Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji.

19.10.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Hulín – Dol. Němčí 4:2 Hrdlička 2, Šimoňuk, Rozsalyi – Juřenčák, Daněk, Baťov 1930 – Nivnice 8:0 Malát 2, Pavelka 2, Dorazín, Rusek, Novák, Daněk, Hanáček, Luhačovice – Kunovice 4:2 Daňo 2, Mikel, Lekeš – Lorenc, Vaněk, Malenovice – Nedašov 4:1 Bartoň 2, Macek, Bártek – Kolínek Š., Brumov – Rožnov p. R. 5:1 Sedlačík 2, Líňa F., Smolík, Fojtík M. – Seidl, Holešov – Hluk 4:2 Doležel 3, Čada – Kužela, Vozár, Uh. Brod – Slušovice 4:2 Michalec 2, Rezek, Zemánek – Klečka 2.

1. SK Baťov 11 8 1 0 2 44:11 26
2. Uh. Brod 11 8 0 1 2 46:15 25
3. Rožnov p. R. 11 7 1 0 3 35:15 23
4. Brumov 11 6 0 2 3 26:18 20
5. Kunovice 11 6 1 0 4 24:20 20
6. Holešov 11 5 2 0 4 27:21 19
7. Slušovice 11 5 0 3 3 29:17 18
8. Luhačovice 11 5 1 0 5 27:27 17
9. Nedašov 11 3 2 0 6 15:41 13
10. Hluk 10 4 0 0 6 25:29 12
11. Nivnice 10 3 1 1 5 22:29 12
12. Hulín 10 2 0 1 7 15:27 7
13. Dol. Němčí 10 2 0 1 7 17:30 7
14. Malenovice 11 2 0 0 9 14:66 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Ratiboř – Vlachovice 3:0 Plachtovič, Hrabica, Černík, Val. Klobouky – Hovězí 2:0 Vlček 2, Mladcová – Lidečko 2:0 V. Lebánek, Kurtin, Vel. Karlovice – Štítná n. Vl. nehl., Újezd – Val. Polanka 6:0 Vaculín 3, Martinek, Kráčalík, Častulík, Juřinka – Provodov 3:2 Grygařík 3 – Hoferek, Šalena, Slavičín – Poličná 1:4 Bartoš – Klvaňa 2, Kapusta, Roupec.

1. Poličná 11 10 0 0 1 63:9 30
2. Újezd 11 9 0 0 2 44:20 27
3. Štítná n. Vl. 10 8 0 1 1 53:8 25
4. Mladcová 11 5 2 0 4 17:28 19
5. Val. Polanka 11 5 1 1 4 39:28 18
6. Ratiboř 9 5 0 0 4 34:26 15
7. Slavičín 10 4 1 1 4 21:17 15
8. Lidečko 10 4 0 1 5 25:24 13
9. Vel. Karlovice 10 4 0 1 5 14:24 13
10. Vlachovice 11 3 1 1 6 15:27 12
11. Juřinka 10 4 0 0 6 17:41 12
12. Hovězí 11 2 1 0 8 17:41 8
13. Val. Klobouky 11 2 0 1 8 9:42 7
14. Provodov 10 0 2 1 7 14:47 5
SKUPINA B: Boršice – Zdounky 1:3 Bartošík – Kyrcz 3, Kněžpole – Břest 0:4 Buček, Látal, Bejdák, Glozyga, St. Město – Koryčany 3:1 Ulrich, Foral, Blaha J. – Prachař, Uh. Ostroh – Nedachlebice 1:2 Vyskočil – Kutra 2, Morkovice – Strání 2:4 Gříbek, Doležel – Horňáček 3, Reňák, Napajedla – Louky 3:1 Brauner, Mikoška, Lapčík – Sadil, Kvasice – Bojkovice 2:3 p. Brázdil, Kašík – Gorčík 2.

1. Bojkovice 11 7 3 0 1 58:22 27
2. St. Město 11 8 0 1 2 37:15 25
3. Břest 10 7 1 1 1 34:13 24
4. Louky 11 7 1 0 3 28:13 23
5. Koryčany 10 7 0 1 2 49:19 22
6. Kvasice 11 7 0 1 3 39:27 22
7. Strání 10 7 0 0 3 47:20 21
8. Zdounky 11 6 0 0 5 37:27 18
9. Napajedla 11 5 0 0 6 30:32 15
10. Boršice 11 3 0 0 8 17:34 9
11. Kněžpole 11 2 0 1 8 13:44 7
12. Morkovice 11 2 0 0 9 20:42 6
13. Nedachlebice 10 2 0 0 8 15:43 6
14. Uh. Ostroh 11 0 0 0 11 8:81 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Baťov – V. Otrokovice 1:3 Štefka – Mančík 2, Šustek, Bojkovice – Slavičín 0:5 Vincour, Huta M., Salajka, Ondruč, Častulík Jan, Vsetín – Holešov 0:1 p., Štítná n. Vl. – Brumov 1:5 Malaník – Kubiš 2, Pecha 2, Spáčil, Kunovice – Rožnov p. R. 4:2 Bouřa2, Foral, Tomaštík – Kolařík 2, Uh. Brod – Louky 2:0 Hulík, Hrabalík.

1. Brumov 9 8 0 1 0 53:5 25
2. Slavičín 9 7 1 0 1 19:5 23
3. Kunovice 8 6 0 0 2 22:11 18
4. Uh. Brod 9 5 0 1 3 16:9 16
5. SK Baťov 8 5 0 0 3 14:22 15
6. V. Otrokovice 8 3 1 1 3 13:17 12
7. FK Vsetín 9 3 0 1 5 12:33 10
8. Bojkovice 8 3 0 0 5 14:31 9
9. Holešov 8 2 1 0 5 13:15 8
10. Rožnov p. R. 8 2 1 0 5 20:24 8
11. Štítná n. Vl. 7 1 0 0 6 11:23 3
12. Louky 9 1 0 0 8 10:22 3
MLADŠÍ: Baťov – V. Otrokovice 7:0 Kraváček 2, Merta, Zpěvák, Fuksa, Sovadina, Lianos, Bojkovice – Slavičín 0:7 Kulíšek 2, Svoboda, Vaculová, Staněk, Častulík, Mec, Vsetín – Holešov 3:1 Machala R. 2, Fojtů T. – Trnka, Štítná n. Vl. – Brumov 5:3 Hnilo O., Hrnčiřík, Černý, Struhař, Frýželka – Gabriš 2, Pešout, Kunovice – Rožnov p. R. 4:8 Marovič 3, Svoboda – Lokša 3, Konečný 4, Baroš, Uh. Brod – Louky 4:5 p. Kostiha, Obadal, Valenta, Bartončík – Borovec, Štalmach, Zuzaník, Chytil.

1. FK Vsetín 9 7 1 0 1 56:20 23
2. Slavičín 9 7 0 1 1 40:12 22
3. Holešov 8 7 0 0 1 44:19 21
4. Štítná n. Vl. 7 6 0 1 0 29:10 19
5. Bojkovice 8 4 1 0 3 32:35 14
6. Brumov 9 2 2 2 3 39:38 12
7. Rožnov p. R. 8 3 1 0 4 47:37 11
8. Louky 9 2 1 0 6 24:49 8
9. SK Baťov 8 2 0 1 5 26:34 7
10. Uh. Brod 8 2 0 1 5 24:36 7
11. Kunovice 8 1 0 0 7 17:34 3
12. V. Otrokovice 7 0 0 0 7 6:60 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Zlín B 1:0 Obadal, Vlachovice – Kelč 0:9 nehl., Vel. Karlovice – Juřinka 1:7 Palátová – Pavlica 2, Petrů 2, Cacek, Ryšánek, Němec, Bystřice p. H. – Nedašov 8:0 Navrátil 3, Franěk, Červinka, Nezhyba, Maťa, Kocman D., Hor. Bečva – Ratiboř 2:3 Danišek, Řezáč – Zubíček, Uličník, Motyka, Hulín – Luhačovice 7:1 Lukeš 2, Pitner 2, Vítoslavský 2, Smola – Vítek.

1. Kelč 9 9 0 0 0 62:7 27
2. Bystřice p. H. 8 7 1 0 0 64:6 23
3. Val. Klobouky 9 6 1 1 1 36:14 21
4. Hulín 8 4 1 0 3 23:29 14
5. Juřinka 8 4 0 1 3 29:23 13
6. Luhačovice 9 4 0 1 4 20:32 13
7. Ratiboř 8 4 0 0 4 49:27 12
8. Nedašov 9 2 1 0 6 10:44 8
9. Zlín B 7 2 0 1 4 16:20 7
10. Hor. Bečva 6 2 0 0 4 7:17 6
11. Vel. Karlovice 9 0 1 0 8 6:62 2
12. Vlachovice 8 0 0 1 7 2:43 1
SKUPINA B: Boršice – Nedakonice odloženo na 28. 10., Hluk – Strání 3:0 Ševčík 2, Blaha, Dol. Němčí – Koryčany 0:5 Kaňa 3, Hubr, Nezdařil, Morkovice – 1. FC Slovácko 1:3 Štěpánek – Čagánková 2, Oharková, Napajedla – Zlechov 5:0 Stoklásek, Machač, Srnec 2, Šubík, Kvasice – St. Město 1:5 Hora – Kedra, Blaha, Čagánek, Sonntag, Zachar.

1. Hluk 9 8 0 1 0 41:3 25
2. St. Město 9 6 2 0 1 41:5 22
3. Koryčany 9 7 0 0 2 47:4 21
4. Strání 8 5 0 1 2 42:10 16
5. Napajedla 8 5 0 1 2 21:8 16
6. Zlechov 9 4 1 0 4 13:34 14
7. Nedakonice 7 3 1 0 3 8:20 11
8. Dol. Němčí 9 2 0 3 4 19:25 9
9. 1. FC Slovácko 9 2 1 0 6 18:29 8
10. Morkovice 8 2 0 0 6 7:31 6
11. Kvasice 9 1 1 0 7 10:33 5
12. Boršice 8 0 0 0 8 2:67 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Zlín B 9:2 Opravil 4, Poliak M. 2, Ovesný 2, Grygar – Nguyen, Hlavinka, Vlachovice – Kelč 5:0 Burša 2, Straka, Stružka, Rak V., Vel. Karlovice – Juřinka 1:9 Morávek – Cacek 5, Šulák, Šeliga,Bílý, Nevařil, Bystřice p. H. – Nedašov 12:4 Dubčák, Kotas, Ovčačík, Hlava 2, Maťa 5, Hošák – Kolínek M. 2, Madráč, Novák, Hor. Bečva – Ratiboř 6:7 Křenek T. 2, Kohout 2, Němec, Křenek D., – Hostík 2, Kořenek, Hrubica, Sušeň, Čablík, Makyča, Hulín – Luhačovice 7:3 Vítoslavský 2, Pleva 2, Soukup, Plško, Novák – Skovajsa, Valčík, Gregor.

1. Val. Klobouky 9 9 0 0 0 61:11 27
2. Juřinka 8 7 0 0 1 50:11 21
3. Bystřice p. H. 8 7 0 0 1 60:25 21
4. Nedašov 9 4 2 0 3 38:46 16
5. Hulín 9 5 0 0 4 55:32 15
6. Vel. Karlovice 9 5 0 0 4 39:39 15
7. Ratiboř 8 3 0 0 5 23:36 9
8. Vlachovice 8 2 0 2 4 18:36 8
9. Zlín B 7 2 0 1 4 27:50 7
10. Luhačovice 9 0 1 1 7 21:49 3
11. Kelč 9 1 0 0 8 9:45 3
12. Hor. Bečva 7 0 1 0 6 21:48 2
SKUPINA B: Boršice – Nedakonice odloženo na 28. 10., Hluk – Strání 0:2 Frühauf D., Gabriš, Dol. Němčí – Koryčany 2:3 Bobčík R., Kotačka – Hajkr 2, Novotný, Morkovice – 1. FC Slovácko 1:19 Žourek P. – Slováčková 5, Chybíková 5, Chonková 3, Tomečková 2, Hlaváčková, Geržová, Trusková, Horáková, Napajedla – Zlechov 4:3 Hába 2, Winkler 2 – Bednařík, Číž, Lapčík, Kvasice – St. Město 7:2 Hora 4, Němeček 2, Novotná – nehl.

1. Strání 8 7 0 0 1 42:17 21
2. Koryčany 9 6 0 1 2 35:25 19
3. Napajedla 8 5 0 1 2 34:23 16
4. Zlechov 9 5 0 0 4 55:27 15
5. 1. FC Slovácko 9 5 0 0 4 53:29 15
6. Dol. Němčí 9 5 0 0 4 27:30 15
7. St. Město 9 3 2 0 4 27:25 13
8. Kvasice 9 4 0 0 5 42:31 12
9. Boršice 8 4 0 0 4 34:29 12
10. Hluk 9 3 0 1 5 22:21 10
11. Morkovice 8 1 1 0 6 10:72 5
12. Nedakonice 7 0 0 0 7 8:60 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Kašava – Tlumačov 3:1 Krajča, Červenka P., Drábek – Kalandra, Fryšták – Mysločovice 3:0 Hřebačka 2, Macek, Žeranovice – Spytihněv 0:8 Lipenský J. 4, Flajzar 2, Rozsypálek, Kašpárek, Štípa – Příluky 3:2 p. Holík, Bednařík – Žák, Pajtáš, Hvozdná – Halenkovice 2:1 Dominik Š, Kotek – Blažek. Dohrávka 6. kola: Tlumačov – Štípa 4:1 Šimoník 2, Dvořák, Mouka – Holík.

1. Spytihněv 9 8 0 1 0 55:7 25
2. Hvozdná 8 7 0 0 1 21:11 21
3. Štípa 8 5 1 1 2 24:24 17
4. Příluky 8 5 0 1 2 28:20 16
5. Všemina 8 4 0 0 4 26:14 12
6. Tlumačov 8 4 0 0 4 27:16 12
7. Fryšták 8 4 0 0 4 28:18 12
8. Halenkovice 8 3 1 1 4 19:17 11
9. Kašava 8 3 0 0 5 17:24 9
10. Žeranovice 8 0 0 0 8 3:41 0
11. Mysločovice 9 0 0 0 9 5:61 0
SKUPINA B: SK Vizovice – Jaroslavice 6:3 Jančík 3, Adamuška, Machů, vlastní – Páníček 3, Bylnice – Nedašova Lhota 1:3 Kolman – Kostka 2, Bubela.

1. Bylnice 8 5 1 1 2 22:23 17
2. Dolní Lhota 7 4 0 1 2 27:10 13
3. Nedašova Lhota 7 4 0 0 3 18:20 12
4. Jaroslavice 7 2 1 1 4 19:27 8
5. SK Vizovice 7 1 0 1 5 22:28 4

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Kašava – Mladcová 2:0 Kolář V., vlastní, Fryšták – Mysločovice 3:2 Pšeja 2, Daněk – Rejsa 2, Bylnice – Újezd 3:0 Polách, Kolínek D., Martinka Dominik, Tečovice – Lužkovice 0:6 Tkadlec 3, Hejtmánek, Novotný, Záhořák, Bratřejov – Malenovice 1:5 Vaculík – Borovec 3, Mikeštík, Škrabal, Slušovice – Sehradice 3:2 Bečica 2, Zbranek – Váňa 2. Dohrávka 7. kola: Mysločovice – Mladcová 0:3 Malina 2, Mikel.

1. Lužkovice 8 7 0 1 0 36:6 22
2. Bylnice 8 7 0 0 1 33:3 21
3. Sehradice 9 7 0 0 2 39:16 21
4. Slušovice 9 6 1 1 2 39:15 20
5. Fryšták 9 5 0 1 3 37:16 16
6. Mladcová 9 5 0 0 4 33:23 15
7. Kašava 9 5 0 0 4 27:17 15
8. Malenovice 9 3 2 2 4 25:20 13
9. Tečovice 9 2 0 2 5 13:32 8
10. Mysločovice 9 1 0 0 8 12:42 3
11. Újezd 9 1 0 0 8 12:51 3
12. Bratřejov 9 0 1 1 8 5:70 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Jaroslavice – Tlumačov 1:2 p. Lukašík – Jeřábek, Lhota – Ludkovice 1:9 Pulpit – Zabavník 2, Chot 2, Ševčík 2, Kadlčík 2, Mikulášek, Spytihněv – Březnice 6:7 Kraváček 3, Joura, Sedláček, Tanski – Červený 5, Běhula, Baťa Filip.

1. Ludkovice 9 7 1 1 1 56:7 23
2. Tlumačov 8 6 1 1 1 25:6 20
3. Jaroslavice 8 5 0 2 1 47:10 17
4. Březnice 9 4 0 0 5 29:34 12
5. Lhota 9 2 0 0 7 21:55 6
6. Spytihněv 9 0 0 0 9 9:75 0
SKUPINA B: Kostelec – Lukov 4:2 Hambálek 2, Ráček, Reisch, Příluky – Lužkovice B 0:6 Okál 4, Záhořák M., Hejtmánek A. Dohrávka 7. kola: Trnava – Lukov 2:1 Bečica, Vajďák – Pšeja.

1. Lužkovice B 7 4 2 2 1 23:8 16
2. Kostelec 8 4 0 1 3 32:18 13
3. Trnava 6 4 0 0 2 19:13 12
4. Lukov 7 3 0 1 3 14:20 10
5. Příluky 6 0 0 0 6 3:32 0
SKUPINA C: Nedašova Lhota – Bohuslavice n. Vl. 2:0 Horák R., Fojtík Martin, Nevšová – Pozlovice 0:17 Švadleňák 6, Smolek 2, Miklas 2, Prekop 2, Stolařík 2, Pinďák, Boráň, Kraus.

1. Pozlovice 8 8 0 0 0 70:1 24
2. Nedašova Lhota 6 4 0 0 2 24:6 12
3. Bohuslavice 6 3 0 0 3 28:14 9
4. Nevšová 7 1 1 1 5 8:43 5
5. Smolina 7 0 0 1 6 3:69 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: O. Lhota – Buchlovice 1:3 (0:1) F. Pavlas – Raštica 2, Kučík, Nedakonice – Bílovice odl., Mistřice – O. N. Ves 0:2 (0:0) Ťok, Pančík, Jarošov – SK Zlechov odl.

1. Nedakonice 8 6 0 2 32:12 18
2. Jarošov 7 5 2 0 49:14 17
3. Bílovice 8 4 1 3 17:8 13
4. O. N. Ves 8 4 1 3 14:19 13
5. SK Zlechov 8 3 2 3 18:15 11
6. Buchlovice 8 3 0 5 9:30 9
7. Mistřice 9 2 1 6 12:37 7
8. O. Lhota 8 0 1 7 8:30 1
SKUPINA B: Korytná – Prakšice 2:15 Lekeš – Slezák 5, Hořínek 3, Mulko 3, Zemánek 2, Dedík, Gabryš, Havřice – ČSK Uh. Brod B 0:7 (0:2) Jaroněk 6, Dvořák, Vlčnov – Šumice 2:1 (1:1) Novák, Pešl – Valášek, Bánov – Hradčovice 2:2 (2:1) Munster, Pelka – Pochylý, Řihák.

1. Šumice 7 6 0 1 35:6 18
2. ČSK Uh. Brod B 7 6 0 1 40:6 18
3. Hradčovice 7 4 2 1 19:12 14
4. Vlčnov 7 3 2 2 19:18 11
5. Bánov 7 3 1 3 25:23 10
6. Podolí 7 3 1 3 16:15 10
7. Prakšice 6 2 0 4 20:26 6
8. Havřice 8 2 0 6 19:26 6
9. Korytná 8 0 0 8 9:70 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Újezdec 1:9 (0:5) Lekeš – Lekeš 3, Dvořák2, T. Kelíšek, Brulík, Srník, Řehák, Osvětimany – Nivnice 0:2 (0:2) Petřvaldský, Sláma, Bánov – O. N. Ves 3:0 (1:0) Kočenda 2, Franc, Topolná – Šumice 6:5 (6:0) Večeřa 2, Holomek, Belej, Jurčík, Bursík – nehl., Prakšice – Jarošov 1:1 (1:0) Kovář – Běťák.

1. Újezdec 8 8 0 0 74:3 24
2. Nivnice 8 6 1 1 17:7 19
3. Osvětimany 9 4 3 2 28:15 15
4. Bánov 8 4 1 3 19:28 13
5. Jarošov 7 3 2 2 14:19 11
6. Prakšice 8 2 4 2 19:20 10
7. Topolná 9 2 2 5 15:32 8
8. O. N. Ves 8 2 0 6 10:26 6
9. Šumice 8 1 3 4 12:33 6
10. Uh. Ostroh 9 0 2 7 8:33 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

Buchlovice – Velehrad 10:4 (5:1) Kučík 3, Pientok 2, Strakoš, Kovařík, Lukeštík, Slezáková, Žufánková – Lancouch 2, Bilka, Jelínek, Traplice – Nedachlebice 3:3 (1:3) Janováč 2, Rozumek – Kafka 3, Mařatice – Sušice 2:1 (1:1) Mitáček, Venglík – Hubál.

1. Sušice 7 6 0 1 34:4 18
2. Havřice 6 5 0 1 26:5 15
3. Mařatice 5 4 0 1 9:7 12
4. Buchlovice 6 3 0 3 29:20 9
5. Jalubí B 6 2 0 4 13:25 6
6. Traplice 6 1 1 4 13:21 4
7. Nedachlebice 5 1 1 3 10:26 4
8. Velehrad 5 0 0 5 8:34 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Ořechov – Tupesy 10:4 (6:2) Beran 6, Svoboda 3, Kolář – Tomeček 3, Bánovský, Březolupy – Bílovice 5:2 (1:2) J. Řezník 2, R. Hubáček 2, Kovář – Kučík, vlastní, O. Lhota – Podolí 9:0 (7:0) R. Matuštík 4, D. Matuštík 2, Kapusta 2, Gabriel, Kněžpole – Mistřice 3:13 (1:6) M. Berčík 3 – D. Kopčil 6, M. Tomeček 2, Švec 2, Romanchenkov, Belant, Kolek.

1. Mistřice 7 6 1 0 70:20 19
2. Březolupy 7 6 0 1 71:9 18
3. Ořechov 6 5 0 1 66:19 15
4. Babice 8 4 1 3 38:27 13
5. Tupesy 7 4 1 2 46:22 13
6. Bílovice 8 2 1 5 37:36 7
7. Kněžpole 7 2 0 5 20:37 6
8. O. Lhota 8 2 0 6 16 :101 6
9. Podolí 8 0 0 8 4:97 0
SKUPINA B: Vlčnov – Orel Uh. Brod 3:2 (1:2) Tykalová, Klabačka, Jurenčák – Dubský 2, Bystřice p. L. – Březová 0:4 (0:2) J. Panák 3, O. Šobáň, Korytná – D. Němčí B 2:11 Blaha, Čagánek – Bobčík 4, Karlík 3, Zuban, V. Ambros, Zámečník, Ambros, ČSK Uh. Brod B – Hradčovice 4:5 (3:2) Bartončík 2, Karlík, Koželuha – Matyáš2, Hlaváč, Macková, Omelka, S. Loz – St. Hrozenkov 4:4 (4:2) M. Baný 3, R. Jankůj – P. Sedlačík 4.

1. D. Němčí B 9 7 1 1 64:13 22
2. Vlčnov 9 7 0 2 38:18 21
3. Orel Uh. Brod 9 6 0 3 47:33 18
4. Hradčovice 8 5 1 2 33:16 16
5. Korytná 8 5 0 3 39:28 15
6. ČSK Uh. Brod B 8 4 0 4 41:40 12
7. Březová 9 3 0 6 25:34 9
8. S. Loz 9 2 1 6 14:38 7
9. St. Hrozenkov 9 1 1 7 32:63 4
10. Bystřice p. L. 8 1 0 7 14:64 3

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Tupesy – Boršice nehl., D. Němčí – Nivnice 10:6 (4:2) Huspenina 3, Kolář 2, Zámečník 2, Baroň, Hrbáč, Tinka – Straňák 3, Výmola 2, Mahdal, Hluk – Spytihněv nehl., Vlčnov – O. N. Ves 0:11 (0:5) Daněk, Škrabal, Lažek, Janeček, Opravil, Prchlík, Pšurný, Jurčeka, Jelének, Sucháň, Kalný, St. Město – Strání nehl., FC Slovácko – Polešovice 7:10 (2:5) C. Škrabalová 2, K. Škrabalová 2, Zachová 2, Obadalová – Bartošík 5, Gabriel 2, Chmelař, Šantavý, Buchlovice – Uh. Ostroh 17:0 (8:0) Karásek 6, Kořínek 5, Večeřa 3, Tomešek, Marek, Daňhel.

1. O. N. Ves 10 9 0 1 139 :36 27
2. FC Slovácko 8 6 0 2 88:49 18
3. St. Město 9 6 0 3 87:49 18
4. D. Němčí 9 6 0 3 84:51 18
5. Nivnice 8 5 0 3 91:50 15
6. Buchlovice 7 5 0 2 73:33 15
7. Tupesy 9 5 0 4 40:66 15
8. Hluk 7 4 0 3 99:42 12
9. Polešovice 10 4 0 6 46 :103 12
10. Strání 8 3 1 4 75:35 10
11. Spytihněv 9 2 0 7 30:95 6
12. Boršice 5 1 1 3 36:33 4
13. Uh. Ostroh 7 0 0 7 12 :111 0
14. Vlčnov 8 0 0 8 6 :153 0
MLADŠÍ: Tupesy – Boršice nehl., D. Němčí – Nivnice 7:4 (5:2) Vlk 3, Lehký 2, Marčík, Fibichr – nehl., Hluk – Spytihněv nehl., Vlčnov – O. N. Ves 8:11 nehl., St. Město – Strání 5:3 Vašíček 2, Vyskočil 2, O. Hastík – nehl., FC Slovácko – Polešovice 8:9 (6:3) Hanáčková 2, Chromečková 2, Kopčilová2, Polášková – Kristián 6, Lapčík 2, Gabriel, Buchlovice – Uh. Ostroh 0:13 (0:7) Lekeš 8, Vlk 4, Chvílíček.

1. D. Němčí 8 7 1 0 68:31 22
2. Spytihněv 9 6 2 1 98:35 20
3. St. Město 9 6 0 3 65:37 18
4. Tupesy 9 6 0 3 73:41 18
5. Strání 8 5 1 2 88:46 16
6. FC Slovácko 8 5 0 3 99:35 15
7. Hluk 7 4 0 3 73:43 12
8. Uh. Ostroh 7 4 0 3 59:30 12
9. Boršice 5 3 0 2 32:40 9
10. Polešovice 10 2 0 8 37 :112 6
11. O. N. Ves 10 2 0 8 43:96 6
12. Vlčnov 7 2 0 5 25:86 6
13. Buchlovice 7 1 0 6 23:77 3
14. Nivnice 8 1 0 7 25:99 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: FC Slovácko B – Nedakonice nehl., Březolupy – Huštěnovice 2:5 (1:3) Hoferek 2 – Petrucha 3, Slezák 2, Kněžpole – Jarošov 14:2 (4:1) Berčík 8, Markus 2, Šimík 2, Soviš, Řiháček – Němec, Topolná – Mistřice nehl., Babice – Mařatice nehl.

1. FC Slovácko B 8 8 0 0 71:26 24
2. Kněžpole 8 6 1 1 71:26 19
3. Babice 8 4 2 2 32:32 14
4. Nedakonice 6 3 0 3 33:38 9
5. Mistřice 7 3 0 4 25:34 9
6. Březolupy 8 3 0 5 60:60 9
7. Mařatice 7 2 2 3 35:33 8
8. Topolná 8 2 1 5 30:40 7
9. Huštěnovice 8 1 3 4 25:42 6
10. Jarošov 8 1 1 6 26:77 4
SKUPINA B: Orel Uh. Brod – Prakšice nehl., Havřice – Hradčovice 2:6 (2:1) Kouřil, Vaculík – Maleňák 3, Nerušil, Kříž, Šrámek, St. Hrozenkov – Rudice nehl., Březová – Šumice 3:0 (3:0) Vojtek, Bruštík, M. Křeháček, Bánov – Újezdec nehl.

1. Březová 9 7 1 1 41:10 22
2. Hradčovice 7 6 0 1 46:14 18
3. Prakšice 8 4 1 3 42:19 13
4. Šumice 9 4 1 4 34:27 13
5. Újezdec 5 4 0 1 39:13 12
6. Orel Uh. Brod 6 3 1 2 27:23 10
7. Bánov 7 3 0 4 45:19 9
8. Havřice 8 2 0 6 27:39 6
9. St. Hrozenkov 6 1 0 5 13:40 3
10. Rudice 7 0 0 7 2 :112 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Dřínov – Rataje 4:1 (0:1), Matics 3, Pokorný – Raška, Těšnovice – Lutopecny 1:2 (0:1), R. Miškovský – Kubín 2, Rymice – Chropyně 3:2 p. (2:1), Pospíšilík, M. Kaňa, Matuška – Ježek, Lukáš, Mrlínek – Zborovice nehráno (hosté se nedostavili k utkání).

1. Chropyně 8 5 1 2 0 34:12 19
2. Dřínov 8 5 1 1 1 20:8 18
3. Lutopecny 8 4 2 1 1 18:11 17
4. Rymice 7 3 2 0 2 23:15 13
5. Mrlínek 6 2 1 1 2 15:16 9
6. Zborovice 7 1 0 4 2 12:20 7
7. Rataje 8 0 2 0 6 11:25 4
8. Těšnovice 8 1 0 0 7 6:32 3

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Rymice – Zdounky 4:2, Kovaříková 2, Nguyen, Vilímek – Mozga, Chalupa, Bezměrov – Chvalčov 1:2 (0:0), D. Opluštil – Červinka, Gabriel, Lutopecny – Chropyně 3:4 (0:3), Mareš, Jurtík, Türö – Vítek 3, Bellis, Martinice – Mrlínek 2:4 (0:1), Viktorín, Juráň – Baďuřík 3, Duchoň.

1. Chvalčov 7 7 0 0 0 40:8 21
2. Chropyně 6 5 0 0 1 37:15 15
3. Rymice 7 5 0 0 2 31:15 15
4. Lutopecny 7 3 1 1 2 24:15 12
5. Zdounky 7 3 0 0 4 20:28 9
6. Mrlínek 6 2 1 0 3 10:18 8
7. Zlobice 7 2 0 1 4 15:38 7
8. Martinice 8 0 2 0 6 15:32 4
9. Bezměrov 7 0 0 2 5 6:29 2

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

DFK Holešov – Bezměrov 1:3 (0:1), Řiháková – T. Fekar 3, Těšnovice – Prusinovice 5:13 (1:9), P. Pecina 4, J. Pecina – M. Měrka 4, M. Pumprla 4, Jurčíková 2, Matyáš 2, Pirkl, Dřínov – Skaštice 2:1 p. (1:0), Skoupil 2 – Novák, Lutopecny – Holešov B 2:1 p. (0:1), Soldán, Liška – Trnka, Lubná – Žeranovice 2:0 (1:0), Kocián 2. Dohrávka 8. kola: Bezměrov – Lutopecny 0:3 (0:2), Soldán, vl., Cimra.

1. Holešov B 8 7 0 1 0 46:10 22
2. Lutopecny 8 5 2 0 1 33:5 19
3. Žeranovice 8 5 0 1 2 41:17 16
4. Prusinovice 8 5 0 1 2 36:20 16
5. Lubná 8 4 1 0 3 30:16 14
6. Skaštice 8 4 0 1 3 39:21 13
7. Bezměrov 8 2 0 0 6 34:38 6
8. Dřínov 7 1 1 0 5 7:37 5
9. DFK Holešov 7 1 0 0 6 12:46 3
10. Těšnovice 8 1 0 0 7 24:92 3

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 7. TURNAJ: Loukov – Prusinovice 5:7 (2:4), Koutný 2, R. Dolák, P. Dolák, Chaňo – Měrka 5, Pirkl, Pumprla, Žalkovice – Chvalčov 13:7 (6:3), Svoboda 7, Dočkal 4, Možíšová 2 – Charvát 4, Jakoubek 2, Zmeškal, Loukov – Žalkovice 5:9 (2:5), Žaloudík 2, R. Dolák, Koutný, Chaňo – Dočkal 4, Možíšová 3, Svoboda 2, Prusinovice – Chvalčov 9:3 (7:1), Měrka 8, Pumprla – Charvát 3.

1. Žalkovice 12 11 0 0 1 98:39 33
2. Prusinovice 10 9 0 0 1 68:33 27
3. Chvalčov 12 5 1 0 6 52:64 17
4. Loukov 12 1 0 1 10 30:73 4
5. Hulín 10 0 1 1 8 22:61 3
SKUPINA B – 7. TURNAJ: Kvasice – Morkovice 1:8 (1:4), Kochaníček – P. Žourek 4, Hamala, Sedlařík, Soldán, Valenčík, Rataje – Lutopecny 4:3 (1:2), Poltoranos 3, Madej – Stoklasa, Knapík, Kočí, Rataje – Kvasice 5:4 p. (1:1), Poltoranos 2, Madej, Chalupa, Poltoranosová – Konečný 3, Kahaja, Lutopecny – Morkovice 0:12 (0:6), D. Žourek 4, Marek 3, P. Žourek 3, Raclavský, Sedlařík.

1. Morkovice 10 9 0 0 1 98:22 27
2. Lutopecny 12 5 0 1 6 46:53 16
3. Kvasice 12 5 0 1 6 40:50 16
4. Zdounky 10 5 0 0 5 32:54 15
5. Rataje 12 2 2 0 8 46:83 10

Autor: Martin Břenek

19.10.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Kapitán Aukro Berani Zlín Ondřej Veselý

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Spoluhráči z Kodaně po losu nevěděli, kde Zlín leží, tvrdí Greguš

Když Fastav nalosovali do základní skupiny Evropské ligy ke Kodani, fotbalisté dánského mistra vůbec netušili, s kým mají tu čest. Český stoper Michael Lüftner společně se slovenským záložníkem Jánem Gregušem a jeho krajanem Denisem Vavrem museli svým spoluhráčům vysvětlovat, kde Zlín leží a jakou ligu vůbec hraje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení