Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

18.5.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Luhačovice 1:2 Chmelina – nehl., Bystřice p. H. – Uh. Brod 4:6 Vašík 2, Zemánek 2 – Mikulec 2, Holub 2, Odstrčil, Dvořák, Brumov – Holešov 1:2 Holba – Holík, Chovanec, Baťov 1930 – Kunovice 0:2 Dávid 2, Vlachovice – Slušovice 0:6 Povolný 3, Večeřa 2, Žaludek, Hulín – Malenovice 1:2 Hrdlička – Bartoň J., Torma, Návojná – Rožnov p. R. 2:1 Talčík, Matůšů – Talpa.

1. Luhačovice 22 17 3 2 73:23 54
2. Kunovice 22 17 2 3 83:25 53
3. Holešov 22 16 2 4 75:29 50
4. Rožnov p. R. 22 12 4 6 72:32 40
5. Návojná 22 10 4 8 35:31 34
6. Uh. Brod 22 8 7 7 72:51 31
7. Dol. Němčí 22 9 2 11 48:49 29
8. Malenovice 22 8 5 9 42:50 29
9. Brumov 22 8 5 9 41:53 29
10. Slušovice 22 8 4 10 36:41 28
11. SK Baťov 22 8 3 11 56:51 27
12. Hulín 22 8 0 14 36:47 24
13. Vlachovice 22 3 1 18 26:118 10
14. Bystřice p. H. 22 1 0 21 26:121 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Fr. Lhota 5:3 Mráz 4, Mikšaník – Zítek, Bednář, Filák, Mladcová – Val. Polanka 0:3 Daněk 2, Matyáš, Hovězí – Val. Klobouky 7:1 Smolík J. 3, Kašpar J. 2, Kováč, Ondryáš -Dubčák M., Vel. Karlovice – Slavičín 1:4 Mynarčík – Kalík, Kovář, Bartoš, Studeník. Utkání Provodov – Štítná n. Vl., Juřinka – Louky a Ratiboř – Lidečko nebyla pro nezpůsobilý terén odehrána.

1. Louky 21 15 4 2 61:25 49
2. Val. Polanka 22 15 3 4 92:39 48
3. Juřinka 21 14 2 5 84:37 44
4. Mladcová 22 12 3 7 76:52 39
5. Vel. Karlovice 22 11 5 6 63:56 38
6. Slavičín 22 11 2 9 59:48 35
7. Štítná n. Vl. 21 8 3 10 42:44 27
8. Ratiboř 21 7 5 9 53:46 26
9. Provodov 21 8 2 11 45:60 26
10. Val. Klobouky 22 8 2 12 40:76 26
11. Lidečko 21 7 2 12 41:51 23
12. Hovězí 22 7 1 14 51:70 22
13. Napajedla 22 7 1 14 41:67 22
14. Franc. Lhota 22 2 3 17 27:104 9

SKUPINA B: Zdounky – Hluk 5:1 Kyrzcz M. 3, Červík, Lučan – Nguntual, Kněžpole – Uh. Ostroh 9:0 Hančík 3, Vselý 2, Otáhal, Navrátil, Flíbor, Hanáček, Nedachlebice – Koryčany 0:9 Gejdoš 3, Hanák 2, Hostovský, Tesař, Masařík, Hubr, Boršice – Bojkovice 4:1 Dostál 3, Bartošík – Lebánek, Morkovice – Chropyně 11:0 Chytrý 4, Vdoleček 2, Novák, Ševčík, Doležel, Kryštof, vlastní, Buchlovice – Kvasice nehráno pro nezpůsobilý terén, Strání – Nivnice 1:5 Toman – Slezáček 2, Haloda, Májek, Flasar.

1. Nivnice 22 17 1 4 96:32 52
2. Hluk 22 15 2 5 73:32 47
3. Kvasice 21 14 4 3 91:46 46
4. Bojkovice 22 13 1 8 94:44 40
5. Buchlovice 21 13 1 7 70:55 40
6. Boršice 22 12 1 9 64:51 37
7. Zdounky 22 11 4 7 71:61 37
8. Koryčany 22 11 2 9 96:49 35
9. Kněžpole 22 9 1 12 59:76 28
10. Morkovice 22 8 3 11 72:84 27
11. Strání 22 7 1 14 40:52 22
12. Nedachlebice 22 5 1 16 46:96 16
13. Uh. Ostroh 22 4 0 18 22:106 12
14. Chropyně 22 3 0 19 27:137 9

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Ratiboř odloženo na 21. 5. 2014, Slušovice – Uh. Brod 1:0 Novák, Slavičín – Vsetín nehráno pro nezpůsobilý terén, Baťov 1930 – Louky 1:0 Staněk, Kunovice – Brumov 0:0, Luhačovice – Rožnov p. R. 1:9 Mejzlík – Šulák, Kučera 3, Zetek, Mužatko, Kubját 3. Oprava výsledku z minulého kola: Ratiboř – Slušovice 1:2. Kontumační výsledky – 14. kolo: Louky – Vsetín 0:3. 15. kolo: Louky – V. Otrokovice 0:3. 17. kolo: Louky – Rožnov p. R. 0:3. 18. kolo: Luhačovice – Louky 3:0.

1. Brumov 18 17 1 0 101:15 52
2. Rožnov p. R. 18 13 2 3 62:18 41
3. Kunovice 18 11 5 2 60:14 38
4. SK Baťov 18 10 2 6 44:24 32
5. Slavičín 17 8 5 4 37:16 29
6. FK Vsetín 17 9 1 7 82:37 28
7. V. Otrokovice 17 8 0 9 26:42 24
8. Slušovice 18 6 1 11 17:54 19
9. Louky 18 4 2 12 25:40 14
10. Luhačovice 18 4 1 13 24:116 13
11. Ratiboř 17 3 0 14 19:70 9
12. Uh. Brod 18 2 2 14 24:75 8

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Ratiboř odloženo na 21. 5. 2014, Slušovice – Uh. Brod 0:11 Šimoník 4, Karlík 2, Obadal 2, Nyiko, Kobsinek, Baroš, Slavičín – Vsetín nehráno pro nezpůsobilý terén, Baťov 1930 – Louky 1:7 Merta – Kuna 3, Zuzaník 2, Jaroněk, Bartoň, Kunovice – Brumov 7:1 Prachman 3, Nagy 2, Hábl 2 – Gabriš, Luhačovice – Rožnov p. R. 0:20 Galus 13, Lokša 4, Kapoun, Hrůzek, Vrbka. Oprava výsledku z minulého kola: Ratiboř – Slušovice 3:1.

1. Louky 18 16 0 2 112:24 48
2. Uh. Brod 18 15 0 3 109:29 45
3. FK Vsetín 17 12 2 3 106:36 38
4. Rožnov p. R. 18 12 1 5 94:37 37
5. Slavičín 17 10 0 7 87:46 30
6. Kunovice 18 9 1 8 64:58 28
7. Brumov 18 9 0 9 84:70 27
8. V. Otrokovice 17 7 1 9 49:51 22
9. SK Baťov 18 5 2 11 56:77 17
10. Ratiboř 17 3 1 13 30:98 10
11. Slušovice 18 2 0 16 28:139 6
12. Luhačovice 18 1 2 15 23:177 5

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Nedašov 9:0 Heryán 3, Mlčák 3, Úlehla 2, Blažek, Bystřice p. H. – Vel. Karlovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Hor. Bečva – Vlachovice 1:2 Maceček – Mňaček, Vizváry, Juřinka – Val. Klobouky nehráno pro nezpůsobilý terén, Štítná n. Vl. – Paseky Zlín 6:1 Králík 3, Maniš 2, Malaník – Vičík.

1. Štítná n. Vl. 17 16 1 0 70:7 49
2. Holešov 16 13 3 0 55:7 42
3. Juřinka 16 9 3 4 44:16 30
4. Hulín 16 9 2 5 46:24 29
5. Vlachovice 16 8 2 6 20:36 26
6. Hor. Bečva 17 7 2 8 30:27 23
7. Val. Klobouky 15 6 2 7 21:31 20
8. Paseky Zlín 16 4 1 11 25:43 13
9. Bystřice p. H. 16 2 3 11 17:45 9
10. Nedašov 16 1 3 12 6:44 6
11. Vel. Karlovice 15 1 2 12 9:63 5

SKUPINA B: Napajedla – Strání 2:0 Vojtášek, Srnec, St. Město – Koryčany 5:0 Jelínek 2, Beneš, Jegla, Sontag, Nedakonice – Morkovice 1:4 Andrýsek – Ševčíková 2, Drábek, Poruba, Boršice – Dol. Němčí 0:0, Bojkovice – Kvasice 23:1 Kolínek 5, Krpálek 5, Pavlis 4, Polák 3, Martinec 3, Pešek 2, Koželuha – Rakušan, Hluk – FA Zlechov 3:1 Kužela 2, Franc – Arbet.

1. Bojkovice 18 14 3 1 143:11 45
2. Strání 18 12 3 3 71:17 39
3. Koryčany 18 12 0 6 79:23 36
4. St. Město 18 11 2 5 62:32 35
5. Hluk 18 11 2 5 49:26 35
6. Nedakonice 18 9 0 9 46:58 27
7. Napajedla 17 8 1 8 36:34 25
8. Kvasice 18 7 4 7 44:65 25
9. Morkovice 18 6 1 11 46:81 19
10. Dol. Němčí 18 4 2 12 15:77 14
11. Boršice 18 2 1 15 23:113 7
12. Zlechov 17 1 1 15 20:97 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Nedašov 16:0 Janál 3,Pospíšilík 2,Pospíšil 2,Ševčík , Matuška 2, Sedláček, Jura 2,Jadrníček 2,Trnka, Bystřice p. H. – Vel. Karlovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Hor. Bečva – Vlachovice 9:1 Danišek 4, Křenek T. 2, Kubáň 2, Němec – Struška, Juřinka – Val. Klobouky nehráno pro nezpůsobilý terén, Štítná n. Vl. – Paseky Zlín 2:7 Malaník, Juřenčáková – Hájek 5, Malota, Macík.

1. Holešov 16 13 3 0 153:14 42
2. Paseky Zlín 16 13 0 3 95:42 39
3. Štítná n. Vl. 17 12 3 2 69:28 39
4. Juřinka 16 10 2 4 103:41 32
5. Hulín 16 8 1 7 60:56 25
6. Bystřice p. H. 16 7 1 8 70:60 22
7. Val. Klobouky 15 7 1 7 46:43 22
8. Hor. Bečva 17 7 1 9 49:72 22
9. Nedašov 16 2 1 13 29:117 7
10. Vel. Karlovice 15 1 3 11 18:97 6
11. Vlachovice 16 0 0 16 10:132 0

SKUPINA B: Napajedla – Strání 3:1 Trvaj, Večeřa 2 – Gabriš, St. Město – Koryčany 2:12 Zajíc, Slováček – Kaňa 8, Klen 2, Hajkr, Mikulášek, Nedakonice – Morkovice 4:4 Andrýsek J., Horňák, Březina, Glos – Žemžula 2, Štelc, Červenka, Boršice – Dol. Němčí 3:2 Velich, Horáček, Měšťánek – Bobčík R. 2, Bojkovice – Kvasice 20:0 Lukáš 5, Stojka 3, Králík 3, Vyhnálek 3, Machala 2, Mojžíšek, Buriánek, Svoboda, Vavrečka, Hluk – FA Zlechov 5:3 Frühauf Zd. 4, Martiš – Matějkovič 2, Bednařík. Kontumační výsledky – 14. kolo: Hluk – St. Město 0:3. 17. kolo: Morkovice – Hluk 3:0.

1. Bojkovice 18 18 0 0 169:16 54
2. Napajedla 17 13 1 3 90:46 40
3. Boršice 18 13 0 5 156:64 39
4. Koryčany 18 12 1 5 142:81 37
5. Dol. Němčí 18 9 2 7 73:54 29
6. Zlechov 17 8 2 7 77:69 26
7. St. Město 18 8 0 10 58:88 24
8. Strání 18 7 0 11 67:87 21
9. Hluk 18 5 0 13 51:88 15
10. Morkovice 18 4 3 11 39:84 15
11. Kvasice 18 5 0 13 48:104 15
12. Nedakonice 18 0 1 17 27:216 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Jaroslavice – Spytihněv 1:4 Šenkeřík – Kalvoda, Zelený, Rozsypálek, Večeřa, Halenkovice – Fryšták 2:4 Polášek, Hána – Ševčík, Doležal, Gregor, Kovář, Štípa – Příluky 3:3 Kolář, Karafiát, Kogler – Šarman, Seifert, Těšík, Slušovice B – SK Vizovice 5:2 Hoferek, Bednařík, Večeřa, Ries, Čoček – Machů 2, Všemina – Hvozdná nehráno pro nezpůsobilý terén.

1. Slušovice B 15 13 0 2 77:19 39
2. Fryšták 15 11 1 3 59:24 34
3. Jaroslavice 15 10 1 4 42:31 31
4. Spytihněv 15 9 2 4 54:39 29
5. SK Vizovice 15 8 3 4 70:30 27
6. Příluky 15 4 3 8 28:46 15
7. Štípa 15 4 2 9 38:50 14
8. Hvozdná 14 4 0 10 14:60 12
9. Halenkovice 15 1 4 10 23:66 7
10. Všemina 14 1 2 11 27:67 5

SKUPINA B: Újezd – Pozlovice 4:2 Vaculín 2, Kráčalík, Machalíček – Bača R., Kraus, Dolní Lhota – Poteč 6:2 Malota 2, Vojtěšek 2, Šenovský, Dorňák J. – Kovalčík, Fojtík, Bylnice – Nedašova Lhota 0:3 Bartošák P., Fojtík S., Vaněk M.

1. Újezd 17 15 2 0 87:27 47
2. Nedaš. Lhota 17 12 0 5 57:21 36
3. Dolní Lhota 17 8 2 7 58:48 26
4. Bylnice 17 5 2 10 40:65 17
5. Poteč 17 5 1 11 28:92 16
6. Pozlovice 17 2 1 14 30:47 7

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Dolní Lhota – Kašava 5:3 Macík 3, Drábek, Švach – Drábek 2, Maršálek, Újezd – Malenovice 1:5 Milis – Mikš 2, Škrabal, Otrusina, Borovec, Bylnice – Fryšták 5:4 Morávek, Jambor D., Lukáč O., Solař K., Chovančík – Okonkwo 2, Dohnálková, Drábek, Slušovice B – Spytihněv 20:0 Žákovský 5, Novotný 4, Záhořák 4, Řihák 2, Šubrt 2, Hejtmánek, Gužík, Tichý, Bratřejov – SK Vizovice 7:1 Bargl 3, Fila, Jančík J., Viktořík, Helegda – Fusek, Tečovice – Mladcová 2:5 Kristek 2 – Egner 2, Chmelík, Malina, Prchlík.

1. Slušovice B 18 13 1 4 81:29 40
2. Dolní Lhota 18 12 2 4 48:33 38
3. Bratřejov 18 12 1 5 62:27 37
4. Fryšták 18 12 0 6 57:27 36
5. Malenovice 18 11 2 5 49:33 35
6. Bylnice 18 11 1 6 69:33 34
7. Mladcová 18 10 2 6 50:25 32
8. Kašava 18 9 1 8 50:40 28
9. Tečovice 18 4 1 13 28:63 13
10. Spytihněv 18 4 1 13 30:88 13
11. Újezd 18 3 0 15 25:80 9
12. SK Vizovice 18 1 0 17 21:92 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Jaroslavice – Žeranovice 0:1 Kohout, Mysločovice – Tlumačov nehráno pro nezpůsobilý terén, Březnice – Lhota u Mal. 4:6 Červený, Baťa, Kunorza, Kužílek – Mikeštík 2, Sedlář 2, Vyoral, Kolařík.

1. Mysločovice 15 12 2 1 63:14 38
2. Žeranovice 16 10 3 3 38:13 33
3. Tlumačov 14 9 3 2 47:11 30
4. Jaroslavice 16 8 1 7 47:34 25
5. Březnice 15 5 1 9 35:48 16
6. Ludkovice 15 3 0 12 13:50 9
7. Lhota u Mal. 15 1 0 14 16:89 3

SKUPINA B: Trnava – Kostelec odl., Příluky – Lužkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Štípa – Hvozdná 10:0 Okál 3, Holík 3, Kuča 2, Kratochvíl 2.

1. Lukov 15 12 1 2 57:17 37
2. Lužkovice 14 12 0 2 95:22 36
3. Štípa 16 10 1 5 85:48 31
4. Trnava 15 7 2 6 54:51 23
5. Příluky 15 4 3 8 26:48 15
6. Hvozdná 15 1 2 12 26:78 5
7. Kostelec 14 1 1 12 15:94 4

SKUPINA C: Sehradice – Poteč 22:0 Váňa M. 9, Macík D. 5, Kovářová L. 2, Majerík S. 2, Kolaříková A., Drábek J., Žebráček M., Kolařík J, Nedašova Lhota – Bohuslavice n. Vl. 1:2 Fojtík J. – nehl.

1. Sehradice 14 13 1 0 123:18 40
2. Nedaš. Lhota 14 7 1 6 60:22 22
3. Nevšová 13 7 1 5 45:20 22
4. Bohuslavice 15 5 1 9 43:62 16
5. Poteč 14 1 0 13 16:165 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: O. N. Ves – Bílovice 2:0 (1:0) M. Lopata 2, SK Zlechov – Mařatice 2:0 (1:0) Náplava, Mikula, Jarošov – Nedakonice 3:0 (1:0) M. Jančík, Mar. Omelka, Jurča, Popovice – St. Město 0:13 (0:4) Blaha 3, Roubínek 3, Drahovský 2, Verbík 2, Trávník, Otrusiník, Melichárek.

1. Jarošov 12 10 2 0 105:16 32
2. St. Město 12 10 1 1 91:11 31
3. O. N. Ves 11 6 2 3 19:22 20
4. Nedakonice 12 5 3 4 54:23 18
5. SK Zlechov 11 5 0 6 36:49 15
6. Bílovice 12 3 1 8 18:42 10
7. Popovice 12 2 0 10 13:93 6
8. Mařatice 12 1 1 10 15:95 4

SKUPINA B: Újezdec – Vlčnov 3:5 Brulík 2, J. Lekeš – Sagula 4, Polanský, Šumice – Prakšice 11:0 (6:0) Lekeš 2, Kreisel 2, Mach 2, Pančocha 2, M. Hauerland, V. Ondřej, Žampach, Bánov – Havřice 5:2 (4:0) Velecký 2, Popelka 2, Horňák – Bania, Phamheamh, Podolí – Korytná 17:2 (7:0) Sečkář 4, Koulak 2, Šudřich 2, Pitr 2, Graja 2, Hanáček 2, Paška 2, vlastní – P. Lekeš, Popelka.

1. Vlčnov 15 13 1 1 76:17 40
2. Šumice 14 12 1 1 90: 9 37
3. Bánov 15 10 2 3 66:27 32
4. Prakšice 15 7 1 7 55:54 22
5. Újezdec 14 6 2 6 55:45 20
6. Podolí 15 5 2 8 52:44 17
7. Hradčovice 14 3 3 8 30:63 12
8. Havřice 14 2 2 10 49:80 8
9. Korytná 14 0 0 14 13:147 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Újezdec – Šumice 0:7 (0:2) Brostík 3, Mlčůch 2, Dvořák, Šidlo, Jarošov – Uh. Ostroh 9:3 (2:3) Jurča 5, D. Pařenica, Běťák, 2, L. Pařenica – Ovečka 2, Rapant, Mistřice – Bánov 8:2 (4:1) Posolda 3, Švec, Vrána, Tomešek, Hromeček, Trčka – Kročil, Franc, Topolná – Prakšice 7:2 (6:0) T. Viceník 3, Belej, Hába, Vojtášek, Polášek – Řezníček, Hořínek, O. Lhota – Nivnice 0:15 (0:9) Bartoš 5, Petřivalský 2, Hladiš 2, Chovanec 2, Fojtík, Mahdal, Lysoněk, Trtek.

1. Nivnice 16 15 1 0 139:7 46
2. Mistřice 15 13 1 1 110:12 40
3. Šumice 15 13 0 2 121:13 39
4. Újezdec 15 8 0 7 60:54 24
5. Jarošov 15 7 1 7 45:50 22
6. O. N. Ves 15 7 1 7 53:71 22
7. Bánov 16 6 1 9 34:74 19
8. Topolná 16 4 2 10 27:67 14
9. Uh. Ostroh 15 3 0 12 26:92 9
10. O. Lhota 16 3 0 13 19:146 9
11. Prakšice 16 2 1 13 19:67 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Sušice – Jalubí 4:4 (2:1) J. Hubál 2, E. Hábl 2 – T. Kolář 2, V. Dobiáš 2, Velehrad – Buchlovice nehl.

1. Osvětimany 9 9 0 0 89: 3 27
2. Jalubí 8 6 0 2 35:14 18
3. Sušice 8 5 0 3 22:20 15
4. Buchlovice 8 4 0 4 42:15 12
5. Velehrad 9 1 0 8 9:74 3
6. Traplice 8 0 0 8 0:71 0

SKUPINA B: Březolupy – Bílovice 1:3 (0:0) Gajdošík – Bajaja 2, Čada, Kněžpole – Havřice 6:8 (4:4) Otáhal 5, Fojtík – J. Kočica 4, Janků, Kubiš, Halka, Viceník.

1. Bílovice 8 7 0 1 27:12 21
2. Kněžpole 8 6 0 2 46:18 18
3. Havřice 8 6 0 2 35:15 18
4. Březolupy 9 4 0 5 16:28 12
5. Mařatice 8 1 0 7 10:33 3
6. Nedachlebice 9 1 0 8 11:39 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: FA Zlechov – Buchlovice 12:2 (7:0) Šrom 3, Hradil 2, Haša 2, Arbet, Salinger, F. Kedra, L. Kedra, T. Daníček – Lukeštík 2, Podolí – Babice 0:8 (0:5) Maňásek 2, Ides 2, Lanspek, Rožek, Dřínka 2.

1. Vlčnov 11 10 1 0 162:16 31
2. Tupesy 12 9 1 2 116:34 28
3. Hradčovice 12 6 0 6 49:68 18
4. Babice 11 6 0 5 48:67 18
5. Buchlovice 12 5 0 7 74:62 15
6. FA Zlechov 12 5 0 7 63:60 15
7. Ořechov 10 4 0 6 58:67 12
8. Podolí 12 0 0 12 9:205 0

SKUPINA B: Slavkov – Korytná 1:7 (0:4) J. Zámečník – Vacula 5, Čagánek 2, S. Loz – ČSK Uh. Brod 1:7 (0:3) Novák – Chovanec 2, Valenta 2, Koželuha, Man, Bartončík, Orel Uh. Brod – St. Hrozenkov 3:0 (2:0) Malůš, Jančář, Durďák, Bystřice p. L – Březová 3:12 (2:6) Pe. Čaňo 2, Baný – Pe. Ševčík 7, Panák 2, Grebík, Uher, Hanák.

1. Březová 11 10 1 0 123:16 31
2. ČSK Uh. Brod 12 10 0 2 96:35 30
3. Korytná 12 8 1 3 85:32 25
4. Orel Uh. Brod 12 8 0 4 60:45 24
5. St. Hrozenkov 12 3 1 8 20:53 10
6. S. Loz 11 2 1 8 21:83 7
7. Bystřice p. L. 12 1 3 8 23:103 6
8. Slavkov 12 1 1 10 13:74 4

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Tupesy – Vlčnov 10:1 (3:0) J. Tomeček 6, M. Tureček 2, J. Martinák, T. Chramcov – K. Tykalová, D. Němčí – FC Slovácko 4:4 (1:1) T. Hibler 2, D. Karlík, J. Šlambor – J. Ježková 2, S. Stavjaníková, K. Bláhová, Nivnice – O. N. Ves 9:2 (1:0) Straňák 4, Kozelek 3, Zálešák 2 – Kotačka, Prchlík.

1. D. Němčí 16 11 3 2 159:64 36
2. O. N. Ves 16 11 1 4 158:79 34
3. Nivnice 15 11 0 4 192:75 33
4. FC Slovácko 17 10 3 4 156:79 33
5. Uh. Ostroh 14 8 2 4 117:57 26
6. Hluk 15 8 0 7 97:87 24
7. Tupesy 15 7 1 7 83:94 22
8. FA Zlechov 14 5 0 9 90:124 15
9. Spytihněv 15 4 0 11 70:146 12
10. Buchlovice 14 4 0 10 52:158 12
11. Vlčnov 17 0 0 17 17:228 0

MLADŠÍ: Tupesy – Vlčnov 7:2 (6:1) T. Dostál 2, P. Kunert 2, T. Chramcov, J. Tomeček, L. Kovařík – K. Tykal 2, D. Němčí – FC Slovácko 2:1 (2:0) T. Vlk, T. Huspenina – T. Vlachynská, Nivnice – O. N. Ves 13:9 (6:2) Straňák 7, Zálešák 5, J. Hladiš – Kalný 4, Suchoň 2, Prchlík 2, Opravil.

1. Nivnice 15 14 0 1 193:98 42
2. Buchlovice 14 11 0 3 121:88 33
3. Tupesy 15 10 0 5 89:66 30
4. Hluk 15 9 2 4 124:94 29
5. FC Slovácko 17 9 2 6 134:112 29
6. D. Němčí 16 7 2 7 87:94 23
7. O. N. Ves 16 7 1 8 92:97 22
8. Uh. Ostroh 14 4 1 9 74:102 13
9. Spytihněv 15 3 2 10 67:139 11
10. Vlčnov 17 2 2 13 75:130 8
11. FA Zlechov 14 2 0 12 74:110 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Topolná – Nedakonice 2:7 (1:3) Sklenářová, Kedra – Horňák 5, Král 2, Kněžpole – Huštěnovice 7:2 (3:1) Šimík 3, Jak. Berčík 2, Hubáček, Soviš – Slezák, Šťastová, Jarošov – Ořechov bude sehráno v náhradním termínu, Mistřice – Březolupy 9:5 (3:2) O. Polášek 4, P. Tománek 4, Tomeček – Hoferek 3, Duda 2, Babice – Mařatice 4:2 (2:1) Peterka 3, Litoš – Bartoš, Valouch.

1. Ořechov 11 11 0 0 218:15 33
2. Kněžpole 12 10 1 1 99:46 31
3. Nedakonice 13 9 0 4 122:70 27
4. Huštěnovice 13 7 2 4 99:67 23
5. Mistřice 13 5 2 6 82:114 17
6. Jarošov 12 4 1 7 75:106 13
7. Březolupy 13 3 2 8 72:125 11
8. Topolná 13 3 1 9 64:109 10
9. Mařatice 13 2 3 8 57:114 9
10. Babice 13 2 2 9 42:164 8

SKUPINA B: Újezdec – ČSK Uh. Brod 2:3 (0:1) Kelíšek, Jančářová – Chovanec 2, Smilauer, Prakšice – FC Slovácko B 0:9 (0:6) Vaculová 6, Slováčková 2, Obadalová, Bánov – Orel Uh. Brod 10:2 (5:0) Borák 4, Rapant 3, Daněk 3 – Dubský, Řihák, Havřice – Hradčovice 3:8 (1:5) Chovánek 2, Kouřil – Pišoja 3, Řihák 2, Maleňák, Malina, Šobáň.

1. FC Slovácko B 11 9 1 1 133:40 28
2. ČSK Uh. Brod 12 9 1 2 76:45 28
3. Hradčovice 12 7 3 2 62:37 24
4. Újezdec 11 5 3 3 31:32 18
5. Bánov 11 4 0 7 48:59 12
6. Orel Uh. Brod 12 2 2 8 29:80 8
7. Havřice 11 2 1 8 15:56 7
8. Prakšice 12 2 1 9 12:57 7

SKUPINA C: Strání B – Šumice nehl., Rudice – Žítková 1:8 (0:2) nehl., Březová – Korytná 2:1 (1:0) J. Panák, F. Panák – Brož.

1. Slavkov 10 10 0 0 116:26 30
2. Březová 11 7 2 2 68:20 23
3. Strání B 9 7 1 1 87:12 22
4. Korytná 10 3 1 6 36:70 10
5. Žítková 10 2 1 7 33:57 7
6. Šumice 8 1 3 4 25:34 6
7. Rudice 10 0 0 10 11:157 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Lutopecny – Rataje 5:1 (4:0), Kubín 2, Gerla, D. Večerka, Janoštík – Suchánek, Dřínov – Rymice 0:3 (0:2), J. Kaňa 2, Kolář, Mrlínek – Žalkovice 2:2, Jančík, D. Vepřek – Otáhalík, Bednarský, Břest – Zborovice 16:0 (6:0), Bejdák 9, Krejčíř 3, Vařecha 2, Jos. Látal, Kouřil.

1. Břest 14 11 2 1 77:12 35
2. Žalkovice 13 9 2 2 41:15 29
3. Mrlínek 13 8 2 3 32:22 26
4. Lutopecny 14 7 1 6 23:24 22
5. Dřínov 14 5 3 6 26:21 18
6. Zborovice 13 5 2 6 45:54 17
7. Rymice 13 3 4 6 23:32 13
8. Rataje 13 4 0 9 18:54 12
9. Kostelec u Hol. 13 0 0 13 11:62 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zdounky – Chropyně 6:2 (0:1), Škrabal 3, Přibyl 2, Pospíšil – Podaný, Kytlica, Zlobice – Chvalčov 2:3 (1:2), Goldman 2 – O. Dostalík 2, Červinka, Bezměrov – Těšnovice 3:11 (1:4), H. Fekar 2, Večerka – Dočkal 5, Majkrič 4, Letfus, Gavenda.

1. Těšnovice 17 16 0 1 111:41 48
2. Chvalčov 17 13 0 4 75:29 40
3. Zdounky 17 10 0 7 69:35 29
4. Chropyně 17 7 0 10 51:48 22
5. Zlobice 17 4 0 13 31:87 12
6. Bezměrov 17 1 0 16 24:121 2

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA – III. kolo: Holešov B – DFK Holešov 12:2, Štopl 4, Matuška 3, Daďa 2, Linda 2, Trnka – Pospíšilíková, Tesárková, Kroměříž C – Rymice odl. na 21. 5. (16.30). Opakovaný zápas I. kola: Holešov B – Kroměříž C 6:1, Linda 2, Daďa 2, Trnka, Daněk – Benedikt.

1. Holešov B 3 3 0 0 27:3 9
2. DFK Holešov 3 2 0 1 7:13 6
3. Kroměříž C 2 0 0 2 1:9 0
4. Rymice 2 0 0 2 1:11 0

SKUPINA O 5. MÍSTO – III. kolo: Mrlínek – Lutopecny 7:2, Duchoň 3, vl. 2, Zemánek, Heryán – Dostálek, Cihza, Lubná – Chvalčov 0:4 (0:2), Charvát 2, Červinka, Šmíd.

1. Chvalčov 3 3 0 0 13:4 9
2. Mrlínek 3 3 0 0 14:7 7
3. Lutopecny 3 0 0 3 6:13 1
4. Lubná 3 0 0 3 5:14 1

SKUPINA O 9. MÍSTO – III. kolo: Rajnochovice – Zdounky – odl., Martinice – Skaštice 2:4 (2:1), Hlaváč, Uruba – Zaoral 3, Sklenář.

1. Skaštice 3 3 0 0 15:4 9
2. Zdounky 2 2 0 0 7:2 6
3. Rajnochovice 2 0 0 2 2:9 0
4. Martinice 3 0 0 3 4:13 0

SKUPINA O 13. MÍSTO – III. kolo: Dřínov – Žeranovice 2:3 pen. (2:1), Vondráček, F. Vincenec – Chudárek, Gába, Kolečík. Dohrávka II. kola: Prusinovice – Žeranovice 0:4, Kolečík 2, Slavický, Zámorský.

1. Žeranovice 2 2 0 0 7:2 6
2. Dřínov 2 1 0 1 7:4 4
3. Prusinovice 2 0 0 2 1:9 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

FINÁLOVÁ SKUPINA – II. turnaj: Prusinovice – Koryčany 1:4, Měrka – Plichta 2, Kovář, Hajkr, Kvasice – Kroměříž C 0:15, Jiřík 4, Vorel 4, Nohava 2, Šlechta 2, Bartoněk 2, Vojáček, Koryčany – Kroměříž C 1:17, Hajkr – Jiřík 7, Jány 4, Nohava 4, Vorel, Vojáček, Kvasice – Prusinovice 3:6, Samohýl 2, Kochaníček – Měrka 4, Pumprla 2.

1. Kroměříž C 4 4 0 0 49:6 11
2. Kvasice 4 2 0 2 15:29 6
3. Koryčany 4 1 0 3 13:29 4
4. Prusinovice 4 1 0 3 12:25 3

SKUPINA O 5. MÍSTO – II. turnaj: Žalkovice – Loukov 7:5 (3:2), V. Němčík 2, M. Němčík 2, Tereško 2, Svoboda – Koutný 2, Žaloudík, Zemánek, vl., Lutopecny – Rataje 3:1 (1:1), Soldán 2, Podolský – Madej, Lutopecny – Žalkovice 3:9 (2:5), Soldán 2, Podolský – V. Němčík 5, Tereško 2, M. Němčík, Svoboda, Rataje – Loukov 0:11, Čonka 6, Dolák 2, Václavík 2, Koutný.

1. Žalkovice 4 4 0 0 42:9 12
2. Morkovice 2 2 0 0 31:1 6
3. Loukov 2 1 0 1 16:7 3
4. Lutopecny 4 1 0 3 6:28 3
5. Rataje 4 0 0 4 3:53 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

FINÁLOVÁ SKUPINA – II. turnaj: Utkání Zdounky – Loukov, Chvalčov – Prusinovice, Loukov – Prusinovice aChvalčov – Zdounky byla odložena na 31. 5. (10.00).

SKUPINA O 5. MÍSTO – II. turnaj: Kroměříž C – Rataje 3:9 (1:5), Avramov, Sehnal, Sedlák – Chalupa 3, Poltoranos 2, Poltoranosová 2, Traj 2, Slavkov p. H. – Morkovice 3:4 (1:2), Kolařík 2, Pilař – Soldán 2, Morong, Žourek, Slavkov p. H. – Kroměříž C 15:2 (8:0), Kolařík 7, Pilař 5, Vaculík 2, Vaněk – Panzar 2, Morkovice – Rataje 6:2 (3:2), Soldán 2, Morong 2, Pučan, Žourek – Stavinoha, Poltoranos.

1. Morkovice 4 3 0 1 16:8 10
2. Slavkov p. H. 4 3 0 1 27:8 9
3. Rataje 2 1 0 1 11:9 3
4. Kroměříž C 4 1 0 3 8:30 2
5. Roštění 2 0 0 2 2:9 0

Autor: Redakce

18.5.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Fanoušci ševců jedou na fotbal. Ilustrační foto

Na Kodaň zdarma. Fastav pro fanoušky znovu vypraví speciální vlak

Ilustrační foto.

Ve středu ve Zlínském deníku: Prvňáčci z Vlachovic, Pozlovic a Hřivínova Újezdu

AKTUALIZOVÁNO

Kouč Zlína Svoboda: Veselý neměl důvod se mstít

Dvě třetiny působili bez energie. Až ve třetí části se beran zase probudil. Hokejisté Aukro Berani Zlín stáhli Honejskem a Šťastným ztrátu z 1:4 na 3:4 a šli za vyrovnáním. Jako v neděli s Plzní. Čtvrtá trefa Zlína visela ve vzduchu.

Posílení spojů ve Zlíně

Dopravní společnost Zlín – Otrokovice oznámila, že posílí v dušičkovém období autobusové linky, které používají cestující k jízdám na místní hřbitovy.

Čím jde žena v politice výš, tím jich v ní působí méně. Ostré lokty jsou potřeba

Jsou považovány za něžné pohlaví, v politice ale umějí mít leckdy stejně ostré lokty jako muži. Pokud nechtějí, aby je s trochou nadsázky dav silnějšího pohlaví rozdrtil, musí si u něj získat autoritu. Ženy ze Zlínského kraje, které působí v politice, se prostě nevzdávají. Ať působí na jakékoliv úrovni.

Expert podle soudu uvedl úmyslně nepravdu v posudku

Odvolání zamítnuto. Slova, která určitě v úterý nechtěl od senátu krajského soudu ve Zlíně slyšet Jan Hemza z Brna, soudní znalec v oboru zdravotnictví, odvětví chirurgie, který je současně také uznávaný neurochirurg.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení