Nedašova Lhota si první příčku pohlídala

Zlínsko – Nejnižší fotbalová třída Zlínska zná všechny tři postupující. K Lhotě u Malenovic a rezervě Štípy přibyla Nedašova Lhota, která si v závěrečném kole pohlídala první místo před dotírající Potečí. Zajímavostí je, že jak vítěz skupiny A ze Lhoty u Malenovic, tak i Nedašova Lhota daly v sezoně tříciferný počet branek.

22.6.2011

Ilustrační fotoFoto: Miloš Šálek

LHOTA U MALENOVIC – KUDLOV 12:2 (6:2)

Lhota u Malenovic se rozloučila se soutěží parádní kanonádou. Po týden starém vítězství 9:3 na hřišti FC Vizovice nasázela před vlastními diváky do sítě posledního Kudlova tucet branek. Už jistý postupující vedl po čtvrt hodině 4:0. Hosté po chybách v soupeřově obraně dvakrát snížili, jenže pak už padaly góly opět jen do jejich sítě. Desátou branku Lhoty u Malenovic zaznamenal Libor Brázda, který následně vstřelil i jubilejní 100. trefu domácích v této sezoně. Gólu se dočkal i brankář Hrubý, který proměnil pokutový kop.

Branky: Vávra 4, Brázda Libor 3, Navrátil 3, Bořuta, Hrubý z pen. – nehlášeno. Rozhodčí: Máčalík. Lhota u Malenovic: Hrubý – Brázda Lukáš, Válek, Velčovský, Nemečkay, Strojil, Brázda Libor (3), Ondra, Gajdůšek, Navrátil, Vávra. Střídali: Bořuta, Pavlovský.

ŽLUTAVA – MLADCOVÁ B 3:2 (3:1)

Utkání začala obě mužstva opatrně se snahou neudělat chybu. Skóre otevřel ve 25. minutě krásnou střelou ze 30 metrů k pravé tyčce Lapčík a během dalších deseti minut přidali domácí ještě dvě branky. O osudu utkání se zdálo být rozhodnuto, jenže hosté nesložili zbraně a těsně před odchodem do šaten snížili na rozdíl dvou branek. V 55. minutě vstřelili druhý gól, a zápas tak notně zdramatizovali, jenže další branka již nepadla.

Branky: Lapčík, Husár, Novák – Výskala, Pantlík. Rozhodčí: Korch. Diváků: 50. Žlutava: Stratil – Mišurec M., Lapčík, Brázdil, Sukup (45. Čevora), Tauš (70. Kašík Robin), Novák, Bůžek, Antoš, Stoklásek, Husár (80. Goiš J.)

DALŠÍ VÝSLEDKY: Jaroslavice B – FC Vizovice 6:2 Keprt 2, Peňas, Žbel, Váňa, Koňárik – Šenkýř, Mikulčík, Spytihněv B – Doubravy 1:5 nehlášeno, Velký Ořechov – Dobrkovice 1:3 Maňásek – Kašný, Fuglík, Jahoda, Hřivínův Újezd – Racková 0:4 Blanař 2, Vajďák, Odstrčil.

PETRŮVKA – NEDAŠOVA LHOTA 1:4 (1:2)

Nedašova Lhota nenechala nikoho na pochybách, že chce udržet první místo. Josef Vaněk otevřel skóre a tři minuty před pauzou odpověděl po samostatné akci na vyrovnání Hubáčka. Po obrátce už na hřišti Nedašova Lhota dominovala a klid na její kopačky přinesl v 60. minutě Pagáč. Vítězství lídra pak zpečetil Daniel Vaněk. Nedašova Lhota se tak vrací do III. třídy po dvou sezonách.

Branky: Hubáček – Vaněk J. 2, Vaněk D., Pagáč. Rozhodčí: Šulc. Nedašova Lhota: Šerý – Novák, Fojtík Radek, Macháč J., Fojtík Petr – Vaněk Josef, Vaněk Daniel, Vaněk Vlastimil – Pagáč, Holba, Kolínek. Trenér: Vojtěch Kostka.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Dolní Lhota B – Bohuslavice n. Vl. 0:0, Horní Lhota – Sehradice B 6:6 Koutný 3, Šenovský 2, Hlavenka – Plášek 3, Žáček, Horáček J., vlastní, Divnice – Nevšová B 2:4 Polách, Fojtík – Vacula 2, Divila, Šuráň, Poteč – Rudimov 7:0 Trčka M. 4, Fojtík 2, Františák, Loučka – Jestřabí 4:1 Mikulka L. 2, Machů Z., Hubner – Holba L.

1. Nedašova Lhota 24 21 3 0 100:14 66
2. Poteč 24 20 4 0 87:25 64
3. Jestřabí 24 18 4 2 69:24 58
4. Rudimov 24 11 3 10 52:48 36
5. Loučka 24 9 5 10 50:50 32
6. Petrůvka 24 9 4 11 56:59 31
7. Horní Lhota 24 7 8 9 57:66 29
8. Bohusl. n. Vl. 24 8 4 12 35:48 28