ŠARDICE – FS NAPAJEDLA 1:0 (0:0)

Favorit, který na jaře ještě neprohrál, se na vítězství pořádně nadřel. Fatra mu byla velmi nepříjemným protivníkem. „Potvrdilo se to, co jsem očekával. Napajedla mají skvělý mančaft, od začátku jara udělala sedmnáct bodů. Hrají ve skvělé formě,“ pochválil soka šardický kouč František Ondrůšek.

„Do Šardic jsme jeli pro bod. Už doma jsme s nimi uhráli bezbrankovou remízu. Defenzivnějším stylem hry jsme je chtěli znervóznit,“ pravil hostující kouč Martin Onda.

Ten se musel v Šardicích obejít bez svého hrajícího trenérského kolegy Jana Kameníka. Hostům navíc chyběl středopolař Sklenář. „Ve středečním duelu se Žďárem jsme přišli o dva hráče,“ posteskl si Onda.

Překvapení jarní části divize D na Hodonínsku i tak nezklamalo. „Šardice byly lepší. Po naší chybě jsme dostali branku. Fyzicky jsme odvedli dost. Bod jsme mohli získat, ale nakonec se to nepodařilo,“ dodal Onda.

Napajedla: Krajča – Plachý, Blažek, Zavadil, Popela (82. Koželuh) – Zatloukal, Haša, Huťka, Kučera, Dufka – Hudák. Trenér: M. Onda.

(lk)