MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Holešov – Malenovice 10:0 (5:0), 16. Šuba, 22., 37. Úlehla, 27., 36., 62., 72. Kotas, 50. Vymětal, 76. Macháček, 89. Heryán, Brumov – Hluk 6:1 (3:1), 36. Polach, 38. (pen.), 45. Pecha (pen.), 75. Kubiš, 85. Vaculín, 87. Vlček – 8. Sagula, Kunovice – Uh. Brod 5:1 (4:0), 5., 34. Rozhon, 9., 26., 50. Vlk – 71. Vráždil, Rožnov p. R – Luhačovice 1:2 p. (1:1), 11. Solanský – 28. Zábojník, Louky – Bojkovice 2:3 p. (1:0), 21. Sedláček, 76. Laciga – 61. Krpálek, 67. Jančařík, Baťov – Slušovice 1:2 (1:1), 15. Bršlica – 10. Kurtin, 53. Večeřa, Štítná n. V – Nedašov 4:0 (2:0), 6. Zvoníček, 19. Kamenčák, 66. Králík, 68. Krůžela.

1. Kunovice 17 15 0 2 61:20 44 2 1
2. Slušovice 18 15 0 3 83:18 43 3 1
3. Hluk 18 11 0 7 46:27 35 1 3
4. Baťov 18 12 0 6 40:20 34 2 0
5. Uh. Brod 18 10 0 8 60:37 31 1 2
6. Brumov 18 10 0 8 64:36 30 1 1
7. Bojkovice 18 10 0 8 41:43 29 2 1
8. Rožnov p. R 18 9 0 9 43:34 28 1 2
9. Louky 18 8 0 10 33:28 28 0 4
10. Štítná n. V 18 9 0 9 44:38 26 2 1
11. Holešov 18 8 0 10 45:39 23 2 1
12. Luhačovice 18 6 0 12 31:53 19 1 2
13. Malenovice 17 1 0 16 10:120 3 0 0
14. Nedašov 18 1 0 17 12:100 2 1 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Hulín – Ratiboř 9:0 (4:0), 6., 36., 37. Navrátil, 39., 77. Beneš, 60., 80. Šálek, 66., 83. Hrdlička, Val. Klobouky – Mladcová 10:0 (4:0), 16., 23., 90. Obadal, 39. Mana, 40. Procházka, 50., 55. Fojtů, 58. Mikulčík, 70. Důbrava (pen.), 72. Fojtík, Bylnice – Napajedla 1:2 (1:1), 29. Chovančík – 29. Leitner, 85. Zlámal, Lidečko – Vel. Karlovice 2:1 p. (0:0), 77. Harnádek – 49. Šipula, Val. Polanka – Újezd 1:0 p., Vlachovice – Slavičín 3:2 p. (0:2), 84., 87. Trčka – 7. Hyžík, 9. Kalík.

1. Napajedla 17 16 0 1 77:18 47 1 0
2. Slavičín 17 12 0 5 89:20 37 0 1
3. Val. Klobouky 16 10 0 6 70:28 31 1 2
4. Bylnice 17 10 0 7 44:32 31 0 1
5. Vlachovice 16 12 0 4 32:26 31 5 0
6. Újezd 17 9 0 8 58:44 27 1 1
7. Hulín 16 8 0 8 68:48 25 0 1
8. Vel. Karlovice 17 7 0 10 24:37 24 0 3
9. Mladcová 17 6 0 11 62:71 20 0 2
10. Lidečko 17 7 0 10 41:57 18 3 0
11. Ratiboř 17 5 0 12 31:64 16 1 2
12. Val. Polanka 16 6 0 10 33:67 16 2 0
13. Provodov 16 0 0 16 16:133 1 0 1

SKUPINA B: Lutopecny – Nedachlebice 2:1 p. (1:1), 31. Kubín (pen.), 33. Pospíšil (vl.), Boršice – St. Město 0:13 (0:8), 10., 18., 32., 62., 63., 85. Sobek, 36., 44. Pantlík, 21. Otrusiník, 26., 46. Melichárek, 41. Jegla, 76. Sonntag, Kněžpole – Kvasice 3:0 (1:0), 4. Dvořáček, 67. Posolda, 86. Hančík, Morkovice – Uh. Brod B 1:2 p. (0:0), 75. Potočiar – 59. Zajda, Strání – Chropyně 3:4 (1:3), 15. Žajgla, 55. Čaňo, 55. Kolaja – 4., 13. Podaný, 23., 90. Nehoda, Dol. Němčí – Jarošov 1:3 (1:1), 39. Machalík – 7. Jurča, 62. Trávník, 78. Pitr.

1. Kvasice 16 14 0 2 63:16 41 1 0
2. Koryčany 15 12 0 3 71:25 36 1 1
3. Chropyně 16 12 0 4 65:41 34 2 0
4. Strání 17 11 0 6 43:37 32 1 0
5. Jarošov 16 9 0 7 67:45 28 0 1
6. Nedachlebice 17 9 0 8 42:32 27 1 1
7. Dol. Němčí 17 8 0 9 38:33 27 0 3
8. Morkovice 17 7 0 10 46:45 23 0 2
9. Kněžpole 17 7 0 10 31:51 20 1 0
10. St. Město 16 6 0 10 38:47 18 1 1
11. Uh. Brod B 16 6 0 10 29:47 18 1 1
12. Boršice 16 4 0 12 24:71 12 0 0
13. Lutopecny 16 1 0 15 10:77 2 1 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Louky – Štítná n. Vl. 8:0 (3:0), 11. Banát, 16. Jaroněk, 28., 41. Sadil, 46. Hönig, 51., 58. Chytil, 68. Kuna, Vik. Otrokovice – Bystřice p. H. 0:0, Slavičín – Kunovice 0:3 (0:2), 5., 13., 66. Marovič, Baťov – Uh. Brod 3:1 (1:1), 23. Pražák, 45. Bršlica, 60. Zapletal – 25. Mléčka, Vsetín – Holešov 6:1 (4:1), 2., 35., 46., 69. Hruška, 10. Hurta, 25. Janíček – 4. Daďa, Rožnov p. R. – Brumov nehl.

1. Louky 14 10 0 4 55:10 31 0 1
2. Kunovice 14 10 0 4 41:19 30 1 1
3. Baťov 14 9 0 5 35:23 28 0 1
4. Uh. Brod 14 9 0 5 40:31 26 1 0
5. Vsetín 14 8 0 6 41:28 24 0 0
6. Slavičín 14 8 0 6 41:28 24 1 1
7. Štítná n. Vl. 14 6 0 8 28:46 18 1 1
8. Vik. Otrokovice 14 5 1 8 17:32 15 2 1
9. Holešov 13 5 0 8 18:33 14 2 1
10. Brumov 12 4 0 8 26:48 13 0 1
11. Bystřice p. H. 14 3 1 10 22:33 11 0 1
12. Rožnov p. R. 13 4 0 9 18:51 11 2 1

MLADŠÍ: Louky – Štítná n. Vl. 2:5 (0:2), 41. Goláň, 59. Vrzala – 21., 43., 44. Hnilo, 23. Vaculík, 55. Hudek, Vik. Otrokovice – Bystřice p. H. 2:5 (1:2), 23. Kopecký, 40. Vajdák – 15., 27., 67. Schönwalder, 35. Dubčák, 65. Kotas, Slavičín – Kunovice 5:2 (2:1), 20., 21., 52. Bor, 36. Hrabina, 39. Hamalčík – 12. Tvrdoň, 40. Škrabal, Baťov – Uh. Brod 8:6 (3:4), 8., 31., 35. Guřan, 15., 37., 52. Štefka, 24. Gloser, 57. Merta – 1., 27., 37. Chovanec, 7. Maleňák, 16. Zlatý, 47. Man, Vsetín – Holešov 8:2 (3:2), 14. Rodek, 21., 22., 33., 43. Zbranek, 42. Fojtů, 48. Durmon, 53. Rodek (pen.) – 2. Linda, 23. Pospíšil, Rožnov p. R. – Brumov nehl.

1. Vsetín 14 14 0 0 124:36 42 0 0
2. Slavičín 14 12 0 2 103:35 36 0 0
3. Kunovice 14 12 0 2 83:26 36 0 0
4. Baťov 14 8 0 6 77:67 24 0 0
5. Holešov 13 8 0 5 55:71 22 2 0
6. Uh. Brod 14 7 0 7 69:71 21 0 0
7. Bystřice p. H. 14 6 0 8 58:77 18 0 0
8. Štítná n. Vl. 14 5 0 9 54:72 15 1 1
9. Vik. Otrokovice 14 3 0 11 23:64 10 0 1
10. Louky 14 3 0 11 31:60 9 0 0
11. Brumov 12 3 0 9 37:84 9 0 0
12. Rožnov p. R. 13 1 0 12 29:80 4 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Vsetín B 5:6 p. (3:2), 13. Vlk, 17. Zavadil, 30., 44. Pecháček, 45. Pitner – 19., 35., 65. Fojtů, 54. Rodek, 59. Freund, Nedašov – Vlachovice 3:2 (1:2), 7. Vaculík, 39. Fojtík, 69. Tomeček – 34. (pen.), 35. Kudela, Luhačovice – Val. Klobouky 4:5 p. (1:3), 24., 52. Hyžík, 44. Gabaj, 57. Zábojník – 3., 31. Procházka, 7. Poliak, 61. Opravil, Juřinka – Hošťálková 5:4 (2:2), 14. Hruška, 21. Cacek, 42. Klanica, 66., 68. Bílý – 8. Březovják, 33. Bětík, 52. Křenek, 58. Kaňák, Vel. Karlovice – Zlín B 1:6 (1:2), 29. Štuler – 17., 19., 48. Kaláč, 40. Kolařík, 46. Malota, 53. Kolařík Filip, Hor. Bečva – Lužkovice nehl.

1. Zlín B 13 12 0 1 84:14 36 0 0
2. Juřinka 13 11 0 2 53:25 33 0 0
3. Hulín 14 9 0 5 62:37 29 0 2
4. Luhačovice 14 9 0 5 67:31 28 0 1
5. Val. Klobouky 14 9 0 5 63:38 26 1 0
6. Lužkovice 12 9 0 3 43:22 26 1 0
7. Vsetín B 14 6 1 7 41:48 19 1 1
8. Hošťálková 14 5 0 9 41:49 14 1 0
9. Nedašov 14 4 0 10 32:63 12 0 0
10. Vel. Karlovice 14 3 0 11 18:53 10 0 1
11. Vlachovice 13 3 0 10 18:42 8 1 0
12. Hor. Bečva 13 0 1 12 5:105 1 0 0

SKUPINA B: Hluk – Koryčany 2:7 (0:2), 29. Kremr (vl.), 53., 69. Martiš – 8., 36., 53., 56., 65., 67. Kaňa, Bojkovice – Kvasice 7:0 (2:0), 12. Kavka, 17., 39. (pen.), 70. Andrlík, 37. Vyhnálek, 46. Machala, 58. Stojka, Osvětimany – Dol. Němčí 4:1 (2:1), 12., 58. Trlida (pen.), 32., 42. Matejkovič – 9. Bobčík, Morkovice – Napajedla 0:5 (0:4), 10., 13., 15., 62. Večeřa, 33. Stoklásek, St. Město – Strání 4:0 (1:0), 8., 67. Zachar, 50. Čech, 60. Kosinka.

1. Bojkovice 14 14 0 0 81:16 42 0 0
2. Osvětimany 13 11 0 2 85:18 33 0 0
3. Koryčany 14 9 0 5 54:30 27 0 0
4. Hluk 14 7 0 7 31:33 22 0 1
5. Napajedla 13 7 0 6 24:34 22 0 1
6. Dol. Němčí 14 6 0 8 26:34 18 0 0
7. Strání 13 6 0 7 18:41 18 0 0
8. Zlechov 13 5 0 8 31:37 17 0 2
9. Kvasice 13 6 0 7 19:36 16 2 0
10. Morkovice 14 5 0 9 11:35 13 2 0
11. St. Město 14 4 0 10 24:54 11 1 0
12. 1. FC Slovácko 13 1 0 12 12:48 4 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Vsetín B 1:7 (0:2), 40. Vykopal, 48. Němec (vl.) – 7. Změlík, 21. Di Maio, 37., 51. Adamec, 55. Změlík, 57. Dobeš, Nedašov – Vlachovice 4:0 (2:0), 9., 13., 33., 38. Holba, Luhačovice – Val. Klobouky 0:8 (0:6), 2., 4., 38. Opravil, 3., 27. Ovesný, 8. Samiec, 17. Štvrtecký, 42. Poliak, Juřinka – Hošťálková 1:3 (0:1), 68. Zelenka – 7., 34. Kořenek, 78. Staněk, Vel. Karlovice – Zlín B 5:1 (0:0), 31. Toman, 36., 38. Koňařík, 48., 50. Horák – 54. Vodica, Hor. Bečva – Lužkovice nehl.

1. Val. Klobouky 14 14 0 0 105:17 41 1 0
2. Vel. Karlovice 14 11 0 3 94:35 34 0 1
3. Vsetín B 14 11 0 3 98:31 33 0 0
4. Juřinka 13 8 0 5 38:36 23 1 0
5. Hošťálková 14 7 0 7 49:54 21 1 1
6. Zlín B 13 6 0 7 48:35 20 0 2
7. Hulín 14 6 0 8 50:64 18 0 0
8. Hor. Bečva 13 5 0 8 33:81 15 0 0
9. Nedašov 14 5 0 9 24:83 15 0 0
10. Vlachovice 13 4 0 9 26:56 11 1 0
11. Lužkovice 12 3 0 9 23:48 10 1 2
12. Luhačovice 14 1 0 13 16:64 2 1 0

SKUPINA B: Hluk – Koryčany 1:7 (0:4), 48. Frühauf – 3., 28., 29., 58. Novotný, 11. Hajkr, 38., 44. Hajkr, Bojkovice – Kvasice 14:2 (5:1), 5., 55. Bulejko, 7., 18., 20., 50. Kundrata, 15., 53. Machala, 37. Mojžíšek, 38. Surý, 55., 58. Gago, 60. Liška – 24. Karásek, 50. Pecina, 58. Plšek (vl.), Osvětimany – Dol. Němčí 6:8 (4:3), 5. Havrda, 10. Petřvalský, 12. Pavlínek, 23. Dvouletý, 50. Horňák, 55. Vašek – 20., 42., 44., 53. Hibler, 24. Kotačka, 30., 60. Tinka, 48. Bobčík, Morkovice – Napajedla 4:3 (1:2), 30., 34. Valenčík, 41. Hamala, 57. Dunka – 4., 9. Chytil, 39. Malina, St. Město – Strání 9:0 (5:0), 2. Popelka, 14. Dleštík, 15., 22. Jurák, 30., 42. Kejř, 32. Rožek, 37., 48. Straka.

1. Bojkovice 14 13 0 1 107:31 39 0 0
2. St. Město 14 11 0 3 86:25 33 1 1
3. 1. FC Slovácko 13 11 0 2 106:17 32 1 0
4. Dol. Němčí 14 10 0 4 70:57 29 1 0
5. Osvětimany 13 9 0 4 68:32 27 0 0
6. Koryčany 14 6 0 8 55:58 17 1 0
7. Hluk 14 5 0 9 31:50 16 0 1
8. Zlechov 13 4 0 9 39:55 13 0 1
9. Morkovice 14 4 0 10 43:91 12 0 0
10. Strání 13 3 0 10 42:87 9 0 0
11. Kvasice 13 3 0 10 30:101 9 0 0
12. Napajedla 13 2 0 11 18:91 7 0 1