5 0
4. Rajnochovice 1 0 0 1 1:7 0

SKUPINA O 13. MÍSTO: Dřínov – Prusinovice 5:1 (2:1), Vincenec 4, Holan – Pirkl.

1. Dřínov 1 1 0 0 5:1 3
2. Žeranovice 0 0 0 0 0:0 0
3. Prusinovice 1 0 0 1 1:5 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 10. TURNAJ: Kroměříž – Prusinovice 13:2, Stavinoha 5, Zapletal 3, Menšík 3, Nedvěd 2 – M. Měrka, Matyáš, Morkovice – Rataje 14:2, Žourek 4, Marek 3, Soldán 3, Doležalová 2, Měrka 2 – Vrzal, Poltoranos, Rataje – Prusinovice 1:8, Poltoranos – M. Měrka 2, Pirkl 2, J. Měrka 2, T. Pumprla 2, Kroměříž – Morkovice 5:4, Stavinoha 2, Menšík, Zapletal, Nedvěd – Žourek, Hamala, Marek, Měrka.

1. Kroměříž C 16 12 0 4 149:33 35
2. Prusinovice 16 10 0 6 77:77 30
3. Morkovice 16 9 0 7 120:64 28
4. Loukov 16 4 0 12 38:105 13
5. Rataje 16 3 0 13 18:135 8

SKUPINA B – 8. TURNAJ: Žalkovice – Kvasice 12:2, V. Němčík 5, M. Němčík 5, Liška, Trávníček – Večerka, Novotná, Lutopecny – Koryčany 3:5, Skopalík, Pluhař, Liška – Plichta 3, Novotný, Hajkr.

1. Kvasice 15 12 0 3 83:41 36
2. Koryčany 15 7 0 8 65:45 21
3. Lutopecny 15 6 0 9 35:46 19
4. Žalkovice 15 5 0 10 39:90 14

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 10. TURNAJ: Morkovice – Rataje 2:0, Soldán, Plesner, Kroměříž – Prusinovice 4:10, Sedlák 2, Avramov, Bosák – Měrka 5, J. Pumprla 2, Gerát 2, Jadrníček, Kroměříž – Morkovice 2:6, Sehnal, Avramov – Žourek 2, Soldán 2, Plesner, Šesták, Rataje – Prusinovice 7:3, Chalupa 3, Šarmír 2, Stavinoha, Poltoranos – Měrka 3.

1. Loukov 16 15 0 1 221:61 45
2. Prusinovice 16 8 0 8 88:93 24
3. Rataje 16 5 0 11 70:81 16
4. Kroměříž C 16 4 0 12 70:169 12
5. Morkovice 16 3 0 13 34:109 8

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: O. N. Ves – SK Zlechov nehl., Jarošov – Bílovice 7:1 (4:0) Šipka 3, M. Jančík 2, Mar. Omelka – Hrňa, Popovice – Mařatice 5:0 (0:0) Michelfeit, Bajaja, Záchvěj, M. Vlčnovský, Červínka, St. Město – Nedakonice 5:2 (4:1) Urbanovský 2, J. Blaha, Otrusiník – Andrýsek, Juřena.

1. Jarošov 10 8 2 0 91:13 26
2. St. Město 9 7 1 1 60:10 22
3. O. N. Ves 9 5 2 2 17:18 17
4. Nedakonice 10 4 3 3 41:19 15
5. Bílovice 10 3 1 6 18:34 10
6. SK Zlechov 9 3 0 6 28:49 9
7. Popovice 10 2 0 8 12:67 6
8. Mařatice 9 1 1 7 11:68 4
SKUPINA B: Újezdec – Šumice 0:6 V. Ondřej 2, Mlčůch 2, T. Ondřej, Žampach, Bánov – Vlčnov 1:3 (0:2) Horňák – Sagula 2, Mikulec, Podolí – Prakšice 3:1 (1:0) Pitr 2, Samek – Slezák, Hradčovice – Havřice 3:2 Pochylý 3 – Kočica, Bánia.

1. Šumice 12 11 1 0 78: 7 34
2. Vlčnov 11 9 1 1 62:10 28
3. Bánov 13 8 2 3 58:24 26
4. Prakšice 12 7 1 4 52:36 22
5. Újezdec 13 6 2 5 52:40 20
6. Podolí 13 3 2 8 32:41 11
7. Hradčovice 12 2 3 7 25:59 9
8. Havřice 12 2 2 8 46:72 8
9. Korytná 12 0 0 12 10:126 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Újezdec – Jarošov nehl., Mistřice – Uh. Ostroh 5:0 (3:0) J. Posolda 4, Šimek, Topolná – O. N. Ves 2:6 (0:4) Večeřa, Polášek – Kumbár 2, Ondračka 2, Husek, Konečný, O. Lhota – Bánov 1:5 (1:2) J. Bahula – L. Franc 2, J. Beníček, P. Matějíček, P. Hrbáč, Nivnice – Prakšice nehl.

1. Nivnice 13 12 1 0 115:6 37
2. Mistřice 13 11 1 1 96: 8 34
3. Šumice 13 11 0 2 106:10 33
4. O. N. Ves 14 7 1 6 51:65 22
5. Újezdec 12 7 0 5 56:45 21
6. Jarošov 12 6 1 5 33:35 19
7. Bánov 14 6 1 7 30:63 19
8. Uh. Ostroh 14 3 0 11 23:83 9
9. O. Lhota 14 3 0 11 14:125 9
10. Topolná 14 2 2 10 17:63 8
11. Prakšice 13 1 1 11 10:48 4

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Sušice – Velehrad 5:0 (2:0) J. Hubál 3, E. Hábl 2, Osvětimany – Jalubí 5:0 (2:0) M. Čevelík 2, Konečný, Krsička, Potyka.

1. Osvětimany 8 8 0 0 84:3 24
2. Jalubí 7 5 0 2 27:14 15
3. Sušice 7 4 0 3 17:20 12
4. Buchlovice 6 3 0 3 32:10 9
5. Velehrad 7 1 0 6 9:56 3
6. Traplice 7 0 0 7 0:66 0

SKUPINA B: Bílovice – Kněžpole nehráno, Nedachlebice – Březolupy 4:1 (3:0) Kaňa 2, Kafka, Hubáček – nehl.

1. Osvětimany 8 8 0 0 84: 3 24
2. Jalubí 7 5 0 2 27:14 15
3. Sušice 7 4 0 3 17:20 12
4. Buchlovice 6 3 0 3 32:10 9
5. Velehrad 7 1 0 6 9:56 3
6. Traplice 7 0 0 7 0:66 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ:

SKUPINA A: Tupesy – Vlčnov 1:3 (1:1) Svoboda – Machala, Kroupa, Plesl, Podolí – Buchlovice 1:5 (0:0) Klvaňa – K. Slezáková 2, Horák, Karásek, Karas, Hradčovice – Ořechov 8:3 (3:1) Kroča 2, Matyáš 2, Klaja, Šišák, Sopůšek, Wolf – Zelina, Stupňánek, Vyskočilová.

1. Vlčnov 10 9 1 0 148:16 28
2. Tupesy 10 7 1 2 95:26 22
3. Buchlovice 9 5 0 4 70:40 15
4. Hradčovice 10 5 0 5 45:62 15
5. FA Zlechov 10 4 0 6 51:44 12
6. Ořechov 9 4 0 5 51:54 12
7. Babice 9 4 0 5 35:65 12
8. Podolí 11 0 0 11 9:197 0
SKUPINA B: Slavkov – ČSK Uh. Brod 1:10 (1:6) Kotačka – Hrabalík 3, Nyiko 2, Vítek 2, Bartončík, Karlík, Zajda, Orel Uh. Brod – Korytná 0:6 (0:3) Klon 3, Vacula 2, Blaha, Bystřice p. L – S. Loz 7:8 (4:2) P. Čaňo 3, T. Machala 3, M. Valenta – R. Jankůj 5, Z. Mahdal, Z. Beníček, M. Baný, Březová – St. Hrozenkov 17:1 (6:1) Hanák 6, Ševčík 6, T. Moravčík 3, Grebík, J. Panák – P. Michalec.

1. Březová 9 8 1 0 101:13 25
2. ČSK Uh. Brod 10 8 0 2 81:27 24
3. Korytná 10 7 1 2 71:23 22
4. Orel Uh. Brod 10 6 0 4 44:44 18
5. St. Hrozenkov 10 3 1 6 19:46 10
6. S. Loz 9 2 1 6 19:63 7
7. Slavkov 10 1 1 8 12:57 4
8. Bystřice p. L 10 0 3 7 16:90 3

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Spytihněv – Hluk 3:2 Bětík 2, Sedláček – M. Fruhauf, P. Fruhauf, D., Buchlovice – Vlčnov 4:1 (2:0) Falta, Karásek, Večeřa, Daňhel – Tykalová, Nivnice – FC Slovácko 11:7 (7:1) Sláma 3, Kozelek 3, Straňák 3, Zálešák, Charvát – Horáková 4, Hanáčková, Škrabalová, Vlachynská, O. N. Ves – Uh. Ostroh 1:9 (1:4) Machálek – Šimčík 4, A. Burián 3, T. Burián 2.

1. D. Němčí 13 10 2 1 146:52 32
2. O. N. Ves 14 10 1 3 150:67 31
3. Nivnice 14 10 0 4 183:73 30
4. FC Slovácko 15 9 2 4 143:71 29
5. Uh. Ostroh 14 8 2 4 117:57 26
6. Hluk 15 8 0 7 97:87 24
7. Tupesy 14 6 1 7 73:93 19
8. FA Zlechov 13 4 0 9 82:123 12
9. Spytihněv 14 4 0 10 67:140 12
10. Buchlovice 13 4 0 9 48:149 12
11. Vlčnov 15 0 0 15 16:210 0
MLADŠÍ: Spytihněv – Hluk 1:11 Jourová – Zlínský 5, Kremr 3, Koníček 2, Říha, Buchlovice – Vlčnov 7:4 (3:2) Marek 5, Daňhel 2 – Šobáň 2, Tykal, Janča, Nivnice – FC Slovácko 19:13 (9:4) Straňák 13, Zálešák 4, Kovařík, Hladiš – Obadalová 5, Hanáčková 4, Škrabalová, Vlachynská, O. N. Ves – Uh. Ostroh 7:6 (6:1) Prchlík 3, Opravil, Kalný, Štefaník, Kupec – Petráš 4, Lukáš 2.

1. Nivnice 14 13 0 1 180:89 39
2. Buchlovice 13 11 0 2 119:78 33
3. Hluk 15 9 2 4 124:94 29
4. Tupesy 14 9 0 5 82:64 27
5. FC Slovácko 15 8 2 5 123:108 26
6. O. N. Ves 14 6 1 7 71:83 19
7. D. Němčí 13 4 2 7 61:83 14
8. Uh. Ostroh 14 4 1 9 74:102 13
9. Spytihněv 14 3 2 9 66:127 11
10. Vlčnov 15 2 2 11 67:113 8
11. FA Zlechov 13 2 0 11 70:96 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Topolná – Kněžpole nehráno, Jarošov – Nedakonice 9:7 (5:4) Němec 8, Bedroš – Král 5, Chlachula, Dvouletý, Mistřice – Huštěnovice 4:4 (1:2) Polášek 2, Kopčil 2 – Čechmánek 3, Šenkeřík, Babice – Ořechov nehl., Mařatice – Březolupy nehl.

1. Ořechov 11 11 0 0 218:15 33
2. Kněžpole 11 9 1 1 92:44 28
3. Nedakonice 12 8 0 4 115:68 24
4. Huštěnovice 12 7 2 3 97:60 23
5. Mistřice 12 4 2 6 73:109 14
6. Jarošov 12 4 1 7 75:106 13
7. Březolupy 11 3 2 6 63:109 11
8. Topolná 11 3 1 7 57:93 10
9. Mařatice 11 1 3 7 46:105 6
10. Babice 11 0 2 9 31:158 2
SKUPINA B: Újezdec – Prakšice 3:0 (1:0) J. Kelíšek 2, M. Jančářová, Bánov – ČSK Uh. Brod 2:6 nehl., Havřice – FC Slovácko B nehl., Hradčovice – Orel Uh. Brod 10:3 (5:3) Řihák 4, Pišoja 3, Maleňák 2, Javor – O. Dubský 2, M. Dubský.

1. FC Slovácko B 9 7 1 1 114:33 22
2. ČSK Uh. Brod 10 7 1 2 60:43 22
3. Hradčovice 10 6 2 2 52:32 20
4. Újezdec 9 5 2 2 27:27 17
5. Bánov 9 3 0 6 31:47 9
6. Prakšice 10 2 1 7 12:35 7
7. Havřice 9 2 1 6 12:44 7
8. Orel Uh. Brod 10 1 2 7 23:70 5
SKUPINA C: Strání B – Rudice 23:0 Eliáš 6, Zámečník 6, Mikláš 3, Zimčík 2, Macíček 2, Žajgla 2, Popelka, Benešík, Březová – Šumice 4:3 (2:1) J. Panák 2, M. Křeháček 2 – M. Koktavý, M. Zálešák, S. Kusák, Slavkov – Žítková 7:0 (4:0) Tureček 3, Krhovský 2, Kotačka, Zámečník.

1. Slavkov 9 9 0 0 101:24 27
2. Strání B 9 7 1 1 87:12 22
3. Březová 9 5 2 2 62:19 17
4. Korytná 8 3 1 4 33:53 10
5. Šumice 8 1 3 4 25:34 6
6. Žítková 8 1 1 6 25:52 4
7. Rudice 9 0 0 9 10:149 0