Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

7.9.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Břenek

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Slušovice – Baťov 3:1 (1:1), 26. Kvasnica, 57., 87. Večeřa – 7. Vondráček, Luhačovice – Rožnov p. R. 1:2 p. (1:1), 36. Daňo – 45. Bělunek, Malenovice – Holešov 2:4 (2:2), 1. Bartek, 31. Macek, 71. Kletečka (vl.) – 5. Šuba, 6. Kotas, 81. Heryán, Uh. Brod – Kunovice 1:3 (0:2), 77. Michalec – 12. Kučík, 40. Řihák, 59. Pochylý, Bojkovice – Louky 4:0 (3:0), 23. Gago, 35. Kolínek, 63. Lekeš – 2. Kuchárek (vl.), Hluk – Brumov 2:3 p. (1:0), 42. Sagula, 75. Prudík (vl.), 88. Ševčík – 94. Mana, Štítná n. V. – Nedašov 3:0 (2:0), 5. Maniš, 25. Králík, 55. Zvoníček.

1. Kunovice 3 3 0 0 12:2 9 0 0
2. Slušovice 2 2 0 0 9:1 6 0 0
3. Brumov 2 2 0 0 9:2 5 1 0
4. Rožnov p. R. 3 2 0 1 10:6 5 1 0
5. Hluk 2 1 0 1 6:7 3 0 0
6. Baťov 3 1 0 2 4:6 3 0 0
7. Holešov 2 1 0 1 4:7 3 0 0
8. Bojkovice 2 1 0 1 4:7 3 0 0
9. Uh. Brod 3 0 0 3 3:8 1 0 1
10. Štítná n. V. 2 0 0 2 2:5 0 0 0
11. Louky 3 0 0 3 1:9 0 0 0
12. Malenovice 2 0 0 2 0:11 0 0 0
13. Luhačovice 3 0 0 3 0:13 0 0 0
14. Nedašov 4 0 0 4 0:23 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Mladcová – Val. Klobouky 2:3 (2:2), 20. Balušek, 25. Pérez – 3. Obadal, 24. Dubčák, 65. Mana, Napajedla – Bylnice 1:0 (0:0), 53. Brauner, Juřinka – Provodov 12:0 (9:0), 1., 18., 38., 49., 75. Nejedlý, 3., 7., 36. Kopřiva, 26. Kutěj, 28. Plesník, 29. Koleček, 90. Grygařík, Vel. Karlovice – Lidečko 1:2 p. (0:0), 75. Koňařík – 82. Ryza, Újezd – Val. Polanka 4:3 (1:1), 2. Vaculín, 51. Martinek, 68. Machalíček, 90. Škrabola – 31., 62., 77. Baran, Ratiboř – Hulín 2:3 (2:1), 18. Havlík, 44. Fojtík – 13., 78. Navrátil, 65. Daněk, Slavičín – Vlachovice 0:2 (0:2), 15., 42. Trčka.

1. Slavičín 3 3 0 0 12:2 9 0 0
2. Újezd 3 3 0 0 8:2 8 1 0
3. Napajedla 2 2 0 0 8:3 6 0 0
4. Val. Klobouky 3 2 0 1 11:6 6 0 0
5. Hulín 3 2 0 1 7:6 6 0 0
6. Lidečko 2 1 1 0 5:2 5 1 0
7. Vel. Karlovice 2 1 1 0 2:1 4 0 1
8. Bylnice 3 1 0 2 6:4 3 0 0
9. Vlachovice 3 1 0 2 6:8 3 0 0
10. Ratiboř 2 1 0 1 3:8 3 0 0
11. Mladcová 2 0 0 2 5:6 1 0 1
12. Juřinka 2 0 0 2 3:10 1 0 1
13. Val. Polanka 3 0 0 3 7:12 0 0 0
14. Provodov 2 0 0 2 0:21 0 0 0

SKUPINA B: Nedachlebice – Lutopecny 2:0 (1:0), 29. Nožička, 72. Kafka, Kvasice – Kněžpole 5:1 (1:1), 40., 62. Kašík, 54., 88. Zapletal (pen.), 90. Fišer – 4. Klinec, Uh. Brod B – Morkovice 2:5 (1:4), 24. Rezek, 58. Kociňák – 4., 44. Potočiar, 7., 12., 87. Hrnčíř, Jarošov – Dol. Němčí 4:0 (1:0), 47. Trávník, 55. Jančík, 86. Šipka, 2. Svoboda, St. Město – Boršice 2:1 (2:0), 4. Roubínek, 39. Sobek – 80. Bartl, Koryčany – Zdounky 13:1 (8:1), 10., 40., 43., 50. Hanák, 13., 47. Gejdoš, 14. Hubr, 29., 80. Prachař, 42., 77. Barták, 85. Kaňa – 25. Fojta, Chropyně – Strání 6:2 (5:1), 13., 45. Berky, 17., 35., 88. Podaný, 22. Ležák – 24. Grebík, 81. Štajner.

1. Kvasice 4 4 0 0 15:5 12 1 0
2. Koryčany 3 3 0 0 13:5 9 0 0
3. Dol. Němčí 3 1 0 2 4:6 4 0 1
4. Boršice 2 1 0 1 5:3 3 0 0
5. Nedachlebice 2 1 0 1 8:7 3 0 0
6. St. Město 2 1 0 1 3:3 3 0 0
7. Strání 2 1 0 1 4:7 3 0 0
8. Jarošov 2 1 0 1 5:9 3 0 0
9. Morkovice 3 1 0 2 8:8 3 0 0
10. Chropyně 2 1 0 1 3:8 2 1 0
11. Uh. Brod B 3 0 0 3 3:14 0 0 0
12. Kněžpole 3 0 0 3 2:14 0 0 0
13. Lutopecny 3 0 0 3 0:11 0 0 0
14. Zdounky 3 0 0 3 2:24 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Štítná n. Vl. – Louky 1:9 (0:4), 51. Malaník – 20., 43. Štípek, 22., 28., 48., 55. Kuna, 33. Sadil, 43., 63. Štípek, 58. Zuzaník, Bystřice p. H. – Vik. Otrokovice 3:1 (1:1), 27., 37. Franěk, 60. Hlava – 25. Juřena, Kunovice – Slavičín 4:1 (1:0), 8., 39. Kroupa, 62. Červenka, 70. Prachman – 56. Vincour (pen.), Uh. Brod – Baťov 5:3 (1:1), 31. Kostiha, 51., 60., 65. Kociňák, 61. Beníček – 14. Štefka, 44. Kraváček, 68. Zapletal, Brumov – Rožnov p. R. 7:2 (5:1), 1., 18. Číž, 22., 27., 38. Martinka, 30. Novák, 64. Polomík – 31., 61. Husek, Holešov – Vsetín 1:2 (0:2), 47. Kliment – 6. Hurta, 19. Machala.

1. Vsetín 2 2 0 0 6:3 6 0 0
2. Louky 1 1 0 0 9:1 3 0 0
3. Slavičín 2 1 0 1 6:5 3 0 0
4. Brumov 1 0 0 1 1:2 0 0 0
5. Vik. Otrokovice 1 0 0 1 1:3 0 0 0
6. Uh. Brod 1 0 0 1 1:3 0 0 0
7. Baťov 1 0 0 1 3:5 0 0 0
8. Holešov 1 0 0 1 0:4 0 0 0
9. Rožnov p. R. 2 0 0 2 2:14 0 0 0

MLADŠÍ: Štítná n. Vl. – Louky 6:1 (5:1), 7., 23. Hnilo O., 9. Holík, 16. Vaculík, , 25. Hnilo D., 56. Barbořík – 2. Plšek, Bystřice p. H. – Vik. Otrokovice 7:2 (4:1), 2. Kotas, 5. Hanslík, 15., 17., 42: Dubčák, 35. Zapletal, 47. Ovčáčík – 26., 55. Menšík, Kunovice – Slavičín 7:5 (4:1), 1. Svoboda, 9., 44. Tvrdoň, 23. Škrabal, 26., 39. Bičan, 60. Svoboda – 29., 43. Kulíšek, 48., 55. Číž, 54. Vaculová, Uh. Brod – Baťov 3:9 (0:5), 37., 57. Chovanec, 40. Maleňák – 6., 14. Fuksa, 16. Kopecký, 19., 33., 44. Kraváček, 25., 46. Štefka, 32. Gloser, Brumov – Rožnov p. R. 5:2 (2:1), 9., 24., 65. Ohera, 44. Fojtík, 69. Dorňák – 15. Svoboda, 37. Vašek, Holešov – Vsetín 4:13 (2:6), 8., 30., 34., 55. Linda – 2. Mikuš, 12., 53. Zbranek, 14., 16., 46., 51. Chromčák, 19., 26., 40. Mikuš, 37. Durmon, 56., 60. Durmon.

1. Vsetín 2 2 0 0 26:12 6 0 0
2. Baťov 1 1 0 0 9:3 3 0 0
3. Slavičín 2 1 0 1 10:9 3 0 0
4. Uh. Brod 1 1 0 0 4:3 3 0 0
5. Holešov 1 0 0 1 2:6 0 0 0
6. Vik. Otrokovice 1 0 0 1 2:7 0 0 0
7. Louky 1 0 0 1 1:6 0 0 0
8. Rožnov p. R. 2 0 0 2 4:14 0 0 0
9. Brumov 1 0 0 1 1:16 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vsetín B – Hulín 3:7 (3:1), 13., 31. Babovec, 30. Škrla, – 22., 66. Pecháček, 38. Plško, 42., 50. Zavadil, 53., 58. Novák, Lužkovice – Hor. Bečva 6:0 (3:0), 9., 36., 64. Böhm, 18. Eichler, 32. Peštuka, 66. Navrátilová, Vlachovice – Nedašov 1:2 (0:1), 52. Stružka – 17. Kolínek, 51. Holba, Val. Klobouky – Luhačovice 2:10 (2:4), 10., 30. Poliak – 65. Zábojník, 60. Hyžík, 43. Pospíšil, 70. Cologna, Hošťálková – Juřinka 1:4 (1:2), 35. Buriánek – 17. Šulák, 31., 41., 59. Farý, Zlín B – Vel. Karlovice 5:0 (1:0), 2., 54. Malota, 62. Višenka, 64. Vítek, 66. Válek.

1. Zlín B 2 2 0 0 17:1 6 0 0
2. Juřinka 2 2 0 0 6:1 6 0 0
3. Luhačovice 2 1 0 1 16:9 3 0 0
4. Hulín 1 1 0 0 7:3 3 0 0
5. Nedašov 1 1 0 0 2:1 3 0 0
6. Lužkovice 1 1 0 0 3:3 2 1 0
7. Vlachovice 1 0 0 1 2:4 0 0 0
8. Val. Klobouky 1 0 0 1 3:7 0 0 0
9. Vsetín B 1 0 0 1 2:7 0 0 0
10. Hor. Bečva 1 0 0 1 0:6 0 0 0
11. Vel. Karlovice 2 0 0 2 0:12 0 0 0

SKUPINA B: Dol. Němčí – Osvětimany 1:5 (1:4), 13. Krhovský – 4. Vrtal, 17., 21. Matejkovič P., 26., 69. Matejkovič L., Strání – St. Město 5:3 (4:1), 7., 16. Pavluš, 20. Frühauf, 30., 64. Gabriš – 2. Zachar, 60. Hlaváček, 66. Zajíc, Napajedla – Morkovice 3:1 (1:1), 17. Winkler, 23. Šubík, 34. Machač – 13. Zahradník, Zlechov – 1. FC Slovácko 6:1 (4:0), 7. Salinger, 8. Hradil, 13. Goliáš, 34., 57. Číž, 65. Daníček – 47. Illéšová, Koryčany – Hluk 3:0 (1:0), 20., 59., 66. Bardon, Kvasice – Bojkovice 2:6 (0:4), 44. Hora, 56. Halámek – 11., 14., 17., 28. Kundrata, 51. Vyhnálek, 70. Andrlík.

1. Bojkovice 2 2 0 0 11:6 6 0 0
2. Koryčany 1 1 0 0 5:0 3 0 0
3. Osvětimany 1 1 0 0 5:1 3 0 0
4. Napajedla 1 1 0 0 3:0 3 0 0
5. Dol. Němčí 1 1 0 0 1:0 3 0 0
6. Hluk 2 1 0 1 5:4 3 0 0
7. Kvasice 2 1 0 1 3:4 3 0 0
8. Morkovice 1 0 0 1 1:3 0 0 0
9. St. Město 1 0 0 1 3:5 0 0 0
10. 1. FC Slovácko 1 0 0 1 1:6 0 0 0
11. Strání 1 0 0 1 0:10 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vsetín B – Hulín 10:4 (5:2), 9., 44. Dobeš, 16. Vít, 18., 28., 49., 55. Kučera, 29., 52. Změlík, 57. Zbranek – 20. Fijalík, 26. Dvorčák, 40. Matela, 54. Eliáš, Lužkovice – Hor. Bečva 3:5 (1:2), 28. Ševčík, 31. Novotný, 44. Navrátilová – 10. Holčák, 25., 54., 59. Rybár, 55. Lejska, Vlachovice – Nedašov 1:3 (1:1), 4. Straka – 10., 54. Holba, 33. Šánek, Val. Klobouky – Luhačovice 8:0 (5:0), 15. Poliak, 9. Ovesný, 14. Stružka, 37. Marcaník, 43. Samiec, 45. Kovář, Hošťálková – Juřinka 4:5 p. (3:3), 2., 15., 32. Kořenek, 13. Čablík, – 8., 20. Cacek, 28. Mácha, 53. Nevařil, Zlín B – Vel. Karlovice 3:2 (30:0), 13. Jarolím, 14. Kubečka, 26. Mezík – 33. Štuler, 45. Pniok.

1. Juřinka 2 2 0 0 6:4 5 1 0
2. Zlín B 2 1 0 1 4:2 4 0 1
3. Vsetín B 1 1 0 0 14:2 3 0 0
4. Val. Klobouky 1 1 0 0 8:4 3 0 0
5. Vlachovice 1 1 0 0 3:1 3 0 0
6. Nedašov 1 1 0 0 3:1 3 0 0
7. Hor. Bečva 1 1 0 0 5:3 3 0 0
8. Vel. Karlovice 2 0 0 2 7:8 1 0 1
9. Lužkovice 1 0 0 1 4:6 0 0 0
10. Hulín 1 0 0 1 4:10 0 0 0
11. Luhačovice 2 0 0 2 0:14 0 0 0

SKUPINA B: Dol. Němčí – Osvětimany 8:2 (6:0), 8., 16. Hibler, 12., 28. Kotačka, 25. Tinka, 22., 48., 50. Bobčík – 32. Šmít, 39. Jurák, Strání – St. Město 2:9 (0:5), 51. Zámečník, 54. Eliáš – 1., 32., 33. Jelínek, 20. Horák, 21., 27., 45. Kowalík, 29. Dleštík, 48. Obdržálek, Napajedla – Morkovice 4:2 (3:1), 5., 12. Ferovič, 13., 46. Chytil – 17. Tesařová, 58. Marek, Zlechov – 1. FC Slovácko 7:4 (4:2), 7. Kowalík, 17., 19., 54. Martinák, 23. Lapčík, 50. Janovský, 55. Tomeček – 8., 16. Hrazdilová, 37. Jonášová, 40. Horáková, Koryčany – Hluk 3:2 p. (0:1), 39., 59. Novotný – 16., 36. Gál, Kvasice – Bojkovice 2:7 (2:6), 20. Halámek, 28. Samohýl – 2., 23. Kundrata, 4. Liška, 17., , 25. Bulejko, 30. Machala, 36. Koudelík.

1. Bojkovice 2 2 0 0 19:5 6 0 0
2. St. Město 1 1 0 0 9:2 3 0 0
3. Hluk 2 0 0 2 5:7 1 0 1
4. Morkovice 1 0 0 1 2:4 0 0 0
5. 1. FC Slovácko 1 0 0 1 4:7 0 0 0
6. Dol. Němčí 1 0 0 1 0:4 0 0 0
7. Koryčany 1 0 0 1 0:6 0 0 0
8. Osvětimany 1 0 0 1 2:8 0 0 0
9. Strání 1 0 0 1 4:12 0 0 0
10. Napajedla 1 0 0 1 1:14 0 0 0
11. Kvasice 2 0 0 2 1:27 0 0 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Hvozdná – Lužkovice 3:4 (0:0), 9., 11. Burger, 55. Březík – 20., 89. Sedláček, 21., 75. Hejtmánek, Fryšták – Halenkovice 4:0 (3:0), 14., 28. Svačina, 23. Pšeja, 47. Kolář, Tlumačov – Bratřejov 2:5 (1:5), 36. Franko, 65. Čechák – 13., 24. Bargl, 23. Jančík, 27. Tomšů Š., 30. Tomšů J. (pen.), Mysločovice – Spytihněv 1:3 (1:1), 33. Ševčík – 3. Trávníček, 64. Zelený, 90. Miklas, Jaroslavice – Příluky 16:2 (9:0), 6., 13., 20., 58., 68. 75. Paníček, 85. Kyncl, 77. Horňák, 43. Skopal, 30. Khalil, 21., 33., 72. Chovanec, 17., 54. Drábek, 14. Bětík – 83. Lunda, 81. Žák.

1. Fryšták 2 2 0 0 9:1 6 0 0
2. Lužkovice 2 2 0 0 10:3 6 0 0
3. Spytihněv 2 2 0 0 7:1 6 0 0
4. Bratřejov 2 2 0 0 8:3 6 0 0
5. Jaroslavice 2 1 0 1 17:3 4 0 1
6. Mysločovice 2 1 0 1 4:4 3 0 0
7. Halenkovice 2 1 0 1 1:5 2 1 0
8. Trnava 1 0 0 1 1:3 0 0 0
9. Dolní Lhota 1 0 0 1 1:5 0 0 0
10. Hvozdná 2 0 0 2 3:8 0 0 0
11. Tlumačov 2 0 0 2 2:11 0 0 0
12. Příluky 2 0 0 2 3:19 0 0 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mysločovice – Kašava 3:2 (1:0), 24. Michálek, 41., 68. Menšík – 48. Kaška, 54. Šarman, Tlumačov – Mladcová 1:3 (0:3), 69. Pazdziora – 9. Javořík, 29., 32. Mikel, Újezd – Sehradice 0:7 (0:6), 3., 28., 30. Majzlík, 8., 30. Majerik, 26., 45. Čada, Kostelec – Malenovice 2:3 (0:0), 44. Palúš, 53. Plechač – 10., 63. Mikeštík, 40. Otrusina, Fryšták – Tečovice 1:2 p. (0:1), 50. Srovnal – 2. Šidlík.

1. Sehradice 2 2 0 0 11:0 6 0 0
2. Mladcová 2 2 0 0 11:2 6 0 0
3. Malenovice 2 2 0 0 7:3 6 0 0
4. Tečovice 2 2 0 0 7:2 5 1 0
5. Mysločovice 2 1 0 1 4:8 3 0 0
6. Fryšták 2 0 0 2 1:5 1 0 1
7. Kašava 1 0 0 1 2:3 0 0 0
8. Kostelec 1 0 0 1 2:3 0 0 0
9. Tlumačov 2 0 0 2 2:7 0 0 0
10. Újezd 2 0 0 2 1:15 0 0 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Spytihněv – Lhota 6:0 (3:0), 3. Platoš, 6., 12., 44., 60. Kraváček, 69. Pollák, Jaroslavice – Ludkovice 3:2 (1:0), 31. Skopal, 38., 68. Haša – 63. Chot, 66. Kadlčík.

1. Spytihněv 2 2 0 0 10:4 5 1 0
2. Příluky 1 1 0 0 5:1 3 0 0
3. Jaroslavice 1 1 0 0 3:2 3 0 0
4. Ludkovice 2 0 0 2 6:7 1 0 1
5. Lhota 2 0 0 2 1:11 0 0 0

SKUPINA B: Jasenná – Pozlovice 2:3 (1:2), 32. Kovář, 43. Řezníček – 20. Pinďák, 23. Smolek, 58. Stolařík, Bohusl. n. Vl. – Vizovice 0:17 (0:8), 40. Maňasová (vl.) – 3. Punčochář, 9., 36., 48. Václavík, 13., 29. Vaculík, 25., 32., 58., 62. Sušeň, 39. Bargl, 45. Šeliga, 57. Drga, 60. Pšenčík, 64. Koňařík, 67. Cendelín, Smolina – Nevšová 1:3 (0:1), 39. Fiala – 10. Sahaj, 40. Maryášová, 51. Sahaj.

1. Vizovice 2 2 0 0 32:0 6 0 0
2. Pozlovice 2 2 0 0 14:2 6 0 0
3. Nedašova Lhota 1 1 0 0 3:0 3 0 0
4. Nevšová 1 1 0 0 3:1 3 0 0
5. Jasenná 2 0 0 2 2:6 0 0 0
6. Smolina 2 0 0 2 1:18 0 0 0
7. Bohusl. n. Vl. 2 0 0 2 0:28 0 0 0

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A: Tlumačov – Lukov 6:0 (2:0), 6. Rýdel, 16., 43., 58. Kvasnička, 32. Dvořák, 53. Havelka, Štípa – Racková 0:0 (0:0), Hřivínův Újezd – Provodov 1:4 (1:2), 30. Gajdušek – 7., 45. Janča, 10., 48. Cvan, Halenkovice – Žlutava 8:2 (3:1), 6. Prokop, 8. Palla, 12. Lukáš, 15., 20. Hastík, 22., 35., 40. Kocián – 1., 36. Goišová.

1. Tlumačov 3 3 0 0 28:0 9 0 0
2. Štípa 3 2 1 0 15:6 7 0 0
3. Halenkovice 2 2 0 0 20:6 6 0 0
4. Lukov 3 1 0 2 7:11 4 0 1
5. Provodov 3 1 0 2 11:20 3 0 0
6. Žlutava 3 1 0 2 5:22 2 1 0
7. Racková 2 0 1 1 0:11 1 0 0
8. Hřivínův Újezd 3 0 0 3 6:16 0 0 0

SKUPINA B: Lípa – Slušovice nehl., Hvozdná – Brumov B 4:5 (3:3), 16., 23., 52. Hrazdira, 20. Hlaváč – 8., 12., 26., 40. Fojtík, 60. Struhař, Štítná n. Vl. B – Slopné 9:2 (5:0), 3. Horňák, 8. Kalík, 16., 13., 17. Frýželka, 36. Hnilo O., 46., 51., 55. Hnilo D. – 31. Kolařík, 39. Kovářová.

1. Štítná n. Vl. B 2 2 0 0 17:5 6 0 0
2. Slopné 3 2 0 1 22:11 6 0 0
3. Slušovice 1 1 0 0 6:2 3 0 0
4. Brumov B 2 1 0 1 7:10 3 0 0
5. Hvozdná 3 1 0 2 8:17 3 0 0
6. Šanov 2 0 0 2 6:12 0 0 0
7. Lípa 1 0 0 1 2:11 0 0 0

Autor: Redakce

7.9.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podchod  na Náměstí práce ve Zlíně.
34

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Tři zápasy nepodmíněně. To je trest udělený disciplinární komisí pro kapitána hokejistů Aukro Berani Zlín Ondřeje Veselého za drsný zákrok kolenem na vítkovického útočníka Rostislava Deje z úterního utkání 14. kola extraligy. Slovenský forvard včera odpoledne podstoupil vyšetření, které však podle prvních zpráv z ostravského klubu bude vážnějšího a dlouhodobějšího charakteru.

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení