Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský  kraj - výsledkový servis z mládežnického fotbalu ve Zlínském kraji

19.5.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník / Karel Vosika

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Nivnice 1:5 Krchňáček – Straňák 2, Májek, Stojaspal, Pražan, Kunovice – Hulín 6:0 Dávid 4, Pochylý, Dobrozemský, Nedašov – Baťov 0:1 Vondráček, Rožnov p. R. – Luhačovice 4:3 Kučera, Fiurášek, Zetek – Daňo 2, Suchý, Hluk – Malenovice 5:4 Kuřina, Athang, Hrabal, Tabarka, Soviš – Macek, Jordán, Galatík, Bartek, Slušovice – Brumov 1:2 Bořuta – Martinka, Sedlačík, Uh. Brod – Holešov 1:2 p. Jaroněk – Holík. Dohrávka 20. kola: Hluk – Baťov 1:2 PK Sagula – Večeřa.

1. Uh. Brod 21 14 1 2 4 90:28 46
2. Kunovice 22 13 2 1 6 59:29 44
3. Nivnice 22 13 2 1 6 73:53 44
4. Slušovice 22 12 1 4 5 54:26 42
5. Rožnov p. R. 22 11 3 2 6 63:37 41
6. Brumov 22 13 0 2 7 49:39 41
7. Holešov 22 10 4 0 8 51:49 38
8. SK Baťov 22 11 2 0 9 55:33 37
9. Hluk 22 11 0 2 9 56:58 35
10. Luhačovice 21 7 2 0 12 44:60 25
11. Nedašov 22 5 3 2 12 27:66 23
12. Malenovice 22 6 0 0 16 38:110 18
13. Hulín 22 5 0 2 15 28:65 17
14. Dol. Němčí 22 2 0 2 18 27:61 8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Hovězí nehl., Lidečko – Ratiboř 1:3 Gargulák Michal – Hrabica 2, Mikolaj, Štítná n. Vl. – Val. Klobouky 9:0 Maniš 3, Kozubík 2, Šimoník, Hrnčiřík J., Štěpančík, Králík, Val. Polanka – Mladcová 2:0 Maček, Daněk L., Provodov – Vel. Karlovice 4:3 Vítek P. 2, Tichý 2 – Lušovský, Jílek, Orság, Poličná – Újezd 3:4 p. Trusina 2, Roupec – Vaculín 3, Slavičín – Juřinka 3:1 Hyžík, Kalík, Mikš T. – Kopřiva T. Dohrávka 16. kola: Vlachovice – Val. Polanka 1:2 Hlavica – Daněk M., Maček.

1. Štítná n. Vl. 22 18 0 3 1 104:14 57
2. Poličná 22 17 0 2 3 97:25 53
3. Újezd 22 15 1 1 5 77:46 48
4. Val. Polanka 22 12 3 1 6 76:52 43
5. Slavičín 22 13 1 1 7 68:35 42
6. Lidečko 22 10 1 2 9 57:43 34
7. Mladcová 22 9 2 1 10 42:55 32
8. Juřinka 22 9 2 1 10 37:63 32
9. Ratiboř 22 10 0 1 11 71:64 31
10. Vel. Karlovice 22 7 0 3 12 30:54 24
11. Vlachovice 21 3 4 2 12 26:50 19
12. Provodov 22 4 3 1 14 36:88 19
13. Val. Klobouky 22 3 2 2 15 20:75 15
14. Hovězí 21 2 2 0 17 24:101 10

SKUPINA B: Zdounky – Břest 1:9 Kyrcz – Bejdák 7, Látal Jan, Krejčíř, Koryčany – Boršice 5:4 p. Hanák 2, Tesař, Gejdoš – Bartl, Brzica, Bartošík, Molek, Nedachlebice – Kněžpole 2:6 Nožička, Bajaja – Hančík 4, Kuchař, Uherek, Strání – St. Město 0:2 Grebeň, Roubínek, Louky – Uh. Ostroh 8:0 Štípek 3, Kadlík 2, Kocourek, Segrado, Pavelka, Bojkovice – Morkovice 12:0 Slavíček 4, Gorčík 2, Schaffer 2, Gago, Varga, Jančařík, Martinec, Kvasice – Napajedla 3:2 p. Zlámal, Brauner – Ševela, Zapletal.

1. Bojkovice 22 15 5 0 2 126:36 55
2. Louky 22 16 1 2 3 61:19 52
3. St. Město 22 13 3 1 5 63:32 46
4. Břest 21 13 1 3 4 69:32 44
5. Kvasice 22 13 1 2 6 74:51 43
6. Koryčany 21 12 1 1 7 102:56 39
7. Strání 22 12 1 0 9 72:44 38
8. Napajedla 22 11 1 1 9 63:50 36
9. Zdounky 22 12 0 0 10 67:66 36
10. Kněžpole 22 7 0 1 14 44:90 22
11. Boršice 22 6 0 2 14 36:64 20
12. Nedachlebice 22 4 0 1 17 28:81 13
13. Morkovice 22 4 0 0 18 41:91 12
14. Uh. Ostroh 22 1 0 0 21 15:149 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Slavičín 1:2 nehl., Holešov – Baťov 3:4 Malčík 3 – Rusek, Zapletal, Staněk, Bršlica, Brumov – Bojkovice 17:0 Šánek 4, Šenkeřík 4, Martinka 3, Kubiš 3, Macháč, Vítek, Spáčil, Rožnov p. R. – Vsetín 2:1 Gomola, Kolařík – Machala, Louky – Štítná n. Vl. 5:1 Křek 4, Kolář – Malaník, Uh. Brod – Kunovice 1:4 Klon – Hubál 2, Tomaštík, Bartošík.

1. Brumov 17 15 1 1 0 111:9 48
2. Kunovice 18 14 0 1 3 53:20 43
3. Slavičín 18 9 2 1 6 29:27 32
4. Rožnov p. R. 18 7 1 3 7 34:31 26
5. V. Otrokovice 18 7 2 1 8 35:36 26
6. SK Baťov 18 8 1 0 9 29:61 26
7. Holešov 18 7 2 0 9 37:33 25
8. Louky 17 7 0 0 10 35:31 21
9. Uh. Brod 18 6 0 3 9 30:34 21
10. FK Vsetín 18 6 0 2 10 26:56 20
11. Štítná n. Vl. 18 3 4 1 10 26:48 18
12. Bojkovice 18 4 1 1 12 26:85 15

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Slavičín 0:17 nehl., Holešov – Baťov 8:3 Kratochvíla 2, Horák 2, Linda 2, Pospíšil 2 – Sovadina, Pražák, Fuksa, Brumov – Bojkovice 1:16 Fojtík – Andrlík 6, Kundrata 6, Surý, Liška, Králík, vlastní, Rožnov p. R. – Vsetín 4:12 Sladovník 2, Baroš 2 – Konečný 3, Zbranek 3, Fojtů 2, Chromčák, Hába, Rolka, Louky – Štítná n. Vl. 1:5 Zuzaník – Juřenčáková 2, Frýželka 2, Hnilo, Uh. Brod – Kunovice 2:6 Kostiha, Moravanský – Marovič 2, Bednařík 2, Bičan, Škrabal.

1. Štítná n. Vl. 18 14 1 2 1 76:27 46
2. Slavičín 18 14 0 2 2 99:24 44
3. FK Vsetín 18 14 1 0 3 102:36 44
4. Holešov 18 14 1 0 3 101:39 44
5. Bojkovice 18 12 1 0 5 102:59 38
6. Rožnov p. R. 18 7 1 0 10 85:109 23
7. Brumov 17 5 2 3 7 72:78 22
8. Kunovice 18 6 0 0 12 50:65 18
9. Louky 17 5 1 0 11 54:87 17
10. Uh. Brod 18 3 2 1 12 49:95 14
11. SK Baťov 18 3 0 2 13 52:89 11
12. V. Otrokovice 18 0 0 0 18 20:154 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Kelč 0:5 Jiříček 2, M.David, Perutka, Žídek, Juřinka – Val. Klobouky 1:0 Pernický, Nedašov – Vlachovice 1:4 Holba – Jemelka 3, Rak, Ratiboř – Vel. Karlovice 9:1 Motyka 5, Zubíček 2, Fojtík 2 – Střelecký, Luhačovice – Bystřice p. H. 3:6 Bublák, Kudela, Vítek – Navrátil 5, Franěk, Hulín – Hor. Bečva 1:2 PK Pavlák – Řezáč.

1. Bystřice p. H. 17 16 1 0 0 137:18 50
2. Kelč 18 16 1 0 1 113:18 50
3. Val. Klobouky 18 11 1 1 5 68:31 36
4. Juřinka 18 11 1 1 5 70:41 36
5. Hulín 18 9 1 1 7 54:62 30
6. Ratiboř 18 9 0 2 7 75:50 29
7. Luhačovice 18 9 0 2 7 54:55 29
8. Zlín B 18 7 1 1 9 51:44 24
9. Hor. Bečva 17 5 1 1 10 28:53 18
10. Nedašov 18 2 2 0 14 17:92 10
11. Vlachovice 18 2 0 1 15 15:87 7
12. Vel. Karlovice 18 0 1 0 17 9:140 2

SKUPINA B: Nedakonice – Strání 0:9 Zámečník 3, Kolaja 2, Malár 2, Čaňo, Žajgla, Koryčany – Boršice 10:4 Bardon 3, Vrtal 2, Nezdařil 2, Liška, Budík, Novotný – Zahradník 3, Trlida, 1. FC Slovácko – Hluk 0:8 Ševčík 4, Pančík, Ngunthual, Frühauf, Kremr, Zlechov – Dol. Němčí 4:2 Salinger 2, Goliáš 2 – Jurásek, Rusman, St. Město – Morkovice 5:0 Jelínek 2, Gerřa, Náplava, Brokl, Kvasice – Napajedla 0:1 Jakvid. Kontumační výsledek: Napajedla – Nedakonice 3:0.

1. Hluk 18 15 1 2 0 92:7 49
2. Strání 18 15 0 1 2 104:19 46
3. Koryčany 18 14 0 1 3 108:15 43
4. St. Město 18 12 3 0 3 85:13 42
5. Napajedla 18 11 1 1 5 45:26 36
6. Zlechov 18 6 2 0 10 27:77 22
7. Dol. Němčí 18 4 1 4 9 57:54 18
8. Morkovice 18 6 0 0 12 26:64 18
9. Nedakonice 18 5 1 0 12 16:85 17
10. Kvasice 18 4 1 1 12 33:72 15
11. 1. FC Slovácko 18 3 1 0 14 26:80 11
12. Boršice 18 2 0 1 15 22:129 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Kelč 13:0 Slouk 4, Šťastný 3, Švach 2, Novák, Havrlant, Pospíšilík, Kolařík, Juřinka – Val. Klobouky 1:6 Nevařil – Poliak 4, Ovesný 2, Nedašov – Vlachovice 6:1 Kolínek 3, Holba O., Machač, Šánek – Vizvary, Ratiboř – Vel. Karlovice 4:3 Mika 2, Hastík, Sušeň – Horák 2, Machýček, Luhačovice – Bystřice p. H. 3:6 Žmolík, Garaja, Slovák – Schönwalder 3, Hanslík, Kotas, Dubčák, Hulín – Hor. Bečva 2:4 Tobolík, Plško – Němec 2, Kohout, Křenek.

1. Val. Klobouky 18 17 0 0 1 134:21 51
2. Juřinka 18 15 0 0 3 106:28 45
3. Bystřice p. H. 17 13 0 0 4 103:48 39
4. Ratiboř 18 10 0 1 7 68:66 31
5. Zlín B 18 9 1 1 7 87:84 30
6. Hulín 18 8 2 0 8 85:73 28
7. Vel. Karlovice 18 9 0 0 9 70:69 27
8. Nedašov 18 7 2 1 8 71:88 26
9. Vlachovice 18 4 0 3 11 40:103 15
10. Hor. Bečva 17 4 1 0 12 55:102 14
11. Luhačovice 18 2 1 1 14 39:100 9
12. Kelč 18 1 0 0 17 17:99 3

SKUPINA B: Nedakonice – Strání 3:11 Horňák 3 – Dobiáš 4, Kolaja M. 2, Gabriš O. 2, Kolaja L., Benešík, Jurásek, Koryčany – Boršice 1:7 Novotný J. – Matejkovič L. 4, Zimák, Hikl, Jurák, 1. FC Slovácko – Hluk 2:4 Tomečková, Sklenářová – Pančík 2, Penk 2, Zlechov – Dol. Němčí 2:1 Martináková, Bednařík – Kotačka, St. Město – Morkovice 14:0 Habarta 4, Rožek 3, Obdržálek 2, Malina, Hřib, Čechmánek, Zajíc, Dleštík, Kvasice – Napajedla 10:0 Pecina Petr 5, Hora 3, Novotná, Kochaníček. Kontumační výsledek: Napajedla – Nedakonice 3:0.

1. Boršice 18 14 0 0 4 112:38 42
2. Strání 18 13 1 1 3 97:48 42
3. 1. FC Slovácko 18 12 1 0 5 97:52 38
4. Zlechov 18 10 0 0 8 85:57 30
5. Koryčany 18 10 0 0 8 55:60 30
6. Napajedla 18 9 0 2 7 64:65 29
7. Dol. Němčí 18 9 0 1 8 65:58 28
8. Kvasice 18 9 0 0 9 89:71 27
9. Hluk 18 7 1 1 9 42:41 24
10. St. Město 18 7 1 0 10 64:52 23
11. Morkovice 18 3 1 0 14 34:133 11
12. Nedakonice 18 0 0 0 18 24:153 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Tlumačov – Mysločovice 6:1 Mouka P. 3, Ševela V. 2, Kalandra – Kučera, Spytihněv – Kašava 10:0 Miklas 4, Harásek 2, Rozsypálek 2, Starostka, vlastní, Všemina – Fryšták odl., Příluky – Žeranovice 8:1 Pajtáš 3, Vymazal 2, Seifert, Šoman, Melichárek – Adamík, Hvozdná – Štípa 5:1 Dostál, Kotek, Burger T., Javora, vlastní – Okál. Dohrávka 17. kola: Mysločovice – Spytihněv 0:5 Lipenský 4, Kadlečík.

1. Spytihněv 18 15 0 1 2 92:16 46
2. Příluky 18 13 1 1 4 59:37 41
3. Hvozdná 17 12 0 0 5 39:21 36
4. Všemina 17 10 0 1 6 45:23 31
5. Fryšták 16 10 0 0 6 65:28 30
6. Tlumačov 17 9 0 0 8 51:32 27
7. Kašava 17 7 0 0 10 40:57 21
8. Štípa 17 6 1 2 9 40:63 21
9. Halenkovice 17 5 1 2 10 42:49 18
10. Mysločovice 17 1 2 3 13 16:86 8
11. Žeranovice 17 1 0 0 16 11:88 3

SKUPINA B: Jaroslavice – Bylnice 0:8 Fojtík 2, Kolman 2, Chudárek, Hořák, Kozubík, Sucháček L., SK Vizovice – Dolní Lhota 2:6 Burkart, Machů – Vojtěšek 3, Hofschneider, Čada, vlastní.

1. Bylnice 14 10 1 1 3 52:27 32
2. Dolní Lhota 14 10 0 1 3 59:23 31
3. Nedašova Lhota 13 5 0 0 8 28:37 15
4. SK Vizovice 13 4 0 1 8 42:48 13
5. Jaroslavice 14 3 1 1 10 25:71 11

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Mysločovice 1:6 Mikel – Blanař 2, Teplý 2, Gazdoš, Bezděčík, Újezd – Kašava 2:3 p. Fojtů J., Zicha J. – Marušák 2, Lužkovice – Fryšták 12:2 Bohm 3, Kratochvíl 2, Novotný 2, Šarman 2, Záhořák, Okál, Hubáček – Daněk, Srovnal, Malenovice – Bylnice 2:1 p. Hanáčková – Polách, Sehradice – Tečovice 2:1 p. Zavadil – Šenkeřík, Slušovice – Bratřejov 6:1 Kurtin 3, Rafaja 2, Pekař – Sochora.

1. Lužkovice 18 16 0 2 0 82:12 50
2. Bylnice 18 12 2 3 3 65:15 41
3. Slušovice 18 11 3 4 3 72:29 40
4. Sehradice 18 10 2 2 6 58:35 34
5. Kašava 18 9 2 4 5 44:30 33
6. Fryšták 18 9 1 3 6 62:41 31
7. Mladcová 18 8 0 0 10 55:57 24
8. Malenovice 18 5 3 4 9 39:38 22
9. Tečovice 18 6 0 4 8 37:51 22
10. Mysločovice 18 5 1 2 11 39:59 18
11. Újezd 18 2 0 1 15 28:108 7
12. Bratřejov 18 0 1 1 17 16:122 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Lhota 7:0 Dvořák 5, Havelka, Ředina, Jaroslavice – Spytihněv 8:1 Řehák 4, Kyncl, Zezulka, Žbel, Vrba – Kraváček, Ludkovice – Březnice 5:2 Chot 2, Kadlčík 2, Jurák – Baťa, Červený.

1. Ludkovice 17 12 3 3 2 98:20 42
2. Jaroslavice 17 12 0 3 2 94:21 39
3. Tlumačov 17 12 1 2 3 60:18 39
4. Březnice 17 7 0 0 10 66:67 21
5. Lhota 17 3 0 0 14 28:105 9
6. Spytihněv 17 1 0 0 16 15:130 3

SKUPINA B: Lukov – Trnava 0:6 Zbranek 3, Hrnčiřík 2, Vývlečková, Kostelec – Příluky odl.

1. Lužkovice B 13 9 2 3 1 68:15 32
2. Trnava 14 9 0 0 5 62:39 27
3. Kostelec 13 7 1 2 4 69:27 24
4. Lukov 13 5 0 1 7 23:65 16
5. Příluky 13 0 0 0 13 7:83 0

SKUPINA C: Nedašova Lhota – Nevšová 2:1 p. Hořák R. – nehl., Smolina – Pozlovice 0:5 Smolek 2, Pinďák V., Pinďák R., Stolařík

1. Pozlovice 14 13 1 1 0 102:3 41
2. Bohuslavice 13 9 0 0 4 70:22 27
3. Nedašova Lhota 14 7 1 2 5 45:20 24
4. Nevšová 13 1 1 2 10 10:69 6
5. Smolina 14 1 0 1 12 9:122 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Chropyně – Dřínov 2:1 (2:1), Podaný 2 – D. Kroupa, Zborovice – Těšnovice 4:1, Ovečka 2, Láník, Gremlica – Dvořák, Rataje – Lutopecny 0:1, Hanák, Mrlínek – Rymice 3:1, Čechovský, Fárek, Pešout – Greinecker.

1. Chropyně 17 11 1 2 3 59:25 37
2. Lutopecny 17 10 3 1 3 29:17 37
3. Dřínov 17 10 1 2 4 41:20 34
4. Mrlínek 17 10 1 2 4 47:28 34
5. Rymice 17 5 3 1 8 38:33 22
6. Zborovice 17 4 1 5 7 27:43 19
7. Rataje 17 2 3 1 11 26:48 13
8. Těšnovice 17 2 1 0 14 14:67 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zdounky – Chropyně 0:5 (0:2), Vítek 2, Danč, Vysloužil, nehl., Mrlínek – Rymice 5:1, Baďuřík 2, Duchoň 2, Ryška – Škrabalová, Martinice – Bezměrov 1:0 p., Slanina, Zlobice – Lutopecny 3:8 (1:3), Goldman 2, Haichl – Dostalík 4, Túro, Cimra, Kusala, Mareš. Dohrávka 13. kola: Rymice – Martinice 2:5, Skácel, Matula – Uruba 3, Slanina, Kohout.

1. Chvalčov 12 12 0 0 0 62:16 36
2. Chropyně 12 11 0 0 1 67:20 33
3. Rymice 12 6 1 0 5 37:28 20
4. Zdounky 12 6 0 0 6 32:40 18
5. Lutopecny 13 4 1 2 6 37:31 17
6. Bezměrov 13 4 0 3 6 16:33 15
7. Mrlínek 12 3 1 0 8 22:41 11
8. Martinice 12 1 3 0 8 24:48 9
9. Zlobice 12 2 0 1 9 23:63 7

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

DFK Holešov – Lutopecny 2:4 (0:3), Smýkalová, Řiháková – Cimra 3, Ryšánek, Lubná – Dřínov 8:0 (4:0), Makový 4, Kocián 3, Handl, Žeranovice – Těšnovice 4:3 p. (1:0), Klimek 2, Gába, Bryliak – Pecina 2, Galatík, Bezměrov – Skaštice 0:2 (0:2), Dočkal, Zúvala, Prusinovice – Elko Holešov B 2:4, Pumprla, Měrka – Linda 2, Hafinec, Chytil.

1. Holešov B 14 12 1 1 0 75:17 39
2. Prusinovice 14 10 0 1 3 62:31 31
3. Lutopecny 14 8 2 0 4 45:17 28
4. Skaštice 14 8 1 1 4 55:29 27
5. Lubná 14 6 3 1 4 59:37 25
6. Žeranovice 14 6 1 2 5 57:33 22
7. Těšnovice 14 4 0 2 8 53:115 14
8. DFK Holešov 14 3 0 0 11 23:74 9
9. Dřínov 14 2 1 0 11 16:71 8
10. Bezměrov 14 2 0 1 11 43:64 7

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 13. TURNAJ: Chvalčov – Žalkovice 1:3 (1:1), Zmeškal – Svoboda 3, Prusinovice – Hulín 9:4 (2:0), M. Pumprla 4, Měrka 2, Pirkl 2, Zdráhal – Šišák 2, Olle, Fijalík, Žalkovice – Prusinovice 2:9 (0:2), Dočkal, Svoboda – Měrka 4, M. Pumprla 3, Zdráhal, Nášel, Hulín – Chvalčov 4:1 (3:1), Fijalík 3, Olle – Jakoubek.

1. Prusinovice 20 19 0 0 1 148:67 57
2. Žalkovice 22 15 0 1 6 141:92 46
3. Chvalčov 22 8 1 0 13 85:111 26
4. Hulín 20 4 2 1 13 68:104 17
5. Loukov 20 3 0 1 16 55:123 10

SKUPINA B – 13. TURNAJ: Lutopecny – Kvasice 5:4 p., Holinka 2, Knapík 2, Švajda – Kahaja 2, Kochaníček 2, Rataje – Morkovice 4:14, Jarka 2, Dvořák, Madej – Marek 5, Hamala 3, D. Žourek 3, P. Žourek, Valenčík, Pučan, Morkovice – Lutopecny 12:1, P. Žourek 4, Raclavský 4, Hamala 2, D. Žourek, Valenčík – Dostalík, Kvasice – Rataje 6:11, Kahaja 4, Smolinka, Konečný – Dvořák 4, Madej 4, Jarka 3. Dohrávka: Rataje – Lutopecny 4:5 (1:4), Stavinoha, Madej, Jarka, Dvořák – M. Vlček 2, Holinka, Knapík, Skopalík.

1. Morkovice 22 19 1 1 1 211:52 60
2. Zdounky 20 11 1 1 7 88:99 36
3. Lutopecny 22 6 1 2 13 69:119 22
4. Kvasice 20 6 0 2 12 62:101 20
5. Rataje 20 4 3 0 13 85:144 18

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Prusinovice – Morkovice 2:9 (1:2), Jadrníček 2 – Soldán 2, Pučan 2, Kvinta 2, Plesner, Šesták, Havelka, Prusinovice – Loukov 3:10 (2:8), Krejčí, Gerát, Jadrníček – Žaloudík 4, Koutný 4, Morzhul, Klas, Morkovice – Loukov 4:5 (2:4), Soldán, Hladný, Kvinta, Pučan – Žaloudík 4, Koutný, Chvalčov – Hulín 2:8 (2:3), Adamec, Novák – Drál 3, Plško 2, Štětkář 2, Polášek, Kostelec u Hol. – Slavkov p. H. 6:5 p. (3:0), Jedlička 3, Mácha, Dědič, Horák – Vaculík 3, Kamenec 2.

1. Morkovice 18 16 0 0 2 197:43 48
2. Loukov 18 12 0 0 6 132:106 36
3. Slavkov p. H. 17 11 0 1 5 154:76 34
4. Chvalčov 18 10 0 0 8 109:86 30
5. Hulín 18 7 0 0 11 65:110 21
6. Prusinovice 17 4 0 0 13 71:154 12
7. Kostelec u Hol. 18 1 1 0 16 39:196 5

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A:O. N. Ves – Buchlovice 6:3 (3:2) Pavlas 2, Lopata 2, Vrána 2 – Mikulík 2, Raštica, SK Zlechov – Bílovice 1:3 (0:2) R. Mikula – Bajaja 2, Kučík, Jarošov – O. Lhota nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Nedakonice – Mistřice 8:2 (3:0) Krpal 2, Janík, Králík, M. Bánovský, L. Bánovský, Hána, Vaculík – Kopčil, Veselý.

1. Jarošov 12 10 2 0 100:23 32
2. Bílovice 13 9 1 3 35:14 28
3. Nedakonice 13 9 0 4 58:26 27
4. O. N. Ves 13 7 1 5 27:31 22
5. SK Zlechov 13 5 2 6 33:32 17
6. Buchlovice 12 3 0 9 14:52 9
7. Mistřice 12 2 1 9 14:71 7
8. O. Lhota 12 0 1 11 13:51 1

SKUPINA B:Korytná – ČSK Uh. Brod B 2:12 (1:3) Lekeš 2 – J. Lekeš 4, Jaroněk 3, F. Lekeš 3, Josefík, Grac, Podolí – Prakšice nehl., Šumice – Havřice 5:0 (2:0) Ondřej 2, M. Hauerland, Gášek, Mlčúch, Bánov – Vlčnov 2:3 (1:1) J. Beníček, vlastní – A. Moštěk 2, Sagula.

1. Šumice 14 13 0 1 77:9 39
2. ČSK Uh. Brod B 14 12 0 2 100:16 36
3. Vlčnov 13 6 2 5 33:44 20
4. Podolí 13 6 1 6 25:32 19
5. Prakšice 12 5 1 6 32:40 16
6. Bánov 13 4 2 7 34:39 14
7. Hradčovice 14 4 2 8 25:51 14
8. Havřice 12 4 0 8 26:35 12
9. Korytná 13 1 0 12 18:104 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Nivnice 0:1 (0:0) Petřivalský, O. N. Ves – Újezdec 2:5 (0:3) Sedláček, L. Ščuka – Kundrata 2, Jančář, Stojaspal, Novák, Šumice – Osvětimany 5:0 (3:0) C. Dvořák 3, D. Dvořák 2, Jarošov – Bánov 8:1 (5:0) Cecálek 3, Trávník 2, Komárek, Běťák, Fiedor – Kočenda, Prakšice – Topolná 2:8 (1:3) Řezníček, Knap – Hába 3, Srnec 2, Holomek, Belej, Bursík.

1. Újezdec 15 13 1 1 99:16 40
2. Nivnice 15 8 3 4 22:19 27
3. Osvětimany 15 6 6 3 39:27 24
4. Jarošov 15 5 5 5 30:32 20
5. Bánov 15 6 2 7 32:52 20
6. Topolná 15 5 4 6 33:39 19
7. O. N. Ves 15 6 0 9 27:42 18
8. Prakšice 15 4 5 6 40:50 17
9. Šumice 15 4 5 6 30:44 17
10. Uh. Ostroh 15 1 3 11 13:44 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Nedachlebice – Havřice 2:5 (1:2) Kafka, Polášek – Švehlík 3, Vítek, Neděla, Sušice – Jalubí 6:3 (4:3) J. Hubál 4, E. Hábl, Š. Janeček – V. Dobiáš 2, K. Dobiáš, Mařatice – Traplice 10:0 (5:0) L. Venglík 5, Gogola 2, Maňas, Valouch, Čech.

1. Havřice 13 10 2 1 51:14 32
2. Sušice 11 9 1 1 58:11 28
3. Mařatice 11 7 1 3 30:20 22
4. Jalubí 13 6 1 6 51:41 19
5. Buchlovice 11 4 0 7 39:42 12
6. Nedachlebice 11 3 2 6 25:56 11
7. Traplice 12 3 1 8 19:48 10
8. Velehrad 12 0 2 10 19:60 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Ořechov – Bílovice 10:1 (3:0) Kolář 3, Chmelař 3, Zelina 3, Beran – Valeš, Podolí – Tupesy 2:11 (0:8) Chládek 2 – Bánovský 3, Tomeček 3, Svoboda 3, Gola, Mistřice – Březolupy nehl., Babice – Kněžpole 2:1 (2:0) S. Janeček, M. Janeček – Churý.

1. Mistřice 11 10 1 0 109:31 31
2. Ořechov 14 10 1 3 131:40 31
3. Babice 14 10 1 3 74:33 31
4. Březolupy 12 8 1 3 86:17 25
5. Tupesy 12 7 1 4 79:39 22
6. Bílovice 13 4 1 8 64:64 13
7. Kněžpole 14 4 0 10 39:74 12
8. O. Lhota 13 2 0 11 18:152 6
9. Podolí 13 0 0 13 8:158 0

SKUPINA B:Vlčnov – Březová nehl., D. Němčí B – Orel Uh. Brod nehl., Hradčovice – Bystřice p. L. 4:2 (1:1) Pišoja 2, Říha, Wolf – Hodulík, Foltýn, St. Hrozenkov – Korytná nehl., S. Loz – ČSK Uh. Brod B 3:10 (1:4) R. Jankůj 3 – J. Kocák 3, I. Vystrčil 2, J. Hulín 2, D. Valenta, M. Nyiko, J. Nevařil.

1. D. Němčí B 13 11 1 1 96:16 34
2. Vlčnov 13 11 0 2 65:21 33
3. Orel Uh. Brod 14 9 1 4 68:51 28
4. ČSK Uh. Brod B 14 9 0 5 79:54 27
5. Hradčovice 15 8 2 5 52:40 26
6. Korytná 14 8 0 6 78:44 24
7. S. Loz 15 4 1 10 28:72 13
8. Březová 14 3 1 10 28:61 10
9. Bystřice p. L. 14 2 0 12 24:110 6
10. St. Hrozenkov 14 1 2 11 39:88 5

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ:Boršice – Nivnice nehl., Spytihněv – Tupesy náhr. termín, O. N. Ves – D. Němčí 12:6 (3:2) Jurčeka 5, Pšurný 3, Škrabal 2, Janečka, Daněk – Ambros 4, Hybler. Huspenina, Strání – Hluk náhr. termín, Polešovice – Vlčnov 10:4 Ficek 3, Gabriel 2, Bartošík 2, Sokolský, Lapčík, Bačák – Šobáň, Janča, Tibol, Uh. Ostroh – St. Město nehl., Buchlovice – FC Slovácko 4:4 (1:3) Daňhel 4 – Zachová 2, Obadalová, Mikačová.

1. O. N. Ves 18 17 0 1 243:72 51
2. Hluk 19 15 0 4 218:108 45
3. D. Němčí 20 15 0 5 200:98 45
4. Nivnice 18 13 0 5 251:117 39
5. Strání 20 12 1 7 204:91 37
6. FC Slovácko 20 10 2 8 174:134 32
7. Buchlovice 16 8 1 7 142:93 25
8. St. Město 16 8 0 8 137:130 24
9. Tupesy 20 8 0 12 107:187 24
10. Polešovice 18 7 0 11 101:179 21
11. Boršice 15 5 2 8 133:108 17
12. Spytihněv 17 3 0 14 71:189 9
13. Uh. Ostroh 18 3 0 15 55:209 9
14. Vlčnov 19 0 0 19 39:360 0

MLADŠÍ:Boršice – Nivnice nehl., Spytihněv – Tupesy náhr. termín, O. N. Ves – D. Němčí 1:19 (0:9) Běhávka – Š. Fibichr 7, Bobčík 4, Vlk 4, Kroča 3, A. Fibichr, Strání – Hluk 5:7 (2:2) Zimčík 3, Lancůch, Macíček – Koníček 2, Kremr 2, Omelka 2, Habáň, Polešovice – Vlčnov 3:0 Berka, Indruch, Macháň, Uh. Ostroh – St. Město nehl., Buchlovice – FC Slovácko 2:26 (0:9) Zámečník, Marek – Hanáčková 7, Chromečková 6, Jančářová 6, A. Chodurová 4, K. Chodurová 3.

1. D. Němčí 21 18 2 1 226:73 56
2. FC Slovácko 20 15 1 4 269:87 46
3. St. Město 16 13 1 2 112:62 40
4. Hluk 20 12 1 7 195:137 37
5. Tupesy 20 11 1 8 160:107 34
6. Strání 21 11 1 9 174:131 34
7. Spytihněv 17 10 2 5 171:84 32
8. Uh. Ostroh 18 9 0 9 143:106 27
9. Vlčnov 19 7 0 12 87:196 21
10. Polešovice 18 5 0 13 66:167 15
11. Boršice 14 3 1 10 65:141 10
12. Buchlovice 16 3 1 12 65:175 10
13. Nivnice 18 3 0 15 69:212 9
14. O. N. Ves 18 2 1 15 68:192 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:FC Slovácko B – Huštěnovice 6:7 (3:4) Zachová 2, Pastyříková 2, Stašková, K. Škrabalová – Slezák 5, Vlachynská 2, Jarošov – Nedakonice 3:8 (1:3) Němec 2, M. Bedroš – Schwarz 4, Mi. Dvouletý, T. Dvouletý, Matoušková, Reinberková, Mistřice – Březolupy 4:4 (2:2) Polášek 3, Bilavčík – Duda 2, Hoferek 2, Mařatice – Kněžpole nehl., Babice – Topolná 12:4 (4:2) Litoš 9, Polášková, Trvaj, Skřivánek – Kedra 4.

1. FC Slovácko B 14 12 0 2 111:56 36
2. Babice 14 8 3 3 78:59 27
3. Kněžpole 10 6 2 2 85:42 20
4. Mařatice 12 5 4 3 66:54 19
5. Březolupy 14 5 2 7 93:88 17
6. Nedakonice 11 5 0 6 55:59 15
7. Mistřice 11 4 1 6 45:54 13
8. Huštěnovice 14 3 3 8 46:76 12
9. Topolná 13 3 2 8 48:79 11
10. Jarošov 13 3 1 9 56:116 10

SKUPINA B:Orel Uh. Brod – Hradčovice nehl., Rudice – Prakšice 1:9 (1:1) Fornůsek – Helísek 3, S. Slavíčková 2, Jahoda, Puček, Valášek, Bednařík, Šumice – Havřice 3:1 (1:1) Kusák 2, Zálešák – Kůřil, Újezdec – St. Hrozenkov 7:0 Jančářová 3, J. Kelíšek 2, L. Kelíšek, Fabián, Bánov – Březová 2:2 (2:2) Daněk 2 – Hanesovský 2.

1. Hradčovice 13 12 0 1 99:20 36
2. Březová 15 10 2 3 56:26 32
3. Újezdec 13 9 0 4 77:43 27
4. Šumice 15 8 1 6 53:40 25
5. Prakšice 13 7 1 5 60:29 22
6. Bánov 15 7 1 7 72:40 22
7. Orel Uh. Brod 13 6 2 5 62:40 20
8. St. Hrozenkov 14 4 1 9 49:76 13
9. Havřice 13 2 0 11 31:57 6
10. Rudice 14 0 0 14 5:193 0

Autor: Redakce

19.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
hokej Aukro Berani Zlín - HC LitvínovŠtěpán Fryšara

Fryšara nevěděl, jak slavit gól. Úžasná euforie, zářil

Ilustrační foto.
AUTOMIX.CZ
3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Zlámala mlha nepřekvapila. Olomouc není na kopci, tohle tady bývá, smál se

Mohl zažít ostřejší premiéru? Těžko! Když pomineme utkání MOL Cupu v Písku, ostrý debut si brankář Zdeněk Zlámal v dresu Zlína připsal až ve čtvrtečním utkání Evropské ligy proti Kodani. A jako jediného přímého aktéra utkání jej nepřekvapila ani hustá mlha, kvůli které se zápas málem nedohrál.

Fotili jste se u voleb? Pošlete nám svoji fotku a my ji zveřejníme

Máte fotku, jak letos volíte? Pošlete nám ji na editori.zlin@denik.cz, rádi vám ji zveřejníme na našem webu a ty nejlepší i tištěném vydání.

AKTUALIZOVÁNO

VIDEO: Policisté rozháněli konflikt fanoušků v centru Olomouce

FOTOGALERIE / Čtvrteční fotbalový zápas evropské ligy mezi Zlínem a Kodaní v Olomouci se neobešel bez problémů.

Mlha? Neviděl jsem na brankáře Kodaně, přiznává Jiráček

Má zkušenosti z německé bundesligy. V roce 2012 se zúčastnil mistrovství Evropy, s Plzní a Spartou zase absolvoval několik těžkých pohárových bitev. V podobných podmínkách, jaké panovaly ve čtvrtek večer v Olomouci, ale zlínský záložník Petr Jiráček nikdy předtím nehrál.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení