Vsetínský trenér zde prožil výbornou štaci. Hosté si z tamní umělky odvezli bod.

„Byly to smíšené pocity. Na zápas jsem se těšil a zároveň trochu nostalgicky zavzpomínal na mé vydařené angažmá v Brumově. Přijetí bylo vřelé. Proti nám nyní hrál tým, který až na střelce Vaculína dokonale znám,“ zavzpomínal Miroslav Mičega.

„Jsou to Brumované, strávili tu kus života. Ale my jsme to nebrali nijak speciálně. My potřebujeme bodovat naplno, ale to se nepovedlo,“ litoval asistent trenéra Brumova Ivan Pecha.

Utkání se hrálo na umělém hracím povrchu a byl to spíše boj než fotbal. Ve 33. minutě poslal právě Bublák hosty po střele do vedení, v 70. minutě vyrovnal po skrumáži Vaculín.

„Remíza je asi spravedlivá. My jsme opět první poločas odehráli hrozně jako naposledy s Hranicemi. Odpustím, když se nedaří nebo špatnou přihrávku, ale my máme problémy s přístupem k zápasu. Uhýbáme ze soubojů, Vsetín to pochopil. Ublížilo nám, že se hrálo na umělce. Na bojovný fotbal nemáme typy hráčů. My si jdeme zahrát fotbal,“ mrzí Pechu.

„Konečná remíza je zasloužená. Chvíli byli lepší domácí, chvíli my. Bylo to hlavně o soubojích a bojovnosti než o pohledném fotbale,“ dodal Mičega k samotnému remízovému zápasu.

FC Elseremo Brumov – FC Vsetín 1:1 (0:1)

Branky: 70. Přemysl Vaculín - 33. Radim Bublák. Rozhodčí: Kostelník - Hanák, Šimoník (Šalata). Diváci: 170
Brumov: Pjajko – Kolouch, Imeri (46. Naňák), Habanec, Juřica, Řehák, Zvoníček (61, Chuchma), Doležal, Vaculín, Novák, Chovanec.
Vsetín: Eliáš – Dulík, Kresánek, Ondráš, Maček – Mydlář, Bublák, Jaroš (90. Zuzaňák), Surovec (73. Kapusta) – Bartozel (87. Amrich), Matůš. Trenér Miroslav Mičega.

Autoři: Daniel Ostrčilík, Martin Němec