VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlín - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji.

11.5.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Rožnov p. R. – Dol. Němčí 3:1 Malina, Návrat, Fuksa – Podlas, Malenovice – Návojná 4:0 Torma 3, Galatík – Talčík, Slušovice – Hulín 0:3 Karamon M. 2, Icela, Kunovice – Vlachovice 15:0 Náplava 4, Sedlář 3, Kroča 2, Dávid 2, Semela, Velcr, Langr, Lorenc P., Holešov – Baťov 1930 7:1 Vedra 3, Beránek 2, Holík, Doležel – Dovrtěl, Uh. Brod – Brumov 2:2 Jurča, Nevařil – Sedlačík, Doležal, Luhačovice – Bystřice p. H. 6:2 Zámorský 3, Suchý M. a P., Knot – Hradil L. 2.

1. Luhačovice 21 16 3 2 71:22 51
2. Kunovice 21 16 2 3 81:25 50
3. Holešov 21 15 2 4 73:28 47
4. Rožnov p. R. 21 12 4 5 71:30 40
5. Návojná 21 9 4 8 33:30 31
6. Dol. Němčí 21 9 2 10 47:47 29
7. Brumov 21 8 5 8 40:51 29
8. Uh. Brod 21 7 7 7 66:47 28
9. SK Baťov 21 8 3 10 56:49 27
10. Malenovice 21 7 5 9 40:49 26
11. Slušovice 21 7 4 10 30:41 25
12. Hulín 21 8 0 13 35:45 24
13. Vlachovice 21 3 1 17 26:112 10
14. Bystřice p. H. 21 1 0 20 22:115 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Lidečko – Napajedla 4:1 Cedidla, Sekula, Janáč, Liška – Mráz, Slavičín – Ratiboř 0:0, Val. Klobouky – Vel. Karlovice 2:1 Čtvrtlík, Novák – Mynarčík, Louky – Hovězí 1:2 Kadlík – Ryc, Smolík, Štítná n. Vl. – Juřinka 3:2 Šimoník 3, Dobiáš, Šuba, Val. Polanka – Provodov 5:0 Baran 2, Macek D., Liška, Adámek, Fr. Lhota – Mladcová 3:6 Filák O. 2, Zimek R. – Lebánek 3, Venený, Jankovič, Čik M.

1. Louky 21 15 4 2 61:25 49
2. Val. Polanka 21 14 3 4 89:39 45
3. Juřinka 21 14 2 5 84:37 44
4. Mladcová 21 12 3 6 76:49 39
5. Vel. Karlovice 21 11 5 5 62:52 38
6. Slavičín 21 10 2 9 55:47 32
7. Štítná n. Vl. 21 8 3 10 42:44 27
8. Ratiboř 21 7 5 9 53:46 26
9. Provodov 21 8 2 11 45:60 26
10. Val. Klobouky 21 8 2 11 39:69 26
11. Lidečko 21 7 2 12 41:51 23
12. Hovězí 21 6 1 14 44:69 19
13. Napajedla 21 6 1 14 36:64 19
14. Franc. Lhota 21 2 3 16 24:99 9
SKUPINA B: Nivnice – Zdounky 1:3 Straňák – Vaculík 2, Huyuh Ngoc Tiep, Kvasice – Strání 5:0 Zapletal 2, Mouka 2, Pospíšil R., Buchlovice – Chropyně 8:0 Tomešek 5, Raštica, Krystýnek, Belant, Bojkovice – Morkovice 9:3 Gorčík 3, Gago 2, Slavíček 2, Urbánek, Jančařík – Hrnčíř P. 3, Koryčany – Boršice 2:3 Gejdoš, vlastní – Šesták, Březina, Škrabal, Uh. Ostroh – Nedachlebice 1:0 Pešík, Hluk – Kněžpole 2:0 Zelený, Abrhám.

1. Nivnice 21 16 1 4 91:31 49
2. Hluk 21 15 2 4 72:27 47
3. Kvasice 21 14 4 3 91:46 46
4. Bojkovice 21 13 1 7 93:40 40
5. Buchlovice 21 13 1 7 70:55 40
6. Boršice 21 11 1 9 60:50 34
7. Zdounky 21 10 4 7 66:60 34
8. Koryčany 21 10 2 9 87:49 32
9. Kněžpole 21 8 1 12 50:76 25
10. Morkovice 21 7 3 11 61:84 24
11. Strání 21 7 1 13 39:47 22
12. Nedachlebice 21 5 1 15 46:87 16
13. Uh. Ostroh 21 4 0 17 22:97 12
14. Chropyně 21 3 0 18 27:126 9

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Rožnov p. R. – V. Otrokovice 4:0 Zetek 4, Heryán, Rebroš, Brumov – Luhačovice 18:0 Pecha 4, Šánek 4, Kubiš 3, Vlček 2, Struhař 2, Zvoníček 2, Hruboň, Louky – Kunovice 1:1 Peček – Beneš, Vsetín – Baťov 1930 3:1 Najt 2, Zajíček – Staněk, Uh. Brod – Slavičín 2:2 Bartoš, Šimoník – Blažek, Zámečník, Ratiboř – Slušovice 3:1 Cablík, Mika, Machala – Střílka. Dohrávka 18. kola: Baťov 1930 – Uh. Brod 4:0 Zahradník F, Rusek, Staněk, Šiška. Předehrávka 12. kola: V. Otrokovice – Kunovice 1:4 nehl.

1. Brumov 17 17 0 0 101:15 51
2. Rožnov p. R. 17 12 2 3 54:20 38
3. Kunovice 17 11 4 2 60:14 37
4. Slavičín 17 8 5 4 37:16 29
5. SK Baťov 17 9 2 6 43:24 29
6. FK Vsetín 17 9 1 7 82:37 28
7. V. Otrokovice 17 8 0 9 24:42 24
8. Louky 17 5 2 10 36:35 17
9. Slušovice 17 4 1 12 15:56 13
10. Ratiboř 17 4 0 13 21:69 12
11. Luhačovice 17 3 1 13 20:115 10
12. Uh. Brod 17 2 2 13 24:74 8
MLADŠÍ: Rožnov p. R. – V. Otrokovice 5:4 Hruzek 3, Vrbka, Lokša – Imrecze 2, Ševčík 2, Brumov – Luhačovice 21:1 Šenkeřík 5, Gabriš 5, Novák L. 4, Holba 3, Polický 2, Pešout D a L. – Vítek, Louky – Kunovice 10:2 Kuna 7, Sadil 2, Jaroněk – Prachman, Nagy, Vsetín – Baťov 1930 5:4 Nerodil, Janíček, Škrla, Hurta, Karlík – Sovadona, Bršlica 2, Kadlec, Uh. Brod – Slavičín 3:1 Nyiko, Obadal, Bartončík – Častulík, Ratiboř – Slušovice 1:2 Fojtík – Zbranek, Šubrt. Dohrávka 18. kola: Baťov 1930 – Uh. Brod 1:8 Kozubík – Šimoník 2, Hrabalík 2, Bartončík, Obadal, Mléčka, vlastní. Předehrávka 12. kola: V. Otrokovice – Kunovice 1:4 nehl.

1. Louky 17 15 0 2 105:23 45
2. Uh. Brod 17 14 0 3 98:29 42
3. FK Vsetín 17 12 2 3 106:36 38
4. Rožnov p. R. 17 11 1 5 74:37 34
5. Slavičín 17 10 0 7 87:46 30
6. Brumov 17 9 0 8 83:63 27
7. Kunovice 17 8 1 8 57:57 25
8. V. Otrokovice 17 7 1 9 49:51 22
9. SK Baťov 17 5 2 10 55:70 17
10. Slušovice 17 3 0 14 29:126 9
11. Ratiboř 17 2 1 14 28:99 7
12. Luhačovice 17 1 2 14 23:157 5

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Paseky Zlín – Hulín 1:5 Macík – Lukeš 4, Hyánek, Val. Klobouky – Štítná n. Vl. 1:3 Obadal – Kamenčák, Králík, Malaník, Vlachovice – Juřinka 1:0 Trčka, Vel. Karlovice – Hor. Bečva 0:5 Maceček 2, Bernatská, Juřík, Ondruch, Nedašov – Bystřice p. H. 1:1 Surý – Machala. Z minulého kola: Hor. Bečva – Nedašov 2:1 Juřík, Maceček – Surý.

1. Štítná n. Vl. 16 15 1 0 64:6 46
2. Holešov 15 12 3 0 46:7 39
3. Juřinka 16 9 3 4 44:16 30
4. Hulín 16 9 2 5 46:24 29
5. Hor. Bečva 16 7 2 7 29:25 23
6. Vlachovice 15 7 2 6 18:35 23
7. Val. Klobouky 15 6 2 7 21:31 20
8. Paseky Zlín 15 4 1 10 24:37 13
9. Bystřice p. H. 16 2 3 11 17:45 9
10. Nedašov 15 1 3 11 6:35 6
11. Vel. Karlovice 15 1 2 12 9:63 5
SKUPINA B: FA Zlechov – Napajedla odloženo, Kvasice – Hluk 2:1 Postava, Skácel – Kužela, Dol. Němčí – Bojkovice 0:14 Martinec 2, Kolínek 4, Polák 2, Pavlis, Krpálek 3, Pešek, Morkovice – Boršice 10:2 Drábek 4, Vymazal 3, Ševčíková 2, Poruba – Volášek, Krsička, Koryčany – Nedakonice 1:2 Bábíček – M. Andrýsek, Horňák, Strání – St. Město 4:0 Ševčík 2, Čaňo V., Vintr. Předehrávka 22. kola: Bojkovice – Hluk 8:0 Polák, Kolínek, Pešek, Pavlis, Koželuha, Krpálek, Hřib, Vavrečka.

1. Bojkovice 17 13 3 1 120:10 42
2. Strání 17 12 3 2 71:15 39
3. Koryčany 17 12 0 5 79:18 36
4. St. Město 17 10 2 5 57:32 32
5. Hluk 17 10 2 5 46:25 32
6. Nedakonice 17 9 0 8 45:54 27
7. Kvasice 17 7 4 6 43:42 25
8. Napajedla 16 7 1 8 34:34 22
9. Morkovice 17 5 1 11 42:80 16
10. Dol. Němčí 17 4 1 12 15:77 13
11. Boršice 17 2 0 15 23:113 6
12. Zlechov 16 1 1 14 19:94 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Paseky Zlín – Hulín 7:1 Malota 2, Šanda, Novotný, Hájek, Šenkyřík, Kolařík – Zaoral, Val. Klobouky – Štítná n. Vl. 0:2 Hnilo, Struhař Aleš, Vlachovice – Juřinka 3:4 Stružka 3 – Bílý 2, Golda, Šulák, Vel. Karlovice – Hor. Bečva 0:5 Kubáň, Křenek, Fojtášek, Jurík, Kasala, Nedašov – Bystřice p. H. 0:10 nehl. Z minulého kola: Hor. Bečva – Nedašov 1:3 Němec – Holba, Nováková, Šánek.

1. Holešov 15 12 3 0 137:14 39
2. Štítná n. Vl. 16 12 3 1 67:21 39
3. Paseky Zlín 15 12 0 3 88:40 36
4. Juřinka 16 10 2 4 103:41 32
5. Hulín 16 8 1 7 60:56 25
6. Bystřice p. H. 16 7 1 8 70:60 22
7. Val. Klobouky 15 7 1 7 46:43 22
8. Hor. Bečva 16 6 1 9 40:71 19
9. Nedašov 15 2 1 12 29:101 7
10. Vel. Karlovice 15 1 3 11 18:97 6
11. Vlachovice 15 0 0 15 9:123 0
SKUPINA B: FA Zlechov – Napajedla odloženo, Kvasice – Hluk 5:1 Hora 3, Kahaja, Samohýl – Kremr, Dol. Němčí – Bojkovice 1:3 Bobčík – Králík, Andrlík, Vyhnálek, Morkovice – Boršice 3:5 Juřena, Poruba, Přikryl – Pummer 2, Horáček, Chodura, Řezník, Koryčany – Nedakonice 16:3 Kaňa 4, Klem 3, Hajkr Jan 3, Bardon 2, Michalík, Novotný, Hajkr Jakub, Vrtal – Novotný, Březina 2, Strání – St. Město 8:3 Pavluš 3, Frühauf 2, Jurásek, Popelka L., Hupka – Zajíc 2, Ryška. Předehrávka 22. kola: Bojkovice – Hluk 6:1 Stojka 3, Vyhnálek, Lukáš, Králík – Martiš.

1. Bojkovice 17 17 0 0 149:16 51
2. Napajedla 16 12 1 3 87:45 37
3. Boršice 17 12 0 5 153:62 36
4. Koryčany 17 11 1 5 130:79 34
5. Dol. Němčí 17 9 2 6 71:51 29
6. Zlechov 16 8 2 6 74:64 26
7. St. Město 17 7 1 9 55:78 22
8. Strání 17 7 0 10 66:84 21
9. Hluk 17 5 1 11 54:83 16
10. Kvasice 17 5 0 12 48:84 15
11. Morkovice 17 3 2 12 34:86 11
12. Nedakonice 17 0 0 17 23:212 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A – 15. kolo: Hvozdná – Jaroslavice 0:4 Hrazdíra, Dohnal, Páníček, Susser, SK Vizovice – Všemina 7:1 Machů 4, Braborec, Kovář, Adamuška – Gargulák, Příluky – Slušovice B 2:4 Strohbach A., Šoman – Nehlášeno, Fryšták – Štípa 2:1 Hřebačka, Macek – Skřivánek, Spytihněv – Halenkovice 8:1 Zelený 3, Harásek 2, Večeřa M., Rozsypálek, Plichta – Rapant.

1. Slušovice B 14 12 0 2 72:17 36
2. Fryšták 14 10 1 3 55:22 31
3. Jaroslavice 14 10 1 3 41:27 31
4. SK Vizovice 14 8 3 3 68:25 27
5. Spytihněv 14 8 2 4 50:38 26
6. Příluky 14 4 2 8 25:43 14
7. Štípa 14 4 1 9 35:47 13
8. Hvozdná 14 4 0 10 14:60 12
9. Halenkovice 14 1 4 9 21:62 7
10. Všemina 14 1 2 11 27:67 5
SKUPINA B – 11: kolo: Nedašova Lhota – Pozlovice 3:1 Búbela J., Kostka E., Vaněk M. – Kraus, Bylnice – Poteč 2:3 Sucháček, Šuchma – Kašša, Novosad, Chovanec, Dolní Lhota – Újezd 2:4 Kúdela 2 – Vaculín 3, Kráčalík. 16. kolo: Pozlovice – Nedašova Lhota 0:2 Rajník, Bubela, Poteč – Bylnice 2:10 Naňák 2 – Strnka 3, Sucháček 3, Liška 2, Fojtík 2, Újezd – Dolní Lhota 5:2 Pavelka 4, Mikulka – Kúdela, Kolařík

1. Újezd 16 14 2 0 83:25 44
2. Nedaš. Lhota 16 11 0 5 54:21 33
3. Dolní Lhota 16 7 2 7 52:46 23
4. Bylnice 16 5 2 9 40:62 17
5. Poteč 16 5 1 10 26:86 16
6. Pozlovice 16 2 1 13 28:43 7

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ:

12. kolo: Dolní Lhota – Slušovice B 0:3 Tkadlec R., Rafaja, vlastní, Bratřejov – Bylnice 3:1 Bargl, Žák, Fila – Chovančík, Tečovice – Újezd 1:2 Svěch – Milis, Machů, Mladcová – Kašava 0:0, SK Vizovice – Malenovice 0:4 Mikš 2, Macek, Válek, Spytihněv – Fryšták 0:2 Nesrsta, Galík. 17. kolo: Mladcová – Dolní Lhota 0:2 Macík, Tarabus, SK Vizovice – Tečovice 1:4 Václavek – Kristek 2, Šidlík, Jordán, Spytihněv – Bratřejov 0:9 Bargl 5, Jančík M. 2, Jančík J., Fila, Fryšták – Slušovice B 1:4 Daněk – Gužík 2, Kurtin, Šubrt, Malenovice – Bylnice 0:5 Lukáč 3, Chovančík, Jambor, Kašava – Újezd 5:1 Červenka V. 3, Drábek, Maršálek R. – Zicha.

1. Slušovice B 17 12 1 4 61:29 37
2. Fryšták 17 12 0 5 53:22 36
3. Dolní Lhota 17 11 2 4 43:30 35
4. Bratřejov 17 11 1 5 55:26 34
5. Malenovice 17 10 2 5 44:32 32
6. Bylnice 17 10 1 6 64:29 31
7. Mladcová 17 9 2 6 45:23 29
8. Kašava 17 9 1 7 47:35 28
9. Tečovice 17 4 1 12 26:58 13
10. Spytihněv 17 4 1 12 30:68 13
11. Újezd 17 3 0 14 24:75 9
12. SK Vizovice 17 1 0 16 20:85 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 12. kolo: Jaroslavice – Lhota u Mal. 13:0 Hefka 3, Jenáček 3, Václavek 2, Řehák 2, Šintál, Khalil, Hoang, Březnice – Tlumačov 2:5 Kužílek, Červený – Michalík 3, Jeřábek, Dvořák, Mysločovice – Ludkovice 3:0 Kolář, Brychta, Michálek J. 17. kolo: Březnice – Jaroslavice 3:6 Červený 2, Baťa – Jenáček 3, Řehák 2, Hefka, Lhota u Mal. – Mysločovice 1:9 Mikeštík – Svačina 5, Teplý 2, Hradil, Blanař, Ludkovice – Žeranovice 0:6 Hubík 2, Adamík 2, Dorazin, Gaja

1. Mysločovice 15 12 2 1 63:14 38
2. Tlumačov 14 9 3 2 47:11 30
3. Žeranovice 15 9 3 3 37:13 30
4. Jaroslavice 15 8 1 6 47:33 25
5. Březnice 14 5 1 8 31:42 16
6. Ludkovice 15 3 0 12 13:50 9
7. Lhota u Mal. 14 0 0 14 10:85 0
SKUPINA B – 12. kolo: Lukov – Hvozdná 2:1 Marholt, Topič – Dominik, Štípa – Lužkovice 3:13 Holík L. 2, Sedlář – Novotný 3, Tichý 2, Špendlík 2, Hejtmánek D. 2, Hejtmánek A. 2, Matlach, Šarman, Příluky – Kostelec 1:1 Kneslík – Hanáček. 17. kolo: Štípa – Lukov 4:5 Holík 2, Reisch, Okál – nehl., Hvozdná – Příluky 3:3 Dominik 2, Hlaváč – Kneslík 2, Šesták, Lužkovice – Trnava 7:2 Hejtmánek D. 2, Hejtmánek A. 2, Novotný, Špendlík, Matuškovičová – Zbranek, Vajďák.

1. Lukov 15 12 1 2 57:17 37
2. Lužkovice 14 12 0 2 95:22 36
3. Štípa 15 9 1 5 75:48 28
4. Trnava 15 7 2 6 54:51 23
5. Příluky 15 4 3 8 26:48 15
6. Hvozdná 14 1 2 11 26:68 5
7. Kostelec 14 1 1 12 15:94 4
SKUPINA C – 11. kolo: Bohuslavice n. Vl. – Nevšová 0:4 Šuráň P. 2, Huťa, Andersová M., Nedašova Lhota – Poteč 16:0 Pacík M. 3, Pacík J. 3, Mičuda R. 2, Haspala 2, Vaněk J. 2, Fojtík J., Hořák R., Jurík, Machala. 16. kolo: Nevšová – Bohuslavice n. Vl. 3:1 Šuráň P. 2, Andersová M. – Černíček, Poteč – Nedašova Lhota 1:5 Šmatlo – Machač M. 3, Vaněk, Hozák.

1. Sehradice 13 12 1 0 101:18 37
2. Nedaš. Lhota 13 7 1 5 59:20 22
3. Nevšová 13 7 1 5 45:20 22
4. Bohuslavice 14 4 1 9 41:61 13
5. Poteč 13 1 0 12 16:143 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Dřínov 3:3, Prachař, Chytrý, Sidek – Novotný, N. Kroupa, L. Matics, Kostelec u Hol. – Lutopecny 1:3 (0:2), T. Procházka – Piškula, Indra, Janoštík, Žalkovice – Břest 1:1 (1:0), Otáhalík – Jan Látal, Rataje – Mrlínek 1:3 (1:1), Úlehla – P. Vepřek, D. Vepřek, Jančík.

1. Břest 13 10 2 1 61:12 32
2. Žalkovice 12 9 1 2 39:13 28
3. Mrlínek 12 8 1 3 30:20 25
4. Lutopecny 13 6 1 6 18:23 19
5. Dřínov 13 5 3 5 26:18 18
6. Zborovice 12 5 2 5 45:38 17
7. Rataje 12 4 0 8 17:49 12
8. Rymice 12 2 4 6 20:32 10
9. Kostelec u Hol. 13 0 0 13 11:62 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zdounky – Chvalčov 2:3 (0:2), Škrabal, Přibyl – Červinka 3, Těšnovice – Zlobice 7:3 (6:0), Majkrič 3, P. Pecina 2, Dočkal, Tůma – M. Potočiar, T. Potočiar, Netopil, Bezměrov – Chropyně 4:3 pen. (0:2), Turo 2, D. Opluštil, Večerka – Polišenský 2, Vítek.

1. Těšnovice 16 15 0 1 100:38 45
2. Chvalčov 16 12 0 4 72:27 37
3. Zdounky 16 9 0 7 63:33 26
4. Chropyně 16 7 0 9 49:42 22
5. Zlobice 16 4 0 12 29:84 12
6. Bezměrov 16 1 0 15 21:110 2

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA – 2. kolo: Rymice – Holešov B – nehl., Kroměříž C – DFK Holešov – nehl. Dohrávka 1. kola: DFK Holešov – Rymice 2:1 (0:1), Illéšová, Kotasová – Hamala.

1. DFK Holešov 1 1 0 0 2:1 3
2. Holešov B 0 0 0 0 0:0 0
3. Kroměříž C 0 0 0 0 0:0 0
4. Rymice 1 0 0 1 1:2 0
SKUPINA O 5. MÍSTO – 2. kolo: Mrlínek – Lubná 4:3 pen., Duchoň 3, Hurt – Skypala 2, Kocián, Chvalčov – Lutopecny 3:2, Šmíd 2, Červinka – Dostálík 2.

1. Chvalčov 2 2 0 0 9:4 6
2. Mrlínek 2 2 0 0 7:5 4
3. Lutopecny 2 0 0 2 4:6 1
4. Lubná 2 0 0 2 5:10 1
SKUPINA O 9. MÍSTO – 2. kolo: Zdounky – Rajnochovice 2:1, Syručka – Čip, Skaštice – Martinice 4:1 (1:0), Zaoral 3, Bureš – Slanina

1. Skaštice 2 2 0 0 11:2 6
2. Zdounky 2 2 0 0 7:2 6
3. Martinice 2 0 0 2 2:9 0
4. Rajnochovice 2 0 0 2 2:9 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

FINÁLOVÁ SKUPINA – 1. turnaj: Kroměříž C – Koryčany 4:3 pen. (2:1), Jiřík 3, Jány – Kovář 2, Plichta, Prusinovice – Kvasice 3:5 (2:1), Měrka 2, Pirkl – Kochaníček 3, Samohýl 2, Koryčany – Kvasice 5:7 (3:3), Novotný 5 – Samohýl 3, Němeček 3, Novotná, Kroměříž C – Prusinovice 13:2 (4:1), Nohava 3, Dokládal 3, Vojáček 2, Jiřík 2, Tepera, Večerka, Fila – M. Měrka, J. Měrka.

1. Kvasice 2 2 0 0 12:8 6
2. Kroměříž C 2 2 0 0 17:5 5
3. Koryčany 2 0 0 2 8:11 1
4. Prusinovice 2 0 0 2 5:18 0
SKUPINA O 5. MÍSTO – 1. turnaj: Žalkovice – Lutopecny 6:0 (3:0), Trávníček 2, V. Němčík 2, M. Němčík, Tereško, Rataje – Morkovice 1:19 (1:10), Poltoranos – Hamala 6, Doležalová 4, Žourek 3, Marek 3, Měrka 2, Soldán, Žalkovice – Rataje 20:1 (11:0), V. Němčík 7, M. Němčík 4, Trávníček 3, Tereško 2, Liška, Svoboda, Houšková, Kuba – Poltoranos, Lutopecny – Morkovice 0:12 (0:7), Žourek 7, Marek 2, Doležalová, Soldán, Hamala.

1. Morkovice 2 2 0 0 31:1 6
2. Žalkovice 2 2 0 0 26:1 6
3. Lutopecny 2 0 0 2 0:18 0
4. Rataje 2 0 0 2 2:39 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

FINÁLOVÁ SKUPINA – 1. turnaj: Prusinovice – Loukov 10:7 (Měrka 8, Pumprla, vl. – Žaloudík 5, Koutný 2), Zdounky – Chvalčov 4:5 pen. (Čečatka 3, Vaňhara – Zmeškal 3, Mařák, Vavrouš), Loukov – Chvalčov 4:8 (Žaloudík, Václavík, Dolák, Závodný – Zmeškal 6, Zmrzlík, vl.), Prusinovice – Zdounky 8:7 pen. (Měrka 6, M. Pumprla, J. Pumprla – Čečatka 5, Novák, Syručka).

1. Chvalčov 2 2 0 0 13:8 5
2. Prusinovice 2 2 0 0 18:14 5
3. Zdounky 2 0 0 2 11:13 2
4. Loukov 2 0 0 2 11:18 0
SKUPINA O 5. MÍSTO – 1. turnaj: Kroměříž C – Slavkov p. H. 1:5 (1:2), Pochylý – Vaculík 3, Kolařík 2, Morkovice – Roštění 5:0 (2:0), Soldán 4, Žourek – Nášel, Kroměříž C – Morkovice 2:1 pen. (0:1), Bartoš, Sukup – Soldán, Slavkov p. H. – Roštění 4:1 (2:1), Kolařík 3, Vaculík – Uhlíř

1. Slavkov p. H. 2 2 0 0 9:2 6
2. Morkovice 2 1 0 1 6:2 4
3. Kroměříž C 2 1 0 1 3:6 2
4. Roštění 2 0 0 2 1:9 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: St. Město – O. N. Ves 4:0 (2:0) R. Blaha, J. Blaha, Otrusiník, Urbanovský, Nedakonice – Popovice 13:1 (8:1) Janík 5, Cigoš 5, O. Stašek, M. Andrýsek, J. Andrýsek – Červenka, Mařatice – Jarošov 3:11 (2:5) Širůčka 2, Uherek – Šipka 6, Jančík 2, Gajdošík, Omelka, Blaha, Bílovice – SK Zlechov 0:6 (0:4) Mikula 2, Vaněk, Bánovský, Velcer, Náplava.

1. Jarošov 11 9 2 0 102:16 29
2. St. Město 11 9 1 1 78:10 28
3. Nedakonice 11 5 3 3 54:20 18
4. O. N. Ves 10 5 2 3 17:22 17
5. SK Zlechov 10 4 0 6 34:49 12
6. Bílovice 11 3 1 7 18:40 10
7. Popovice 11 2 0 9 13:80 6
8. Mařatice 11 1 1 9 14:93 4
SKUPINA B: Korytná – Hradčovice 1:4 Kubiš – Hruboš 2, Říha, Švestka, Havřice – Podolí 1:3 (0:0) Bania – Pitr, Matoušek, Sečkář, Prakšice – Bánov 1:3 (1:1) Slezák – Horňák 2, Popelka, Vlčnov – Šumice 2:1 (1:0) Pešl. Sagula – Mach.

1. Vlčnov 14 12 1 1 71:14 37
2. Šumice 13 11 1 1 79: 9 34
3. Bánov 14 9 2 3 61:25 29
4. Prakšice 14 7 1 6 55:43 22
5. Újezdec 13 6 2 5 52:40 20
6. Podolí 14 4 2 8 35:42 14
7. Hradčovice 14 3 3 8 30:63 12
8. Havřice 13 2 2 9 47:75 8
9. Korytná 13 0 0 13 11:130 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Nivnice – Újezdec 2:0 (0:0) Hladiš, Chovanec, Prakšice – O. Lhota 6:5 Řezníček 2, Sukup 2, Hořínek, Patlevič – Martinčák 2, Janoušek 2, Bílek, Bánov – Topolná 2:3 (1:1) Suchánek, Kročil – Vojtášek 2, Kučera, O. N. Ves – Mistřice 2:6 (2:2) Kumbár, Konečný – Hromeček 3, Trčka 2, Posolda, Šumice – Jarošov 8:3 (5:1) Brostík 4, Urbánek 2, Hauerland, Šidlo.

1. Nivnice 15 14 1 0 124:7 43
2. Mistřice 14 12 1 1 102:10 37
3. Šumice 14 12 0 2 114:13 36
4. Újezdec 14 8 0 6 60:47 24
5. O. N. Ves 15 7 1 7 53:71 22
6. Jarošov 14 6 1 7 36:47 19
7. Bánov 15 6 1 8 32:66 19
8. Topolná 15 3 2 10 20:65 11
9. Uh. Ostroh 14 3 0 11 23:83 9
10. O. Lhota 15 3 0 12 19:131 9
11. Prakšice 15 2 1 12 17:60 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Traplice – Sušice 0:5 (0:0) nehl., Buchlovice – Osvětimany 0:5 (0:0) Čevelík 2, Kozák 2, Konečný, Jalubí – Velehrad 8:0 (4:0) T. Kolář 4, Tomaštík, A. Dobiáš, V. Dobiáš, Loffelmann.

1. Osvětimany 9 9 0 0 89: 3 27
2. Jalubí 8 6 0 2 35:14 18
3. Sušice 8 5 0 3 22:20 15
4. Buchlovice 8 4 0 4 42:15 12
5. Velehrad 9 1 0 8 9:74 3
6. Traplice 8 0 0 8 0:71 0
SKUPINA B: Mařatice – Bílovice 0:4 (0:0) Bajaja 3, Kučík, Havřice – Nedachlebice 8:0 (3:0) Kočica 3, Řezníček 3, Švehlík, Kubiš, Březolupy – Kněžpole 1:8 (1:5) Mastil – Fojtík 3, Otáhal 3, M. Berčík, J. Berčík.

1. Kněžpole 7 6 0 1 40:10 18
2. Bílovice 7 6 0 1 24:11 18
3. Havřice 7 5 0 2 27: 9 15
4. Březolupy 8 4 0 4 15:25 12
5. Mařatice 8 1 0 7 10:33 3
6. Nedachlebice 9 1 0 8 11:39 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Babice – Hradčovice 5:2 (3:1) Maňásková 2, Ides 2, Forro – Hlaváč 2, Ořechov – Podolí nehl., Buchlovice – Tupesy 1:8 (0:4) Pientok – M. Bánovský 4, D. Bánovský 2, L. Bánovský, Dostál, Vlčnov – FA Zlechov 14:0 (8:0) Kroupa 5, Plesl 4, Machala 2, Cagala, Barina, Kolek.

1. Vlčnov 11 10 1 0 162:16 31
2. Tupesy 11 8 1 2 103:27 25
3. Hradčovice 12 6 0 6 49:68 18
4. Buchlovice 11 5 0 6 72:50 15
5. Babice 10 5 0 5 40:67 15
6. Ořechov 9 4 0 5 51:54 12
7. FA Zlechov 11 4 0 7 51:58 12
8. Podolí 11 0 0 11 9:197 0
SKUPINA B: Březová – Slavkov 10:0 (5:0) Ševčík 5, Hanák 3, Grebík, P. Moravčík, St. Hrozenkov – Bystřice p. L 1:4 (0:4) Pažitný – Foltýn 2, Čaňo, Machala, S. Loz – Orel Uh. Brod 1:13 (0:6) R. Jankůj – Malůš 4, Dubský 2, Jančář 2, Moravanský 2, Krahula, Buráň, Fojtík, Korytná – ČSK Uh. Brod 7:8 Vacula 5, Klon 2 – Vlach 2, Červík 4, Nyiko 2.

1. Březová 10 9 1 0 111:13 28
2. ČSK Uh. Brod 11 9 0 2 89:34 27
3. Korytná 11 7 1 3 78:31 22
4. Orel Uh. Brod 11 7 0 4 57:45 21
5. St. Hrozenkov 11 3 1 7 20:50 10
6. S. Loz 10 2 1 7 20:76 7
7. Bystřice p. L. 11 1 3 7 20:91 6
8. Slavkov 11 1 1 9 12:67 4

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: O. N. Ves – Spytihněv 6:3 (2:1) Světnička 2, Kroščen 2, Prchlík, Pšurný – Čech, Sedláček, Gabryš, FC Slovácko – Buchlovice 9:4 (4:1) N. Hanáčková 2, Z. Hanáčková 2, Mikačová 2, Hrazdilová 2, Horáková – Zlifanková, Karásek, Večeřa, Falta, Vlčnov – D. Němčí 0:8 (0:3) Huspenina 3, Tinka 2, Bobčík 2, Kolář.

1. D. Němčí 15 11 2 2 155:60 35
2. O. N. Ves 15 11 1 3 156:70 34
3. FC Slovácko 16 10 2 4 152:75 32
4. Nivnice 14 10 0 4 183:73 30
5. Uh. Ostroh 14 8 2 4 117:57 26
6. Hluk 15 8 0 7 97:87 24
7. Tupesy 14 6 1 7 73:93 19
8. FA Zlechov 14 5 0 9 90:124 15
9. Spytihněv 15 4 0 11 70:146 12
10. Buchlovice 14 4 0 10 52:158 12
11. Vlčnov 16 0 0 16 16:218 0
MLADŠÍ: O. N. Ves – Spytihněv 12:1 (6:0) Prchlík 4, Sucháň 3, Opravil 3, Kalný 2 – Gabryš, FC Slovácko – Buchlovice 10:2 (3:1) Vlachynská 4, Skřivánková 2, N. Hanáčková 2, C. Škrabalová, Jančářová – Janík, Marek, Vlčnov – D. Němčí 6:10 (5:5) Šobáň 5, Janča – Vlk 3, Hrbáč 2, Fibichr 2, Huspenina 2, Bobčík.

1. Nivnice 14 13 0 1 180:89 39
2. Buchlovice 14 11 0 3 121:88 33
3. Hluk 15 9 2 4 124:94 29
4. FC Slovácko 16 9 2 5 133:110 29
5. Tupesy 14 9 0 5 82:64 27
6. O. N. Ves 15 7 1 7 83:84 22
7. D. Němčí 15 6 2 7 85:93 20
8. Uh. Ostroh 14 4 1 9 74:102 13
9. Spytihněv 15 3 2 10 67:139 11
10. Vlčnov 16 2 2 12 73:123 8
11. FA Zlechov 14 2 0 12 74:110 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Mařatice – Topolná 9:5 (4:3) Bartoš 4, Valouch 2, Maňas, Stužka, Vaďurová – Sklenářová 2, Berecka 2, Gajdošík, Březolupy – Babice 4:7 (1:4) Hoferek 3, Duda – Peterka 4, Litoš 3, Ořechov – Mistřice nehl., Nedakonice – Kněžpole nehl.

1. Ořechov 11 11 0 0 218:15 33
2. Kněžpole 11 9 1 1 92:44 28
3. Nedakonice 12 8 0 4 115:68 24
4. Huštěnovice 12 7 2 3 97:60 23
5. Mistřice 12 4 2 6 73:109 14
6. Jarošov 12 4 1 7 75:106 13
7. Březolupy 12 3 2 7 67:116 11
8. Topolná 12 3 1 8 62:102 10
9. Mařatice 12 2 3 7 55:110 9
10. Babice 12 1 2 9 38:162 5
SKUPINA B: Hradčovice – Újezdec 2:2 (2:0) D. Šrámek 2 – V. Mikliš, T. Koželuha, Orel Uh. Brod – Havřice 4:0 (0:0) M. Dubský 2, O. Dubský, Marino Viktor Santo, FC Slovácko B – Bánov 10:7 (5:3) Horáková 4, Z. Hanáčková 2, Vlachynská, Mikačová, Hrazdilová, C. Škrabalová – Borák 3, Daněk 2, Kříž, Hnilička, ČSK Uh. Brod – Prakšice 13:0 (6:0) Vystrčil 3, Smilauer 2, Man 2, Koželuha 2, Bartoš, Sýkora, Plášek, Chovanec.

1. FC Slovácko B 10 8 1 1 124:40 25
2. ČSK Uh. Brod 11 8 1 2 73:43 25
3. Hradčovice 11 6 3 2 54:34 21
4. Újezdec 10 5 3 2 29:29 18
5. Bánov 10 3 0 7 38:57 9
6. Orel Uh. Brod 11 2 2 7 27:70 8
7. Havřice 10 2 1 7 12:48 7
8. Prakšice 11 2 1 8 12:48 7
SKUPINA C: Korytná – Slavkov 2:15 Suchý 2 – Kotačka 4, Polách 3, Tureček 2, S. Zámečník 2, Krhovský 2, J. Zámečník 2, Žítková – Březová 0:4 (0:1) M. Křeháček, Vojtek, D. Ondřejka, F. Panák.

1. Slavkov 10 10 0 0 116:26 30
2. Strání B 9 7 1 1 87:12 22
3. Březová 10 6 2 2 66:19 20
4. Korytná 9 3 1 5 35:68 10
5. Šumice 8 1 3 4 25:34 6
6. Žítková 9 1 1 7 25:56 4
7. Rudice 9 0 0 9 10:149 0

Autor: Redakce

11.5.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Škoda Octavia - Čína
AUTOMIX.CZ
22

Tohle opravdu není Superb. Škoda v Číně prodává jednu zvláštnost

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se sešel s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech
14

Dvě třetiny osobností regionů nejsou spokojeny s výsledky voleb

Vypsaná Fixa s turné Tady to někde je se představí také fandům ve Zlíně

Oblíbená česká kapela Vypsaná Fixa hrající pop-punk vznikla v roce 1994 v Pardubicích. Je proslulá svými surrealistickými texty, jejichž autorem je frontman skupiny Michal Mareda zvaný „Mardi“.

Ve středu ve Slováckém deníku: Prvňáčci ze ZŠ z Březnice, Lukova a Želechovic

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem. Ve vašem Deníku tak ve středu najdete další výjimečné tablo našich nejmenších školáků.

Nezbedník zničil sokl bratří Baťů

Bratrům Baťovým, kteří shlížejí na zlínský mrakodrap z Univerzitního parku, někdo urazil sokl z brazilské žuly. Cizím přičiněním se zřejmě uvolnila i obkladová deska u protilehlého rohu. Zlínská radnice, která musí nechat podstavec sousoší opravit, podala trestní oznámení na neznámého pachatele.

Osobnosti regionu k volbám: spokojenost, zklamání i rozčarování

Hnutí ANO 2011 je jasným a nikterak překvapivým vítězem voleb do Parlamentu České republiky. Dosud nejsilnější vládní strana ČSSD naopak překvapivě utrpěla drtivou porážku a nový dech nabrala Občanská demokratická strana.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT