„Konečně se nám podařilo proměnit gólové šance, které jsme si i v předešlých zápasech vytvářely, ale neproměňovali. Osm branek v zápase je super, ale pořád máme v některých situacích nedostatky a musíme je zlepšit. Ve středu nám výsledkově nevyšel zápas s juniorkou Slovácka, a tak jsem rád, že jsme alespoň s Přerovem vyhráli,“ uvedl na klubovém webu otrokovický kouč Michal Hubník.
Do víkendového utkání nezasáhl Dominik Pěnička, který je od zápasu na Slovensku zraněný. Mimo hru jsou také další marodi Jakub Červenka s Jiřím Kiškou. Ze sestavy vypadl také záložník Lukáš Křivánek. Český reprezentant ve futsale kývl na nabídku Sparty a odešel do Prahy.

Proto dal Hubník s Přerovem šanci mladíkům Skopalovi s Koleničem, který v závěru střetnutí proměnil penaltu.

Třetí tým MSFL dal tak zapomenout na nevydařený předcházející duel s juniorkou Slovácka, které v mrazivém počasí podlehl 2:4. Porážku Viktorie mírnili Kiška se Slaným.

Další přípravný zápas sehraje parta kouče Hubníka v neděli doma od jedenácti hodi proti juniorce Třince.

Přípravný fotbal –

FC Viktoria Otrokovice – 1. FC Viktorie Přerov 8:1 (4:1)

Branky: Jan Hladík 4, Martin Vašulka 2, Adam Bahounek, Jan Kolenič z penalty - David Chuda
Otrokovice: Hrnčiřík - Markovič, Jasenský, Mlýnek, Malý, Slaný, Hladík, Vašulka, Fiala, Smékal, Přikryl (Semanko, Skopal, Bahounek, P. Červenka, Kolenič)

FC Viktoria Otrokovice – Slovácko juniorka 2:4 (1:0)

Branky: Jiří Kiška, Jakub Slaný

Otrokovice: Semanko - Malý, Slaný, Kiška, Mlýnek, Hladík J., Vašulka, Fiala, Bahounek, Přikryl, Skopal (Markovič, P. Červenka, Kolenič)