V áčku nadělil vedoucí Komárov Halenkovicím půltucet gólů a béčko Lukova otočilo nepříznivě se vyvíjející duel v Zádveřicích.

ZÁDVEŘICE – LUKOV B 3:4 (3:1)

Rezerva Lukova nastoupila v Zádveřicích ve velmi vlažném tempu, což se jí brzy vymstilo a po deseti minutách prohrávala 0:2. I v dalším průběhu prvního poločasu vyhrávali domácí většinu osobních soubojů a často hrozili před brankou Lukova. Výjimkou byla hlavička Tomáše Richtra, která skončila na břevně domácí branky. Až po půlhodině hry snížil zblízka Tomáš Richtr. Radost Lukova však netrvala dlouho, hned z protiútoku skončil centr domácích téměř od rohového praporku k překvapení všech hráčů gólem. Po změně stran nastoupil Lukov jako vyměněný a zatlačil Zádveřice na vlastní polovinu. V 50. minutě snížil Kluďák a po hodině hry vyrovnal Zahradnický. Lukov dál pokračoval ve velkém náporu a vytvořil si další gólové šance. Za neustávající aktivitu byli hosté odměněni osm minut před koncem, kdy centr Drábka si hlavičkoval zádveřický obránce do vlastní sítě, a dokončil tak dokonalý obrat hostů.

Branky: Hlavatý 2, Víšek – Richtr, Zahradnický, Kluďák, vlastní. Rozhodčí: Klučka. Lukov B: Konečný – Drábek M., Kolář, Velikovský, Vitovský M., Marušák, Matulík, Zahradnický, Sedláček, Koudela, Richtr. Střídali: Kluďák, Pleva.

BRATŘEJOV – PASEKY 1:0 (0:0)

Zápas začal větší aktivitou Pasek, avšak jen po šestnáctku soupeře. Po deseti minutách se osmělili i domácí a od té doby se hrál z obou stran rychlý a útočný fotbal. Šance se přelévaly z jedné strany na druhou, ovšem obrany a brankáři předčili útočné manévry. Po změně stran udával tempo Bratřejov a svůj výkon korunoval trefou sedmnáctiletého Petra Tomšů. Hosté hrozili jen z rychlých brejků, ovšem po jednom z nich nastřelili tyč. Domácí kontrovali břevnem Bednaříka. Bratřejov si již vítězství vzít nenechal a udržel v podzimní části domácí neporazitelnost.

Branka: Tomšů. Rozhodčí: Goňa, 80 diváků. Bratřejov: Bargl L. – Slezák, Chromčák M., Chromčák P., Bargl L., Pohanyi, Polčák V., Černý, Kadleček, Bednařík, Tomšů. Střídali: Zicha R. ml., Zicha R. st., Gerža, Polčák. Paseky: Mikulík – Pagáč, Hanulík, Burdi, Langr, Bořík, Křepelka, Švach, Zámorský, Vicherek, Tuna. Střídali: Krčmář, Mužikovsky, Houšť, Doboš, Šoula.

PŘÍLUKY B – BŘEZŮVKY 0:2 (0:1)

V prvním poločase nekladly v tabulce předposlední Příluky Březůvkám velký odpor. Po čtvrthodině hry vyslal Mikel centr na Šišku, který s přehledem přehodil domácího brankáře. Březůvkám se dařilo a vytvořily si další šance, které ale nedokázaly využít. V úvodu druhé půle mohly Příluky snížit z penalty, ale proti byl gólman Ševeček. Výhodu pokutového kopu dostaly i Březůvky. Miklovu střelu však brankář vyrazil a z dorážky Mikel trefil pouze tyč. Gólovou pojistku přidal opět Šiška, který využil přihrávku Ondřeje Krajči a uzavřel skóre zápasu.

Branky: Šiška 2. Rozhodčí: Dlouhý – Šerý, Basel. Březůvky: Ševeček – Krajča J., Horňáček, Lakomý, Mikel, Pleca, Latinák, Slovák, Šiška, Krajča O., Vrzalík. Střídali: Kozmík, Kmošek.

BŘEZOVÁ – TEČOVICE B 3:2 (1:1)

Tečovice se dostaly v 10. minutě do vedení Vicherem, ovšem pět minut před koncem první půle vyrovnal Starý. Po změně stran pak v rozmezí 50. a 52. minuty domácí dokonale otočili výsledek dalšími dvěma trefami Starého, který tak zkompletoval hattrick. Deset minut před koncem snížil tečovický Kostka, ale vyrovnat již hosté nestačili.

Branky: Starý 3 – Vicher, Kostka. Rozhodčí. Měřička. Březová: Matula – Bednařík, Matůšů, Stuchlík – Langer, Pagáč, Zvonek, Kovář – Starý, Zadníček Tomáš. Střídal: Večeřa.

KOMÁROV – HALENKOVICE 6:0 (1:0)

Komárov se v prvním poločase pomalu rozehrával, a přestože se domácí střelecky prosadili po čtvrthodině hry Tomkem, do konce poločasu další šance zahodili. Druhou půlku začal Komárov důrazem v pokutovém území soupeře, což přineslo i kýžené góly. Dvě minuty po přestávce se trefil Michal Beran a v 65. a 68. minutě se dvakrát probil ke gólu Jiří Veselý. Pět minut před koncem nasadil Halenkovicím bůra pěknou střelou střídající Tomáš Blahoš. V 87. minutě pečetil výsledek Robert Srna. Výsledek i hra odpovídaly postavení celků v tabulce, Komárov nad Halenkovicemi dominoval ve všech směrech.

Branky: Veselý 2, Tomek, Beran, Blahoš, Srna. Rozhodčí: Kolář. Komárov: Novotný, Bača, Kaštovský, Kaštovský, Hloch, Veselý, Hink, Beran, Tomek, Srna, Žeravík, Blahoš, Velísek, Klofáč.

MYSLOČOVICE – LÍPA 3:1 (3:0)

Začátek prvního poločasu byl vcelku vyrovnaný. Mysločovice si vytvořily několik šancí, které však nedokázaly zužitkovat. Také soupeř měl možnosti především z brejků. Nejnebezpečnější byla dobře umístěná střela a samostatný únik, které však gólman Pištěk zneškodnil. Poté domácí přebrali iniciativu, což vyústilo postupně ve vlastní branku soupeře po centru K. Hořčici. Ten samý hráč měl ještě šanci při samostatném úniku, který ale neproměnil. Poté skóroval Václav Klabačka po dorážce odražené střely opět K. Hořčici. V závěru poločasu ještě zvyšoval Ivan Večeřa. Ve druhém poločase Mysločovice trochu vypadly z tempa, čehož soupeř využil a přibližně v polovině poločasu korigoval Spáčil. Poté se opět vystřídalo několik šancí na obou stranách, ale skóre se již neměnilo.

Branky: Večeřa, Klabačka, vlastní – Spáčil. Rozhodčí: Sadil. Mysločovice: Pištěk – Bittner, Pavlačík, Dovrtěl David, Večeřa – Hořčica, Dřímal Jaroslav, Hubík, Lahola O. – Klabačka, Jukin. Střídali: Lahola J., Pálka.

FRYŠTÁK B – POHOŘELICE 2:3 (1:1)

Zápas byl soubojem dvou týmů ze středu tabulky a čekal se vyrovnaný duel. První poločas tyto předpoklady naplnil. Oba celky se střídavě dostávaly před branku soupeře a jednu šanci také proměnily. Skóroval fryštácký D. Chudý a pohořelický Trčka. Po změně stran šli do vedení Fryštáčané trefou Gettlera. Hosté ovšem dokázali vývoj zápasu otočit zásluhou dvou gólů Ruzseláka. Fryšták měl několik příležitostí zápas znovu srovnat, ale dvě střely Gettlera skončily na tyči hostující brány.

Branky: Gettler, Chudý D. – Ruzselák 2, Trčka. Rozhodčí: Šerý.

DRNOVICE – VLACHOVICE B 2:3 (0:2)

Béčko Vlachovic lépe kombinovalo, domácí nahrazovali menší fotbalové kvality zvýšeným důrazem. Vedení se ujali zaslouženě hosté po individuální akci Obadala a po půl hodině hry přidal pojistku ranou z dálky J. Dorůška. I ve druhé půlce měli více ze hry Vlachovičtí. Po faulu Obadala kopal penaltu Hlavica, jenže ji napálil do spojnice břevna a tyče. Hosty to však mrzet nemuselo, protože Kolouch hlavou po přímém kopu rozvlnil drnovickou síť potřetí. Hosté poté polevili a domácí dvakrát trefili brankovou konstrukci a jednou zamířili i do černého. Drama se však nekonalo, kontaktní gól daly Drnovice až v poslední minutě nastaveného času.

Branky: Zicha P., Pastorek – Obadal, Dorůška J., Kolouch. Rozhodčí: Ševčík. Vlachovice B: Bodlák – Kaša, Hlavica, Kolouch, Mikeska – Dorůška M. (Hověžák), Horáček, Gbelec, Kořenek – Dorůška J. (Maček), Obadal (Jandík).

ŠANOV – LUHAČOVICE B 3:0 (2:0)

Šanov oslavil třetí vítězství sezony, když porazil silné béčko Luhačovic přesvědčivě 3:0. Výsledek však průběhu zápasu úplně neodpovídal. Hosté byli techničtější, jenže za stavu 0:0 neproměnili několik vyložených šancí. Domácí byli daleko produktivnější a hlavně nebezpeční ze standardních situací. První a třetí gól dali hlavou Peléšek a Chlebana po přímém kopu, kapitán Ščuglík se trefil po dlouhém nákopu z obrany.

Branky: Peléšek, Ščuglík, Chlebana. Rozhodčí: Ptáček. Šanov: Gazdík – Macík Mir., Kročil M., Peléšek, Šaman – Kalík, Urbánek, Chlebana, Humpola – Zach, Ščuglík. Střídali: Tureček, Krajíček.

POZLOVICE – ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ B 2:2 (1:1)

Hosté se ujali vedení hned v 17. minutě, kdy z malého vápna prostřelil domácího gólmana Fojtík. Pozlovičtí poté měli územní převahu, ale své mušky si neseřídili přesně. Mimo mířili Bartončík, Kubáček, Coufalík a poté i kapitán Vrátník. Nakonec se však přece jen domácí trefili. Čtyři minuty před koncem poločasu po skrumáži před brankou dotlačil míč do sítě Hamouz. Po změně stran hosté spoléhali na rychlé protiútoky a domácím se nedařila střelba. V 58. minutě utekli dva hosté na jednoho a Votava pohodlně zavěsil. Pozlovice se nevzdaly a v 87. minutě se dočkaly. V pokutovém území byl faulován Coufalík a sudí ukázal na penaltu. K té se postavil tradiční exekutor Bernátek a s přehledem proměnil.

Branky: Hamouz, Bernátek – Fojtík, Votava. Rozhodčí: Ruman J. st. Pozlovice: Vaškůj – Semela, Adolt, Vrátník, Bernátek – Kubáček, Hamouz, Plášek, Zoubek – Bartončík, Coufalík. Střídali: Hájek, Jurák, Máčala.

NÁVOJNÁ – NEVŠOVÁ 2:1 (2:0)

Šlágr podzimu začal lépe pro domácí. V 5. minutě přihrál pod sebe Josef Řehák, ale Ondra Macháč pálil pouze do zkoprnělého brankáře Podušela. Ovšem o tři minuty později si na roh Pavla Šánka naskočil Josef Řehák a domácí se ujali vedení. Po čtvrt hodině hry přiťukl Janáč na malé vápno osamocenému Josefovi Řehákovi, který zvýšil na 2:0. Bleskový nástup Návojné evidentně zaskočil lídra tabulky, který nevěděl co proti fungující domácí obraně hrát. Poločas se dohrál bez větších šancí. Druhá půle začala převahou hostů, ale jen po vápno Návojné. První velkou šanci si hosté vytvořili až v 70. minutě, jejich hlavička z malého vápna šla hodně nad branku. Návojná nasadila na nejlepšího střelce III. třídy Václava Tomšů osobní obranu, přes kterou se neprosadil. Ovšem jakmile jej jednou domácí nechali bez dozoru, ihned se dostal ke střele, která orazítkovala břevno. Domácí gólman Roman Řehák podržel svůj tým, když postupně vychytal samostatný nájezd a posléze střelu z 20 metrů, kterou bravurně vyrazil na roh. Nevšová pouze nakopávala balony a jeden z nich se ujal a v 95. minutě, kdy po závaru před brankou efektními nůžkami snížil na 2:1 stoper Topič. To ale bylo od suveréna podzimu všechno, a tak hosté odjížděli bez zisku jediného bodu.

Branky: Řehák J. 2 – Topič. Rozhodčí: Mikeska, Slovák. Návojná: Řehák R. – Řehák M.,Vaněk M., Hořák O., Ptáček V., Janáč V., Macháč O., Šánek P., Naňák J., Řehák J., Hořák R. Střídali: Řehák T., Náňák J., Lorenc M. Trenér: Naňák J. Nevšová: Podušel – Topič, Šindler, Boráň, Srcháček, Juriga, Munster, Liška Milan, Klein (Trllo), Tomšů, Šoman.

ÚJEZD – BISKUPICE 5:2 (2:1)

Újezd nastoupil ve velmi improvizované sestavě, jelikož mu onemocnělo hodně hráčů základního kádru. Proto hráli čtyři dorostenci. Domácí se dostali do vedení ve 25. minutě po hrubé chybě hostující obrany a deset minut poté ještě zvýšili z přímého kopu nechytatelnou ranou k tyči. Už se zdálo, že Újezd poločas v klidu dohraje, když krátce před přestávkou po závaru Biskupice snížily. Po změně stran však během čtvrthodiny v rozmezí 50. a 65. minuty Újezd třikrát skóroval a rozhodl o vítězi zápasu. Biskupice už pouze snížily.

Branky: Hlavička, Šandor, Stružka, Drga, Bělaška T. – Michálek R., Talaš. Rozhodčí. Koseček. Újezd: Polomík – Drga, Manas, Slovák Bronislav, Častulík, Bělaška Václav, Bělaška Tomáš, Šandor, Struška, Hlavička, Januška.

SMOLINA – MIROŠOV 3:0 (1:0)

Derby odpovídala taktika hry obou mužstev. Oba týmy nastoupily s cílem neinkasovat a vycházely ze zabezpečené obrany. První poločas se odehrál ve středu hřiště bez výraznějších šancí, výjimkou byla 25. minuta, kdy po trestném kopu z poloviny hřiště před gólmanem lehce tečoval míč hlavou Vaculín a umístil ho těsně k tyči. Ve druhém poločase měli domácí mírnou převahu, kterou využili v 70. minutě. Po individuálním průniku Pechanec našel v malém vápně nikým neatakovaného Jiřího Sucháčka, který zvýšil na 2:0. Druhý gól vyburcoval Mirošov k větší útočné aktivitě ve snaze zkorigovat stav, ale výsledkem bylo několik brejkových akcí domácích. Po jedné z nich v 83. minutě upravil Vaculín na konečných 3:0.

Branky: Vaculín 2, Sucháček J. Rozhodčí: Ruman J. ml. Smolina: Šenkeřík – Sucháček P., Vápeník, Barcuch Jakub, Pozlovský, Sucháček Jiří, Pechanec, Pykal, Vaculín, Bosák, Petrůj. Střídali: Vlček, Sába. Mirošov: Pánek – Sucháček, Trčka, Rajznauer, Obadal, Němeček, Frys, Kořenek, Krpenský, Svoboda, Zvonek. Střídali: Pacík, Andrýs.

SLOPNÉ – ROKYTNICE 0:1 (0:1)

Slopné odehrálo smolné utkání, ve kterém si po celý zápas vytvořilo územní převahu, ovšem neproměnilo své šance. Rozhodující trefa padla po půlhodině hry, kdy centrovaný míč usměrnil do sítě s pomocí brankové tyče útočník Neumann. Po změně stran se domácí snažili vyrovnat, ale výsledkem byla pouze nastřelená tyč. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených hráčů, ale výsledek ubránili.

Branka: Neumann. Rozhodčí: Zbranek. Slopné: Petráš – Chlud Robin, Kozubík P., Trunkát J., Chlud Jar. – Trunkát E., Outrata, Kozubík T., Žáček – Mikulka, Šůstek. Střídal: Chlud Jan.