HŘIVÍNŮV ÚJEZD – JAROSLAVICE B 3:1 (1:1)

Jako první udeřil po vyrovnaném začátku hostující Hrazdíra po velké hrubce domácího Valáška, který vyslal hráče hostí do sólového úniku. Hřivínovu Újezdu, který provedl po předchozím nezdaru několik změn v sestavě, se podařilo vyrovnat po rohovém kopu, kdy nejvýše vyskočil Maquete. Na konci prvního poločasu spálili hosté jasnou šanci, kdy zakončující hráč minul branku z prostoru malého vápna. Ve druhé půli oživil hru domácích střídající Adamík. Ten nejdříve vyslal krásnou kolmici na Záhoru, který uklidil míč technicky k pravé tyči. V té době už měl domácí tým znatelně navrch. Pak však z ojedinělého útoku nebezpečně vystřelil opět jaroslavický Hrazdíra a při likvidaci jeho rány se zranil domácí brankář Hanák. Po několika obstřicích však utkání dochytal. Pojistku přidal dvacet minut před koncem Záhora, jenž napřáhl z 25 metrů a vymetl pravou šibenici. V závěru utkání ještě béčko Jaroslavic nastřelilo po rychlé akci tyčku.

Branky: Záhora 2, Maquete – Hrazdíra. Rozhodčí: Mikeska. Diváci: 60. Hřivínův Újezd: Hanák – Buršík, Valášek, Talášek (Adamík), Vaškuj, Polášek (Kostelník), Štěpaník L., Štěpaník D. (Kmošek), Šuranský (Mikel), Maquete, Záhora (Hruška).

BŘEZNICE B – VELKÝ OŘECHOV 1:2 (0:2)

Velký Ořechov se s mladým a běhavým mužstvem březnického béčka potýkal prvních dvacet minut. Pak napřáhl Kůra a hosté vedli. Kopl do přestávky zvýšil vedení Velkého Ořechova na dvě branky, a to ještě domácí mohli děkovat svému gólmanovi, který minimálně další tři tutovky lapil. Po přestávce se rezerva Březnice přece jen zvedla a po hodině hry dokonce snížila. Velký Ořechov znervózněl a až do konce se o výsledek musel strachovat. Hosté, v jejichž řadách nastoupil po pozdějším příjezdu na zápas i novopečený otec Jiří Maňásek, ovšem díky větší zkušenosti přece jen tři body uhájili.

Branky: Hnátík – Kopl, Kůra. Velký Ořechov: Minařík Vl. – Zábojník, Minařík M., Svízela L., Baďura – Talášek, Svízela D., Sedlář, Zábojník D. (Maňásek) – Kopl, Minařík T.

LHOTA U MAL. – SPYTIHNĚV B 2:1 (1:0)

Béčko Spytihněvi se na prvním místě udrželo jen týden. Předchozí hladká výhra jeho hráče asi příliš uspokojila, protože ve Lhotě u Malenovic tahali hosté za kratší konec od samotného začátku. Lhota přinutila Spytihněvské dokonce ke vstřelení vlastní branky, druhý gól přidali domácí po hrubce hostujícího obránce. Spytihněvské rezervě dlouho nepomáhal ani vytrvalý tlak po změně stran. Hosté dvakrát nastřelili brankovou konstrukci, v závěru se dočkali i kontaktní trefy, na vyrovnání už ale nedosáhli.

Branky: Vávra, vlastní – Polášek J. Spytihněv B: Jablonický – kowalczyk, Přikryl, Zbožínek (Sudek), Kraváček – Úředníček (46. Vaculík), Leone, Sedláček, Hořinka – Polášek, Rizovski (Ulman).

DALŠÍ VÝSLEDKY: Racková – Provodov B 2:1 Vajda, Krejsa – Černoba, Dobrkovice – Kudlov 2:0 Minařík, Fuglík R.

LUŽKOVICE B – FC VIZOVICE 4:1 (0:1)

Béčko Lužkovic se v prvním poločase hlavně bránilo, čehož aktivnější Vizovice využily po chybě domácí obrany i gólmana ke vstřelení vedoucí branky. Lužkovická rezerva zabrala až po změně stran. Vynutila si převahu a čtyřmi brankami výsledek otočila. Hostům již v závěru docházely síly a na zvrat neměli.

Branky: Křepelka 2, Gruber, Hoferek – Videman. Lužkovice B: Holík – Šuba, Langr, Albert, Kořenek – Ramza, Křepelka, Gruber, Richter – Žaludek, Hoferek.

SK VIZOVICE B – PASEKY B 2:1 (1:0)

Béčko Pasek vizovické rezervě hodně zatápělo, živější domácí však tři body urvali a udrželi se v popředí tabulky. Vizovičtí měli namále hlavně ve druhé půli, v níž hájili těsný náskok. Hosté totiž neproměnili penaltu ani další šance k vyrovnání, z nichž tu největší měl Mikulík, jenž postupoval sám na gólmana. Vizovický brankář jej ale vychytal.

Branky: Pšenčík, Krajča – Burdi.

VESELÁ B – BRATŘEJOV B 8:0 (6:0)

Při pohledu na výsledek je jakýkoliv další komentář trošku nadbytečný. Utkání už od samého počátku bylo naprosto jednoznačnou záležitostí. Domácím se navíc hned v úvodu podařilo zásluhou Nemecha jít do dvoubrankového vedení a po půlhodině se skóre vyšplhalo již na 5:0, pak už nebylo vlastně o co hrát. Diváci se přesto dobře bavili. V prvním poločase uzavírali sázky, jestli Viktor Nemech po brilantním vstupu do zápasu stihne do přestávky hattrick, ve druhé půli se zase těšili na rekordní desítku v síti Bratřejova. Nedočkali se ani hattricku, ačkoliv k němu měl Nemech blízko, neboť za stavu 4:0 nastřelil břevno, ani desítky. Přesto vládla ve Veselé naprostá spokojenost.

Branky: Plšek 2, Nemech 2, Křižka 2, Řihák, Gajdošík Radim. Veselá B: Blažek – Oškera, Žůrek R., Odstrčilík, Červenka (46. Macík) – Plšek, Čoček (46. Řihák), Křižka, Žaludek L. – Gajdošík R. (46. Gajdošík T.), Nemech (46. Dlabaja F.). Bratřejov B: Joch – Kocourek, Straka J., Lattenberg, Polčák, Polomík, Kalenda, Beněk, Straka S., Bargl L., Bargl R.

DALŠÍ VÝSLEDEK: Zádveřice – Trnava 0:7 Bořuta 2, Malčík, Kučera, Hradilík, Sedláček, Slováček.

10. Zádveřice 8 1 0 7 6:35 3

BOHUSLAVICE N. VL. – POZLOVICE 2:1 (0:1)

Pozlovicím patřil úvod utkání, celý první poločas byly lepší a pozici vedoucího týmu soutěže potvrdily i brankou Adámka. Bohuslavice ovšem ve druhé půli nesložily zbraně, po Hudečkově střele z dálky srovnaly a deset minut před koncem po rychlém brejku otočily zásluhou Ťulpy výsledek na svoji stranu. Hosté už se v závěru k vyrovnání nedostali.

Branky: Hudeček, Ťulpa – Adámek. Pozlovice: Kolář – Voráček, Divila, Adolt, Bartončík O. – Adámek, Hasoň, Stolařík, Máčala – Vrátník, Plášek. Střídali: Jančařík, Vrba, Čech.

HORNÍ LHOTA – TICHOV 3:0 (1:0)

Jako první se do gólové šance dostalo v 15. minutě mužstvo Tichova, když z levé strany hostující Majzlík prostřelil brankáře Stratila. Míč však skončil na tyči a od té se odrazil k volnému Lukáši Bařinkovi. Ten míč vrátil do branky. Na čáře však domácí obránce zabránil oběma rukama balonu v cestě do sítě. Rozhodčí Ptáček stojící poblíž penaltu neodpískal a domácího hráče, který měl obdržet červenou kartu, nepotrestal. To hosty otrávilo a do jisté míry i rozhodilo. Horní Lhota naopak ožila a poté, co se neujaly střela hostujícího Ščuglíka a pak velká šance Lukáše Bařinky, domácí udeřili. Po půlhodině hry jim vyšel protiútok a Málek v tísni krásnou střelou z 18 metrů trefil pravý horní roh. Po obrátce chtěl Tichov co nejrychleji srovnat a měl k tomu několik možností v podobě střely Stružky, kterou zastavila tyč, a dalších příležitostí. Blýskalo se však opět na opačné straně. Z druhé velké příležitosti Horní Lhoty vzešla branka, kterou po hodině hry zařídil v pokutovém území usměrněnou střelou Šenovský. To už nevypadalo s hosty vůbec dobře. Snaha Tichovu upřít nešla, ale chybělo štěstí a dobrý výkon předvedl i domácí brankář Stratil. Naopak hostující obrana nebyla tak pevná a potvrdila to i v 70. minutě, kdy ze špatného odkopu poslala míč k volně stojícímu Málkovi, jenž opět technickou střelou z 11 metrů zvýšil vedení na 3:0 pro Horní Lhotu. Přestože Tichov i za nepříznivého stavu tlačil, bezchybný Stratil čisté konto udržel. Při ráně Majzlíka mu navíc pomohlo břevno.

Branky: Málek 2, Šenovský. Rozhodčí: Ptáček. Diváci: 50. Horní Lhota: Stratil – Polách, Ščuglík A., Hlavenka, Váňa R. – Plášek, Šenovský, Málek, Váňa J. – Janota, Lysý. Tichov: Maniš J. – Maniš M., Hruška, Hrdlička, Maňas – Bařinka L. (70. Sochora M.), Ščuglík D., Sochora R., Bařinka M. (75. Bělaška) – Stružka, Majzlík.

JESTŘABÍ – NEVŠOVÁ B 6:2 (3:2)

Jestřabí začalo lépe, když neproměněnou penaltu Gabriše vrátil do sítě Hnilo. Béčko Nevšové však vzápětí srovnalo. Domácí poslal po samostatné akci znovu do vedení Juřenčák, jenomže i podruhé dokázali hosté odpovědět. Za toho stavu se lámal chleba. Rezerva Nevšové šla totiž do desíti, což ještě do přestávky po řadě šancí domácích potrestal Machů. A když si ve druhé půli hosté srazili trestný kop do vlastní sítě, bylo rozhodnuto. Návrat Jestřabí na první místo tabulky pak korunoval ještě dvěma góly Bartozel.

Branky: Bartozel 2, Machů, Hnilo, Juřenčák, vlastní – Hrad, Jenáček. Jestřabí: Hudek – Gabriš, Vápeník, Floreš, Vaněk – Bartozel, Machů, Kolínek, Mudrák – Hnilo, Juřenčák. Střídal: Staněk.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Loučka – Petrůvka 2:1 Kozubík, Andrýsek – Juřica, Lipová – Divnice 1:1 Jiřík – Holba, Drnovice – Smolina 1:3 Tománek – Kolaja, Bosák, Vaculík.

1. Jestřabí 9 7 0 2 36:18 21
2. Pozlovice 9 7 0 2 31:14 21
3. Drnovice 9 6 1 2 20:12 19
4. Petrůvka 9 4 3 2 29:24 15
5. Nevšová B 9 4 1 4 24:27 13
6. Smolina 9 4 0 5 26:29 12
7. Horní Lhota 9 3 2 4 23:24 11
8. Loučka 9 3 1 5 20:24 10