Namále mělo i béčko Spytihněvi a také Velký Ořechov se na tři body v derby hodně nadřel. Střelecky se pak zaskvěl čtyřgólový Pšenka z Neubuze.

DOUBRAVY – VELKÝ OŘECHOV 1:3 (0:2)

Hned v úvodu se povedenou střelou zaskvěl doubravský Worm, ale gólman V. Minařík byl na místě včas. Ořechov se okamžitě otřepal a malinko přitlačil na pilu, z čehož po nedorozumění domácího gólmana a předstopera vytěžil pokutový kop. Maňásek se prudkou střelou doprostřed domácí svatyně nemýlil – 0:1. Pak zabraly i Doubravy, ale řada šancí z jejich kopaček zůstala nevyužita. Zvláště „Kelnický Messi" nepochopitelně nedokázal přehodit již ležícího V. Minaříka. A tak udeřilo na druhé straně. Svůj druhý gól přidal z hranice šestnáctky znovu Maňásek. 0:2. Po přestávce se Ořechov jal bránit svůj náskok a taktizoval kouskováním hry. Po jedné z šancí se však Doubravám konečně podařilo po rohovém kopu snížit zásluhou J. Žalůdka na 1:2. Hra chytla znovu náboj a Doubravy se draly dopředu. Opět ale doplatily na slabou koncovku. Poté byl zasažen do hlavy ořechovský Kopl, který dle domácích ale celou situaci hodně přihrál. Hostující Maňásek pak přispěchal v roli mstitele, za což viděl oprávněně červenou. Domácí stoper Šmíd byl také vyloučen a pokračovalo se v deseti na obou stranách. Zápasu však dali tečku přece jen Ořechovští, kteří těsně před koncem utnuli tlak domácích povedeným přímákem v podání Tomáše Minaříka a stanovili výsledek na konečných 1:3. Neproměněné šance Doubravské musí mrzet, neboť na body v tomhle zápase rozhodně měli. Naopak hosté drží první flek.

Branky: Žaludek – Maňásek 2, Minařík T. Doubravy: Pavelec – Chmela, Ivanovský O., Schmied, Halbsgut – Mikel J., Hvozdenský, Mikel M., Worm – Žalůdek J., Skovajsa. Střídali: Duda, Ivanovský L. Velký Ořechov: Minařík VL. – Stopér1, Stopér2, Minařík T., Zábojník D. (Baďura) – Sedlář, Talášek, Svízela D, Kostelník, Maňásek – Kop.

BŘEZNICE B – SPYTIHNĚV B 1:2 (0:2)

Favorit měl první půli zcela pod kontrolou a březnické béčko muselo děkovat svému brankáři, že prohrává pouze o dva góly. Po změně stran však Spytihněvští polevili, rozchytaný domácí gólman zamkl bránu a po kontaktní trefě Staroby nastalo drama. Hosté však tři povinné body uhájili.

Branky: Staroba – Polášek, Hořínek. Spytihněv B: Jablonický – Vykoukal, Sedláček, Kowalczyk, Zimčík – Úředníček, Leone, Kraváček, Hořinka – Janošek, Polášek. Na střídání: Sudek, Ulman, Zbožínek, Rizovski.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Lhota u Mal. – Jaroslavice B 2:2 Kašík, Válek – Hrazdíra J., Sviečka, Racková – Hřivínův Újezd 0:3 Polášek 2, Mikel, Dobrkovice – Provodov B 1:1 Lysoněk – vlastní.

VESELÁ B – ZÁDVEŘICE 12:0 (5:0)

Veselské béčko zakončilo podzimní sezonu opravdu stylově, v sobotu se točila na Veselé „dvanáctka". Domácí to ale měli hodně ulehčené, protože soupeřem jim nebylo to nejlepší, co v Zádveřicích souvisí s fotbalem, ale asi jen zbytek toho, co zde po tomto neúspěšném podzimu zůstalo. Zápas začali hosté jen s osmi hráči a dohrávali dokonce jen v sedmi lidech. Ale patří jim za to obdiv a poděkování, že vůbec přijeli a měli snahu zápas čestně dohrát. Značné přesile odolávaly Zádveřice až do 21. minuty, kdy domácí Žaludkem otevřeli svůj brankostroj. Vedoucí tým soutěže si v dalším průběhu řádně vylepšil skóre pro bodové dostihy s vizovickým béčkem na čele své skupiny.

Branky: Žaludek 3, Sedláček 3, Plšek 2, Mikšík Petr 2, Nemech, Oškera. Veselá B: Blažek – Oškera, Odstrčilík (46. Řihák), Červenka, Macík – Plšek, Křižka, Žaludek L., Dlabaja Filip (46. Mikšík Petr) – Sedláček, Nemech. Zádveřice: Hlavatý – Vojanovský, Hala, Macek, Maršálek, Kalivoda, Lakomý, Vrla.

NEUBUZ – TRNAVA 6:3 (3:2)

Zápas dvou dlouholetých rivalů a sousedů v tabulce vyzněl tentokrát jasně pro mužstvo Neubuze. Už ve třetí minutě vstřelil Pšenka úvodní gól. Dal tak Trnavě jasně najevo, kdo bude pánem na hřišti. Jenže to si Trnava nechtěla připustit a Slováček přízemní střelou k tyči vyrovnal. Neubuz přidala na rychlosti a trio Pšenka, Vrba, Minařík začalo zle zatápět trnavské obraně. Z jednoho takového útoku kapitán Josef Zubíček vytěžil druhý gól a vzápětí Pšenka zvýšil na 3:1. Před odchodem do šaten ovšem vystřelil ještě hostující Malčík a nešťastná teč Šebesty změnila směr míče do branky – 3:2. Do druhé půle šla Trnava s cílem vyrovnat, ale rozjetá Neubuz kapitánem Zubíčkem zvýšila už na 4:2 a Pšenka přidal další branku na 5:2. Potom se Trnava ještě nadechla, nicméně zkušená stoperská dvojice Šebesta – Ševců trnavské mladíky uhlídala. Trnava se tak gólu dočkala pouze díky vlastní brance Pavla Trunkáta, jenž hlavou překonal svého gólmana. Malčík po další hlavičce trefil tyč, jenomže poté odstoupil ze hry kapitán hostů Zbranek. Trnavské kouzlo jakoby rázem vyprchalo. Pro Pšenku už pak bylo snadné vstřelit šestý gól Neubuze a svůj čtvrtý v zápase.

Branky: Pšenka 4, Zubíček J. 2 – Slováček, Malčík, vlastní. Neubuz: Štefek – Trunkát, Šebesta, Ševců, Březík – Minařík, Zubíček Z., Zubíček J., Loubal – Pšenka, Vrba. Střídali: Machalíček, Drábek, Budjač, Vaculka.

LUŽKOVICE B – BRATŘEJOV B 2:2 (2:2)

V Lužkovicích probíhal od samotného počátku vyrovnaný souboj, v němž se střídaly šance na obou stranách, ale ani jednomu z týmů se je nedařilo proměňovat. Změna nastala v 17. minutě, kdy se ze skrumáže v malém vápně prosadil hostující Štěpán Tomšů. Tato situace probudila domácí tým, který se poté začal tlačit k míči a jeho snaha byla odměněna vyrovnávacím gólem z 33. minuty. Béčko Lužkovic kopalo roh a osamocený Albert hlavičkoval přesně – 1:1. Lužkovičtí se však neradovali příliš dlouho, neboť již za šest minut hosté vedli po chybě brankáře Holíka, který si dal vlastní gól. Ale jako by tomu osud chtěl, tak již po dalších šesti minutách se dalekonosnou střelou k tyči prosadil domácí Turýn, který stanovil poločasové skóre utkání na 2:2. Ve druhé polovině zápasu se hrálo po většinu času na polovině bratřejovského celku, když domácí tým měl hned několik větších šancí, aby strhl vedení na svou stranu. Jenomže Albert hlavičkoval v 51. minutě do břevna a Turýn o pár minut později střílel vedle branky. Soupeři si tak spravedlivě rozdělili body za remízu 2:2.

Branky: Albert, Turýn – Tomšů Š, vlastní. Lužkovice B: Holík – Kořének, Elšík, Šuba, Ševčík – Mičola, Slavík (63. Bořuta), Novák, Turýn (79. Mařík) – Hoferek, Albert. Bratřejov B: Bargl L. – Tomšů M., Kocourek, Polčák, Drga, Polomík, Tomšů Š., Zicha, Lattenberg, Bargl R., Tomšů J. Střídali: Straka, Chromčák, Kalenda.

DALŠÍ VÝSLEDKY: SK Vizovice B – Lutonina 2:0 Drga, Pšenčík, FC Vizovice – Paseky B 1:3 Ulman – Tomický 2, Šlahař.

SMOLINA – POZLOVICE 3:3 (0:1)

V tomto utkání každý chvilku tahal pilku. Ve vyrovnané první půli se v jejím závěru dostaly do vedení Pozlovice. Po skrumáži se dostal do dobré pozice Plášek a otevřel skóre zápasu. Na začátku druhé půle přidal hostující Vrátník druhý gól. Pak však přišly velké chvíle Smoliny. Ta nejprve z trestného kopu snížila a dalšími dvěma góly dokonala obrat. Pozlovice se však v závěru zlepšily a po úniku Čecha dokázaly alespoň srovnat na konečných 3:3.

Branky: Sucháček, Vaculín, Bednář – Plášek, Vrátník, Čech. Pozlovice: Kolář – Semela, Bartončík O., Divila, Jančařík – Plášek, Bartončík P., Hasoň, Vrátník – Máčala, Bernátek. Střídali: Stolařík, Vrba, Čech, Horáček.

JESTŘABÍ – PETRŮVKA 2:0 (0:0)

Petrůvka potvrzovala hlavně v prvním poločase, že se na předních místech tabulky nenachází náhodou. Oboustranně solidní první půle ovšem mnoho šancí nenabídla. Kralovaly obrany a jedinou výjimkou bylo břevno domácího Kolínka. Ve druhé půli Jestřabí přitlačilo na pilu. Po hodině hry poslal Gabriš do šance Bartozela, toho hosté ve vápně faulovali a penaltu proměnil J. Marek. Spolupráce Gabriše s Bartozelem zafungovala i o pár chvil později. Únik druhého jmenovaného vyřešili hosté jen za cenu faulu, po němž se viník pakoval pod sprchy. Samotný Bartozel se nakonec dočkal také vstřelené branky, když po rohovém kopu zamířil přesně hlavou. Ani Jestřabí sice nedohrálo v plném počtu, neboť po druhé žluté kartě nedobrovolně skončil Juřenčák, ale domácí již výhru uhájili a náhradní gólman Švec se mohl těšit z čistého konta.

Branky: Marek J., Bartozel. Jestřabí: Švec – Marek J, Marek L., Vápeník, Staněk – Bartozel, Gabriš, Vaněk, Kolínek – Juřenčák, Mudrák. Střídal: Machů.

LOUČKA – TICHOV 6:3 (3:2)

V derby začal lépe Tichov, který šel do vedení, Kozubík však krátce nato z dorážky srovnal. Domácí vzápětí dokonali obrat, ale Tichov dokázal odpovědět a srovnat na 2:2. Přesto to byla Loučka, která si vzala ještě do poločasu vedení zpět. Po změně stran už byli domácí lepším týmem, zvýšili až na 5:3, gólem z penalty pak uzavřel konečný výsledek i svůj třetí hattrick v kariéře mezi muži Radim Kozubík.

Branky: Kozubík 3, Andrýsek 2, Chytil – Sochora, Dočkal, Stružka. Loučka: Hájek – Mikulka L., Mikulka M., Andrýsek, Fríželka – Barchuch, Chytil, Kozubík, Januška – Burák, Císař. Střídali: Kolář, Škarek.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Lipová – Horní Lhota 1:2 Jiřík – Brostík, Šenovský, Bohuslavice n. Vl. – Divnice 2:2 Obadálek, Krasňanský – Patka, Petřkovský, Drnovice – Nevšová B 11:0 Vrána 3, Machů S. 2, Lukáš M. 2, Gabko 2, Vlček T., Vlček J.

1. Jestřabí 11 9 0 2 39:19 27
2. Pozlovice 11 8 1 2 36:17 25
3. Drnovice 11 7 1 3 31:14 22
4. Petrůvka 11 5 3 3 35:26 18
5. Loučka 11 5 1 5 28:27 16
6. Nevšová B 11 5 1 5 28:39 16
7. Horní Lhota 11 4 2 5 25:26 14
8. Tichov 11 4 1 6 28:34 13