VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

30.10.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Uh. Brod – Slavičín 3:2 (2:1), 11. Bartoš, 23. Sedláček, 64. Josefík – 18. Zámečník, 70. Ondruš, Louky – Štítná n. Vl. 3:1 (3:1), 3. Vyoral, 41., 45. Štípek – 28. Malaník, Baťov – Holešov 2:0 (1:0), 40. Bršlica, 86. Vondráček, Hluk – Napajedla 3:2 p. (1:1), 43. Sagula, 51. Kužela – 44. Holomek, 64. Lapčík (pen.), Brumov – Bojkovice 6:3 (4:1), 5. Filák, 13., 23. Pecha, 33. Dorňák, 70. Škrabola, 73. Pecha – 32. Martinec, 85. Pavlis, 87. Slavíček, Slušovice – Kunovice 5:4 p. (3:0), 9. Kvasnica, 22. Šubrt, 24. Večeřa, 92. Tkadlec – 56. Otáhal, 71. Řihák, 73. Duchtík, 86. Řihák, Luhačovice – Rožnov p. R. 4:2 (2:0), 12. Zábojník, 33. Hyžík, 58., 72. Daňo (pen.) – 71. Zetek, 83. Kolařík.

1. Slušovice 13 11 0 2 44:15 31 2 0
2. Kunovice 13 9 0 4 39:11 29 0 2
3. Brumov 13 10 0 3 43:29 29 1 0
4. Baťov 13 9 0 4 28:22 28 0 1
5. Uh. Brod 13 9 0 4 32:22 26 2 1
6. Hluk 13 7 0 6 37:24 20 2 1
7. Napajedla 13 6 0 7 23:26 19 2 3
8. Bojkovice 13 5 0 8 30:36 17 0 2
9. Luhačovice 13 5 0 8 33:47 16 0 1
10. Štítná n. Vl. 13 5 0 8 28:34 15 0 0
11. Rožnov p. R. 13 5 0 8 19:34 13 2 0
12. Louky 13 4 0 9 24:35 12 1 1
13. Slavičín 13 4 0 9 18:33 12 1 1
14. Holešov 13 2 0 11 16:46 6 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Fryšták – Vlachovice 9:2 (5:1), 10. Staněk, 16. Pšeja, 38. Odstrčil, 41. Pšeja, 44., 49. Staněk, 67. Kolář, 81. Okonkwo, 86. Pšeja – 26. Stružka, 71. Macháč, Břest – Chropyně 3:2 p. (0:2), 47. Urban, 79. Niščak – 20., 30. Podaný, Vigantice – Lidečko 10:1 (6:0), 18. Hrstka, 18. Vičan, 19. Baron, 27. Vičan, 30. Hrstka, 36. Paprskář, 46., 57. Kučera, 70., 87. Holub – 59. Polách, Bylnice – Dolní Lhota 4:3 p. (1:3), 36. Tkadlec, 62., 79. Fojtík – 6. Kúdela, 15. Macík, 40. Kúdela, Val. Klobouky – Újezd 4:0 (2:0), 5., 16. Obadal, 62. Masař, 83. Obadal, Vel. Karlovice – Lužkovice 0:3 (0:2), 14. Dominik, 33., 78. Hejtmánek.

1. Vigantice 12 12 0 0 49:9 35 1 0
2. Lužkovice 12 9 0 3 47:11 28 0 1
3. Val. Klobouky 12 9 0 3 54:25 27 0 0
4. Mladcová 12 8 0 4 33:24 23 1 0
5. Újezd 12 7 0 5 32:24 22 0 1
6. Fryšták 12 7 0 5 36:32 21 1 1
7. Bylnice 12 7 0 5 28:24 19 3 1
8. Dolní Lhota 12 6 0 6 34:35 19 0 1
9. Lidečko 12 5 0 7 25:40 14 2 1
10. Břest 12 4 0 8 16:26 12 1 1
11. Vlachovice 12 2 0 10 10:55 6 1 1
12. Chropyně 12 2 0 10 16:49 5 2 1
13. Vel. Karlovice 12 0 0 12 14:40 3 0 3

SKUPINA B: Strání – Kněžpole 1:0 (1:0), 29. Zámečník, Koryčany – Nedachlebice 9:2 (7:2), 4. Vrtal, 13. Kaňa, 18., 20. Gejdoš, 35. Vrtal, 36. Gejdoš, 42. Tomáštík, 60. Hubr, 88. Kaňa – 2., 14. Kaňa, Staré Město – Nivnice 0:2 (0:1), 5. Vítek, 77. Durďák, Nedakonice – Morkovice 3:1 (1:0), 32. Andrýsek, 80. Novotný, 87. Dvouletý (pen.) – 61. Hrnčíř (pen.), Prakšice – Újezdec 4:1 (2:0), 4. Hořínek, 13., 61., 82. Řezníček – 48. Lekeš, Dolní Němčí – Kvasice 2:6 (1:2), 12. Talský, 79. Bobčík – 28. Zapletal, 44. Dobroslávek, 54. Pospíšil, 66. Zapletal, 87. Lučan, 90. Rakušan, Hulín – Jarošov 3:0 (1:0), 44. Vlach, 47. Uličný, 0. Navrátil.

1. Hulín 13 10 0 3 63:15 30 1 1
2. Jarošov 13 10 0 3 34:16 29 1 0
3. Strání 13 10 0 3 33:28 29 1 0
4. Koryčany 13 8 0 5 49:24 25 0 1
5. Staré Město 13 9 0 4 43:21 25 3 1
6. Nivnice 12 7 0 5 41:27 23 0 2
7. Kněžpole 13 7 0 6 27:24 21 1 1
8. Kvasice 13 6 0 7 39:27 20 0 2
9. Újezdec 13 5 0 8 31:37 15 0 0
10. Morkovice 13 5 0 8 34:41 15 0 0
11. Prakšice 13 5 0 8 40:57 15 1 1
12. Nedakonice 12 5 0 7 21:36 13 2 0
13. Dolní Němčí 13 2 0 11 16:54 7 0 1
14. Nedachlebice 13 1 0 12 14:78 3 1 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Vsetín – Rožnov p. R. 16:0 (7:0), 3. Karlík, 7. Maňák, 9., 21. Ptáček, 30. Karlík, 34. Fojtů, 35. Maňák, 38. Škrla, 42. Horák, 57. Ptáček, 58. Maňák, 60. Horák, 62., 64. Ptáček, 68. Škrla, 68. Karlík, Baťov – Zlín B 2:1 (1:0), 30. Pražák, 61. Štefka – 50. Hamrlík, Holešov – Brumov 2:1 (1:0), 34., 42. Kliment – 60. Novák, Slavičín – V. Otrokovice 5:4 p. (3:1), 10. Kulíšek, 18. Švach, 32. Staněk, 57. Častulík – 29. Michálek, 41. Kraváček, 42. Řiháček, 63. Kraváček, Kunovice – Louky 4:1 (2:1), 5. Bičan, 18., 63. Matejkovič, 66. Marovič – 26. Borovec.

1. Kunovice 11 11 0 0 69:11 33 0 0
2. Vsetín 11 9 0 2 69:20 26 2 1
3. Slavičín 11 8 0 3 36:18 24 1 1
4. Baťov 11 7 0 4 30:24 22 1 2
5. Štítná n. Vl. 10 7 0 3 24:14 20 2 1
6. Louky 11 7 0 4 22:16 18 3 0
7. Holešov 11 4 0 7 12:28 13 1 2
8. V. Otrokovice 11 3 0 8 19:26 12 0 3
9. Uh. Brod 10 3 0 7 21:38 9 1 1
10. Zlín B 11 3 0 8 17:43 9 1 1
11. Rožnov p. R. 11 2 0 9 10:39 6 1 1
12. Brumov 11 1 0 10 4:56 3 0 0

MLADŠÍ: Vsetín – Rožnov p. R. 10:1 (6:1), 2. Orság, 3. Zbranek, 10., 17. Kopřiva, 29. Orság, 30. Karlík, 35. Kopřiva, 45. Zbranek, 52. Kopřiva, 54. Zbranek – 7. Kocián, Baťov – Zlín B 3:5 (1:1), 25. Lysák, 37. Maňásek, 44. Lysák – 27. Vlk, 53. Krepl, 55. Vodica, 56. Slaměna, 59. Vodica, Holešov – Brumov 2:1 p. (1:0), 15. Pospíšil – 33. Růžička, Slavičín – V. Otrokovice 6:5 (2:4), 25. Šoman, 26. Šefčík, 35. Hamalčík, 44., 46. Šoman, 56. Hamalčík – 3. Macko, 7. Vajdák, 28. Stupňávek, 30. Vajdák, 40. Kopecký, Kunovice – Louky 3:0 (3:0), 11., 13., 22. Král.

1. Vsetín 11 11 0 0 134:12 33 0 0
2. Slavičín 11 9 0 2 76:38 27 0 0
3. Rožnov p. R. 11 9 0 2 49:25 27 0 0
4. Zlín B 11 7 0 4 68:35 21 0 0
5. Baťov 11 6 0 5 50:30 18 0 0
6. V. Otrokovice 11 6 0 5 47:45 16 2 0
7. Uh. Brod 10 5 0 5 37:42 15 0 0
8. Louky 11 4 0 7 39:53 12 0 0
9. Brumov 11 3 0 8 29:60 10 0 1
10. Holešov 11 3 0 8 33:49 9 1 1
11. Kunovice 11 2 0 9 26:49 7 0 1
12. Štítná n. Vl. 10 0 0 10 6:156 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Val. Klobouky 0:6 (0:2), 9. Samiec, 25. Poliak, 36. Změlík, 51. Samiec, 63. Opravil, 66. Venglár (vl.), Hulín – Lužkovice 1:6 (1:1), 31. Kostura – 1., 43. Šarman, 50. Kapusta, 63. Novotný, 68. Hrubá, 70. Šarman, Bystřice p. H. – Nedašov 3:6 (1:3), 30., 55., 58. Maťa – 4., 11. Novák, 17. Šánek, 42., 50., 69. Novák, Luhačovice – Vlachovice 1:3 (1:1), 35. Miklas – 12., 40., 51. Stružka, Napajedla – Juřinka 5:3 (2:2), 5. Lhotský, 11., 38. Winkler, 41. Stoklásek, 68. Winkler – 1. Šulák, 33. Menšík, 55. Kubla.

1. Val. Klobouky 8 8 0 0 52:5 23 1 0
2. Vlachovice 9 6 0 3 25:12 19 1 2
3. Vel. Karlovice 9 6 0 3 23:19 17 1 0
4. Juřinka 9 5 0 4 35:24 16 0 1
5. Napajedla 8 4 0 4 21:21 12 1 1
6. Luhačovice 9 4 0 5 26:30 12 0 0
7. Hulín 9 4 0 5 16:34 11 1 0
8. Nedašov 9 3 0 6 18:33 10 0 1
9. Lužkovice 9 2 0 7 13:24 6 1 1
10. Bystřice p. H. 9 2 0 7 14:41 6 0 0

SKUPINA B: Kvasice – Strání 3:1 (1:1), 8. Rulf, 42., 69. Hora – 21. Pavluš, Bojkovice – Morkovice 17:0 (9:0), 2. Andrlík, 8. Gago, 12. Kundrata, 13. Kovář, 17. Andrlík, 19. Klimeš, 23., 25. Gago, 35. Bulejko, 39. Andrlík, 44. Bulejko, 47. Kundrata, 49. Andrlík, 54. Králík, 57. Klimeš, 66. Kundrata, 70. Andrlík, FA Zlechov – Hluk 1:6 (1:2), 5. Valerián – 19., 28., 41. Penk, 54., 59. Druckmüller, 66. Penk, Koryčany – 1. FC Slovácko 0:3 (0:2), 12. Furiková, 13. Žufánková, 62. Sklenářová.

1. Bojkovice 9 7 0 2 70:10 22 0 1
2. Staré Město 8 6 0 2 40:10 19 0 1
3. 1. FC Slovácko 9 6 0 3 32:19 18 0 0
4. FA Zlechov 9 6 0 3 37:33 18 0 0
5. Kvasice 9 6 0 3 32:20 16 2 0
6. Strání 9 5 0 4 26:14 15 0 0
7. Hluk 9 5 0 4 24:36 14 1 0
8. Dolní Němčí 8 2 0 6 26:35 7 0 1
9. Koryčany 9 1 0 8 9:61 3 0 0
10. Morkovice 9 0 0 9 7:65 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Val. Klobouky 7:1 (3:1), 14., 19., 29. Toman, 42. Horák, 46. Toman, 47. Pavelka, 55. Horák – 9. Vangor, Hulín – Lužkovice 11:0 (8:0), 2., 4., 6. Zdražil, 15. Buksa, 23. Polišenský, 27. Solař, 28. Donát, 30. Buksa, 37. Vlasatý, 40. Solař, 41. Bukový, Bystřice p. H. – Nedašov 4:2 (3:0), 5., 8. Maťa, 11. Filip, 58. Maťa – 32. Hruška, 55. Holba, Luhačovice – Vlachovice 13:0 (7:0), 8., 11. Šidlík, 14. Majzlík, 20. Pospíšil, 23. Majzlík, 26. Šůstek, 27., 37. Hanáček, 40. Majzlík, 45. Garaja, 55. Šůstek, 57. Dinh, 60. Hanáček, Napajedla – Juřinka 6:0 (3:0), 1. Ferovič, 9. Gajdušek, 20. Machač, 35. Chytil, 44. Kedra, 54. Kedra.

1. Hulín 9 9 0 0 61:12 26 1 0
2. Luhačovice 9 7 0 2 49:23 22 0 1
3. Vel. Karlovice 9 7 0 2 38:17 20 2 1
4. Napajedla 8 5 0 3 44:21 16 0 1
5. Val. Klobouky 8 5 0 3 28:24 14 2 1
6. Juřinka 9 4 0 5 37:32 12 0 0
7. Bystřice p. H. 9 4 0 5 35:54 10 3 1
8. Vlachovice 9 1 0 8 17:56 5 0 2
9. Lužkovice 9 1 0 8 14:56 4 0 1
10. Nedašov 9 1 0 8 22:50 3 0 0

SKUPINA B: Kvasice – Strání 1:5 (1:2), 10. Kochaníček – 17., 22. Zetka, 51. Zderčík, 53. Zámečník, 59. Zderčík, Bojkovice – Morkovice 11:0 (4:0), 11., 21. Kalík, 25. Surý, 27. Kalík, 37. Klimeš, 48. Surý, 52. Klimeš, 53. Liška, 56. Klimeš, 59., 60. Liška, FA Zlechov – Hluk 2:6 (2:2), 11., 29. Franko – 6. Frühauf, 21. Zlínský, 34. Afonso, 53. Frühauf, 55. Polách, 56. Frühauf, Koryčany – 1. FC Slovácko 1:6 (1:5), 11. Elzner – 1., 7., 19., 25. Horáková, 27., 44. Škrabalová.

1. Staré Město 8 8 0 0 70:13 23 1 0
2. Strání 9 7 0 2 65:13 21 0 0
3. Bojkovice 9 7 0 2 45:22 19 2 0
4. Hluk 9 5 0 4 37:24 17 0 2
5. 1. FC Slovácko 9 5 0 4 40:26 16 0 1
6. Kvasice 9 5 0 4 28:23 15 1 1
7. Koryčany 9 4 0 5 26:53 12 0 0
8. Dolní Němčí 8 2 0 6 15:39 6 0 0
9. FA Zlechov 9 1 0 8 13:66 3 0 0
10. Morkovice 9 0 0 9 9:69 0 0 0

Autor: Redakce

30.10.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Fotbalisté Zlína (v bílých dresech) se ve čtvrtek večer představili na hřišti moldavského mistra, týmu Šeriff Tiraspol.
13

Ševci po boji podlehli Šeriffu. Rozhodl Brazilec Jairo

Sportovní sekretář zlínského klubu Lukáš Pantálek je v necelých pětadvaceti letech nejmladším funkcionářem v české nejvyšší soutěži i v Evropské lize.

Pantálek: Povinnosti v Evropské lize? To je na slohovku

Kam za sportem ve Zlínském kraji

Kam za sportem ve Zlínském kraji

Bílých Vánoc se zřejmě nedočkáme

Všude krásně bílo, děti stavějí sněhuláka, lyžují, sáňkují, bobují. Zima jako vystřižená z Ladových pohlednic nás zřejmě letos nečeká.

Uzavřená soutěž, otevřený fotbal. „MSFL by ale byla lepší,“ míní Jelínek

Patří k divácky nejméně atraktivním fotbalovým soutěžím v republice. I když v ní často nastupují ligoví hráči nebo nadějní talenti, mezi příznivci příliš oblíbená není. Lidé si radši zajdou na krajský přebor nebo okresní třetí třídu než na derby Slovácka se Zlínem v Juniorské lize. Proč?

Musíme dobře bránit a konečně vstřelit gól, říká Kopečný

ROZHOVOR/ - Hlavně si dát pozor na začátek. Zlínští fotbalisté před čtvrtečním zápasem v Tiraspolu, kde je čeká sebevědomý Šeriff, moc dobře vědí, jak důležité bude chytnout úvod těžkého střetnutí. V Moskvě proti Lokomotivu se jim to nepodařilo, dánské Kodani v první půlhodině už statečně vzdorovali.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT