BŘEZNICE – VYSOKÉ POLE 2:1 (1:0)

Domácí začali zápas proti favoritovi zakřiknutě, jenže hosté i kvůli brankáři Dyšlevskému nevyužili několik dobrých šancí. Střelecký účet tak otevřela Březnice ve 20. minutě, když po standardce hlavou zamířil přesně Kozmík. Poté dvakrát zahrozil Daníček, za Vysoké Pole zase šanci neproměnil Janoš. Před odchodem do kabin měl ještě příležitost březnický Stuchlík P., ale s výpadem za obranu hostů si neporadil. Druhý poločas zahájilo aktivně Vysoké Pole, ovšem domácí organizovaná obrana pracovala spolehlivě. Navíc se v 66. minutě podařilo zvýšit vedení na 2:0 utěšenou střelou Hanákovi. Další možnosti domácí nevyužili, ale zasloužené vítězství získali, byť nakonec 2:1. V závěru korigoval stav Polách.

Branky: 20. Kozmík, 66. Hanák – 88. Polách. Rozhodčí: Lebloch, Mičák, Bočáň. Diváci: 150. Březnice: Dyšlevský Martin. – Stuchlík V., Hamerník, Adamík Jakub, Stuchlík P., Hanák, Štěpáník, Chvíla, Dyšlevský Miroslav, Daníček, Kozmík. Střídali: Ondroušek, Mol, Dostál, Adamík Pavel. Vysoké Pole: Doruška L – Machů V, Doruška J., Čech, Zicha, Stružka, Chromčák, Trčka, Bařinka, Machů R., Janoš. Střídali: Machů T., Liss.

LÍPA – JASENNÁ 9:0 (3:0)

Lípa prospala začátek a jen se bránila. Největší šance Jasenné vznikla po špatné rozehrávce domácí obrany, načež se dožadovala i pokutového kopu. Nedočkali se a poté se už probudili i domácí, kteří spustili koncert. První gól dal křižnou střelou Šimek a podobně situaci vyřešil zanedlouho i Spáčil. Do poločasu přidal ještě svůj druhý gól Šimek, když gólman Jasenné zaváhal. Po přestávce se hosté snažili s výsledkem něco udělat a Lípa využívala otevřené obrany. Po rohu hlavou dokonal hattrick Šimek. Po sólu z levé strany měl otevřený prostor Greguš J. a chladnokrevně proměnil. Šestý a sedmý gól Lípy přidal Spáčil a završil jako druhý hráč hattrick. Jasenná byla druhý poločas bezzubá a hrozila jen sporadicky. Domácí do konce utkání přidali ještě dva góly, radoval se podruhé Greguš a po dlouhé přestávce zaviněné zraněním se trefil Procházka. Lípa tak potěšila velkou diváckou návštěvu, přičemž pro hosty byl výsledek příliš krutý.

Branky: 22., 41. a 60. Šimek, 38., 73. a 80. Spáčil, 63. a 85. Greguš Jakub, 90. Procházka. Rozhodčí: Uhlár – Štěpaník, Bobál. Diváci: 150. Lípa: Křížka – Simerský, Hlavinka, Greguš Daniel, Šuba, Kováč, Horáček, Víšek, Spáčil, Šimek, Greguš Jakub. Střídali: Procházka, Mikeska, Slováček. Jasenná: Kovář Martin – Maliňák, Bajza, Zicha Jan, Smilek Lukáš, Smilek Adam, Zicha Petr, Jurčák, Kovář Tomáš, Vávra, Lukáš. Střídali: Kovář Petr, Daňa.

MLADCOVÁ B – LUDKOVICE 0:1 (0:0)

Hosté měli lepší vstup do zápasu a už ve 4. minutě Gavenda v pádu pálil jen těsně vedle. Domácí se rozjížděli pomaleji a o první vzruch se postaral Beránek, který trefil pěknou střelou tyč. Pak byly obrany obou mužstev pozorné a až ve 32. minutě Beránek z levé strany střílel k protější tyči, ale těsně minul. Mladcová měla v první půli ještě jednu šanci, ale po centru Vaňka nejprve minul míč Venený a následná střela Beránka byla zblokována. Také po přestávce zahrozily jako první Ludkovice, ale veškerý rozruch ve velké tutovce byl zbytečný, mával se ofsajd. Navíc ji hosté neproměnili. Poté následovala série příležitostí Mladcové, jenže ani jedna se neujala včetně penalty v 61. minutě. Tentokrát se potvrdilo pravidlo, že faulovaný hráč nemá pokutový kop zahrávat, Lebánek minul levou tyč hostující branky. A přišel trest, středem domácí obrany se protáhl střídající Kunorza a vstřelil rozhodující branku. Mladcová se sice snažila o vyrovnání, ale příliš jí toho pozorná obrana Ludkovic v čele s gólmanem Radkem Miklem nedovolila. Největší šanci měl čtvrt hodiny před koncem zápasu Beránek, ale sám před brankářem přestřelil. V 81. minutě střílel vedle Vaněk a v poslední minutě vychytal Mikel i střelu Kurtina. Z vyrovnaného duelu si tak Ludkovice odvezly tři body.

Branky: 66. Kunorza. Rozhodčí: Frajt – Řičánek, Štefanko. Diváci: 100. Mladcová B: Kalmár – Lebánek, Černý, Jirsák, Vaněk, Beránek, Hruška, Kurtin, Venený, Kahaja, Damborský. Střídali: Chludil, Zapletal, Zbořil, Vyvlečka. Ludkovice: Mikel Radek – Suchý Marek, Suchý Petr, Dvorník Rostislav, Bartoš Filip, Mikulášek, Brebis, Hamouz, Dvorník Václav, Gavenda. Střídali: Kunorza, Mikel Pavel, Bartoš Jan.

NED. LHOTA – ROKYTNICE 3:1 (2:0)

Hned v úvodu utkání v 6. minutě otevřel skóre Bartošák L. Po rohovém kopu se trefil krásnou patičkou k tyči – 1:0. Zápas se hrál nahoru a dolů, hosté také zahrozili pár šancemi, ale nevyužili je. Zato ve 34. minutě napřáhl ke střele nedašovský Pagáč P. a s přispěním teče hráče Rokytnice zvýšil na 2:0. Po obrátce domácí zvýšili tempo a hosté nevěděli, kde dřív skočit. Lhota měla nespočet akcí a šancí, ale míč do branky nedokázala dopravit. Až přišla 62. minuta a znovu za šestnáctkou napřáhl ke střele Pagáč P. a tvrdou střelou k tyčce upravil skóre na 3:0. Ke konci utkání měl ještě velkou příležitost Struhař M., jenž postupoval sám z poloviny hřiště na gólmana Rokytnice, ale byl z toho jen roh. Úspěšnější byl na druhé straně Eliáš M., který proměnil penaltu a hostům zařídil alespoň čestný gól.

Branky: 6. Bartošák, 34. a 61. Pagáč – 90. Eliáš. Rozhodčí: Měřička J. – Pacík V., Salajka M. Diváci: 110. Nedašova Lhota: Fojtík O. – Fojtík J., Juřica M., Pacík F., Pagáč J., Vaněk D., Bartošák J., Bartošák L., Bůbela J., Pagáč P., Struhař M. Střídali: Vaněk M., Jurča T., Fojtík J., Rajník J., Chovanec J. Rokytnice: Gregušiak L. – Both M., Eliáš M., Goňa A., Hamalčík P., Krajíček L., Ščuglík J., Eliáš J., Pešek T., Řihák J., Kovařík J. Střídali: Hamalčík K., Horák J., Bujna M., Goldbach P.

NÁVOJNÁ – MYSLOČOVICE 2:1 (1:1)

Utkání začala Návojná aktivně, ale ani jednu z dobrých příležitostí nedokázala využít. Nejblíže k tomu byl Talčík, leč trefil pouze tyč. V další části zahrozili i hosté a hned se radovali. Ve 20. minutě po dlouhém autu se k míči dostal Dorazin David a doklepl míč do branky. Vedení hostů netrvalo ale příliš dlouho. Ve 23. minutě uvolnil Surý Řeháka a ten překonal gólmana Mysločovic. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, byli více na míči, ovšem do vyložených šancí se dostávali těžko. Domácí naopak zahrozili pouze párkrát, nicméně v 66. minutě pronikl Naňák až před brankáře a propálil jej. Strhl tak vedení na stranu Návojné. Definitivně rozhodnuto mohlo být v 80. minutě, jenže střela Řeháka mířila pouze do břevna a odražený míč trefil jen hostujícího obránce na brankové čáře. Do konce utkání se snažily Mysločovice nákopy do vápna srovnat, ale domácí obránci všechny pokusy odhlavičkovali do bezpečí.

Branky: 22. Řehák, 65. Naňák – 20. Dorazin David. Rozhodčí: Hrbáček – Líňa, Dřímal. Diváci: 80. Návojná: Fojtík – Janáč, Kříž, Lorenc, Talčík – Řehák P., Šánek P., Surý J., Naňák – Sedlačík, Řehák P. Střídali: Macháč, Líňa, Šánek J. Mysločovice: Pištěk – Toman, Skopalík, Petlach, Pavlačík, Dorazin M., Dorazin D., Horčica, Miklík, Pálka, Dřímal. Střídal: Semela.

DOLNÍ LHOTA – BYLNICE 3:0 (2:0)

Základ k prvnímu úspěchu v nové sezoně položili fotbalisté Dolní Lhoty hned v první půlhodině. V 15. minutě se prosadil Jindřich Vojtěšek a stejně si vedl i o deset minut později. Ve druhém poločase domácí svůj náskok ještě pojistili, když se v 69. minutě trefil Přemysl Doruška. Dolní Lhota tak oslavila premiérové vítězství, Bylnice oproti tomu pokračuje v sérii nezdarů.

Branky: 15. a 25. Vojtěšek, 69. Doruška. Rozhodčí: Ruman – Macků, Januška. Diváci: 60. Dolní Lhota: Šenkeřík – Deml, Šenovský, Urubek, Vojtěšek, Doruška, Kovář, Martinec, Lysák, Škarek, Hrnčiřík. Střídali: Januška, Heinz, Ludík. Bylnice: Hudeček Dominik – Lysák, Bobot, Hořák Karel, Svoboda, Tkadlec, Hořák Lukáš, Bartozel, Chovančík, Lukšík, Hořák Josef. Střídali: Miklas, Kolman, Hudeček Denis.

SLOPNÉ – ÚJEZD 2:4 (0:3)

O výsledku rozhodl de facto už první poločas, ve kterém se fotbalisté Újezdu ujali vedení 3:0. Zvláště bolestivý byl pro domácí jeho závěr, kdy stav 1:0 Újezd navýšil na tříbrankový náskok ve 44. a 45. minutě. První a třetí branku obstaral Roman Hlavička, z druhého gólu se radoval Petr Sucháček. V 58. minutě to bylo už 4:0, když se trefil Jindřich Hrnčiřík. Poté se fotbalistům Slopného podařilo alespoň opticky vylepšit stav na 2:4, když se v 60. minutě prosadil Evžen Trunkát a o devět minut později Pavel Kozubík.

Branky: 60. Trunkát, 69. Kozubík P. – 15. a 45. Hlavička R., 44. Sucháček, 58. Hrnčiřík. Rozhodčí: Goňa – Ruman, Kozubík. Diváci: 120. Slopné: Petráš – Chlud R., Kozubík T., Studeník, Chlud Jaroslav, Kozubík J., Kozubík P., Bartoš, Žáček, Pařízek, Váňa. Střídali: Šenovský, Trunkát, Švach. Újezd: Kamenčák – Slovák, Častulík, Maňas, Hlavička R., Bělaška, Hrnčiřík, Sucháček P., Hlavička M., Škrabola, Kolařík. Střídali: Bělaška, Vaculín, Martínek.

1. Návojná 6 4 1 1 0 17:9 15
2. Nedašova Lhota 6 4 1 1 0 14:8 15
3. Lípa 6 3 2 0 1 19:6 13
4. Ludkovice 6 4 0 1 1 18:8 13
5. Vysoké Pole 6 4 0 0 2 20:7 12
6. Mysločovice 6 3 0 1 2 16:8 10
7. Jasenná 6 2 2 0 2 17:20 10
8. Březnice 6 2 0 2 2 9:12 8