MLADCOVÁ B – BŘEZŮVKY 7:0 (4:0)

Přes vyrovnaný úvod zápasu nakonec domácí tým předvedl divákům hezkou kanonádu a vyprovodil poslední tým tabulky sedmibrankovým přídělem. Po vedoucí brance Vaňka podržel Mladcovské gólman Ondráš a dva rychlé góly po půlhodině hry zápas rozhodly. Ještě před přestávkou přidal čtvrtou trefu po hezkém průniku Kahaja a ve druhé půli pak dokončil hattrick domácí Damborský.

Branky: 33., 61. a 74. Damborský, 14. Vaněk, 31. M. Černý (pen.), 45. Kahaja, 81. J. Struška. Rozhodčí: Ruman – Chromík, Dobiáš. Mladcová: Ondráš – Holubka, Koiš, Sedláček, Kahaja (46. J. Struška), M. Venený, Vyvlečka, Vaněk (46. Jurčík), P. Venený, Damborský, M. Černý (46. J. Chludil, 61. Dobeš). Březůvky: Ševeček - Horňáček, Krása, Lakomý (70. Řehák), Mlček, Mališka, Zaoral, Gregor, Mikel (62. Krajča), Kamenčák, Čík.

BŘEZNICE – ÚJEZD 7:1 (3:1)

Březnice, která bojuje o čelo tabulky, začala svižně. Dvě šance v úvodu spálil Ambrož. Hosté ve 13. minutě zásluhou Strušky otevřeli skóre po tečované střele. Březničtí do poločasu stav otočili, nejprve Adamík Jakub proměnil pokutový kop a následně nedorozumění v obraně Újezdu využil Ambrož. Nepozornosti a nedůrazu hostů ještě do poločasu využil Teplý a poslal domácí do dvoubrankového vedení.

Ihned v úvodu druhého poločasu domácí pojistili dvěma brankami výhru a nepřipustili žádné drama. Trefili se Dyšlevský a po chybě gólmana Chvíla. Hosté zahrozili Bělaškou a Repatým. Březnice zvládla i závěr zápasu a skóre ještě navýšila Kozmíkem a Šurmánkem. Jedná se nejvyšší domácí vítězství Březnických v probíhajícím ročníku.

Branky: Adamík J., Ambrož, Teplý, Dyšlevský Miroslav, Chvíla, Kozmík, Šurmánek – Struška. Rozhodčí: Uhlár - Bočáň, Dobiáš, 150 diváků. Březnice: Dyšlevský Martin – Stuchlík V., Kozmík, Adamík J., Ambrož, Dostál Michal, Daníček, Chvíla, Dyšlevský Miroslav, Pavelák, Hájek. Střídali: Teplý, Mol, Šurmánek, Běhula. Újezd: Slovák A. – Dobiáš, Bělaška V., Belžík, Maňas, Bělaška T., Slovák B., Šandor, Struška, Kráčalík, Repatý. Střídali: Kubíček, Zicha.

ROKYTNICE – NEDAŠOVA LHOTA 2:1 (1:0)

V prvním poločase hosté lépe kombinovali, gól však vstřelila Rokytnice. Po samostatné akci se prosadil ve 39. minutě Martin Eliáš. Ve druhém poločase se hostům z Nedašovy Lhoty podařilo vyrovnat. Po chybě obrany skóroval v 51. minutě nikým nekrytý František Pacík. Ovšem již za 4. minuty se trefil zblízka Petr Saloky a zajistil tak pro domácí fotbalisty tři důležité body.

Branky: Eliáš M., Saloky – Pacík F. Rozhodčí: Salih Hasukič. Rokytnice: Ocelík – Röder, Pešek, Hanák, Eliáš J., Štěpaník, Kovařík, Eliáš M., Goňa A., Šuráň, Saloky. Střídal: Salvet. Nedašova Lhota: Fojtík O. – Fojtík J., Juřica, Bartošák J., Fojtík J., Bartošák L., Struhař, Prekop, Pagáč, Pacík F., Pacík P. Střídali: Fojtík J., Šerý.

NÁVOJNÁ - LUHAČOVICE B - 3:2 na pen. (2:0)

V utkání měli míč na kopačkách převážně hosté, ale domácí byli efektivnější. V 16. minutě se dostal do úniku Josef Řehák a přeloboval hostujícího Coufalíka. Ve 22. minutě bylo ještě veseleji, to když se podruhé trefil po rohu Řehák.

Druhý poločas nabídl stejný obrázek. Hosté se snažili vytvořit si šance, to se jim ale nedařilo, a nebezpečnější byli domácí. Řehák měl dvakrát na kopačce hattrick, ale poprvé opět v úniku netrefil bránu a podruhé nepropálil bránící hráče. A tak trestali hosté. V 61. minutě zakončil hezkou akci Jelínka Horáček a v 87. minutě sám Jelínek zakončil únik střelou k tyči.

V penaltách se paradoxně jako jediný netrefil nejlepší hráč hostů Jelínek a tak bod navíc zůstal v Návojné.

Branky: Řehák Josef 2x - Horáček, Jelínek.

BYLNICE - ZLÍN 4:1 (2:1)

Začátek zápasu patřil domácím. Soupeře zatlačili na jejich půlce, ale ani jednu z příležitostí neproměnili. První gól tak střelili hosté. Po velké chybě bylnické obrany a brankáře se Zlín ujal vedení. Od té chvíle hosté hru vyrovnali a domácím se přestalo dařit. Trápení Bylnice utnul v závěru poločasu Šenkeřík, který dvěma góly otočil skóre. Ve druhém poločase se hrál spíše bojový fotbal ve středu hřiště. Nakonec se domácím přece jen podařilo ještě navýšit skóre a zaslouženě vyhrát.

Branky: Šenkeřík 2x, Lysák J., Hudeček Denis – Kabourek. Rozhodčí: Střelec - Bohm, Bartozel, 150 diváků. Bylnice: Šuráň - Lukšík, Tkadlec, Macků, Šenkeřík, Lysák J., Krejza, Bartozel, Sucháček O., Sucháček R., Chovančík. Střídající: Hořák, Křápek, Hudeček, Strnka, Lysák K. Zlín: Švec - Tomický, Langr, Pecník, Vicherek, Krčmář, Kabourek, Kostka, Talaš, Machů, Kopečný. Střídající: Ryška, Zahradníček.

JASENNÁ – LOUKY 1:3 (1:1)

Ve 23. kole Louky zavítaly na hřiště Jasenné, která hraje o záchranu a v tabulce se nachází na předposledním místě. O motivaci měly oba týmy postaráno a bylo jasné, že body hosté nezískají zadarmo. V sestavě chyběl vykartovaný Jiří Kadlík, kterého nahradil na pravé straně obrany Laciga.
Zápas pro hosty začal velice dobře. Už v úvodní desetiminutovce využil Petr Janča skvěle rozehraného přímého kopu Maloty a poslal Louky do vedení. Domácí byli poté pár minut jako opaření, ale hostům se nepodařilo vedení pojistit. Postupem času se Jasenná dostávala více do hry a začala nebezpečně hrozit. Nejvíce si Louky musely dávat pozor na rohové kopy a dlouhé míče za obranu. Hostům se příliš nedařilo držet míč a často jsme ho ztráceli, hrál se fotbal nahoru dolů a po jednom nákopu domácích zachybovala obrana soupeře a Jasenná před koncem poločasu srovnala na 1:1.

Do druhého poločasu Louky vstoupily aktivněji a dařilo se nám lépe kombinovat. Bohužel se nám nedařilo tento trend udržet a postupně se hra opět srovnávala. Po hodině hry Louky poprvé střídaly a místo Sadila šel oživit hru Sedláček. Možná to bylo pro tým tím správným impulsem, protože hned o tři minuty později podruhé v zápase skóroval Janča a Louky byly jsme zpět ve vedení. Do konce zápasu zbývalo asi 25 minut a Jasenná se ještě nevzdávala, což ukázala několika nebezpečnými protiútoky. Loukám se mohlo dýchat o něco klidněji po dělovce Petra Janči, tu ale vyrazil domácí gólman mimo prostor své brány. Zápas se pomalu chýlil ke konci a vypadalo to na boj do posledních vteřin. V nastaveném čase držel míč Milan Bača v blízkosti rohového praporku na polovině Jasenné a šetřil drahocenné vteřiny. Podařilo se mu vyměnit si míč s Petrem Jančou, který trochu se štěstím prošel přes obránce, z úhlu prostřelil bezmocného gólmana a završil hattrick! Především díky němu Louky nepříliš povedené utkání zvládli a posunuli se na druhou příčku tabulky.

V příštím kole se na domácím hřišti utkáme s Mladcovou „B“. Zápas začíná v sobotu v 17:00.

Branky: 38. Skřivánek - 9., 66., 89. Janča. Louky: Radek Janča - Laciga, Mikač, Malota, Pisklák - Pavelka, Bača, Burša, Sadil - Petr Janča, Podaný. Připraveni: Sedláček, Robert Kadlík, Suchánek.

DOLNÍ LHOTA – MYSLOČOVICE 2:1 (1:1)

V souboji týmů ze středu tabulky šly do vedení Mysločovice trefou kanonýra Pavla Švacha. Ovšem hned o dvě minuty později vyrovnal domácí Remeš. Rozuzlení zápasu přišlo v 75. minutě, kdy zajistil tři body Dolní Lhotě Lysák.

Branky: 29. Remeš, 75. Lysák - 27. Švach.
1. Březnice 23 15 1 3 4 57:34 50
2. Louky 23 14 2 1 6 59:40 47
3. Bylnice 23 12 3 4 4 51:35 46
4. Luhačovice B 23 12 3 3 4 69:31 45
5. Mysločovice 23 13 0 3 7 58:44 42
6. Návojná 23 12 3 0 8 46:53 42
7. Dolní Lhota 23 10 4 2 7 55:42 40