JAROSLAVICE - NÁVOJNÁ 1:1 (0:0)

Ze začátku zápasu byla hra obou mužstev opatrná. První brankovou šanci měli hosté po chybě obrany domácích. Postupem času začaly mít více ze hry Jaroslavice, které si vytvořily několik brankových šancí. Tři vyložené nedokázali proměnit, takže poločas skončil nerozhodně. Od začátku druhého poločasu měli domácí převahu a tuto využili v 50. minutě ke vstřelení úvodní branky. Domácí si dokázali vytvořit ještě další příležitosti, které trestuhodně zahodili. Po neodpískaném faulu a rychlém protiútoku nastřelila Návojná prudký centr do vápna a domácí obránce si vstřelil vlastní branku. Poté domácí ještě více zabrali, jasně přehrávali hosty, kteří jenom odkopávali míče, ale přesto dokázali udržet remízu. Domácí nedokázali trefit ani prázdnou bránu.

Branky: Polách - vlastní. Rozhodčí: Ruman ml. - Ruman st., Dvořák. Jaroslavice: Váhala - Borský, Zelík, Podéšť, Červenka, Buráň, Rychlík, Polách, Macalík, Kadlčák, Švach. Střídali: Postava, Rábel, Maršálek. Návojná: Řehák R. - Vaněk M., Janáč, Ptáček, Vaněk M., Řehák M., Machač, Řehák P., Hořák, Vaněk A., Šenkeřík. Střídali: Řehák J., Vaněk R., Řehák B.

SEHRADICE - NEVŠOVÁ 0:0

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, více příležitostí si vypracovaly Sehradice. Obrany i brankáři byli vždy na místě, a proto diváci neviděli žádnou branku. Ve druhém poločase si domácí vypracovali územní převahu, ale tuto korunovali pouze nastřelením dvou tyček. Protože se střelecky nedařilo ani Nevšové, zápas skončil bez branek dělbou bodů. Ve druhém poločase diváci viděli ještě dvě červené karty za faul bez míče. Utkání s nádechem derby s přehledem řídil rozhodčí Jungwirt.

Rozhodčí: Jungwirt - Janča J., Dlouhý. ČK: Topič - Nevšová, Žebráček - Sehradice. Sehradice: Kozubík - Žebráček, Žáček V., Janček, Tomšů, Zavadil, Sochora, Dobrota, Žáček M., Kolařík, Nášel. Střídali: Zmeškal. Nevšová: Malaník - Šindler, Liška, Kudelka, Boráň, Munster, Tomšů, Juriga, Srcháček, Topič, Šoman. Střídali: Vacula, Malina.

BŘEZNICE - TEČOVICE 3:0 (0:0)

Utkání dvou sousedů v tabulce začalo oboustranně ve vysokém tempu. Obě mužstva se snažila o rychlý kombinační fotbal. Březnice neproměnila pokutový kop. Šance na vstřelení první branky měla obě mužstva, ale poločas skončil bez branek. Ve druhém poločase domácí mužstvo postupně přebíralo iniciativu, což vyústilo ve vstřelení první branky, kterou vsítil levačkou Mudrák. Za tři minuty zvýšil skóre hrající trenér Adamík střelou z dvaceti metrů. Tlak domácích pokračoval nastřeleným břevnem a na konečných 3:0 upravil Dobeš. Tečovickým se i přes snahu zkorigovat výsledek toto nepodařilo.

Branky: Mudrák, Adamík, Dobeš. Rozhodčí: Frajt. Březnice: Dyšlevský - Soukup, Stuchlík V., Kukla, Mikel, Pospíšil, Šmigura, Stuchlík P., Teplý, Mudrák, Ambrož. Střídali: Adamík, Štěpáník, Dobeš. Tečovice: Mahdal - Dostál, Družbík, Hynčica, Čeleďa , Křen, Pala, Ondík, Vicher, Ševčík, Poulíček.

LUDKOVICE - BŘEZOVÁ 5:2 (1:1)

Utkání se odehrálo na umělé trávě v Luhačovicích a začalo lépe pro domácí, kteří se již ve druhé minutě ujali vedení. Od vstřelení branky jim taky patřila hra a Březovou téměř k ničemu nepustili. Poměrně hladce se dostávali do šancí, které však neproměnili, a trest přišel v 35. minutě, kdy hosté srovnali krásnou hlavičkou. Druhý poločas začaly opět lépe Ludkovice, které již v první minutě zvýšily své vedení. Poté nastal brankostroj, který se zastavil až na skóre 5:1. Hosté stačili pouze zkorigovat pro ně velmi nepříznivý stav. Zbytek utkání se odehrál již v poklidném tempu.

Branky: Štěpánů, Mikel, Holík, Štěpaník, Kunorza F. - Večeřa J, Starý. Rozhodčí: Uhlár - Hruška. Ludkovice: Hanák - Štěpánů, Mikulášek, Holík, Suchý, Kunorza R., Štěpaník, Mikel, Bartoš, Kunorza F., Gavenda. Střídali: Kunorza M., Hamouz, Hanák P. Březová: Vajík - Matůšů, Bednařík, Nášel, Kališ, Zedníček D., Večeřa D., Večeřa J., Starý, Macík, Pagáč. Střídali: Zvonek, Čapák, Zedníček.

NAPAJEDLA B - DOLNÍ LHOTA 3:0 (0:0)

V prvním poločase byli domácí lepším mužstvem, Dolní Lhota hrozila pouze z rychlých protiútoků. Brankáři obou mužstev byli vždy na místě, a proto poločas skončil bez branek. Ve druhém poločase záloha Napajedel, po důrazné domluvě v kabině, zvýšila aktivitu a jejím výsledkem byly tři vstřelené branky. Domácí vyhráli zcela zaslouženě, protože hosté ve druhém poločase domácí branku neohrozili.

Branky: Huťka R., Marholt, Bičan. Rozhodčí: Slovák J. - Slovák K. Napajedla B: Holomek - Bičan, Koželuh, Vrzala, Pavlačík, Roubal, Plachý, Sedláček, Vykopal, Marholt, Gajdošík. Střídali: Huťka, Hloch. Dolní Lhota: Barcuch - Baumbach, Goiš, Lysák, Repatý, Smolek, Šustek, Zoubek, Obadal, Hlavička, Masař. Střídali: Martinec, Pleša, Plášek.

TLUMAČOV - ŠTÍPA 1:2 (1:1)

Domácí nastoupili do utkání bez tří hráčů základní sestavy, kteří onemocněli, což se projevilo na výkonu celého mužstva. Od začátku se hrálo vyrovnané utkání, vedení se ujali hosté, kdy domácí obrana udělala více chyb najednou. Tlumačov po inkasované brance zvýšil iniciativu a dokázal ještě do poločasu vyrovnat. Do druhého poločasu nastoupili domácí aktivně, vypracovali si územní převahu, kterou ale nedokázali vyjádřit brankově. Toho využili hráči Štípy, kteří po chybě obrany a brankáře vstřelili druhou branku, která se ukázala jako vítězná. I přes velkou snahu se nepodařilo domácím do konce utkání výsledek srovnat.

Branky: Psota - Beránek J., Krajča. Rozhodčí: Baroň - Kozubík. Tlumačov: Tyl - Janeba, Bača, Juhaňák, Vlček, Malý, Mudřík, Kvasnička, Psota, Srna, Jonášek. Střídali: Otevřel, Kel. Štípa: Langr - Staník, Hrančík M., Julina, Fojtík, Luňák, Kutra, Krajča, Sovják, Hrančík L., Beránek. Střídali: Mlýnek, Štěpánek, Doležel.

SK VIZOVICE - ÚJEZD 5:0 (2:0)

Utkání začalo vcelku vyrovnaně, ovšem domácí postupně přebírali iniciativu a ve 20. minutě z rychlého protiútoku vstřelili úvodní gól utkání. I po inkasované brance byl snaživý Újezd vyrovnaným soupeřem, ale deset minut před koncem první půle nestačil na kombinační akci vizovických útočníků, kteří vstřelili druhou uklidňující branku. Po přestávce se hosté snažili se zápasem ještě něco udělat, ale třetí branka v jejich síti utkání definitivně rozhodla. Po vyloučení hostujícího hráče se jejich hra sesypala a domácí dokázali vstřelit ještě další dvě branky. Vítězství Vizovic je zcela zasloužené.

Branky: Surý 2, Holík, Machač, Řepa. Rozhodčí: Kolář - Šerý. ČK: Juřica - Újezd. SK Vizovice: Kafka - Studeník, Valenta, Surý, Řepa, Novák, Kudrnáč, Holík, Gbelec, Machač, Světlík. Střídali: Lukáš, Murka, Kovář. Újezd: Polomík - Juřica, Dohnal, Šándor, Sucháček, Belžík, Bělaška, Černobila, Pavlík, Hlavička, Juřík. Střídali: Častula, Slovák, Talčík.