JAROSLAVICE - NEVŠOVÁ 4:4 (3:1)

Od začátku zápasu začala obě mužstva hrát útočný fotbal. Útoky se přelévaly na obě strany. První branku vstřelily Jaroslavice v 16. minutě z přímého kopu. Hosté o dvě minuty později vyrovnali. Potom se hra přitvrdila a bylo rozdáno několik žlutých karet. Domácí se ve 40. minutě krásnou střelou z 25 metrů opět ujali vedení. Krátce před přestávkou zvýšili již na 3:1. Ve druhém poločase obě mužstva pokračovala v útočném stylu hry a po zaváhání obrany hostů domácí v 50. minutě zvýšili na 4:1. Ovšem za pět minut domácí snížili na dvoubrankový rozdíl. Obě mužstva si vytvořila několik šancí, které nedokázala využít. Až v 80. minutě fotbalisté Nevšové po chybě domácích snížili na 4:3. A v závěrečném náporu v 87. minutě hosté dokázali opět po chybě domácí obrany vyrovnat. Domácí v nastaveném čase si vytvořili ještě jednu šanci, kterou brankář hostů zlikvidoval. Utkání hojné na branky se líbilo i divákům.

Branky: Švach 2, Sviečka, Macalík - Tomšů 3, Vacula Rozhodčí: Kolář - Toman st., Toman ml. Jaroslavice: Váhala - Borský, Zelík, Podéšť, Červenka, Buráň, Sviečka, Polách, Macalík, Kadlčák, Švach. Střídali: Koňarik, Maršálek. Nevšová: Malaník - Šindel, Vacula, Liška, Boráň, Munster, Tomšů, Juriga, Srcháček, Topič, Šoman Střídali: Marcaník, Vysocký, Chmela.
NÁVOJNÁ - TEČOVICE 1:1 (0:0)

Od začátku bylo utkání vyrovnané, domácí se ujali vedení v 55. minutě z přímého kopu a hosté vyrovnali po kombinační akci v 82. minutě. Všechny ostatní příležitosti obou mužstev zůstaly nevyužity, díky kvalitní hře obrany a brankářů. Remíza je zcela zasloužená.

Branky: Šenkeřík A. - Hynčica Rozhodčí: Slovák J. - Slovák K. Červená karta: Hořák R. Návojná: Řehák R. - Vaněk M., Kolínek J., Řehák M., Janáč V., Vaněk M., Machač O., Šenkeřík J., Hořák R., Vaněk A., Šenkeřík A. Střídali: Řehák J., Holba V., Řehák J. Tečovice: Mahdal - Středulínský J., Dostál, Družbík, Středulínský R., Hynčica, Čeleďa, Pala, Křen, Frkal, Vicher. Střídali: Ondík, Prokop, Poulíček.
SK VIZOVICE - DOLNÍ LHOTA A 1:2 (0:1)

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, hra se odehrávala mezi šestnáctkami. Hosté se ve 34. minutě ujali vedení střelou zpoza šestnáctky, na kterou domácí brankář nedosáhl. Ve druhém poločase se hra obou mužstev zlepšila, domácí nastoupili se snahou o zvrácení výsledku, zatlačili hosty před vlastní branku. Nastřelili břevno a ve snaze o vyrovnání otevřeli okénko ve vlastní obraně, kterého hosté využili ke vstřelení druhé branky. Domácí mužstvo vsadilo vše na útok a tato snaha vyústila ve vstřelení kontaktní branky šest minut před koncem. Na více se již domácím nepodařilo dosáhnout. Ztracené body můžou domácí mužstvo v závěrečném hodnocení mrzet.

Branky: Světlík - Smolek, Masař Rozhodčí: Střelec - Toman ml., Zbranek. SK Vizovice: Kafka - Holík, Drga, Surý, Novák, Kudrnáč, Řepa, Valenta, Velév, Lukáš, Machač Střídali: Světlík, Bravenec. Dol. Lhota A: Barcuch - Baumbach, Goiš, Lysák, Repatý, Smolek, Šustek, Zoubek, Obadal, Hlavička, Remeš. Střídali: Plášek, Masař.
LUDKOVICE - ŠTÍPA 1:0 (0:0)

Utkání začalo ve vlažném tempu, zásluhou obou mužstev. První vážnější šance přicházely až kolem třicáté minuty, ale všechny skončily výbornými zákroky obou brankářů. Ve druhém poločase se hrál lepší fotbal a o vzrušení před oběma brankami nebyla nouze. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu domácích a pět minut před koncem střelu kanonýra Kunorzy srazil nešťastně do vlastní branky hostující obránce. Utkání by spíše slušela remíza.

Branka: Kunorza F. Rozhodčí: Schmidt - Dlouhý, Šerý. Ludkovice: Hanák - Štěpánů, Mikulášek, Holík, Suchý, Kunorza R., Štěpaník, Mikel S., Bartoš, Kunorza F., Gavenda. Střídali: Kunorza M., Dvornik. Štípa: Langer - Mlýnek, Staněk, Hrančík M., Fojtík, Sovják, Kutra, Krajča, Doležal, Hrančík L., Urbánek Střídali: Luňák, Štěpaník.
BŘEZNICE - BŘEZOVÁ 2:0 (0:0)

Domácí začali první poločas proti nebojácnému soupeři, ale navíc i proti silnému větru. První velkou šanci hostů odvrátil hlavou domácí obránce. O pár minut později zahrozil hráč domácích Dobeš, ale trefil pouze brankáře. Poté se začala projevovat převaha domácího mužstva. Následně se dvakrát dostali do šance hosté, ale domácí brankář byl vždy na místě. Druhý poločas začal očekávaným náporem domácích, který vyústil vstřelením první branky Stuchlíkem. V 68. minutě pěknou střelou k tyči zvýšil domácí Mudrák na dvoubrankový rozdíl. Poté se utkání dohrálo v klidu. Mužstvo Březové předvedlo kvalitní, bojovný výkon a jejich postavení v tabulce neodpovídá předvedené hře.

Branky: Stuchlík P., Mudrák Rozhodčí: Vobořil - Mikoška, Janča. J. Březnice: Dyšlevský - Kukla, Stuchlík V., Hnátík, Mikel, Soukup, Šmigura, Adamík, Stuchlík P., Dobeš, Mudrák. Střídali: Štěpaník, Pospíšil, Teplý. Březová: Špaček - Bednařík, Zvonek, Nášel, Kališ, Zedníček, Večeřa D., Večeřa J., Starý, Macík, Pagáč.
NAPAJEDLA B - TLUMAČOV 5:0 (3:0)

Domácí byli od první minuty lepším mužstvem, posíleni dvěma hráči „A“ družstva. Neponechali nic náhodě a již od první minuty si vytvořili tlak, který korunovali brankami po pěkných kombinacích. Hosté svým výkonem zklamali, i když jsou v tabulce na předních příčkách, čekal se vyrovnaný zápas. Nejpěknější branka byla čtvrtá, po pěkné kombinaci domácího mužstva, kterou zakončil střelou ze 20 metrů do „šibenice“ Sedláček. Utkání přihlíželo 150 diváků, kteří byli spokojeni, jak s výsledkem, tak s výkonem domácího mužstva.

Branky: Sedláček 2, Sklenář, Melichárek, Koželuh Rozhodčí: Lebloch - Vyoral, Hruška. Napajedla B: Holomek - Bičan, Koželuh, Vrzala, Plachý, Sklenář, Vrábl, Sedláček, Roubal, Melichárek, Reimitz. Střídali: Pavlačík, Gajdošík, Hloch. Tlumačov: Tyl - Juhaňák, Dvořák, Duroň, Malý, Mudřík, Kvasnička, Psota, Srna, Jonášek J., Otevřel. Střídali: Kel, Bača, Jonášek Z.
SEHRADICE - ÚJEZD 1:2 (0:2)

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se již ve 3. minutě po rohovém kopu ujali vedení. Po vstřelené brance hosté zatlačili domácí do defenzivy, vypracovali si několik dalších příležitostí, jejichž výsledkem byla penalta za faul domácího obránce. Tuto s přehledem proměnil Belžík. Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění, po důrazné domluvě v kabinách a prostřídání. V 60. minutě tato snaha vyústila ve snížení na jednobrankový rozdíl. I přes veškerou snahu domácích se do konce zápasu již nepodařilo srovnat, i když na to příležitosti byly. Hostující tým kvalitní obranou hrou ubránil cenné vítězství.

Branky: Kolařík - Belžík, Slovák Z. Rozhodčí: Měřička - Šulc. Sehradice: Kozubík - Žebráček, Žáček V., Janček, Tomšů, Řehák R., Latinák, Dobrota, Majzlík, Kolařík, Nášel. Střídali: Zmeškal, Zavadil. Újezd: Talčík - Dohnal, Juřica, Sucháček, Bělaška, Belžík, Šándor, Slovák Z., Juřík, Hlavička, Vaculín.

Tabulka střelců po 16. kole: 15 - Tomšů Václav (Nevšová), 10 - Doruška Přemysl (Dolní Lhota A), Šmigura Marek (Březnice), 9 - Jukin Jiří (Tečovice A), Kunorza Filip (Ludkovice), Velev Matěj (SK Vizovice A), Sovják Jakub (Štípa A), 8 - Holík Martin (SK Vizovice A), Krajča Luboš (Štípa A), Sedláček Pavel (Napajedla B), Starý Adam (Březová), Sucháček Petr (Újezd).

1. Napajedla B 16 9 4 3 49:29 31
2. SK Vizovice 16 9 3 4 48:23 30
3. Březnice 16 8 3 5 41:30 27
4. Tlumačov 16 8 3 5 26:20 27
5. Dolní Lhota 16 8 3 5 25:23 27
6. Tečovice 16 7 3 6 32:31 24
7. Nevšová 16 7 3 6 31:34 24
8. Štípa 16 7 1 8 26:27 22