Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji 

24.5.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Uh. Brod – Dol. Němčí 5:0 Michalec 4, Josefík, Holešov – Slušovice 0:2 Bořuta 2, Brumov – Hluk 3:1 Bubela 2, Sedlačík – Kryl, Malenovice – Rožnov p. R. 1:0 p., Luhačovice – Nedašov 2:1 Suchý, Coufalík – Svoboda, Baťov 1930 – Kunovice 1:2 p. Vondráček – Dobrozemský, Hulín – Nivnice 2:10 Šimoňuk, Navrátil – Straňák 6, Májek 3, Stojaspal.

1. Uh. Brod 22 15 1 2 4 95:28 49
2. Nivnice 23 14 2 1 6 83:55 47
3. Kunovice 23 13 3 1 6 60:30 46
4. Slušovice 23 13 1 4 5 56:26 45
5. Brumov 23 14 0 2 7 52:40 44
6. Rožnov p. R. 23 11 3 3 6 63:37 42
7. SK Baťov 23 11 2 1 9 56:34 38
8. Holešov 23 10 4 0 9 51:51 38
9. Hluk 23 11 0 2 10 57:61 35
10. Luhačovice 22 8 2 0 12 46:61 28
11. Nedašov 23 5 3 2 13 28:68 23
12. Malenovice 23 6 1 0 16 38:110 20
13. Hulín 23 5 0 2 16 30:75 17
14. Dol. Němčí 23 2 0 2 19 27:66 8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Slavičín – Vlachovice 7:1 Zámečník 3, Fojtík 2, Mikš, Šebák – Trčka, Juřinka – Poličná 3:2 Kopřiva, Koleček J., Dobiáš – Feix, Kapusta, Újezd – Provodov 7:3 Mikulka 2, Repatý 2, Martinek, Holly, Vaculín – Vítek P., Brebis, Kučera, Vel. Karlovice – Val. Polanka 1:2 Koňařík – Babica, Daněk L., Mladcová – Štítná n. Vl. 0:3 Šimoník, Štěpančík, Zvoníček, Val. Klobouky – Lidečlko 0:2 Ryza Vojtěch, Liška, Ratiboř – Hovězí 15:0 Černík 2, Mikula 2, Hrabica 2, Gajdoš, Musil, Kachtík, Plachtovič, Nguyen, Škrabánek, Uhrin, Fojtík, Mynařík. Z minulého kola: Vlachovice – Hovězí 7:0 Tománek 2, Hlavica 2, Pekárek, Rak, Honek.

1. Štítná n. Vl. 23 19 0 3 1 107:14 60
2. Poličná 23 17 0 2 4 99:28 53
3. Újezd 23 16 1 1 5 84:49 51
4. Val. Polanka 23 13 3 1 6 78:53 46
5. Slavičín 23 14 1 1 7 75:36 45
6. Lidečko 23 11 1 2 9 59:43 37
7. Juřinka 23 10 2 1 10 40:65 35
8. Ratiboř 23 11 0 1 11 86:64 34
9. Mladcová 23 9 2 1 11 42:58 32
10. Vel. Karlovice 23 7 0 3 13 31:56 24
11. Vlachovice 23 4 4 2 13 34:57 22
12. Provodov 23 4 3 1 15 39:95 19
13. Val. Klobouky 23 3 2 2 16 20:77 15
14. Hovězí 23 2 2 0 19 24:123 10

SKUPINA B: Kvasice – Zdounky 8:1 Česnek 3, Pospíšil R. 2, Zapletal, Kašík O., Sládeček, – Kyrcz, Napajedla – Bojkovice 3:2 Lapčík 3 – Gago, Gorčík, Morkovice – Louky 0:3 Sedláček, Sadil, Kocourek, Uh. Ostroh – Strání 0:4 Zámečník 2, Reňák, Ševčík, St. Město – Nedachlebice 2:1 Grebeň, Blaha J. – Bartys, Kněžpole – Koryčany 4:6 Maršálek 4 – Hanák 3, Tesař 2, Gejdoš, Boršice – Břest 6:3 Dvořák 2, Molek, Tomešek, Šesták, Krsička – Bejdák 2, Látal Josef.

1. Bojkovice 23 15 5 0 3 128:39 55
2. Louky 23 17 1 2 3 64:19 55
3. St. Město 23 14 3 1 5 65:33 49
4. Kvasice 23 14 1 2 6 82:52 46
5. Břest 22 13 1 3 5 72:38 44
6. Koryčany 22 13 1 1 7 108:60 42
7. Strání 23 13 1 0 9 76:44 41
8. Napajedla 23 12 1 1 9 66:52 39
9. Zdounky 23 12 0 0 11 68:74 36
10. Boršice 23 7 0 2 14 42:67 23
11. Kněžpole 23 7 0 1 15 48:96 22
12. Nedachlebice 23 4 0 1 18 29:83 13
13. Morkovice 23 4 0 0 19 41:94 12
14. Uh. Ostroh 23 1 0 0 22 15:153 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh. Brod – V. Otrokovice 6:1 Lekeš 3, Hrabalík 2, Kobsinek – Mančík, Kunovice – Louky 3:0 Šašinka, Tomaštík, Hubál (předehráno), Štítná n. Vl. – Rožnov p. R. 3:0 Malaník 3, Vsetín – Brumov 0:10 Kubiš 2, Šenkeřík 2, Šánek 2, Pecha, Martinka, Novák, Zvoníček,Bojkovice – Holešov 1:2 Stružka – Ševčík, Blažek, Baťov – Slavičín 3:4 p. Rusek 3 – Salajka 2, Švadleňák. Oprava výsledku z minulého kola: V. Otrokovice – Slavičín 1:2 p.

1. Brumov 18 16 1 1 0 121:9 51
2. Kunovice 19 15 0 1 3 56:20 46
3. Slavičín 19 8 4 1 6 31:30 33
4. Holešov 19 8 2 0 9 39:34 28
5. V. Otrokovice 19 7 2 2 8 36:41 27
6. SK Baťov 19 8 1 1 9 32:64 27
7. Rožnov p. R. 19 7 1 3 8 34:34 26
8. Uh. Brod 19 7 0 3 9 36:35 24
9. Louky 18 7 0 0 11 35:34 21
10. Štítná n. Vl. 19 4 4 1 10 29:48 21
11. FK Vsetín 19 6 0 2 11 26:66 20
12. Bojkovice 19 4 1 1 13 27:87 15

MLADŠÍ: Uh. Brod – V. Otrokovice 8:1 Kostiha 3, Chovanec 3, Valenta 2 – Hruboš, Kunovice – Louky 2:3 p. Červenka, Bičan – Zuzaník 2 (předehráno), Štítná n. Vl. – Rožnov p. R. 3:2 Struhař 2, Frýželka – Konečný 2, Vsetín – Brumov 9:8 Zbranek 5, Svoboda, Karlík, Konečný, Hába – Gabriš 4, Pešout 3, Fojtík Adam, Bojkovice – Holešov 0:5 Horák 2, Dubický, Hendrych, Daněk, Baťov – Slavičín 3:5 Štefka, Pražák, Fuksa – Staněk 4, Číž.

1. Štítná n. Vl. 19 15 1 2 1 79:29 49
2. Slavičín 19 15 0 2 2 104:27 47
3. FK Vsetín 19 15 1 0 3 111:44 47
4. Holešov 19 15 1 0 3 106:39 47
5. Bojkovice 19 12 1 0 6 102:64 38
6. Rožnov p. R. 19 7 1 0 11 87:112 23
7. Brumov 18 5 2 3 8 80:87 22
8. Kunovice 19 6 0 1 12 52:67 19
9. Louky 18 5 2 0 11 56:89 19
10. Uh. Brod 19 4 2 1 12 57:96 17
11. SK Baťov 19 3 0 2 14 55:94 11
12. V. Otrokovice 19 0 0 0 19 21:162 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Zlín B 3:4 Lukeš, Matela, Hradil, – Čihánek 2, Korvas, Teichman, Hor. Bečva – Luhačovice nehl., Bystřice p. H. – Ratiboř 4:2 Navrátil 3, Červinka – Motyka, Vel. Karlovice – Nedašov 1:3 Bil – Kolínek J., Polický, Novák P., Vlachovice – Juřinka 4:2 Hrbáček, Kudela, Mňaček, Jemelka – Němeček 2, Val. Klobouky – Kelč 3:2 Poliak M., Ruman, Opravil – Jiříček, Kapusta.

1. Bystřice p. H. 18 17 1 0 0 141:20 53
2. Kelč 19 16 1 0 2 115:21 50
3. Val. Klobouky 19 12 1 1 5 71:33 39
4. Juřinka 19 11 1 1 6 72:45 36
5. Hulín 19 9 1 1 8 57:66 30
6. Ratiboř 19 9 0 2 8 77:54 29
7. Luhačovice 18 9 0 2 7 54:55 29
8. Zlín B 19 8 1 1 9 55:47 27
9. Hor. Bečva 17 5 1 1 10 28:53 18
10. Nedašov 19 3 2 0 14 20:93 13
11. Vlachovice 19 3 0 1 15 19:89 10
12. Vel. Karlovice 19 0 1 0 18 10:143 2

SKUPINA B: Kvasice – Nedakonice 3:1 Slavík D. 2, Skácel – Král T., Napajedla – St. Město 0:2 Sonntag, Ryška, Morkovice – Zlechov 7:0 Štěpánek 3, Rozsypal 2, Vojtuš Žižlavský, Dol. Němčí – 1. FC Slovácko 4:0 Bobčík 3, Horňák, Hluk – Koryčany odloženo na 5. 6., Boršice – Strání 0:7 Zámečník 2, Malár 2, Žajgla 3.

1. Strání 19 16 0 1 2 111:19 49
2. Hluk 18 15 1 2 0 92:7 49
3. St. Město 19 13 3 0 3 87:13 45
4. Koryčany 18 14 0 1 3 108:15 43
5. Napajedla 18 10 1 1 6 42:28 33
6. Zlechov 19 6 2 0 11 27:84 22
7. Dol. Němčí 19 5 1 4 9 61:54 21
8. Morkovice 19 7 0 0 12 33:64 21
9. Kvasice 19 5 1 1 12 36:73 18
10. Nedakonice 18 5 1 0 12 17:85 17
11. 1. FC Slovácko 19 3 1 0 15 26:84 11
12. Boršice 19 2 0 1 16 22:136 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Zlín B 1:9 vlastní – Šťastný 3, Kolařík, Cetkovský, Vatík, Švach, Fikejs, Slouk, Hor. Bečva – Luhačovice nehl., Bystřice p. H. – Ratiboř 2:4 Hradil, Kotas – Mikula, Hastík, Čáblík, Vel. Karlovice – Nedašov 3: 4 p. Horáček 2, Koňařík – Kolínek M. 2, Holba O., Vlachovice – Juřinka 3:1 Burša, Stružka, Hlavica – Michalík, Val. Klobouky – Kelč 11:0 Poliak M. 3, Poliak D 2, Grygar 2, Opravil 2, Švach, Krayem.

1. Val. Klobouky 19 18 0 0 1 145:21 54
2. Juřinka 19 15 0 0 4 107:31 45
3. Bystřice p. H. 18 13 0 0 5 105:52 39
4. Ratiboř 19 11 0 1 7 72:68 34
5. Zlín B 19 10 1 1 7 96:85 33
6. Hulín 19 8 2 0 9 86:82 28
7. Vel. Karlovice 19 9 0 1 9 73:72 28
8. Nedašov 19 7 3 1 8 74:91 28
9. Vlachovice 19 5 0 3 11 43:104 18
10. Hor. Bečva 17 4 1 0 12 55:102 14
11. Luhačovice 18 2 1 1 14 39:100 9
12. Kelč 19 1 0 0 18 17:110 3

SKUPINA B: Kvasice – Nedakonice 11:4 Šiška, Kochaníček, Knoll, Novotná, Samohýl M., Hora 4, vlastní – Andrýsek, Dvouletý, Bánovský, Horňák, Napajedla – St. Město 4:3 Winklér 3, Lhotský – Kowalík, Dleštík, Habarta, Morkovice – Zlechov 1:9 Ospalík – Bednařík 3, Kedra 3, Dvorský, Novosad, Martinák, Dol. Němčí – 1. FC Slovácko 6:3 Bobčík 3, Tinka D. 2, Kotačka – Tomečková, Crhonková, Sklenářová, Hluk – Koryčany odloženo na 5. 6., Boršice – Strání 3:1 Vašek, Matejkovič L. a P. – Zetka.

1. Boršice 19 15 0 0 4 115:39 45
2. Strání 19 13 1 1 4 98:51 42
3. 1. FC Slovácko 19 12 1 0 6 100:58 38
4. Zlechov 19 11 0 0 8 94:58 33
5. Dol. Němčí 19 10 0 1 8 71:61 31
6. Kvasice 19 10 0 0 9 100:75 30
7. Koryčany 18 10 0 0 8 55:60 30
8. Napajedla 18 9 0 2 7 65:68 29
9. Hluk 18 7 1 1 9 42:41 24
10. St. Město 19 7 1 0 11 67:56 23
11. Morkovice 19 3 1 0 15 35:142 11
12. Nedakonice 18 0 0 0 18 28:161 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Hvozdná – Tlumačov 1:0 Dostál, Štípa – Halenkovice 3:2 Holík 2, Gazda – Polášek 2, Žeranovice – Všemina 0:3 Vývlečka V., Kvasnice P., Pavelka P., Fryšták – Spytihněv 0:1 Lipenský, Kašava – Mysločovice 7:2 Červenka P. 2, Červenka V., Červenka J., Dočkal, Drábek, Kocourek – Škrabana, Kadeřábek. Dohrávka 18. kola: Všemina – Fryšták 1:2 Kvasnica – Vaškůj, Bartoň.

1. Spytihněv 19 16 0 1 2 93:16 49
2. Příluky 18 13 1 1 4 59:37 41
3. Hvozdná 18 13 0 0 5 40:21 39
4. Všemina 19 11 0 1 7 49:25 34
5. Fryšták 18 11 0 0 7 67:30 33
6. Tlumačov 18 9 0 0 9 51:33 27
7. Kašava 18 8 0 0 10 47:59 24
8. Štípa 18 7 1 2 9 43:65 24
9. Halenkovice 18 5 1 2 11 44:52 18
10. Mysločovice 18 1 2 3 14 18:93 8
11. Žeranovice 18 1 0 0 17 11:91 3

SKUPINA B: Dolní Lhota – Nedašova Lhota 10:0 Vojtěšek 3, Macík 2, Žáček 2, Martinec, Šenovský, Hofschneider, Bylnice – SK Vizovice 4:1 Tkadlec, Sucháček, Kolman, Chovančík – Hába.

1. Bylnice 15 11 1 1 3 56:28 35
2. Dolní Lhota 15 11 0 1 3 69:23 34
3. Nedašova Lhota 14 5 0 0 9 28:47 15
4. SK Vizovice 14 4 0 1 9 43:52 13
5. Jaroslavice 14 3 1 1 10 25:71 11

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Slušovice – Mladcová 5:4 p. Peštuka 3, Vyoral – Hoza 2, Mikel, Malina, Bratřejov – Sehradice 1:3 Hirka – Majzlík 2, Drábek, Tečovice – Malenovice 2:0 Kowalczyk, Kristek, Bylnice – Lužkovice 0:5 Záhořák, Bohm, Novotný, Okál, Krupík, Fryšták – Újezd 7:0 Daněk 3, Nesrsta 2, Pšeja, Srovnal, Kašava – Mysločovice 1:2 nehl.

1. Lužkovice 19 17 0 2 0 87:12 53
2. Slušovice 19 11 4 5 3 76:33 42
3. Bylnice 19 12 2 3 4 65:20 41
4. Sehradice 19 11 2 2 6 61:36 37
5. Fryšták 19 10 1 3 6 69:41 34
6. Kašava 19 9 2 4 6 45:32 33
7. Mladcová 19 8 0 1 10 59:61 25
8. Tečovice 19 7 0 4 8 39:51 25
9. Malenovice 19 5 3 4 10 39:40 22
10. Mysločovice 19 6 1 2 11 41:60 21
11. Újezd 19 2 0 1 16 28:115 7
12. Bratřejov 19 0 1 1 18 17:125 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Březnice – Tlumačov 2:4 Baťa, Červený – Havelka, Večeřa, Hrtus, Jeřábek, Spytihněv – Ludkovice 2:5 Zelík, Richtár – Mikulášek 2, Jurák 2, Majzlík, Lhota – Jaroslavice 0:2 Řehák, Liška.

1. Ludkovice 18 13 3 3 2 103:22 45
2. Jaroslavice 18 13 0 3 2 96:21 42
3. Tlumačov 18 13 1 2 3 64:20 42
4. Březnice 18 7 0 0 11 68:71 21
5. Lhota 18 3 0 0 15 28:107 9
6. Spytihněv 18 1 0 0 17 17:135 3

SKUPINA B: Lužkovice B – Lukov 14:1 Bohm 3, Novotný 2, Žůrek 2, Kratochvíl 2, Záhořák 2, Václavek, Belán, Sekula – Pšeja, Trnava – Kostelec 0:6 Prchal 2, Ráček 2, Horák, Plechač M. Dohrávka 12. kola: Kostelec – Příluky 14:0 Ráček 5, Prchal 3, Hanáček 2, Strouhal 2, Plechač M., Plechač R.

1. Lužkovice B 14 10 2 3 1 82:16 35
2. Kostelec 15 9 1 2 4 89:27 30
3. Trnava 15 9 0 0 6 62:45 27
4. Lukov 14 5 0 1 8 24:79 16
5. Příluky 14 0 0 0 14 7:97 0

SKUPINA C: Pozlovice – Bohuslavice n. Vl. 4:2 Smolek 3, Kubíček M. – Bařinka J. 2, Nevšová – Smolina 4:1 Hyžík 2, Tomášek 2 – Šenkeřík.

1. Pozlovice 15 14 1 1 0 106:5 44
2. Bohuslavice 14 9 0 0 5 72:26 27
3. Nedašova Lhota 14 7 1 2 5 45:20 24
4. Nevšová 14 2 1 2 10 14:70 9
5. Smolina 15 1 0 1 13 10:126 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Dřínov – Zborovice 4:1 (3:1), N. Kroupa 2, Navrátil, Matics – Gremlica, Lutopecny – Chropyně 5:4 p. (4:1), Kubín 2, Dvorský, Hanák, Piškula – Palík 2, Drexler, Podaný, Těšnovice – Mrlínek 0:5 (0:4), Dostalík, Hasilík, Beza, Pešout, Vepřek, Rymice – Rataje 6:1 (3:1), Greinecker 2, Kolář 2, Fuksa, Zajac – Raška.

1. Lutopecny 18 10 4 1 3 34:21 39
2. Chropyně 18 11 1 3 3 63:30 38
3. Mrlínek 18 11 1 2 4 52:28 37
4. Dřínov 18 11 1 2 4 45:21 37
5. Rymice 18 6 3 1 8 44:34 25
6. Zborovice 18 4 1 5 8 28:47 19
7. Rataje 18 2 3 1 12 27:54 13
8. Těšnovice 18 2 1 0 15 14:72 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Lutopecny – Martinice 3:2 (1:0), Kusala, D. Dostálík, Ryšánek – Kohout 2, Zlobice – Zdounky 8:1 (5:0), Goldman 7, Bajer – Skipala, Chvalčov – Chropyně 1:3, Červinka – Vítek 2, Danč, Bezměrov – Mrlínek 2:1 (0:0), P. Fekar, Daněk – Baďuřík.

1. Chropyně 13 12 0 0 1 70:21 36
2. Chvalčov 13 12 0 0 1 63:19 36
3. Rymice 12 6 1 0 5 37:28 20
4. Lutopecny 14 5 1 2 6 40:33 20
5. Zdounky 13 6 0 0 7 33:48 18
6. Bezměrov 14 5 0 3 6 18:34 18
7. Mrlínek 13 3 1 0 9 23:43 11
8. Zlobice 13 3 0 1 9 31:64 10
9. Martinice 13 1 3 0 9 26:51 9

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Skaštice – Elko Holešov B 3:1 (2:0), Dočkal 2, Hyánek – Vykoukal, Dřínov – Žeranovice 2:6 (2:3), Vincenec, Zahradník – Klimek 2, Bryliak 2, Gába, Solár, Těšnovice – Bezměrov 3:4 (2:1), P. Pecina 3 – Kroupa 2, Kozubík, Vejtasa, DFK Holešov – Prusinovice 2:4 (0:2), Hermanová 2 – Měrka 2, Matyáš, Pumprla, Lutopecny – Lubná 5:0 (2:0), Cimra 3, Králíček 2.

1. Holešov B 15 12 1 1 1 76:20 39
2. Prusinovice 15 11 0 1 3 66:33 34
3. Lutopecny 15 9 2 0 4 50:17 31
4. Skaštice 15 9 1 1 4 58:30 30
5. Žeranovice 15 7 1 2 5 63:35 25
6. Lubná 15 6 3 1 5 59:42 25
7. Těšnovice 15 4 0 2 9 56:119 14
8. Bezměrov 15 3 0 1 11 47:67 10
9. DFK Holešov 15 3 0 0 12 25:78 9
10. Dřínov 15 2 1 0 12 18:77 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 14. TURNAJ: Hulín – Žalkovice neodehráno, Prusinovice – Loukov 10:2, M. Pumprla 5, Měrka 5 – Kurfurst, Václavík, Prusinovice – Žalkovice 15:2, M. Pumprla 8, Měrka 4, Zdráhal, T. Pumprla, Pirkl – nehl., Loukov – Hulín neodehráno.

1. Prusinovice 22 21 0 0 1 173:71 63
2. Žalkovice 23 15 0 1 7 143:107 46
3. Chvalčov 22 8 1 0 13 85:111 26
4. Hulín 20 4 2 1 13 68:104 17
5. Loukov 21 3 0 1 17 57:133 10

SKUPINA B – 14. TURNAJ: Morkovice – Zdounky 14:5, Hamala 3, Marek 3, D. Žourek 2, Pučan 2, Raclavský 2, Morong, Soldán – Syručka 5, Rataje – Kvasice 11:3 (7:1), Dvořák 4, Poltoranos 4, Madej 2, Pražáková – Zeman 2, Kahaja, Rataje – Zdounky 6:7 (2:5), Poltoranos 2, Stavinoha, Madej, Dvořák, vl. – Syručka 3, D. Čečatka 2, Pospíšil, M. Čečatka, Kvasice – Morkovice 3:6 (2:4), Zeman 2, Kahaja – Raclavský 2, Pučan, Hamala, Žourek, Marek.

1. Morkovice 24 21 1 1 1 231:60 66
2. Zdounky 22 12 1 1 8 100:119 39
3. Lutopecny 22 6 1 2 13 69:119 22
4. Kvasice 22 6 0 2 14 68:118 20
5. Rataje 22 5 3 0 14 102:154 18

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Kostelec u Hol. – Chvalčov 2:7 (1:4), Horák, vl. – Adamec 2, Červenka 2, Zmeškal 2, vl., Kostelec u Hol. – Prusinovice 6:5 (1:3), Mácha 4, Horák 2 – Krejčí 3, Jadrníček, Vrubel, Chvalčov – Prusinovice 12:3 (6:1), Zmeškal 4, Vavrouš 2, Brtníček 2, Novák, Kiškayová, Kaluža, vl. – Pumprla, Vrubel, Jadrníček, Morkovice – Hulín 7:5 (3:1), D. Žourek 3, Pučan, Soldán, Šesták – Polášek 2, Plško, Horáček, Drál, Hulín – Slavkov p. H. 1:12 (0:6), Drál – Vaculík 7, Uruba, Číp, Kolařík, Lazarski, Symerský, Morkovice – Slavkov p. H. 8:2 (2:1), D. Žourek 4, Soldán 2, Pučan 2 – Vaculík 2, Prusinovice – Slavkov p. H. 2:11, Gerát, Jadrníček – Vaculík 4, Kopřiva 3, Kamenec 2, Lazarski 2.

1. Morkovice 20 18 0 0 2 212:50 54
2. Slavkov p. H. 20 13 0 1 6 179:87 40
3. Chvalčov 20 12 0 0 8 128:91 36
4. Loukov 18 12 0 0 6 132:106 36
5. Hulín 20 7 0 0 13 71:129 21
6. Prusinovice 20 4 0 0 16 81:183 12
7. Kostelec u Hol. 20 2 1 0 17 47:208 8

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Buchlovice – Nedakonice 1:11 (1:6) Raštica – Janík 2, Hána 2, Králík 2, Vaculík 2, Bánovský 2, Stašek, Mistřice – O. Lhota 1:6 (0:6) Veselý – Zelený 2, Radoch 2, Pavlas 2, Bílovice – Jarošov 3:7 (0:4) Kučík, Hrňa, Bajaja – Jančík 2, Šipka 2, Jurča 2, Gajdošík, SK Zlechov – O. N. Ves 1:1 (1:0) R. Mikula – J. Pavlas, Buchlovice – Mistřice 10:1 (5:0) Raštica 5, Zábojník 3, Lukeštík, Erlich – Šimík.

1. Jarošov 19 17 2 0 161:32 53
2. Nedakonice 19 13 0 6 84:34 39
3. Bílovice 19 11 2 6 48:39 35
4. O. N. Ves 19 9 2 8 32:52 29
5. SK Zlechov 19 8 4 7 60:42 28
6. Buchlovice 19 7 0 12 42:78 21
7. O. Lhota 19 2 1 16 23:81 7
8. Mistřice 19 2 1 16 21:119 7

SKUPINA B: Korytná – Bánov 0:3 (0:3) Pelka 2, Maliňák, Vlčnov – Hradčovice 6:0 (2:0) Moštěk 2, Pešl 2, Hradílek, Juřenčák, Havřice – Podolí 5:1 (1:1) J. Bania 2, M. Bania, Hnilička 2 – Hanáček, Prakšice – ČSK Uh. Brod B 1:10 (1:5) Dedík – F. Lekeš 6, Grác, Josefík, Jančář, Lekeš.

1. Šumice 15 14 0 1 79:10 42
2. ČSK Uh. Brod B 15 13 0 2 110:17 39
3. Vlčnov 14 7 2 5 39:44 23
4. Podolí 14 6 1 7 26:37 19
5. Bánov 15 5 2 8 38:41 17
6. Prakšice 13 5 1 7 33:50 16
7. Havřice 13 5 0 8 31:36 15
8. Hradčovice 15 4 2 9 25:57 14
9. Korytná 14 1 0 13 18:107 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Prakšice 0:3 (0:1) M. Řezníček 3, Topolná – Jarošov 2:2 (0:2) Srnec, Jakvid – Běťák, Cecálek, Bánov – Šumice 3:3 Kočenda, Franc, Rachůnek – Urbánek, C. Dvořák, Matějíčková, Osvětimany – O. N. Ves 7:1 (4:0) M. Čevelík 3, O. Vašek, Trlida 2, Vykoukal – Ščuka, Nivnice – Újezdec 1:8 (0:4) Soukeník – Kelíšek 2, Vaškovic, Jančář, Mikliš, Dvořák, Daněk, Novák.

1. Újezdec 16 14 1 1 107:17 43
2. Osvětimany 16 7 6 3 46:28 27
3. Nivnice 16 8 3 5 23:27 27
4. Jarošov 17 5 7 5 33:35 22
5. Bánov 16 6 3 7 35:55 21
6. Topolná 16 5 5 6 35:41 20
7. Prakšice 16 5 5 6 43:50 20
8. Šumice 16 4 6 6 33:47 18
9. O. N. Ves 16 6 0 10 28:49 18
10. Uh. Ostroh 17 1 4 12 14:48 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Buchlovice – Mařatice 6:4 (1:1) Kučík 3, Lukeštík 2, Horák – Venglík 2, Havlík, Zemčík, Traplice – Sušice nehl., Jalubí – Nedachlebice 7:2 T. Kolář 4, V. Dobiáš 2, M. Gajdošík – Stach, Hoferek, Havřice – Velehrad 9:0 (3:0) Chovánek 2, Vítek 4, Švehlík 2, Neděla.

1. Havřice 14 11 2 1 60:14 35
2. Sušice 11 9 1 1 58:11 28
3. Jalubí 14 7 1 6 58:43 22
4. Mařatice 12 7 1 4 34:26 22
5. Buchlovice 12 5 0 7 45:46 15
6. Nedachlebice 12 3 2 7 27:63 11
7. Traplice 12 3 1 8 19:48 10
8. Velehrad 13 0 2 11 19:69 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Ořechov – Babice nehl., O. Lhota – Mistřice nehl., Březolupy – Podolí 25:0 (11:0) Řezník 7, Hoferek 5, P. Hubáček 5, R. Hromeček 4, R. Hubáček, Kovář, Procházka, Mastil, Tupesy – Bílovice 16:0 (9:0) Tomeček 7, O. Kula 3, Kňourek 2, Bánovský 2, Martináková, Š. Kula.

1. Ořechov 14 10 1 3 131:40 31
2. Mistřice 11 10 1 0 109:31 31
3. Babice 14 10 1 3 74:33 31
4. Březolupy 13 9 1 3 111:17 28
5. Tupesy 13 8 1 4 95:39 25
6. Bílovice 14 4 1 9 64:80 13
7. Kněžpole 14 4 0 10 39:74 12
8. O. Lhota 13 2 0 11 18:152 6
9. Podolí 14 0 0 14 8:183 0

SKUPINA B: Vlčnov – S. Loz nehl., ČSK Uh. Brod B – St. Hrozenkov 4:1 (1:1) Beníček 2, Šebesta, Michalec – Ostravský, Korytná – Hradčovice 7:2 (5:1) Málek 2, Š. Klon 2, Blaha, Čagánek, Lekeš – Macková, Malina, Bystřice p. L. – D. Němčí B 0:9 (0:5) R. Bobčík 3, Zaduban 2, Šlambor 2, Tureček, Klabačka, Orel Uh. Brod – Březová 17:3 (8:1) Teichgrab 7, K. Dubský 4, Krahula 3, O. Dubský 2, Bartoš – J. Panák 2, F. Panák, D. Němčí B – Orel Uh. Brod 14:6 (9:3) L. Ambros 6, Hitler 3, V. Ambros 2, Jurásek, Kotačka, Zámečník – Jančář 3, K. Dubský, M. Dubský, Teichgrag.

1. D. Němčí B 16 13 1 2 119:25 40
2. Vlčnov 14 12 0 2 68:21 36
3. Orel Uh. Brod 16 10 1 5 91:68 31
4. ČSK Uh. Brod B 15 10 0 5 83:55 30
5. Korytná 15 9 0 6 85:46 27
6. Hradčovice 16 8 2 6 54:47 26
7. S. Loz 15 4 1 10 28:72 13
8. Březová 15 3 1 11 31:78 10
9. Bystřice p. L. 15 2 0 13 24:119 6
10. St. Hrozenkov 15 1 2 12 40:92 5

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Buchlovice – Boršice nehl., FC Slovácko – Uh. Ostroh 5:3 (3:2) Bangová 3, Hanáčková, Polášková – Rohanová 2, Hýl, St. Město – Polešovice nehl., Vlčnov – Strání 1:21 (0:13) Vrága – Zámečník 8, Zimčík 3, Zdenčík 3, Toth 2, Bašo, Zetka, Druraková, Hluk – O. N. Ves nehl., D. Němčí – Spytihněv 11:2 (6:1) Hibler 4, Baroň 3, Zámečník, Uher, Němeček 2 – Sedláček, Tabara, Tupesy – Nivnice 2:13 (1:6) T. Chramcov 2 – Straňák 5, Slinták 4, Kozelek 3, Zálešák.

1. O. N. Ves 22 21 0 1 302:79 63
2. D. Němčí 22 18 0 4 244:96 54
3. Nivnice 23 17 0 6 310:156 51
4. Hluk 21 16 0 5 238:133 48
5. Strání 21 13 1 7 225:92 40
6. FC Slovácko 23 12 2 9 192:146 38
7. Boršice 21 9 2 10 184:149 29
8. Buchlovice 21 9 1 11 170:148 28
9. St. Město 20 9 1 10 178:168 28
10. Tupesy 23 9 0 14 121:216 27
11. Polešovice 22 7 0 15 114:214 21
12. Spytihněv 23 6 0 17 107:231 18
13. Uh. Ostroh 23 4 1 18 82:246 13
14. Vlčnov 23 0 0 23 45:438 0

Slovácko – Uh. Ostroh 5:9 (3:3) Bangová 2, Vinceová 2, Hanáčková – Lekeš 7, Vlk 2, St. Město – Polešovice nehl., Vlčnov – Strání 9:4 (3:2) Šobáň 6, Tykal 3 – Zimčík 2, Mikláš, Bruštík, Hluk – O. N. Ves nehl., D. Němčí – Spytihněv 13:5 (9:1) Bobčík 5, Fibichr 3, Vlk 3, Kroča, Horák – Tabara 2, Mitáček 2, Húsek, Tupesy – Nivnice 9:6 (5:2) Janoušek 4, Dostál 3, Šmíd, Sonntag – Kovařík 4, Šlapal, Soukeník.

1. D. Němčí 22 18 2 2 228:80 56
2. St. Město 20 17 1 2 138:74 52
3. FC Slovácko 23 15 2 6 287:112 47
4. Hluk 22 15 1 6 236:133 46
5. Tupesy 23 14 1 8 184:123 43
6. Spytihněv 23 12 3 8 209:130 39
7. Uh. Ostroh 23 12 0 11 182:138 36
8. Strání 22 11 1 10 179:137 34
9. Vlčnov 23 8 0 15 114:230 24
10. Polešovice 22 7 1 14 96:188 22
11. Buchlovice 21 6 1 14 92:200 19
12. Boršice 21 5 2 14 103:194 17
13. Nivnice 23 4 0 19 94:255 12
14. O. N. Ves 22 3 1 18 90:238 10

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: FC Slovácko B – Babice 8:1 (6:1) Bangová 3, Hanáčková 3, Mikacová 2 – Polášková, Topolná – Mařatice 4:6 (2:2) Gajdošík, Úlehla, Svoboda, Pekař – Kaláč 3, Valouch 2, Maršálek, Kněžpole – Mistřice 3:6 (1:3) Markus, Suchánek, Šimík – Polášek 3, Bilavčík, Tománek, Tomeček, Březolupy – Jarošov 8:5 (4:2) Hoferek 7, Gajdušek – Trlida, Kopčil, Hubinka, Pavlíček, Bedroš, Nedakonice – Huštěnovice 4:0 (1:0) Schwaz 2, M. Dvouletý 2, Mistřice – Huštěnovice 6:2 (4:1) Knap, Tomeček, Bilavčík M. 2, Tománek P. 2 – Petrucha, Vlachynská.

1. FC Slovácko B 15 13 0 2 119:57 39
2. Babice 15 8 3 4 79:67 27
3. Mařatice 13 6 4 3 72:58 22
4. Kněžpole 11 6 2 3 88:48 20
5. Březolupy 15 6 2 7 101:93 20
6. Mistřice 13 6 1 6 57:59 19
7. Nedakonice 12 6 0 6 59:59 18
8. Huštěnovice 16 3 3 10 48:86 12
9. Topolná 14 3 2 9 52:85 11
10. Jarošov 14 3 1 10 61:124 10

SKUPINA B: Orel Uh. Brod – Bánov 2:3 (2:2) Dubský, Marino – Daněk 2, Buják, Březová – Újezdec náhr. termín, St. Hrozenkov – Šumice 4:2 (1:1) J. Masařík 2, Rapant 2 – M. Zálešák 2, Havřice – Rudice 6:0 (4:0) Sedláček 2, Vrága 2, Smrtka, Plevka, Prakšice – Hradčovice 0:6 (0:2) Pišoja 2, Maleňák 2, Šrámek 2.

1. Hradčovice 14 13 0 1 105:20 39
2. Březová 15 10 2 3 56:26 32
3. Újezdec 13 9 0 4 77:43 27
4. Bánov 16 8 1 7 75:42 25
5. Šumice 16 8 1 7 55:44 25
6. Prakšice 14 7 1 6 60:35 22
7. Orel Uh. Brod 14 6 2 6 64:43 20
8. St. Hrozenkov 15 5 1 9 53:78 16
9. Havřice 14 3 0 11 37:57 9
10. Rudice 15 0 0 15 5:199 0

Autor: Redakce

24.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podchod  na Náměstí práce ve Zlíně.
34

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Tři zápasy nepodmíněně. To je trest udělený disciplinární komisí pro kapitána hokejistů Aukro Berani Zlín Ondřeje Veselého za drsný zákrok kolenem na vítkovického útočníka Rostislava Deje z úterního utkání 14. kola extraligy. Slovenský forvard včera odpoledne podstoupil vyšetření, které však podle prvních zpráv z ostravského klubu bude vážnějšího a dlouhodobějšího charakteru.

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení