BYSTRC – NAPAJEDLA 3:1 (1:1)

„Ani o tom nevím. Ale chystali se na postup celou sezonu, nakoupili ligové hráče, takže by mě to překvapilo. Ale v zápase by to ani žádnou roli nehrálo," tvrdí kouč Fatry Martin Onda.

Napajedla si totiž „kudlu do zad" vrazila prakticky sama, přestože již ve 12. minutě se ujala Kučerou vedení. „Kluci hýřili sebevědomím. Musel jsem je brzdit, protože chtěli dávat další góly," přiznal hlavní kouč Martin Onda.

Jenže ve 45. minutě Bystrc vyrovnala Kratochvílem a Fatra se sesypala. V 51. minutě z penalty za ruku Klusák otočil výsledek. Sedm minut před koncem dal Kratochvíl Fatře třetí ránu z milosti. „Byli jsme jasně lepší. Soupeř si sám nevytvořil žádnou šanci, sami by gól dnes nedali. Ovšem třikrát jsme soupeři asistovali na gól. V kanadském bodování zápasu jsme na tom velmi dobře," hořce se pousmál Onda.

Z jeho týmu se hned šest hráčů probojovalo do amatérské reprezentace krajského fotbalového svazu (KFS), která uspěla proti jihomoravskému výběru.

„Těžko říct, jak zápasy jednotlivé hráče vyčerpávají. Ovšem na náš čtrnáctičlenný kádr je moc, když ještě ve středu musí hrát ještě důležitý zápas jinde. Abychom kvůli tomu neskončili někde ve středu tabulky," obával se Onda.

Branky: 45. a 83. Kratochvíl, 51. z pen. Klusák – 12. Kučera. Bez karet. Diváků: 246.

Napajedla: Krajča – Huťka R. (77. Žáček), Vrága, Zavadil, Bejtkovský – Večeřa (46. Kleiber), Sklenář, Semela, Huťka M., Dufka – Kučera. Trenér: M. Onda.