KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Slušovice – Hluk 2:1 p. (1:0), 17. Kvasnica – 63. Dekrét (pen.), Luhačovice – Malenovice 7:1 (6:0), 25. Coufalík, 26., 36. Hoferek, 32., 41. Kopačka, 43. Smejkal – 60. Menša (vl.), 85. Bartek, Rožnov p. R – Brumov 5:0 (2:0), 16. Bělunek, 42., 77., 84. Kučera, 83. Zetek, Baťov – Kunovice 2:1 p. (1:0), 8. Tomaštík – 80. Růžička, Štítná n. V – Holešov 3:2 (1:0), 33. Malaník, 65., 72. Zvoníček – 68. Šuba, 87. Matuška, Uh. Brod – Louky 3:1 (2:0), 6., 24. Michalec, 85. Hulín – 84. Kocourek, Nedašov – Bojkovice 2:3 (1:1), 57. Bartoška – 33. Jančařík (vl.), 44., 71. Gago, 86. Gorčík.

1. Kunovice 11 10 0 1 43:12 30 1 1
2. Slušovice 11 9 0 2 39:12 27 1 1
3. Hluk 11 7 0 4 26:16 22 1 2
4. Brumov 11 7 0 4 36:16 21 1 1
5. Bojkovice 11 7 0 4 28:27 20 1 0
6. Uh. Brod 11 6 0 5 40:20 19 1 2
7. Baťov 11 7 0 4 19:13 19 2 0
8. Rožnov p. R 11 6 0 5 28:20 17 1 0
9. Louky 11 5 0 6 18:18 16 0 1
10. Luhačovice 11 4 0 7 20:26 14 0 2
11. Holešov 11 4 0 7 25:30 13 0 1
12. Štítná n. V 11 4 0 7 15:25 11 1 0
13. Nedašov 11 1 0 10 6:50 2 1 0
14. Malenovice 11 0 0 11 7:65 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Slavičín – Vel. Karlovice 11:1 (7:0), 10. Zámečník, 20., 44. Fojtík, 38., 39., 41., 47., 55. Hyžík, 21., 79. Havlín, 70. Šmotek – 67. Hruška, Val. Klobouky – Hulín 5:2 (2:1), 20., 24., 86. Mikulčík, 84. Dubčák, 89. Obadal – 45. Hrdlička, 49. Navrátil, Ratiboř – Bylnice 2:4 (1:3), 21., 81. Fojtík – 18., 45. Sucháček, 40. Chovančík (pen.), 61. Holec, Mladcová – Juřinka 6:3 (4:0), 6. Jakubík, 26. Pérez, 29. Dobeš, 31. Čihánek, 56. Kurtin – 47. Nejedlý, 51. Pavlica (vl.), 60., 85. Fišer, Újezd – Napajedla 2:3 (1:1), 4. Vaculín, 52. Škrabola – 18., 62., 71. Mráz, Val. Polanka – Lidečko 2:4 (1:1), 35. Baran, 88. Šimčík – 38., 54., 62., 85. Ryza, Vlachovice – Provodov 4:1 (1:0), 37., 57., 87. Trčka, 76. Rak – 58. Vítek.

1. Napajedla 11 10 0 1 38:14 30 0 0
2. Újezd 11 8 0 3 47:27 23 1 0
3. Slavičín 11 7 0 4 46:17 21 0 0
4. Vlachovice 11 8 0 3 21:17 21 3 0
5. Val. Klobouky 11 6 0 5 36:20 20 0 2
6. Mladcová 11 6 0 5 55:36 19 0 1
7. Bylnice 11 6 0 5 30:14 19 0 1
8. Juřinka 11 5 0 6 36:33 16 0 1
9. Vel. Karlovice 11 5 0 6 11:27 16 0 1
10. Hulín 11 5 0 6 42:38 15 0 0
11. Lidečko 11 5 0 6 25:34 13 2 0
12. Ratiboř 11 4 0 7 19:35 12 1 1
13. Val. Polanka 11 2 0 9 22:41 5 1 0
14. Provodov 11 0 0 11 12:87 1 0 1
SKUPINA B: Kněžpole – Boršice 4:0 (3:0), 15., 21., 78. Otáhal, 19. Uherek, Dol. Němčí – Morkovice 3:2 (2:1), 31. Stojaspal, 38. Krchňáček, 12. Bílík – 17., 89. Hrnčíř, Jarošov – Chropyně 8:4 (2:2), 18. Štolba, 30., 49., 73., 86. Šipka, 53. Olchava, 60. Miskovič, , 76. Jurča – 39., 44. Urubek (pen.), 61., 82. Podaný, Koryčany – St. Město 8:1 (6:1), 10. Hanák, 20., 35., 43. Hubr, 39., 46. Hanák, 40. Gejdoš, 81. Tomáštík – 5. Grebeň, Zdounky – Strání 2:4 (0:3), 53. Přibyl, 80. Fojta – 27. Štajner, 43. Pavluš, 45. Vintr, 89. Čaňo, Uh. Brod B – Lutopecny 3:0 (1:0), 44. Hrabalík, 68. Michalec, 75. Klon.

1. Kvasice 10 10 0 0 35:8 29 1 0
2. Koryčany 11 9 0 2 53:16 27 1 1
3. Jarošov 11 8 0 3 53:29 25 0 1
4. Strání 11 7 0 4 28:28 20 1 0
5. Chropyně 11 7 0 4 40:35 18 3 0
6. Nedachlebice 10 6 0 4 28:19 17 1 0
7. St. Město 11 5 0 6 23:30 16 0 1
8. Morkovice 11 5 0 6 36:30 15 0 0
9. Dol. Němčí 11 4 0 7 24:23 15 0 3
10. Kněžpole 11 5 0 6 24:30 14 1 0
11. Uh. Brod B 11 4 0 7 25:29 13 0 1
12. Boršice 11 4 0 7 22:41 12 0 0
13. Zdounky 11 1 0 10 14:53 4 0 1
14. Lutopecny 11 1 0 10 8:42 3 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh. Brod – Louky 1:0 (1:0), 23. Kociňák, Brumov – Kunovice 2:4 (0:4), 42. Pešout, 60. Fojtík – 2., 12. Prachman, 5. Skopal, 30. Kroupa, Holešov – Bystřice p. H. 3:2 p. (1:0), 8. Daďa, 70. Ševčík – 47. Franěk, 62. Maťa, Baťov – Slavičín 1:6 (1:2), 3. Bršlica – 30. Kulíšek, 35., 48. Staněk, 39. Častulík, 43. Vincour, 64. Fiodor, Vsetín – Štítná n. Vl. 1:2 (1:0), 35. Hurta – 54. Hnilo, 59. Malaník, Rožnov p. R. – Vik. Otrokovice 2:3 p. (2:2), 3. Husek, 30. Lokša – 2. Drábek, 8. Bezděčík.

1. Kunovice 10 7 1 2 28:14 21 1 0
2. Uh. Brod 9 6 0 3 21:20 17 1 0
3. Slavičín 9 5 0 4 32:20 16 0 1
4. Louky 8 5 0 3 25:8 15 0 0
5. Baťov 9 5 0 4 20:19 15 0 0
6. Štítná n. Vl. 9 5 0 4 18:24 15 1 1
7. Holešov 8 4 0 4 13:14 12 1 1
8. Vsetín 9 4 0 5 17:19 12 0 0
9. Bystřice p. H. 10 3 1 6 20:20 11 0 1
10. Brumov 8 3 0 5 22:22 10 0 1
11. Vik. Otrokovice 8 3 0 5 11:19 8 1 0
12. Rožnov p. R. 9 2 0 7 13:41 6 1 1
MLADŠÍ: Uh. Brod – Louky 6:2 (3:0), 6., 33. Zámečník, 14. Koželuha, 19. Michalec, 39., 40. Chovanec – 31., 57. Škoda, Brumov – Kunovice 1:11 (0:5), 40. Kolínek – 3., 53. Bičan, 7., 19., 37., 50. Tvrdoň, 14. Král, 26., 41., 59. Škrabal, 46. Bednařík, Holešov – Bystřice p. H. 10:4 (4:3), 12., 20., 23., 41:, 52., 53., 58. Linda, 15. Horák, 40. Pospíšil, 45. Hendrych – 5., 6., 49. Hradil, 13. Ovčáčík, Baťov – Slavičín 3:8 (0:5), 33. Kopecký, 52. Zpěvák, 54. Fuksa – 4. Vaculová, 12., 36. Číž, 15., 26. Bor, 30. Hamalčík, 41. Šůstek, 49. Hamalčík, Vsetín – Štítná n. Vl. 15:1 (9:0), 3., 15., 34., 46. Fojtů, 7. Kalina, 11. Zbranek, 14. Navrátil, 17., 24., 25., 44., 54. Chromčák, 27. Mikuš, 51. Durmon, 57. Němec – 49. Hnilo, Rožnov p. R. – Vik. Otrokovice 1:2 (0:1), 48. Dořičák – 29. Berger, 57. Vajdák.

1. Kunovice 10 9 1 0 65:16 28 0 0
2. Vsetín 9 9 0 0 96:25 27 0 0
3. Slavičín 9 7 0 2 67:29 21 0 0
4. Baťov 9 5 0 4 44:42 15 0 0
5. Uh. Brod 9 5 0 4 45:50 15 0 0
6. Bystřice p. H. 10 4 1 5 39:41 13 0 0
7. Holešov 8 5 0 3 37:52 13 2 0
8. Brumov 8 3 0 5 26:62 9 0 0
9. Vik. Otrokovice 9 2 0 7 13:44 7 0 1
10. Štítná n. Vl. 9 2 0 7 30:52 6 1 1
11. Rožnov p. R. 9 1 0 8 22:49 4 0 1
12. Louky 9 1 0 8 17:39 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hošťálková – Hulín 1:3 (1:2), 22. Kaňák – 3., 34. Neradil, 54. Vítoslavský, Vel. Karlovice – Nedašov 3:0 (1:0), 32., 57. Kalinec, 65. Jurajda, Juřinka – Luhačovice 2:1 (1:0), 31. Hruška, 52. Mikula – 56. Cologna.

1. Zlín B 8 7 0 1 47:9 21 0 0
2. Hulín 8 6 0 2 38:19 19 0 1
3. Luhačovice 9 6 0 3 47:22 18 0 0
4. Juřinka 8 6 0 2 26:16 18 0 0
5. Lužkovice 8 6 0 2 30:16 17 1 0
6. Val. Klobouky 8 5 0 3 36:23 15 0 0
7. Hošťálková 9 4 0 5 34:31 11 1 0
8. Vsetín B 8 3 0 5 24:33 10 0 1
9. Nedašov 8 3 0 5 24:30 9 0 0
10. Vel. Karlovice 9 2 0 7 10:35 6 0 0
11. Vlachovice 8 1 0 7 6:28 3 0 0
12. Hor. Bečva 7 0 0 7 5:65 0 0 0
SKUPINA B: Koryčany – Morkovice 3:0 (3:0), 9., 32. Bardon, 12. Novotný (pen.), Kvasice – Zlechov 2:1 p. (1:0), 2. Hora – 53. Salinger, St. Město – 1. FC Slovácko 3:5 (1:2), 31., 39. Zajíc, 66. Zachar – 11., 19. Hanáčková, 42., 48. Polášková, 55. Crhonková, Hluk – Osvětimany 1:7 (0:2), 47. Frühauf – 9. Klát, 21., 37., 40. Matejkovič, 55., 60. Vykoukal, 69. Vašek, Strání – Dol. Němčí 0:2 (0:0), 33. Křivda, 38. Horňák, Bojkovice – Napajedla 7:0 (2:0), 15., 41., 69. Andrlík (pen.), 20. Vyhnálek, 45., 50. Stojka, 65. Králík.

1. Val. Klobouky 8 8 0 0 67:15 23 1 0
2. Vel. Karlovice 9 7 0 2 74:20 22 0 1
3. Vsetín B 8 6 0 2 62:24 18 0 0
4. Juřinka 8 6 0 2 29:23 17 1 0
5. Hor. Bečva 7 5 0 2 28:27 15 0 0
6. Hošťálková 9 4 0 5 31:41 13 0 1
7. Zlín B 8 3 0 5 18:25 11 0 2
8. Nedašov 8 3 0 5 16:55 9 0 0
9. Hulín 8 2 0 6 25:42 6 0 0
10. Lužkovice 8 2 0 6 15:36 6 1 1
11. Vlachovice 8 2 0 6 16:40 5 1 0
12. Luhačovice 9 1 0 8 8:41 2 1 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hošťálková – Hulín 7:5 (3:3), 3., 31., 39., 45., 46. Gajdoš, 4. Zubíček, 5. Čablík – 17., 50. Eliáš, 23., 26. Zimmermann, 36. Simerský, Vel. Karlovice – Nedašov 15:3 (6:1), 5., 9., 17., 27., 34., 42., 55. Koňařík, 14., 44. Pniok, 18., 32., 58. Horák, 52. Štuler, 53. Morávek, 59. Maňák – 10., 46., 51. Holba, Juřinka – Luhačovice 3:2 (3:0), 13., 28. Cacek, 29. Rücker – 31., 37. Žmolík.

1. Val. Klobouky 8 8 0 0 67:15 23 1 0
2. Vel. Karlovice 9 7 0 2 74:20 22 0 1
3. Vsetín B 8 6 0 2 62:24 18 0 0
4. Juřinka 8 6 0 2 29:23 17 1 0
5. Hor. Bečva 7 5 0 2 28:27 15 0 0
6. Hošťálková 9 4 0 5 31:41 13 0 1
7. Zlín B 8 3 0 5 18:25 11 0 2
8. Nedašov 8 3 0 5 16:55 9 0 0
9. Hulín 8 2 0 6 25:42 6 0 0
10. Lužkovice 8 2 0 6 15:36 6 1 1
11. Vlachovice 8 2 0 6 16:40 5 1 0
12. Luhačovice 9 1 0 8 8:41 2 1 0
SKUPINA B: Koryčany – Morkovice 9:0 (5:0), 7., 10., 36. Novotný, 12. Hajkr, 17. Mikulášek, 25., 31. Plichta, 56. Elzner, 58. Kovář, Kvasice – Zlechov 4:5 (0:0), 42. Kahaja, 45. Knoll, 58. Samohýl, 59. Kochaníček – 47. Martinák, 48., 53. Lapčík, 50., 56. Kowalík, St. Město – 1. FC Slovácko 4:5 p. (2:2), 6. Bureš, 15. Obdržálek, 33. Kejř, 39. Popelka – 22. Hrazdilová, 27. Stavjaníková, 49. Hanáčková, 55. Geržová, Hluk – Osvětimany 1:3 (0:2), 40. Gál – 13., 39. Dvouletý, 26. Horňák, Strání – Dol. Němčí 3:5 (2:3), 2., 6. Zámečník, 39. Benešík – 4. Bobčík, 19., 55. Kotačka, 27. Hibler, 32. Hibler, Bojkovice – Napajedla 15:0 (8:0), 3., 12., 13., 24. Bulejko, 5., 14., 19. Kalík, 14. Liška, 31., 33., 42. Machala, 40., 50., 58. Gago, 46. Koudelík.

1. Bojkovice 9 9 0 0 57:10 27 0 0
2. Osvětimany 8 6 0 2 48:14 18 0 0
3. Koryčany 9 6 0 3 37:16 18 0 0
4. Dol. Němčí 9 6 0 3 18:13 18 0 0
5. Hluk 9 4 0 5 13:17 13 0 1
6. Napajedla 9 4 0 5 11:30 13 0 1
7. Strání 9 4 0 5 13:32 12 0 0
8. Zlechov 9 3 0 6 22:27 11 0 2
9. Morkovice 9 4 0 5 9:17 10 2 0
10. Kvasice 8 3 0 5 9:21 7 2 0
11. St. Město 8 2 0 6 12:34 5 1 0
12. 1. FC Slovácko 8 1 0 7 9:27 4 0 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Jaroslavice – Bratřejov 3:4 (2:1), 21. Horňák, 23., 70. Paníček – 13. Bargl, 54., 55. Sochora, 65. Jančík, Příluky – Spytihněv 0:5 (0:1), 4. Lipenský, 65., 78. Rozsypálek, 71. Zelený, 83. Lanšperk, Dolní Lhota – Tlumačov 4:1 (3:1), 17., 38. Kolařík, 19. Čada, 59. Kúdela – 12. Pazdziora, Fryšták – Mysločovice 5:1 (3:0), 8., 38. Hřebačka, 11. Daněk, 57. Svačina, 86. Okonkwo – 62. Svačina, Trnava – Hvozdná 0:4 (0:0), 75., 88. Burger, 78. Dominik, 83. Březík, Halenkovice – Lužkovice 5:1 (2:1), 30., 42., 69., 86., 90. Polášek – 11. Böhm.

1. Fryšták 9 9 0 0 49:8 27 0 0
2. Lužkovice 9 7 0 2 50:25 21 0 0
3. Dolní Lhota 9 6 0 3 25:20 18 0 0
4. Spytihněv 9 5 0 4 26:16 17 0 2
5. Halenkovice 9 6 0 3 24:24 16 2 0
6. Hvozdná 9 5 0 4 29:19 15 0 0
7. Jaroslavice 9 4 0 5 37:28 13 0 1
8. Bratřejov 8 4 0 4 26:26 12 0 0
9. Tlumačov 9 4 0 5 12:23 11 1 0
10. Mysločovice 9 2 0 7 19:35 6 0 0
11. Příluky 8 1 0 7 11:43 3 0 0
12. Trnava 9 0 0 9 10:51 0 0 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Tečovice – Tlumačov 0:7 (0:4), 12. Hrtús, 16. Kajnar, 27., 32., 47., 55. Jeřábek, 41. Havelka, Sehradice – Kostelec 0:8 (0:4), 11. Horák, 13., 26., 36. Ráček, 30., 49. Plechač, 45. Červenka, 53. Horák, Fryšták – Mladcová 2:7 (1:4), 25. Plšek, 56. Srovnal – 15. Slavický, 16. Paseka, 20. Doležal, 31. Prchlík, 38. Javořík, 42. Holeňák, 43. Slavický, Kašava – Malenovice 0:7 (0:6), 25. Knedla (vl.) – 14., 15., 19., 32. Mikeštík, 28. Bartoň, 39. Bartoň, Újezd – Mysločovice 0:3 (0:3), 8. Michálek, 17. Gazdoš, 30. Menšík.

1. Malenovice 9 9 0 0 69:6 27 0 0
2. Kostelec 9 8 0 1 46:9 24 0 0
3. Mladcová 9 7 0 2 29:16 20 1 0
4. Tlumačov 8 5 0 3 16:10 14 1 0
5. Sehradice 9 4 0 5 17:22 12 0 0
6. Fryšták 9 3 0 6 20:25 11 0 2
7. Kašava 9 3 0 6 11:21 9 0 0
8. Tečovice 9 3 0 6 10:21 8 1 0
9. Mysločovice 9 2 0 7 10:33 7 0 1
10. Újezd 8 0 0 8 1:66 0 0 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Příluky – Lhota 4:0 (1:0), 16. Bureš, 37. Hawlin, 38. Tureček, 60. Juřenčák, Jaroslavice – Březnice 5:4 p. (2:3), 30. Gröger, 32. Skopal, 41. Šenkeřík, 43. Sedláček – 12. Adamíková, 19., 29. Běhula, 39. Polák, Spytihněv – Ludkovice 3:1 (1:0), 25. Kalvoda, 36. Kraváček, 50. Sedláček – 68. Kadlčík.

1. Veselá 7 6 0 1 40:3 19 0 1
2. Spytihněv 8 6 0 2 35:16 17 1 0
3. Ludkovice 8 5 0 3 27:11 15 1 1
4. Jaroslavice 7 5 0 2 34:26 14 1 0
5. Příluky 8 2 0 6 14:32 7 0 1
6. Březnice 6 2 0 4 13:19 6 1 1
7. Lhota 8 0 0 8 1:57 0 0 0
SKUPINA B: Smolina – Vizovice 0:14 (0:6), 4., 17., 20., 37., 69. Sušeň, 8., 58. Václavík, 16., 60. Šeliga, 22. Mudrák, 43., 57., 67. Bargl, 50. Pšenčík, Bohusl. n. Vl. – Pozlovice 0:10 (0:3), 9. Boráň, 13., 51., 57. Stolařík, 25., 42., 55. Kraus, 52., 59., 53. Pinďák, Jasenná – Nedašova Lhota 0:4 (0:0), 45., 50. Macháč, 65. Fojtík, 67. Pacík.

1. Vizovice 7 7 0 0 77:1 21 0 0
2. Nedašova Lhota 7 7 0 0 41:3 21 0 0
3. Pozlovice 8 5 0 3 58:19 15 0 0
4. Jasenná 7 3 0 4 8:14 8 1 0
5. Bohusl. n. Vl. 8 2 0 6 16:49 7 0 1
6. Nevšová 6 1 0 5 5:53 3 0 0
7. Smolina 7 0 0 7 3:69 0 0 0

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A: Halenkovice – Racková 8:8, 5., 8., 12., 25., 30. Kocián, 36., 45., 53. Hastík – 0. Matuška, 0. Žůrek, 0. Kolář, 0. Polej, 0., 0., 0., 0. Vajda, Hřivínův Újezd – Lukov 3:4 (1:1), 15. Kužela, 40. Gajdušek, 55. Šůstek – 25. Ševčík, 45., 47. Halaška, 50. Nedbálek, Štípa – Provodov 17:1 (0:0), 1., 0., 0. Navrátil, 3., 5. Malík, 12. Březina, 15. Januška, 24., 31., 32., 33., 60. Sedlář, 26. Březina, 33., 54. Malík, 32. Štefan, 47. Fráňová – 32. Talaš.

1. Štípa 9 8 1 0 67:16 25 0 0
2. Tlumačov 8 7 0 1 63:17 21 0 0
3. Halenkovice 8 4 1 3 49:43 13 0 0
4. Racková 9 3 2 4 43:40 13 0 2
5. Provodov 9 4 0 5 33:59 11 1 0
6. Lukov 8 3 0 5 22:31 10 0 1
7. Hřivínův Újezd 9 2 0 7 22:41 5 1 0
8. Žlutava 8 1 0 7 8:60 2 1 0
SKUPINA B: Lípa – Brumov B 2:9 (0:0), 45. Gajdošík, 55. Jurčák – 4., 8., 10. Pešout, 15., 21. Ohera, 32., 40. Kozáček, 40. Rumánek, 6. Kopačka, Štítná n. Vl. B – Šanov 11:5 (4:0), 3. Barbořík, 8., 14., 35., 51., 55. Hnilo, 23., 32., 52. Frýželka, 42. Barbořík, 57. Holba – 37. Konečný, 38. Surý, 46. Kalík, 48. Ševčík, 59. Lukáč, Hvozdná – Slopné 2:10 (2:4), 7., 28. Hrazdira – 4. Tesař, 22., 26. Kolařík, 26., 30., 34., 47. Masař, 32. Kovářová, 42., 46. Tesař.

1. Slušovice 6 6 0 0 56:10 18 0 0
2. Štítná n. Vl. B 7 6 0 1 62:24 18 0 0
3. Slopné 8 5 0 3 61:28 15 0 0
4. Brumov B 7 4 1 2 31:24 13 0 0
5. Hvozdná 8 2 0 6 13:52 6 0 0
6. Šanov 8 1 1 6 25:51 4 0 0
7. Lípa 8 1 0 7 20:79 3 0 0