ÚJEZD – BYLNICE 0:3 (PO 1. POL), NEDOHRÁNO

Mužstvo Bylnice si přijelo pro vítězství, první poločas zaslouženě vyhrálo. Do kabin se šlo za stavu 3:0 pro hosty. V průběhu přestávky ovšem došlo k silné průtrži mračen. Po jejím skončení zůstala na dvou třetinách hrací plochy souvislá pěticentimetrová vrstva vody. Hřiště se stalo nezpůsobilé, a protože se tento stav nezměnil ani po dvaceti minutách, druhý poločas nebyl zahájen a utkání nebylo dohráno. Dle pravidel se tak duel bude hrát odznovu. Oddíly se dohodly na termínu středa 28. září v 16.30 hodin.

Branky: 8. Krejza, 37. a 43. Lysák J.. Rozhodčí: Frajt – Slovák, Měšťánek. Újezd: Hájek – Častula, Bělaška, Belžík, Šandor, Maňas, Kráčalík, Bělaška, Hlavička, Kamenčák, Machalíček. Střídal: Svozil. Bylnice: Hudeček – Chovančík, Lysák K., Lysák J., Krejza, Sucháček R., Šenkeřík, Polách, Sucháček O., Lukšík, Hudeček D. Střídali: Divoš, Kolman, Tkadlec, Fojtík, Novák.

BŘEZNICE – MYSLOČOVICE 1:3 (1:1)

O první střelu zápasu se postaral domácí Daníček, ale zakončil nepřesně, stejně jako později Chvíla. V 19. minutě Březnice otevřela skóre, když Šurmánek hlavou zužitkoval přesný centr Michala Dostála. Ve 25. minutě hosté srovnali, hlavou se trefil Klabačka. Do konce poločasu ještě domácí nebezpečně zahrozili Šurmánkem. Začátek druhého poločasu na kluzkém terénu lépe vyšel hostům. Po chybě domácí obrany strhl vedení na stranu hostů Švach. Domácí hnal za vyrovnáním aktivní Šmigura, který několikrát ohrozil bránu hostů. V zakončení si ale počínal nepřesně. Mysločovice se pouze bránily. Domácí toho však nedokázali využít. V 90. minutě vítězství hostů potvrdil Pálka.

Branky: Gurmánek – Klabačka, Švach, Pálka. Rozhodčí: Neubauer – Říčánek, Mičák. Diváci: 200. Březnice: Dyšlevský Martin – Daníček, Chvíla, Stuchlík V., Dostál Milan, Dostál Michal, Vavruša, Teplý, Hamerník, Šurmánek, Adamík. Střídali: Ambrož, Ondík, Pavelák, Šmigura. Mysločovice: Potočný – Bielik J., Toman, Dorazin, Klabačka, Skopalík, Pavlačík, Dřímal, Švach, Teplý, Hořčica.

MLADCOVÁ B – NÁVOJNÁ 1:2 (0:1)

Zápas přinesl dva rozdílné poločasy. V tom prvním byli lepší hosté, domácí složitě poskládaná sestava se na hřišti hledala. První velkou šanci přinesla 19. minuta, po přetaženém centru trefil hráč Návojné Josef Řehák tyč. Domácí pak zahrozili ve 27. minutě hlavičkou Hamerníka. Ve 35. minutě nechala obrana Mladcové před brankou zcela volného Pavla Řeháka, ale ten ve velké šanci také minul. Skóre se měnilo až ve 38. minutě po odpískané penaltě, kterou proměnil hráč hostí Bělaška. Ještě minutu před koncem první půle se dostal v šestnátce k zakončení Josef Řehák, ale naštěstí pro domácí mu střela nesedla.

Druhá půle přinesla zcela jiný obraz hry. Mladcová se snažila o vyrovnání, hosté bránili těsný náskok. Hned minutu po přestávce se po rohovém kopu ocitl před brankářem Návojné Michal Sedláček, ale úspěšně zakončit nestihl. V 62. minutě se probil před branku domácí Vaněk, ale trefil jen gólmana. Rozhodnutí přišlo dvacet minut před koncem, kdy po rohovém kopu skončil míč v síti Mladcové. Domácí se pak snažili, ale snížit se jim podařilo až v 86. minutě Vaňkem a víc už nestihli.

Branky: 86. J. Vaněk – 38. (pen.) Bělaška, 72. Šánek. Rozhodčí: Čech – Böhm, Prokůpek. Mladcová: Ondráš – Š. Chludil, Sedláček (63. Zbořil), Holoubek, Polepil, Cholasta, Hamerník, J. Černý, Kolařík, J. Vaněk, Máčala. Návojná: Surý – Bělaška, Janáč (46. A. Šánek), Ptáček, Macháč, P. Řehák, Káňa, P. Šánek, M. Řehák, J. Řehák, Naňák (92. T. Řehák).

ROKYTNICE – LUHAČOVICE B 2:3 PK (1:1)

První branku vstřelil luhačovický Albert Svoboda již ve 14. minutě, když se míč odrazil za záda Aleše Ocelíka od tyče. Rokytnice vyrovnala ve 23. minutě. Po dlouhém autu se prosadil zblízka Antonín Goňa.

Ve druhém poločase zmařil několik šancí hostů brankář Ocelík. Když už se zdálo, že budou rozhodovat penalty, v 86. minutě usměrnil domácí Antonín Goňa hlavou do sítě přesně zahraný trestný kop Pavla Hamalčíka. Ihned z protiútoku ovšem hosté Sebastiánem Daněm vyrovnali a v penaltovém rozstřelu získali i druhý bod.

Branky: Goňa 2 – Svoboda, Daňo. Rokytnice: Ocelík – Pešek, Eliáš J., Hamalčík, Eliáš M., Kovařík, Saloky, Ščuglík, Šuráň, Bujna, Goňa. Střídali: Salvet, Petřkovský. Luhačovice: Coufalík – Slezák, Červenka, Michna, Zámorský, Kubala, Bartek, Svoboda, Knot, Zmeškal, Vičánek. Střídali: Daňo, Vladár.

NEDAŠOVA LHOTA – SK ZLÍN 1:2 PK (0:0)

Obě mužstva hrála od začátku s velkým nasazením, přičemž první vyloženou šanci měli ve 3. minutě domácí. František Pacík ale ze dvou metrů přestřelil branku. Hosté pak nevyužili dva přímé kopy. Vyrovnané úvodní dějství skončilo bez branek. Do druhé půle vstoupila Nedašova Lhota a po hrubce v obraně skóroval ve 47. minutě zlínský záložník Jaroslav Štěpánek. Gól hosty povzbudil a měli dále převahu. V 62. minutě ovšem přišla průtrž mračen, utkání se na 15 minut přerušilo a hráči z Pasek vypadli z rytmu. V 66. minutě Nedašova Lhota zahrávala penaltu po ruce ve vápně, kterou proměnil Karel Šerý. Domácí pak měli ještě pár nadějných akcí, ale vítězný gól nevstřelili, a tak se kopal penaltový rozstřel. V něm byli úspěšnější fotbalisté SK Zlín.

Branky: 66. Šerý – 47. Štěpánek. Nedašova Lhota: Fojtík O. – Šerý K., Juřica M, Fojtík J, Bartošák J., Vaněk M., Vaněk D., Pacík F., Rajník J., Fojtík J., Urbánek V. Střídali: Vilímek B., Macháč M., Chovanec J. SK Zlín: Švec J. – Langr A., Pecník T., Kolařík P., Štěpánek J., Krčmář A., Kabourek J., Zedník D., Talaš V., Machů R., Šoula J. Střídali: Ryška Z., Štěpaník O., Rudecký O., Kopečný T.

BŘEZŮVKY – LOUKY 1:0 (1:0)

Souboj nováčků rozhodla branka už v 6. minutě, to se trefil devatenáctiletý záložník Marek Zaoral. „Gól jsme dali po rychlé akci. První poločas byl vyrovnaný, po změně stran jsme začali bránit a Louky byly lepší. Paradoxně ale měly více šancí v úvodním dějství, my jsme ve druhé půli mohli ze dvou brejků náskok zvýšit," informoval záložník Březůvek Marek Mikel.

Branka: 6. Zaoral.

JASENNÁ – DOLNÍ LHOTA 2:5 (0:2)

Jasenná čeká na svůj první bod v nové sezoně. V utkání udělala Dolní Lhota rázný krok k vítězství hned v první půli, když po gólech Hrnčiříka z penalty ve 23. minutě a Šenovského ve 28. minutě získala dvougólový náskok. Domácí se vrátili do zápasu hned minutu po pauze a pak ještě jednou v 62. minutě, kdy Jurčák snížil na 2:3, ale hned poté Dolní Lhota odpověděla dalšími dvěma brankami a zvítězila 5:2. V tabulce má po dvou kolech pět bodů.

Branky: 46. Kubát, 62. Jurčák – 23. Hrnčiřík (pen.), 28. Šenovský, 54. Repatý, 63. Masař, 70. Lysák.

1. Mysločovice 2 2 0 0 0 4:1 6
2. Návojná 2 2 0 0 0 4:2 6
3. Dolní Lhota 2 2 0 0 0 7:4 5
4. Luhačovice B 2 2 0 0 0 6:3 5
5. Újezd 1 1 0 0 0 3:1 3
6. Louky 2 1 0 0 1 3:2 3
7. Březnice 2 1 0 0 1 3:4 3
8. Březůvky 2 1 0 0 1 2:3 3