SEHRADICE – BYLNICE 0:4 (0:2)

Bylnice udeřila hned ve 2. minutě, kdy se prosadil Lukáč. Hosté dál kontrolovali hru a svoji územní převahu ještě v první půli vyjádřil i druhou branku. Ve 25. minutě se trefil Lysák. Předposledním Sehradicím to nešlo a i po změně stran se spíše bránily. Bylnice na trávníku kralovala. V 67. minutě zvyšoval na 3:0 Lysák, výhru favorita pečetil Macků. Závěrečná dvacetiminutovka se dohrála spíše z povinnosti.
Branky: 25. a 67. Josef Lysák, 2. Ondřej Lukáč, 71. Roman Macků. Rozhodčí: Hutěčka. Diváci: 40.

SLUŠOVICE B – KOSTELEC 0:2 (0:1)

Kostelec potvrdil ve Slušovicích velmi dobrou formu i roli favorita, když po brankách Velikovského a Bačáka vyhrál 2:0. „Kostelec byl favoritem a od začátku zápasu to potvrzoval. Hosté nás drželi pod tlakem a zaslouženě po prvním poločase vedli. O přestávce byla menší bouřka v kabině. Udělali jsme nějaké změny a do druhé půle nastoupil úplně jiný tým,“ uvedl kouč slušovické rezervy Vlastimil Bořuta. Domácí béčko po změně stran soupeře zatlačilo a dostalo se do několika slibných příležitostí. „Jak už to ale v celé podzimní části pravidelně, opět to bylo bez gólového efektu,“ posteskl si Bořuta. A přišel na druhé straně trest, když z brejku na konečných 0:2 upravil Bačák. „V zimní přípravě nás čeká hromada práce a na jaře boj o záchranu. I když můj tým je mladý nezkušený, tak vůle a odhodlání bojovat tam je. Hold nám kvalita někdy schází,“ dodal Bořuta.
Branky: 13. Petr Velikovský, 78. Pavel Bačák. Rozhodčí: Kadlčák. Diváci: 50.

ŠTÍPA – SLOPNÉ 9:2 (7:1)

Fotbalisté Štípy zakončili podzim nečekanou kanonádou. Domácí tým zcela ovládl už první poločas, ve kterém zaznamenal sedm branek. Do vedení šli ale paradoxně hosté. Skóre otevřel ve 4. minutě Misař. Demolici soupeře na druhé straně načal Šimek, jenž nejprve srovnal na 1:1 a pak přidal další dva góly, takže do přestávky zkompletoval hattrick. V prvním poločase dvakrát skóroval Tomáš Holík, po jedné brance přidal Okál s Kutrou. Druhá půle už se dohrávala v exhibičním duchu. Vysoké vítězství Štípy pečetili Martin Holík s Gaždou, za Slopné debakl mírnil Misař.
Branky: 7., 40. a 43. Marek Šimek, 13. a 35. Tomáš Holík, 25. Filip Okál, 45. Tomáš Kutra, 62. Martin Holík, 83. Martin Gažda - 4. a 63. Pavel Misař. Rozhodčí: Krajča. Diváci: 50.

MLADCOVÁ B – ÚJEZD 1:3 (0:1)

Béčko Mladcové se s první polovinou sezony rozloučilo porážkou. Hosté vyhráli zaslouženě, domácí měli velké problémy s pohyblivostí hráčů Újezdu. Po úvodních střelách z větší vzdálenosti vytáhl v 19. minutě gólman hostí trestný kop Vyvlečky. Za chvíli na druhé straně nejprve zakročil Ondráš a dorážka se otřela o břevno. Ve 28. minutě vystřelil z velké dálky hostující Bělaška a domácí brankář stihl vyrazit míč jen nad sebe a balon pak zapadl do branky. Domácí se pak snažili o vyrovnání, ale až těsně před půlí střílel Chludil zpoza šestnáctky vedle branky. Po změně stran domácí tým propásl šanci na vyrovnání, když po rychlém brejku přestřelil poloodkrytou branku Damborský. Vzápětí přišel trest a to hned dvojnásobný. V 60. minutě zaspala domácí obrana a volný Kozubík zvýšil na 2:0. Vzápětí po přetaženém centru přesně hlavičkoval Struška. Hosté pak mohli po dalších rychlých kontrech svůj náskok ještě zvýšit, ale nepropálili clonící hráče. V poslední čtvrthodince se domácí mužstvo ještě zvedlo. Nejprve v 75. minutě po rohu neprošla rána Zapletala a po něm přestřelil Jankovič. V závěru přece jen korigoval výsledek po dalším závaru před hostující brankou Chludil.
Branky: 85. Jan Chludil - 28. Tomáš Bělaška, 60. Radim Kozubík, 65. Josef Struška. Rozhodčí: Skopal. Diváci: 60.

NÁVOJNÁ – POZLOVICE 7:1 (3:0)

Návojná si proti Pozlovicím s chutí zastřílela. Kanonádu řídil domácí útočník Fojtík, který se v posledním letošním zápase blýskl hattrickem. Skóre kanonýr Návojné otevřel v 10. minutě. Vzápětí udeřil Novák. Když po půlhodině hry zvýšil Fojtík na 3:0, nebylo co řešit. Návojná i po přestávce na trávníku kralovala a svoji pohodu demonstrovala dalšími zásahy. Hned po změně stran se trefil Novák, pak přišly dva vlastní góly Pozlovic. Nejprve si balon nešťastně do vlastní sítě srazil Divila, potom vlastního gólmana překonal Máčala. V 77. minutě zkompletoval Fojtík hattrick. Hosté stačili debakl pouze zmírnit, na konečných 7:1 upravil Bača.
Branky: 10., 30. a 77. Alois Fojtík, 11. a 48. Dominik Novák, 63. Adam Divila vlastní, 69. Tomáš Máčala vlastní - 79. Radek Bača. Rozhodčí: Kolář. Diváci: 170.

MYSLOČOVICE – POTEČ 0:3 (0:3)

Mysločovice nezvládli domácí souboj s Potečí a po zásluze prohrály. Hostům skvěle vyšel závěr prvního poločasu. První půlhodina byla poměrně vyrovnaná, oba týmy několikrát zahrozily. Přesnější a důslednější v zakončení ale byli hosté, které poslal do vedení z penalty Trčky. Ve 41. minutě Faldík zvýšil na 2:0 a ještě před přestávkou poslal Poteč do třígólového trháku Vlček. Hosté si ve druhém poločase výsledek pohlídali. Mysločovice se sice snažily utkání zdramatizovat, většina jejich akcí ale skončila před šestnáctkou soupeře.
Branky: 33. Martin Trčka z penalty, 41. Libor Faldík, 45. Josef Vlček. Rozhodčí: Vavrys. Diváci: 50.

JASENNÁ – NEDAŠOVA LHOTA 5:3 (3:1)

Poslední podzimní zápas se hrál za krásného počasí a diváci viděli osm branek.
Od úvodního hvizdu sudího Střelce se Jasenná zakousla do svého soupeře z Nedašovy Lhoty a měla tlak, ovšem zakončení nebylo nijak valné. Hosté odolávali do 26. minuty, kdy se prosadil Sušeň po akci Bajzy se Smilkem. Ve 38. minutě unikl po levém křídle Smilek, jeho zakončení vyrazil brankář Fojtík jen před sebe a dorážející Sušeň vstřelil svoji druhou branku. Hned v následující minutě prchl tentokrát po pravé lajně Zicha, namazal míč Sušňovi, jehož střelu zablokovala obrana, jenže k dorážce se dostal Kubát a vše před sebou prostřelil. Ve 42. minutě zaváhala obrana Jasenné, čehož využil ke snížení na 3:1 Marek Macháč. Hned ve 47. minutě vyslal krásnou kolmici Bajza, Kubát si zpracoval míč a s přehledem zakončil na 4:1. Domácí poté polevili a mysleli si, že zápas v klidu dohrají, ale Nedašova Lhota se nevzdala. V 68. minutě se z trestného kopu trefil Bartošák a snížil na 4:2. Hosté v 72. minutě krásnou akcí vykombinovali obranu Jasenné a v zakončení se opět nemýlil Bartošák. Ovšem domácí drama nepřipustili a zaslouženou výhru pečetil brankou na 5:3 Kubát, který tak dovršil hattrick.
Nedašova Lhota se nevzdala ani po zápase a konfrontovala hráče Jasenné, jenže neuspěla. Naopak si přidělala problémy, když se totiž zjistilo, že na utkání není přítomen vedoucí hostujícího týmu. Jasenná je po podzimu na deváté příčce, Nedašova Lhota bezkonkurenčně poslední se ziskem pouhého jednoho bodu.
Branky: 40., 48. a 79. Martin Kubát, 27. a 38. Martin Sušeň - 68. a 72. Ladislav Bartošák, 43. Marek Macháč. Rozhodčí: Střelec. Diváci: 80.

1. Bylnice 13 10 1 2 0 44:10 34
2. Kostelec 13 9 2 1 1 36:14 32
3. Újezd 13 9 1 0 3 33:18 29
4. Štípa 13 7 2 1 3 44:24 26
5. Mladcová B 13 7 1 0 5 40:25 23
6. Slopné 13 6 1 2 4 30:30 22
7. Návojná 13 6 1 1 5 42:29 21
8. Pozlovice 13 5 2 1 5 20:24 20