Jeho tým se ale dokázal po přestávce zvednout navzdory tomu, že do Zlína přijel vinou zranění a karetních trestů jen s 16 hráči. "Lámat se to mohlo již po změně stran, kdyby Žůrek dal, bylo by to těžké. Pak se začal hrát krásný fotbal od branky k brance," uvedl Večeřa. "Na konci se nám do hry ale vloudila řada chyb. Rozhodlo, že jsme nedokázali jsme dát třetí branku, a nakonec to hořelo i na naší straně, proto je remíza asi spravedlivá," dodal ostravský kouč.

Utkání se přitom málem nedohrálo. V 68. minutě po vedoucí brance zasypali fanoušci hostí hřiště světlicemi a rozhodčí Racek je varoval, že při dalším podobném incidentu utkání ukončí. Přesto létaly ojedinělé světlice na hřiště dál, Racek ale své hrozby nenaplnil. "Neuráží, fandili celý zápas, osobně s tím problém nemám. Naopak, potěšili mne," zastal se ostravských příznivců po zápase Večeřa. Podle svých slov ani neinstruoval žádného hráče, aby sám od sebe fanouškům domlouval.

Atmosféru zápasu hodnotil velmi vysoko i domácí trenér Pavel Hoftych. "Na takovou atmosféru jsme dlouho čekali. Baník měl opticky více ze hry, ale šli jsme naštěstí do vedení," řekl na pozápasové tiskové konferenci.

Nebál se, že by jeho mužstvo mohlo dopadnout jako na Spartě, kde také proti favoritovi vedlo, ale nakonec body nezískalo. "Po změně stran jsme chtěli hrát aktivněji než na Spartě, ale nevedlo se nám to. Kluci v sobě ale nakonec našli morální sílu a dokázali vyrovnat. Bod je zasloužený, s tak kvalitním mužstvem, jako je Baník, je ale velmi cenný," uzavřel Hoftych.