KOSTELEC – SLOPNÉ 3:2 (1:1)

První poločas byla ale poměrně vyrovnaný. Hostům zvýšila sebevědomí vedoucí branka, o kterou se postaral Frolo. Kostelec však stačil výsledek srovnat. Těsně před půlí se trefil Krajča. Fotbalisté Slopné i po změně stran soupeře trápili. Kostelečtí však byl aktivnější a v zakončení přesnější. V 68. minutě posadil domácí tým na koně Velikoský. Definitivní klid na kopačky hráčů Kostelce nesl až Dočkal, jenž čtvrt hodiny před koncem proměnil pokutový kop. Hosté stačili výsledek pouze upravit. V poslední minutě snížil Žáček.
Branky: 42. Jaroslav Krajča, 68. Petr Velikovský, 75. Petr Dočkal z penalty - 20. David Frolo, 90. Libor Žáček. Rozhodčí: Valenta. Diváci: 104.

SLUŠOVICE B – POTEČ 1:3 (1:0)

Slušovické béčko nezvládlo čtvrté utkání za sebou, tentokrát podlehlo doma Poteči. Hosté naplno bodovali podruhé za sebou, přitom od 15. minuty doháněli náskok protivníka. Skóre otevřel po čtvrt hodině hry Sedláček. Domácí tým držel těsné vedení celý první poločas. Po přestávce však začali na trávníku úřadovat fotbalisté Poteče, kteří třikrát udeřili v rozmezí patnácti minut. Vyrovnání obstaral Faldík, obrat završil Novosád a na 3:1 upravil Slovák. Slušovičtí se po tvrdých direktech těžko zvedali. Domácím nepomohla ani střídání. Hosté už výsledek nepustili a zápas v klidu dovedli do vítězného konce. „Do zápasů jsme šli s cílem odčinit předchozí sérii tři proher. Od začátku zápasu jsme diktovali tempo hry a po několika nepřesných střeleckých pokusech se ujala jediná branka. Pro hostující mužstvo byl poločasový výsledek 1:0 velmi milosrdný. Do druhého půlky jsme šli s cílem přidat druhý gól, ale opak se stal pravdou. Hosté z ojedinělé šance srovnali a my se sesypali jako domeček z karet. Hosté během patnácti minut přidali další dvě branky po hrubých individuálních chybách a tím potvrdili výsledkovou a herní krizi našeho týmu," popsal duel domácí trenér Vlastimil Bořuta.
Branky: 15. Jiří Sedláček - 51. Libor Faldík, 57. David Novosád, 66. Michal Slovák. Rozhodčí: Krajča. Diváci: 100.

NEDAŠOVA LHOTA – POZLOVICE 0:1 (0:1)

V Nedašově Lhotě se rozhodlo už v 5. minutě, kdy Pozlovice zaútočily a Coufalíkem daly první a jediný gól zápasu. Lhota se snažila, ale zase ztroskotala na koncovce. Míč létal kolem brány, ale do branky se mu nechtělo. Po půli domácí fotbalisté velmi chtěli vyrovnat stav utkání a málem se to podařilo v 63. minutě, kdy šel sám na bránu Macháč, kterého ještě před pokutovým územím fauloval hostující brankař, který byl vyloučen. I přes početní převahu jednoho hráče domácí nedokázali soupeře porazit.
Branka: 5. Petr Coufalík. Rozhodčí: Chromík. Červená karta: 63. Jakub Kolář (Pozlovice). Diváci: 80.

NÁVOJNÁ – MLADCOVÁ B 0:6 (0:1)

Návojná v 10. kole schytala nepříjemný výprask. První půle přitom žádnému debaklu nenasvědčovala. Hosty nasměroval za třemi body Vaněk, další šance béčko Mladcové nevyužilo. Domácí borci se herně trápili, ani po přestávce se nedokázal vyvarovat chyb a zbytečných ztrát. Proto tvrdě pykali. V 62. minutě proměnil penaltu Chludil, který odstartoval nečekanou kanonádu. V 74. minutě se trefil Damborský, vzápětí zasadil soupeři další ránu Chludil a smrtící pětiminutovku završil Damborský. Závěr už se proměnil v exhibici. V 86. minutě pečetil výhru Mladcové i svůj hattrick Chludil. Návojnou vysvobodil až závěrečný hvizd rozhodčího Dobiáše.
Branky: 62. z penalty, 75. a 86. Jan Chludil, 74. a 79. Martin Damborský, 25. Jaroslav Vaněk. Rozhodčí: Dobiáš. Diváci: 65.

MYSLOČOVICE – SEHRADICE 4:1 (3:0)

Mysločovice odčinily předcházející výprask s Kostelcem, když před vlastním publikem porazily Sehradice. Domácímu celku parádně vyšel první poločas. Klíčové momenty přišly v 17. minutě. Nejprve se prosadil mladík Gazdoš, vzápětí se prosadil Bielik a bylo to 2:0. Po půlhodině skóroval také Petlach a Mysločovice šly do kabiny s luxusním tříbrankovým náskokem. Hosté měli o poločase o čem přemýšlet, v kabině ale niv zvláštního nevymysleli. Domácí zápas kontrolovali, v 62. minutě navíc Gazdoš zvyšoval už na 4:0. Sehradice stačily debakl pouze zmírnit. Čtvrt hodiny před koncem zaznamenal čestný úspěch hostů Martinus. To však bylo ze strany Sehradic vše.
Branky: 17. a 62. Dominik Gazdoš, 17. Jiří Bielik, 33. Tomáš Petlach - 76. Martin Martinus. Rozhodčí: Kolář. Diváci: 55.

JASENNÁ – BYLNICE 0:6 (0:4)

Trápení Jasenné pokračuje, tentokrát utržila debakl od Bylnice, která se tak vy-švihla do čela tabulky. Úvodní desetiminutovka byla vyrovnaná, oba týmy hrály ze zabezpečené obrany a čekaly s čím přijde soupeř. Jenže poté Bylničtí zvýšili tempo. V úvodní šanci se po krásné kolmici mezi stopery ocitl Naňák, avšak Špaček vyrazil s obtížemi na roh. Ten sice domácí obrana odvrátila, ale důrazní hosté vybojovali na dvacítce míč zpět do své moci a k zakončení se dostal Lukáč a prostřelil vše před sebou. Bylnice byla v laufu a ve 20. minutě si zahrála s obranou domácích bago a pro Lukáče už nebyl problém zakončit. Hosté se i nadále tlačili do útoku a další krásnou branku přidali ve 35. minutě, kdy dostal míč mezi obránce Lysák a s přehledem zvýšil na 3:0. Ve 38. minutě se radovali z gólu i domácí, když Korčák vyslal do uličky Švehlíka a ten nezaváhal, jenže pomezní sudí Ruman nepochopitelně zvedl praporek nad hlavu. Když hned z dalšího útoku hostů dokonal hattrick zcela osamocený Lukáč, bylo o osudu utkání jasno. Ve 47. minutě zahrávala Bylnice roh a po signálu se střelou ze šestnáctky přesně k tyči prosadil Krahula. Když v 68. minutě dal branku z brejku Sucháček, domácí byli zralí na ručník. V závěrečných minutách i hosté ubrali z tempa, ale i tak se do několika velkých šancí dostali, ale naštěstí pro Jasennou už nebyli v koncovce úspěšní. Domácí se za celý zápas dostali jenom ke střelám z uctivé vzdálenosti a brankář hostů Hudeček si s nimi v pohodě poradil. „Jasenná hrála dobře, naštěstí si nedokázala vytvořit tolik šancí jako my. Každý v týmu hrál skvěle a to hodně pomohlo k tak vysokému vítězství,“ prohlásil střelec utkání Ondřej Lukáč.
Branky: 14., 20. a 39. Ondřej Lukáč, 35. Josef Lysák, 63. Martin Krahula, 69. Radim Sucháček. Rozhodčí: Čech. Diváci: 100.

ŠTÍPA – ÚJEZD 4:2 (2:0)

Souboj dvou týmů z popředí tabulky dopadl lépe pro Štípu, která přehrála Újezd. Domácímu týmu vyšel už první poločas, ve kterém se dostala do dvougólového trháku. Ve 22. minutě skóroval Holík, pak se trefil Šimek. Štípa hrála v pohodě, navíc krátce po změně stran přidala třetí gól. Balon do sítě dopravil Dlabaja. Újezd se nechytal, přesto utkání trochu zamotal. Na 3:1 snížil Struška. Štípa ale zápas bez problémů dovedla do vítězného konce. V 62. minutě udeřil Dlabaja. Hosté stačili porážku na konci střetnutí pouze zmírnit. Mezi střelce se zapsal Hlavička.
Branky: 48. a 62. Milan Dlabaja, 22. Tomáš Holík, 39. Marek Šimek - 50. Josef Struška, 87. Roman Hlavička. Rozhodčí: Kadlčák. Diváci: 100.

1. Bylnice 9 7 0 2 0 30:9 23
2. Kostelec 9 7 1 0 1 28:12 23
3. Štípa 9 6 1 0 2 30:16 20
4. Újezd 9 5 1 0 3 24:16 17
5. Pozlovice 9 4 2 0 3 15:13 16
6. Návojná 9 4 1 1 3 29:20 15
7. Mladcová B 9 5 0 0 4 27:21 15
8. Mysločovice A 9 3 2 1 3 17:24 14