„Je to nadějné. Další tři body by měly stačit, ale já věřím, že ještě zápasy na půdě nejlepších zamícháme postupovými kartami,“ pousmál se trenér Slavičína Milan Otépka.

„Nikomu nenadržujeme, v obou duelech budeme hrát naplno,“ slíbil.

SLAVIČÍN - BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM 2:1 (0:1)

Nástup v pitínském azylu patřil Slavičínu.

„Hřiště bylo parádně nachystané, za to patří domácím velký dík, ale Petr Švach a dvakrát Kříž ale své šance zahodili. A tak přišel trest, když z ojedinělého brejku udeřil soupeř,“ zalitoval trenér TVD, jehož tým čekal na branky do druhé půle.

Ilustrační foto
Mistrovská kopaná

„Rychlá trefa po individuální akci Tomáše Kociána nás pomohla a uklidnila,“ vypozoroval kouč, který měl radost, že o vítěznou trefu se postaral Pavel Kříž po spolupráci mladých Žáčka se Salajkou.

„Byla to asi poděkování za páteční zpestření tréninku. Pavel na něj totiž přijel na koni a kluky pak na něm povozil. Pěkný neplánovaný teambulding,“ směje se Otépka, který si bodů velmi cení.

„Pro Bystřici to byl existenční zápas a předvedli se u nás ve výborném světle. Každý jejich brejk byl nebezpečný, naštěstí jsme vše ustáli. Vyhráli jsme zaslouženě,“ poznamenal Otépka.

Branky: 47. Kocián, 70. Kříž - 17. Malý. Rozhodčí: Kadlec, 160 diváků. Slavičín: Vypušťák - Kocián, Horáček (67. Žáček), P. Švach, Goňa (90. Ondruš), Kříž, Kalus, Salajka (86. Šebák), Lukaštík, T. Švach, Školník.