NAPAJEDLA – BLANSKO 3:0 (2:0)

Fatra rozhodla opět dvěma bleskovými direkty během šedesáti vteřin. V 10. minutě domácí vedli po brankách Blažka a Michala Huťky 2:0. Třetí hřebíček do blanenské rakve zasadil tři minuty před koncem Kučera.

„Vytvořili jsme si víc šancí, přesto hosté nehráli špatně. Chtěli jsme opět soupeře zaskočit úvodem zápasu, což se podařilo. Hráli jsme doma, kde se nám v posledních zápasech daří protivníky zatlačit. Ale po herní stránce to zase tak dobré nebylo,“ mírní optimismus hlavní kouč Martin Onda.

Přesto i on musí být spokojený. Jeho mužstvo patří k největšímu jarnímu překvapení. Vždyť na jaře doma neprohrálo a z 11 bitev vyválčilo 20 bodů za šest výher a dvě remízy. „Je to především o přístupu hráčů a atmosféře v kabině. Kluci táhnou za jeden provaz a na hřišti podávají kolektivní výkon. Proto jednotlivce nevyzdvihnu,“ brání se vypíchnout hlavní tahouny týmu Onda.

Napajedla: Krajča – Zatloukal, Blažek, Zavadil Popela – Haša (64. Plachý), Kameník, M. Huťka, Dufka (89. Režný) – Kučera, Hudák (78. Cahyna). Trenér: Martin Onda.